هنر در خانه

ایده های خلاقانه برای درست کردن هدیه های زیبا با شیشه مربا

شیشه‌های مربای شفاف و قابل استفاده مجدد، همیشه یکی از مواد مورد علاقه خانم‌های خوش سلیقه بوده است. این شیشه‌ها دست شما را برای خلاقیت باز می‌گذارند و شما می‌توانید هر کاری که در قوه تخیل شما وجود دارد را با آن انجام دهید. تبدیل شیشه مربا به جعبه کادو برای روزهای خاص و شاید بهترین راه برای نشان دادن میزان علاقه شما به عزیزانتان است. بسته به مهارت خود، می‌توانید یک شیشه ساده و شفاف را به چراغ‌ کرم شب تاب یا چراغ‌ خورشیدی تبدیل کنید تا در باغ، بالکن، گلدان و یا در قفسه کتاب‌ها عالی به نظر برسد.

برای تهیه یک هدیه خوراکی می‌توانید یک شیشه مربا را با مقداری آب نبات و شکلات پر کنید و یا تعدادی لوازم آرایشی مانند رژ لب، لاک ناخن و غیره درون آن قرار دهید تا همسر، دوست یا همکار شما از آن لذت ببرد. آن‌ها همچنین بهترین گزینه برای ساخت یادگاری عروسی هستند. در مجموع، روش‌های خیالی بسیاری وجود دارد که می‌توانید با شیشه‌های مربا که از قبل در خانه دارید امتحان کنید. اگر به ایده‌هایی نیاز دارید که از آن الهام بگیرید به گالری تهیه شده توسط ما نگاهی بیندازید.

درست کردن هدیه با شیشه مربا ایده کاردستی با شیشه مربا

 

کتاب الکترونیکی رمان شازده کوچولو اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی پنج زبان عشق، گری چاپمن اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی ذهن آگاهی برای مدیریت استرس اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی چگونه ازدواج را به موفقیت تبدیل کنیم؟ اطلاعات بیشتر
کتاب اکترونیکی مارپیچ رو به بالا (وارونه سازی جریان افسردگی) اطلاعات بیشتر
دانلود کتاب غلبه بر ناتوانی جنسی (اختلال در نعوظ) اطلاعات بیشتر

برنامه جامع کنترل انزال شامل کتاب الکترونیکی (182 صفحه) + فایل صوتی کتاب (132 دقیقه) + کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل + برنامه تمرینی 4 هفته ای + موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
sortra

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا