دکوراسیون و چیدمان

24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی)

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، 24 ایده دکوراسیون و تزیین اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) برای شما قرار داده ایم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

تبلیغات

سبک بوهمی چیست؟

سبک بوهو، بوهمیان، بوهمی یا بوهمیانی یک استایل یا مد است که کاملاً با استایل هیپی مرتبط است، در این سبک پارچه‌های طبیعی، الگوهای قدیمی و سایه‌هایی با رنگ های گرم با لهجه دهه 70 و لوازم جانبی با ویژگی‌های خاص با همدیگر ادغام می‌شوند.

سبک بوهمیایی فراتر از یک مد است و به نوعی، یک فرهنگ واقعی محسوب می‌شود، فرهنگی که دارای یک ایدئولوژی بسیار خاص و تاریخ پیچیده است. گرچه با مدهای هیپی دهه 60 و 70 ارتباط تنگاتنگی دارد، اما این روزها، مد بوهمیایی بخشی از فرهنگ اصلی شده است. اما واقعیت این است که سبک بوهو، کارش را به عنوان یک ضد فرهنگ در قرن نوزدهم آغاز کرد. امروزه، تنوع گسترده‌ای از لباس‌ها و لوازم سبک بوهو، آن را به یک پدیده واقعی تبدیل کرده است.

سبک بوهمی از کجا آمده است؟

بوهمی یا کولی وار (به انگلیسی: Bohemian) در اروپا به کسانی گفته می‌شود که با روشی غیر متعارف همراه با مردمان هم مرامشان که اغلب به مسایلی از قبیل ادبیات، هنر و موسیقی علاقه‌مندند، زندگی می‌کنند. این شیوه زندگی دربرگیرنده کسانی است که بی خانمان و همواره در سفر، ماجراجو یا ولگرد هستند.

منشأ سبک بوهمی یا بوهمیان، به واسطه انقلابی که در فرانسه ظاهر شد، بوجود آمد. در این دوران، بسیاری از هنرمندان بدلیل محرومیت از پشتیبانی نظام سابق در فقر غوطه ور شدند.

تبلیغات

دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو

ما در این مطلب سعی بر این داریم که به دوست داران این سبک کمک کنیم تا آن را به بهترین وجه در منزلشان پیاده سازی کنند. در این مطلب 24 ایده برای دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو برای شما گردآوری کرده‌ایم. امیدوارم که برایتان الهام بخش باشند. تا انتهای مطلب با مجله اینترنتی مثبت 1، همراه باشید.

24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 2 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 3 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 4دکور اتاق خواب به سبک بوهو 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 5 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 6 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 7طراحی دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 8 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 9 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 10سبک بوهمین در طراحی داخلی اتاق خواب 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 11 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 12 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 13 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 14اتاق خواب به سبک بوهمیان 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 15 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 16 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 17طراحی داخلی اتاق خواب با سبک بوهمیان 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 18 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 19 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 20سبک بوهمیان یا بوهمی در اتاق خواب 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 21 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 22 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 23 دکوراسیون داخلی اتاق خواب به سبک بوهمیان 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 24 24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی) 25

4.3/5 - (6 امتیاز)

منبع
wikipediathepearlsourceapartmenttherapy

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا