تبلیغات ویژه
دکوراسیون و چیدمان

24 ایده دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو (بوهمیان، بوهمی)

سبک بوهمی چیست؟

سبک بوهو، بوهمیان، بوهمی یا بوهمیانی یک استایل یا مد است که کاملاً با استایل هیپی مرتبط است، در این سبک پارچه‌های طبیعی، الگوهای قدیمی و سایه‌هایی با رنگ های گرم با لهجه دهه 70 و لوازم جانبی با ویژگی‌های خاص با همدیگر ادغام می‌شوند.

سبک بوهمیایی فراتر از یک مد است و به نوعی، یک فرهنگ واقعی محسوب می‌شود، فرهنگی که دارای یک ایدئولوژی بسیار خاص و تاریخ پیچیده است. گرچه با مدهای هیپی دهه 60 و 70 ارتباط تنگاتنگی دارد، اما این روزها، مد بوهمیایی بخشی از فرهنگ اصلی شده است. اما واقعیت این است که سبک بوهو، کارش را به عنوان یک ضد فرهنگ در قرن نوزدهم آغاز کرد. امروزه، تنوع گسترده‌ای از لباس‌ها و لوازم سبک بوهو، آن را به یک پدیده واقعی تبدیل کرده است.

سبک بوهمی از کجا آمده است؟

بوهمی یا کولی وار (به انگلیسی: Bohemian) در اروپا به کسانی گفته می‌شود که با روشی غیر متعارف همراه با مردمان هم مرامشان که اغلب به مسایلی از قبیل ادبیات، هنر و موسیقی علاقه‌مندند، زندگی می‌کنند. این شیوه زندگی دربرگیرنده کسانی است که بی خانمان و همواره در سفر، ماجراجو یا ولگرد هستند.

منشأ سبک بوهمی یا بوهمیان، به واسطه انقلابی که در فرانسه ظاهر شد، بوجود آمد. در این دوران، بسیاری از هنرمندان بدلیل محرومیت از پشتیبانی نظام سابق در فقر غوطه ور شدند.

ما در این مطلب سعی بر این داریم که به دوست داران این سبک کمک کنیم تا آن را به بهترین وجه در منزلشان پیاده سازی کنند. در این مطلب 24 ایده برای دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو برای شما گردآوری کرده‌ایم. امیدوارم که برایتان الهام بخش باشند. تا انتهای مطلب با مجله اینترنتی مثبت 1، همراه باشید.

25 ایده برای دکوراسیون اتاق خواب صورتی و مشکی

دکور اتاق خواب به سبک بوهو طراحی دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو سبک بوهمین در طراحی داخلی اتاق خواب اتاق خواب به سبک بوهمیان طراحی داخلی اتاق خواب با سبک بوهمیان سبک بوهمیان یا بوهمی در اتاق خواب دکوراسیون داخلی اتاق خواب به سبک بوهمیان

3.7/5 - (3 امتیاز)
کتاب الکترونیکی رمان شازده کوچولو اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی پنج زبان عشق، گری چاپمن اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی ذهن آگاهی برای مدیریت استرس اطلاعات بیشتر
کتاب الکترونیکی چگونه ازدواج را به موفقیت تبدیل کنیم؟ اطلاعات بیشتر
کتاب اکترونیکی مارپیچ رو به بالا (وارونه سازی جریان افسردگی) اطلاعات بیشتر
دانلود کتاب غلبه بر ناتوانی جنسی (اختلال در نعوظ) اطلاعات بیشتر

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
wikipediathepearlsourceapartmenttherapy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا