داغ ترین مطالبهنر و سینما

تصاویر جدید و جذاب شین هه-سان بازیگر سریال آقای ملکه و زندگی طلایی من

شین هه سون زادهٔ ۳۱ اوت ۱۹۸۹ بازیگر اهل کره جنوبی است. او حرفهٔ بازیگری خود را در مجموعه تلویزیونی مدرسه ۲۰۱۳ آغاز کرد. او در سال ۲۰۱۷ اولین نقش اصلی خود را در درام آخر هفته زندگی طلایی من ایفا کرد که بیش از ۸ میلیون بیننده داشت و باعث شهرت او شد. او همچنین به خاطر ایفای نقش اصلی در مجموعه‌های تلویزیونی هنوز ۱۷، آهنگ مرگ، آخرین مأموریت فرشته: عشق و آقای ملکه شناخته می‌شود.

شین هه سون بعد از موفق شدن در تست برای بازی در چند نقش دختر مدرسه ای، به عنوان بازیگر بواسطه بازی در سریال مدرسه ۲۰۱۳، قسمتی از مجموعه ۱۶ قسمتی مدرسه، شروع به کار کرد. او در نقش یک شخصیت فرعی با نام خودش شین هه سون در این سریال نقش آفرینی کرد.

شین هه سون در سال ۲۰۱۵ با سریال‌های Oh My Ghost و او زیبا بود شروع به بازی در نقش‌های بزرگتر کرد. اگرچه هر دو درام کمدی رمانتیک بودند، اما شخصیت‌های او در این دو سریال تفاوت چشمگیری باهم داشتند.

در سال ۲۰۱۷، او اولین نقش اصلی فیلم خود را در فیلم یک روز بازی کرد. شین پس از آن در سریال جنایی تحسین شده غریبه بعنوان یک شخصیت کلیدی بازی کرد.[۱۰][۱۱] بلافاصله پس از آن، او برای اولین بار در درام شبکه KBS2 بنام زندگی طلایی من در نقش شخصیت اصلی زن بازی کرد. این درام در کره جنوبی مورد توجه زیادی قرار گرفت و ریتینگ آن به ۴۰ درصد رسید، که موجب بیشتر شناخته شدن بازیگر شین شد. او تماس‌های زیادی از طرف صنعت تبلیغات و تهیه‌کنندگان فیلم و درام که به بازی اون علاقه زیادی داشتند دریافت کرده‌است.

در سال ۲۰۱۸، شین در درام ویژه The Hymn of Death در نقش یون شیم دوک برای نقش آفرینی در این درام انتخاب شد. او همچنین در درام کمدی عاشقانه Still 17 بازی کرد. در همان سال، او در فیلم حقوقی Innocence برای نقش آفرینی در این فیلم انتخاب شد.

در سال ۲۰۱۹، شین در درام عاشقانه تخیلی آخرین مأموریت فرشته: عشق بازی کرد.

در سال ۲۰۲۰، او در فیلم Collectors به عنوان کارشناس هنرهای باستانی یون حضور پیدا می‌کند. و در مجموعه تلویزیونی آقای ملکه در نقش ملکه کیم سو-یونگ بازی کرد که محبوبیت زیادی بین بینندگان داشت.

تصاویر شین هه-سان بازیگر زن سریال های آقای ملکه و زندگی طلایی من

تصاویر جدید و جذاب شین هه-سان بازیگر سریال آقای ملکه و زندگی طلایی من تصاویر جدید و جذاب شین هه-سان بازیگر سریال آقای ملکه و زندگی طلایی من تصاویر جدید و جذاب شین هه-سان بازیگر سریال آقای ملکه و زندگی طلایی من تصاویر جدید و جذاب شین هه-سان بازیگر سریال آقای ملکه و زندگی طلایی من تصاویر جدید و جذاب شین هه-سان بازیگر سریال آقای ملکه و زندگی طلایی من تصاویر جدید و جذاب شین هه-سان بازیگر سریال آقای ملکه و زندگی طلایی من تصاویر جدید و جذاب شین هه-سان بازیگر سریال آقای ملکه و زندگی طلایی من تصاویر جدید و جذاب شین هه-سان بازیگر سریال آقای ملکه و زندگی طلایی من تصاویر جدید و جذاب شین هه-سان بازیگر سریال آقای ملکه و زندگی طلایی من تصاویر جدید و جذاب شین هه-سان بازیگر سریال آقای ملکه و زندگی طلایی من تصاویر جدید و جذاب شین هه-سان بازیگر سریال آقای ملکه و زندگی طلایی من

به پایان مقاله رسیدیم. امیدواریم مطلب ارائه‌شده توانسته باشد به شما کمک کند. از شما خوانندگان عزیز بابت همراهی و توجهتان سپاسگزاریم. نظرات و پیشنهادات شما می‌تواند به بهبود و غنای مقالات آینده ما کمک کند. منتظر نظرات و پیشنهاداتتان هستیم. موفق و پیروز باشید!

4/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا