پیام تبریک

پیام تبریک تولد پدر برای وضعیت واتساپ و اینستاگرام

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، مجموعه از زیباترین و دلنشین ترین متن و پیام ها برای تبریک تولد به پدر را برای شما گردآوری نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار بگیرد.

تبلیغات
پدر عزیزتر از جانم، تو خوش شانسی و اقبال من بوده و باعث شدی تا در زندگی به موفقیت های بزرگ دست یابم. سالروز تولدت گرامی باشد.

⭐⭐⭐

پدر کاش بدانی که تا چه اندازه به تو دلگرم هستم و تا چه اندازه دنیای من به دنیای تو وابسته است. به قامتم نگاه نکن که از تو بلندتر به نظر می رسد، من هنوز در دل همان کودکی هستم که دل به پناه دست های ستبر تو خوش کرده است. تولدت مبارک.

⭐⭐⭐

متن تبریک تولد پدر از طرف دخترش

پدر عزیزم تو باعث شدی همیشه احساس کنم یک پرنسس هستم و در قلمرو تو هیچ رقیبی نداشتم. روز میلادت را با تمام وجود شادی می کنم.

⭐⭐⭐

پدر تو باورهای من را شکل دادی و آن ها را به سمتی بردی تا باور کنم که می توانم. اکنون هر آن جایی که ایستاده ام، حاصل توانی است که تو سال ها پیش به من بخشیدی. تولدت مبارک.

⭐⭐⭐

تبلیغات
امروز، روز تولد توست و من می خواهم هر آن قدر که می توانم بگویم دوستت دارم پدر و سبد سبد خوشه ستاره برایت به ارمغان بیاورم.

⭐⭐⭐

بابای عزیزتر از جانم، تمام باورهای خوب دنیا را از تو دارم و هر احساس زیبایی که در وجودم شکل گرفته، حاصل پروانه های آزاده ای است که تو در وجودم کاشتی. روز میلادت گرامی باشد.

⭐⭐⭐

تبریک تولد از طرف دختر به پدرش

تو هرگز یک پدر معمولی نبودی و همیشه من را با رفتارهایت شگفت زده کردی. همیشه بودی و همیشه بهترین بودی. امیدوارم همیشه باشی. تولدت مبارک.

⭐⭐⭐

پدر خوبم، تو باعث افتخار من هستی و همه جا از این که دختر تو هستم، به خود می بالم و نام تو را با سربلندی به زبان می آورم. سالروز تولدت مبارک باد.

⭐⭐⭐

تولدت مبارک پدر خوب و خوبترین من. بهترین های جهان را باید به پای تو ریخت و ماندگارترین بوسه ها را بر دست های تو زد.

⭐⭐⭐

تبلیغات
بابا جان، بابای عزیزم، تولد تو تولد تمام خوبی ها در جهان من است. روز تولدت را با تمام وجودم جشن می گیرم و یک آرزو می کنم که سال های سال کنار من زنده و تندرست باشی.

⭐⭐⭐

پیام زیبا برای تبریک تولد به پدر

پدر خوب من، می گویند در روز تولد می توان یک آرزو کرد. امروز که روز تولدت است آرزو کن که همیشه همین قدر نزدیک من باشی.

⭐⭐⭐

پدر نازنین و مهربانم، تولدت مبارک باشد. تولد تو برای من تولد نور و ستاره و بهترین روز جهان بوده است. اگر چه من نبودم روزی که به دنیا آمدی، اما اون روز بهترین روز من بوده است.

⭐⭐⭐

بابای دوست داشتنی من، روز میلادت مبارک باشد. به اندازه تمام دوست داشتنی های دنیا، دوست داشتنی و مهربان هستی و به اندازه تمام دوست داشتنی ها، دوستت دارم.

⭐⭐⭐

تولدت مبارک پدر خوبم. بگذار این روز به تو بگویم که تا چه اندازه عاشقت هستم. عشقی که در لابه لای هیاهوی زندگی، یادم می رود به تو بازگویش کنم.

⭐⭐⭐

تبلیغات

متن تبریک تولد پدر(بابا)

پدر نگران هیچ چیز نبودم و نیستم. تو اجازه ندادی نگران چیزی باشم. پدر عزیزم تولدت مبارک. همیشه سلامت و زنده باشی.

⭐⭐⭐

استوارترین مردی که در زندگی ام دیده ام، پدر تو بودی. مهربان ترین کوه مقاومی که در زندگی ام احساس کرده ام، پدر تو بودی. تولدت مبارک پدر.

⭐⭐⭐

پدر تو در ابراز عشق به من، سخاوتمندترین جهان شدی و در آغوش تو دختری شدم که از هیچ چیزی نمی ترسید. روز زمینی شدنت مبارک!

⭐⭐⭐

پدر مهربانم، ای تکیه گاه روزهای کودکی و کوه صبور دنیای بزرگسالی ام، تولدت مبارک. برای همه چیز از تو ممنون و قدرشناس هستم.

⭐⭐⭐

متن تبریک تولد پدر از سوی فرزندان

بابای خوبم، ممنونم که یک عمر کنارم بودی و یک عمر اجازه ندادی حسرت چیزی را در دل احساس کنم. تولدت زیبایت مبارک.

⭐⭐⭐

تبلیغات
پدر عزیزم، صدای تو برای من امن ترین و گرم ترین صدای جهان است و آغوش پرمهر تو، وسعت قلبم را نورانی می کند. سالروز میلادت مبارک باشد.

⭐⭐⭐

جان جانان من، پدر خوب من، سالروز تولدت مبارک باشد. آرزو می کنم همیشه کنار ما بمانی و همیشه دست های مهربان تو بر سر ما باشد.

⭐⭐⭐

جملات زیبا تولدت مبارک پدرم

یک پدر حقیقی، کسی شبیه به توست. شبیه به تو که حتی یک لحظه نبودنت، زندگی را تلخ و ناممکن می سازد. دوستت دارم پدر، تولدت مبارک.

⭐⭐⭐

بابا تو تنها کسی هستی که می توانست من را از میان سنگلاخ های زندگی، این گونه هنرمندانه به ساحل امن آرامش برسانی. تولدت مبارک بزرگترین همراه من.

⭐⭐⭐

در مسیر پرپیچ و خم زندگی، پدر تو یار و یاور من بودی و هرگز تنهایم نگذاشتی. تولدت مبارک و همیشه زنده و سرافراز باشی.

⭐⭐⭐

تبلیغات
پدر تو خواسته یا ناخواسته من را به آدم بهتری تبدیل کردی. من می توانم بهتر از این باشم، اگر تو همچنان دوشادوش و کنار من باشی. تولدت، تولد خوبی هاست. تولدت مبارک

⭐⭐⭐

پیام تبریک تولد پدر برای وضعیت واتساپ

پدر جانم، بابایی عزیزم... تولدت مبارک. باور داشته باش که اگر چه امروز مردی شده ام، اما تو را هنوز مثل روزهای کودکی با شگفتی و عشق فراوان، دوست دارم. هنوز هم تو داناترین هستی و هنوز به قدرت دست های تو دل بسته ام.

⭐⭐⭐

پدر خوب و نازنین، همیشه و هر جا کنار من بودی و همیشه تو را الگوی خویش دیده ام. تولدت مبارک و همیشه پاینده باشی.

⭐⭐⭐

پدر تو شبیه به هر آشنایی هستی که می توانم دیده باشم و با این همه شبیه به هیچ کس نیستی. دوستت دارم و تولدت را تبریک می گویم.

⭐⭐⭐

از خالی شدن زیر پاهایم هیچ هراسی ندارم، چون دست های تو پدر همیشه نگهدار من بوده و خواهد بود. تولدت مبارک خوب ترین خوب ها ...

⭐⭐⭐

تبلیغات

تبریک تولد پدر در اینستاگرام

پدر جان، تو تکیه گاه کودکی ها و همراه و دوست نوجوانی هایم بوده ای. پدر تو مرا برای عبور از مسیرهای سخت زندگی یاری کرده و همیشه یاورم بوده ای. روز تولدت را صمیمانه تبریک می گویم.

⭐⭐⭐

بابای عزیزم، همیشه دوستت داریم و همیشه عاشقانه کنارت هستیم. تولدت مبارک و قلب مهربانت همیشه شاد و زنده باد.

⭐⭐⭐

پدر تو همیشه الگوی من بودی و همیشه آرزو کردم که شخصی شبیه به تو باشم. تولدت مبارک باد.

⭐⭐⭐

پدر گرامی و مهربانم، تو خورشید زندگی ما هستی و من همیشه به پشت گرمی و پشتوانه تو گام برمی دارم. زادروزت خجسته باد.

⭐⭐⭐

متن تبریک تولد به پدر از طرف پسر

پدر عزیز، کاش من نیز مانند تو پدری مهربان و مسئولیت پذیر باشم و بتوانم حتی یک ذره مانند تو رفتار کنم. پایدار و پاینده باشی. تولدت مبارک.

⭐⭐⭐

پدر تو همیشه راه راست را نشان من داده ای و با حضور تو در زندگی ام، نیاز به راهنمای دیگری نداشته ام. تولدت مبارک. همیشه خوش و سلامت باشی.

⭐⭐⭐

5/5 - (3 امتیاز)

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی: کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل امارات، عمان، قطر، بحرین و کویت) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

مشاهده آموزش
منبع
namnamak

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا