دنیای مد

برای روز پدر چی بخرم! پیشنهاد کادو برای روز پدر

اگر هنوز در این فکرید که برای روز پدر یا روز مرد چی بخرید این مطلب را مطالعه نمایید، پیشنهاداتی برای شما آماده کرده ایم، باما همراه باشید 🙂

تبلیغات

یکی از دغدغه‌های همیشگی خانم‌ها برای روز مرد خرید هدیه مناسب برای آقایان است. هدیه‌ای که هم مناسب با بودجه‌شان باشد و هم اینکه دوباره به جوراب و زیرپیراهنی ختم نشود که باز هم همان جوک‌های همیشگی برایش ساخته شود. اگر هنوز برای همسر، پدر یا برادرتان هدیه مناسبی انتخاب نکرده‌اید با ما همراه باشید که پیشنهادات خوبی برای شما داریم.

هدایایی پیشنهادی برای روز پدر یا روز مرد

ساعت مچی مردانه هدیه ای زیبا برای روز مرد

برای روز پدر چی بخرم! پیشنهاد کادو برای روز پدر 1ساعت مچی، هدیه ایده آل برای روز پدر

فرقی ندارد که می‌خواهید برای پدرتان هدیه بخرید یا همسرتان به‌هرحال ساعت مچی مردانه یک انتخاب عالی است. به‌خصوص اگر ساعت پدر یا همسرتان قدیمی شده باشد یا وی یکی از علاقه‌مندان به داشتن ساعت‌های مچی جدید باشد. ساعت‌های مچی جدید امکانات خوبی دارند که شما می‌توانید با توجه به نیاز مرد موردنظرتان آن را انتخاب کنید. دقت کنید که اگر می‌خواهید برای پدرتان ساعت مچی بخرید باید یک ساعت کلاسیک انتخاب کنید که عقربه‌های زیادی هم نداشته باشد؛ اما اگر می‌خواهید برای همسرتان ساعت بخرید، ساعت‌های اسپورت گزینه بهتری است. اینکه بند آن چرمی یا فلزی باشد به استایل کسی که می‌خواهید برایش هدیه بخرید، بستگی دارد.

کتانی راحت یا لباس ورزشی

اگر پدرتان اهل پیاده‌روی صبحگاهی یا ورزش کردن است، پیشنهاد می‌کنیم برایش یک کتانی راحت یا پیراهن ورزشی بخرید. این شامل شوهر یا برادرتان نیز می‌شود. فقط کافی است که به ورزش موردعلاقه او فکر کنید؛ گرم‌کن ورزشی، وزنه، راکت تنیس یا کیف کوه‌نوردی و هر وسیله ورزشی دیگری می‌تواند در این لیست قرار بگیرد. اگر بودجه‌اش را دارید برایش یک تردمیل یا صندلی ماساژ بخرید. این وسایل به‌خصوص برای پدرهای بازنشسته می‌تواند انتخاب بسیار خوبی باشد.

جعبه‌ابزار برای مردان فنی

برای روز پدر چی بخرم! پیشنهاد کادو برای روز پدر 2جعبه ابزار هدیه ای برای پدران فنی

مردان زیادی هستند که به کارهای فنی علاقه دارند و در این کارها استاد هستند. آن‌ها همیشه در آرزوی خرید چند ابزار جدید برای انجام کارهایشان هستند. دقت کنید و ببینید که در حال حاضر آن‌ها به چه ابزاری نیاز دارند؛ اگر می‌توانید هزینه بیشتری کنید برایشان یک جعبه‌ابزار بخرید. معمولاً یک دریل جدید و یا چسب چوب حرارتی برای مردانی که اهل کار نجاری هستند، بسیار مناسب است. برای مردانی که به ماشین علاقه دارند هم می‌توانید ابزار و وسایل مخصوص خودرو بخرید. یادتان باشد که او حتماً باید به این وسایل علاقه داشته باشد نه اینکه فقط برای تعمیر وسایل خانه برای او این وسایل را بخرید.

تبلیغات

کتاب یک انتخاب مناسب همیشگی

یکی از گزینه‌های عالی برای مردانی که اهل مطالعه هستند، کتاب است. کتاب‌های روانشناسی، تاریخی، شعر یا کتاب در رابطه با شغل و ورزش موردعلاقه‌شان می‌تواند یک انتخاب خوب باشد. اگر همچنان در انتخاب مردد هستید به موضوعاتی که در جمع‌های خانوادگی درباره‌اش صحبت می‌کنند، دقت کنید تا بتوانید به علاقه آن‌ها پی ببرید. اصلاً می‌توانید چند کتاب با موضوعی که آن‌ها دوست دارند برایشان بخرید تا بتوانند درباره‌اش اطلاعات دقیقی کسب کنند.

دستگاه قهوه ساز برای روز پدر

برای روز پدر چی بخرم! پیشنهاد کادو برای روز پدر 3دستگاه قهوه ساز هدیه ای برای روز مرد

شاید فکر کنید که این انتخاب عجیبی است یا اصلاً این هدیه مناسب روز مرد نیست؛ اما اگر همسر یا پدرتان به نوشیدن قهوه علاقه زیادی داشته باشد وجود یک قهوه‌ساز در خانه ضروری است. می‌توانید در کنار قهوه‌ساز یک کیک خانگی هم بپزید و این شب زیبا را با قهوه و کیک در کنار هم جشن بگیرید.

پیراهن یا کت‌وشلوار مردانه

حالا که چند روزی بیشتر به عید نمانده و روز مرد هم دارد از راه می‌رسد چه انتخابی بهتر از خرید پیراهن یا کت‌وشلوار مردانه. شما می‌توانید یک تی‌شرت خاص به مرد زندگی‌تان تقدیم کنید. تی‌شرتی با طرح متفاوت یا تزئین شده با امضاها یا اثرانگشت رنگارنگ شما و فرزندتان. البته حتماً همسر یا پدرتان را برای خرید همراه خودتان ببرید تا احتمالاً زحمت تعویض لباس گردنتان نیفتد. لطفاً برای این‌یک روز بی‌خیال خرید جوراب یا زیرپیراهنی شوید. چون با خریدن چنین هدیه‌ای همسر یا پدرتان حس می‌کند که برای خرید یک کادوی جدید هیچ زحمتی به خودتان نداده‌اید و ممکن است حس کند که شما به او بها نمی‌دهید.

جای کارت یا کیف پول، هدیه ای برای روز پدر

برای روز پدر چی بخرم! پیشنهاد کادو برای روز پدر 4کیف پول هدیه ای مناسب برای روز مرد

یکی از انتخاب‌های کاربردی برای مردان جا کارتی یا کیف پول است. به‌خصوص اگر آن‌ها زیاد کارت‌های خود را گم می‌کنند یا کیف پولشان کهنه‌شده است. می‌توانید برای پدر یا همسرتان یک جا کارتی یا کیف پول چرمی شیک بخرید و به او هدیه دهید. حالا که از چرم صحبت کردیم، باید بگوییم که کفش چرم هم یک هدیه خوب برای روز مرد است. فقط کافی است که سایز پای پدر یا همسرتان را بدانید. البته توصیه می‌کنیم که حتماً با حضور خودشان کفش را بخرید. چون آن‌ها باید راحتی کفش را امتحان کنند.

کیف و ست کمربند

از دیگر وسایل چرمی شیک که می‌توانید به مرد زندگی‌تان هدیه دهید؛ کیف یا کمربند است. به‌خصوص اگر همسرتان کارمند است، داشتن یک کیف چرمی خیلی به کارش می‌آید. ست کمربند هم که یک انتخاب بی‌دردسر است و حتی می‌توانید آن را اینترنتی هم خریداری کنید. ست کمربند همراه با دفترچه یادداشت و خودنویس می‌تواند برای مردانی که اهل‌نوشتن برنامه‌ریزی یا یادداشت روزانه هستند، بسیار مناسب باشد.

تبلیغات

عینک مطالعه، عینک طبی یا عینک آفتابی

برای روز پدر چی بخرم! پیشنهاد کادو برای روز پدر 5عینک مطالعه کادوی روز مرد

تا یکی دو ماه دیگر داشتن عینک آفتابی هنگام بیرون رفتن از خانه ضروری می‌شود، پس می‌توانید برای شوهر یا پدرتان یک عینک آفتابی شیک و استاندارد بخرید. اگر عینک طبی یا عینک مطالعه مرد زندگی‌تان قدیمی شده با او به یک عینک‌فروشی بروید و از او بخواهید که عینکی برای خودش انتخاب کند و درنهایت شما هزینه‌اش را پرداخت کنید.

وسایل سرگرم‌کننده برای کادو روز پدر

معمولاً آقایان به وسایل بازی که سرگرمشان کند و ساعتی از کار و گرفتاری‌های روزمره دورشان کند، علاقه دارند. پس پازل می‌تواند انتخاب خوبی برای همسرتان باشد. برای خاص شدن این هدیه فقط کافی است عکس خاطره‌انگیزی از خانواده‌تان را به‌صورت پازل سفارش بدهید. هلیکوپتر کنترلی یا بازی‌های رایانه‌ای هم از دیگر گزینه‌های پیشنهادی ماست.

موبایل یا وسایل جانبی آن

برای روز پدر چی بخرم! پیشنهاد کادو برای روز پدر 6

اگر تلفن همراه همسر یا پدرتان خیلی قدیمی شده برایش موبایل بخرید. دقت کنید که اگر می‌خواهید برای پدرتان گوشی بخرید، حتماً صفحه بزرگی داشته باشد و زبانش هم فارسی باشد. اگر هم بودجه‌تان به موبایل نمی‌رسد یا فعلاً از تلفن همراهشان راضی هستند، سراغ وسایل جانبی تلفن همراه بروید. قاب گوشی، روکش گوشی یا هندزفری بلوتوثی. این هندزفری‌ها به پدر یا همسرتان این امکان را می‌دهد که در حال پیاده‌روی یا در سفر بی‌دردسر با تلفن همراهشان صحبت کنند یا به موسیقی موردعلاقه‌شان گوش بدهند.

عطر و اودکلن برای روز مرد

عطر و اودکلن یک انتخاب عالی برای آقایان در هر سن و سالی است. دقت کنید پدر یا همسرتان به چه نوع عطر یا اودکلنی علاقه‌مند است. اگر او دوست دارد عطرهای جدید را امتحان کند برایش از یک برند جدید خرید کنید؛ اما اگر او همیشه از یک برند استفاده می‌کند و به آن علاقه دارد پس لزومی ندارد که خودتان را به‌زحمت بیندازید و دنبال عطر و اودکلن جدید بگردید.

تبلیغات

ریش‌تراش یا ست اصلاح

برای روز پدر چی بخرم! پیشنهاد کادو برای روز پدر 7ریش تراش هدیه ای برای روز مرد

می‌توانید برای پدر یا همسرتان یک ماشین ریش‌تراش یا ست اصلاح بخرید. آقایان همیشه از اینکه خودشان در خانه اصلاح کنند، لذت می‌برند و چه چیزی بهتر از یک ماشین اصلاح خوب.  اگر پول بیشتری برای ریش‌تراش موردنظر بدهید، عمر بیشتری خواهد کرد ولی ریش‌تراش‌هایی باقیمت کمتر و سری‌های مختلف هم می‌تواند انتخاب خوبی برای استفاده روزمره باشد. ماشین اصلاح بدن هم می‌تواند گزینه خوبی برای روز پدر باشد. این هدیه به‌خصوص در تابستان بیشتر به کار می‌آید.

بلیت تئاتر یا رفتن به کنسرت

اگر مرد زندگی‌تان به دیدن تئاتر یا فیلم بسیار علاقه‌مند است، می‌توانید او را به دیدن یک تئاتر یا فیلم دعوت کنید. خریدن بلیت کنسرت خواننده موردعلاقه همسر یا پدرتان هم می‌تواند یک‌شب خاطره‌انگیز برایش رقم بزند. این خیلی مهم است که مرد زندگی‌تان بداند که شما علایقش را می‌شناسید و برایش احترام قائل هستید.

گل و گیاه برای مردان عاشق طبیعت

برای روز پدر چی بخرم! پیشنهاد کادو برای روز پدر 8

خرید گل و گیاه برای آقایانی که به نگهداری از این موجودات دوست‌داشتنی سبز علاقه‌مند هستند، یک انتخاب عالی است. دقت کنید گیاهی بخرید که همیشه‌سبز باشد یا یک‌گونه کمتر شناخته‌شده باشد. گیاهی که به‌صورت خاص برای مرد زندگی‌تان باشد و دیدنش او را هیجان‌زده کند. اگر حیاط دارید می‌توانید به‌جای گلدان یک نهال زیبا بخرید و پرورش آن را به مرد زندگی‌تان بسپارید.

یک ایده جذاب برای هدیه روز پدر

شما می‌توانید برای پدرتان وسایل نوستالژیک بخرید. وسایلی مثل رادیوی قدیمی، گرامافون، ماشین تایپ قدیمی، دوربین عکاسی آنالوگ و هر وسیله قدیمی‌ای که پدرتان علاقه‌مند است که داشته باشد. فقط دقت کنید که حتماً آن وسیله سالم باشد. مطمئناً یک وسیله آنتیک می‌تواند آن‌ها را بسیار خوشحال کند.

تبلیغات

وسایل دیجیتالی برای هدیه روز مرد

برای روز پدر چی بخرم! پیشنهاد کادو برای روز پدر 9

وسایل دیجیتالی جدید هم انتخاب جالبی برای روز پدر است؛ تبلت، لپ‌تاپ، دوربین عکاسی دیجیتال و یا پاور بانک. اگر می‌خواهید برای پدرتان دوربین عکاسی بخرید، وسیله‌ای بخرید که به‌سادگی بتواند با آن کار کند. معمولاً پدرها علاقه زیادی به‌عکس گرفتن از بچه‌ها یا نوه‌هایشان دارند.

وسایل سفر

اگر پدرتان بسیار اهل سفر است یا طبیعت‌گردی را دوست دارد، می‌توانید برایش وسایل سفر مثل چادر مسافرتی، جعبه کمک‌های اولیه و یا وسایل پیک‌نیک بخرید. دوربین دوچشمی هم یکی از وسایل بسیار هیجان‌انگیز برای مردانی است که طبیعت‌گردی می‌کنند. اگر مرد زندگی‌تان به نجوم هم علاقه‌مند است، می‌توانید یک سه‌پایه همراه با این دوربین به او بدهید.

کادو روز مرد، وسایل کباب‌پزی

برای روز پدر چی بخرم! پیشنهاد کادو برای روز پدر 10کباب پز هدیه مناسبی برای روز پدر

بله می‌دانم در شرایط فعلی که گوشت و مرغ گران شده این انتخاب می‌تواند کمی عجیب باشد. به‌هرحال آقایان معمولاً به کباب درست کردن علاقه دارند و دوست دارند که مهارتشان را در این زمینه به رخ دیگران بکشند، پس وسایل کباب‌پزی و باربکیو انتخاب بدی نیست.

به‌صورت مجازی تبریک بگویید

می‌توانید به‌صورت مجازی به مرد زندگی‌تان این روز را تبریک بگویید. فقط دقت داشته باشید که اگر به پدرتان تبریک مجازی می‌گویید او حتماً صفحه شما را ببینید! وگرنه تبریک گفتن دیگر لطفی ندارد. یادتان باشد که اگر در اینستاگرام به مرد زندگی‌تان تبریک می‌گویید از نوشتن جملات کلیشه‌ای پرهیز کنید. چندکلمه‌ای از احساس واقعی‌تان بنویسید. هرچقدر هم کوتاه مهم این است که این نوشته خودتان باشد.

تبلیغات

ابزار و وسایل سلامت

برای روز پدر چی بخرم! پیشنهاد کادو برای روز پدر 11

پدرها معمولاً هر چه سنشان بالاتر می‌رود بیشتر نگران سلامتی خود می‌شوند. اگر روزی فشارشان پایین بیاید یا تپش قلب پیدا کنند، خیلی نگران می‌شوند. شما می‌توانید با خرید یک دستگاه فشارسنج خیالشان را راحت کنید. فقط کافی است که پس از هدیه دادن دستگاه، کار کردن با آن را به پدرتان آموزش دهید. علاوه بر فشارسنج، دستگاه اندازه‌گیری قند خون هم وسیله بسیار کاربردی‌ای است. به‌خصوص اگر پدرتان به دیابت دچار است.

آلبوم موسیقی، هدیه ای برای روز پدر

پدرها معمولاً علاقه زیادی به شنیدن موسیقی‌های سنتی و کلاسیک دارند. موسیقی‌هایی که به آن‌ها آرامش می‌دهد و سر شرق می‌آوردشان. پس می‌توانید برای آن‌ها چند آلبوم موسیقی سنتی جدید بخرید. اگر می‌خواهید برای همسرتان آلبوم موسیقی بخرید به سلیقه‌اش دقت کنید و ببینید کدام آلبوم‌ها را هنوز نخریده و دوست دارد داشته باشد.

بلیط سفر

برای روز پدر چی بخرم! پیشنهاد کادو برای روز پدر 12خرید بلیط سفر برای هدیه روز پدر

نوروز در راه است و تعطیلات امسال بیشتر از سال‌های گذشته است. اگر بودجه‌اش را دارید برای پدرتان بلیط سفر بخرید و او را همراه با مادرتان راهی یک سفر دو نفره کنید. البته این می‌تواند شامل حال همسرتان نیز شود و یک سفر خاطره‌انگیز دو نفره در عید نوروز داشته باشید. برای سفر رفتن زیاد نگران خرج و مخارج نباشید و سعی کنید با کمپ زدن و استفاده از اقامتگاه‌های بومگردی خرج و مخارج سفرتان را کم کنید.

اگر پول ندارید کادو بخرید

اگر آخر سالی آه در بساط ندارید و باوجوداینکه دلتان می‌خواهد برای پدرتان هدیه بخرید اما نمی‌توانید، به خودتان سخت نگیرید. پدرها این‌طور مسائل را خوب درک می‌کنند. آن‌ها دورهمی‌های خانوادگی را بسیار دوست دارند. شما می‌توانید غذای موردعلاقه پدرتان را بپزید و به خانه پدری بروید. فقط کافی است که او متوجه شود که به یادش بوده‌اید. برای همسرتان هم می‌توانید همین کار را انجام دهید. چندخطی برایش نامه بنویسید یا از هنر دستتان چیزی برایش درست کنید. اگر خیاط هستید یا نقاش فرقی ندارد، مهم یک هدیه خاص برای اوست. می‌توانید غذای موردعلاقه‌اش را به همراه کیک یا شیرینی خانگی درست کنید و یک‌شب دور از همه شبکه‌های اجتماعی باهم وقت بگذرانید. برای خاطره‌انگیزتر شدن این شب یک پیک‌نیک در بوستانی زیبا ترتیب بدهید. در ضمن عکس یادگاری یادتان نرود.

تبلیغات
4/5 - (4 امتیاز)

منبع
fardanewsگردآوری و بازنگری، تحریریه مثبت 1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا