رپورتاژ آگهی

شهربازی روباز و سرپوشیده

وجود جایی مثل شهربازی در هر شهری لازم است. شهربازی جایی برای تفریح افراد و به ویژه کودکان و نوجوانان است هرچند بزرگسالان نیز در شهربازی­‌ها به تفریح می­‌پردازند.

در حقیقت وسایل شهربازی متعدد می توانند هیجان های ما را خالی کنند و روزی خاطره انگیز را بسازند.

انواع شهربازی

شهربازی معمولا دو نوع دارد. سرباز و سرپوشیده. شهربازی­‌های سرباز معمولا بزرگتر هستند و دستگاه‌­های بزرگتری در آنها وجود دارند.

شهربازی­‌های سرپوشیده مسقف هستند و معمولا زمین آنها از شهربازی­‌های سرباز کوچکتر است و دستگاه‌­های متفاوتی دارند.

انواع شهربازی سرپوشیده

شهربازی‌­های سرپوشیده خود به انواع مختلفی تقسیم­‌بندی می­‌شوند. عموما این شهربازی‌­ها به لحاظ وسعت به انواع کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم­‌بندی می‌­گردند. شهربازی‌­های کوچک را اغلب می‌­توانید در طبقه‌­ی آخر برخی پاساژها ببینید. البته بسته به وسعت زیربنای پاساژها ممکن است شهربازی‌­های متوسط هم در آن­‌ها باشند. همچنین به خاطر وسعت وسایل این شهربازی‌­ها ممکن است متفاوت باشند. در شهربازی‌­های سرپوشیده ی بزرگ ممکن است پارک­‌های آبی هم باشند.

وسایل شهربازی سرپوسیده

در یک شهربازی سرپوشیده ممکن است دستگاه­‌ها و وسایل متعددی وجود داشته باشند.

جهت مشاوره برای خرید دستگاه شهربازی با کارشناسان شرکت شهربازی سازان پارس با شماره 09124015106 تماس حاصل نمایید.

در اینجا به برخی از آن دستگاه­‌ها و وسایل اشاره می‌­کنیم.

 1. دستگاه­‌های جایزه­‌ای

این دستگاه­‌ها کارکردشان بر اساس موفقیت در یک بازی و اعطای جایزه است. خود بازی‌­های جایزه‌­ای ممکن است دو دسته باشند. بازی­‌های دستی که دارای متصدی هستند. مثلا با یک تفنگ به هدف شلیک می­‌کنید و اگر به هدف بزنید جایزه می‌­گیرید. در اینجا متصدی تشخیص می­‌دهد به شما جایزه‌­ای تعلق می­‌گیرد یا خیر. اما در بسیاری از موارد نیز این کار را دستگاه­‌های خودکار انجام می‌­دهند.

(شرکت شهربازی سازان پارس با 10 سال سابقه درخشان در تولید دستگاه های شهربازی از پیشگامان تولید گیم های شهربازی سرپوشیده در ایران می باشد. از خدمات شرکت می توان به فروش وسایل شهربازی / احداث شهربازی و تعمیرات تخصصی اشاره نمود.)

 1. روبات‌­ها

بسیاری از شهربازی‌­های سرپوشیده از روبات‌­ها استفاده می‌­کنند. روبات‌­ها ممکن است بین دستگاه­‌ها جایزه‌­ای قرار داشته باشند و همچنین ممکن است جایزه‌­ای نباشند. خود روبات‌­ها ممکن است متصدی انسانی داشته و یا نداشته باشند.

 1. سالن بیلیارد

یکی از مواردی که در شهربازی‌­های سرپوشیده ممکن است باشد، سالن بیلیارد است. بیلیارد برای بسیاری از افراد یک ورزش محبوب به شمار می­‌رود. تنوع موجود در این بازی می­‌تواند بسیاری را به این بازی جذب کند. ممکن است در شهربازی سرپوشیده سالن بیلیارد وجود داشته باشد و یا این که میزهای بیلیارد در قسمتی از خود شهربازی سرپوشیده قرار داده شوند و یا این که قسمت مخصوص به بازی بیلیارد با پارتیشن از بقیه‌­ی شهربازی سرپوشیده جدا شود.

 1. سالن بولینگ

یکی از مواردی که در شهربازی‌­های سرپوشیده ممکن است وجود داشته باشد، سالن بولینگ است. سالن بولینگ در اغلب شهربازی های سرپوشیده‌­ی خوب وجود دارد و بسیاری از علاقمندان این رشته­‌ی ورزشی برای انجام آن به این سالن‌ها می­‌روند. سالن بولینگ یکی از جذابیت­‌های شهربازی‌­های سرپوشیده است و بسیاری از علاقمندان را به خود جذب می‌­کند. علاقمندان بولینگ از کودک و نوجوان گرفته تا بزرگسالان برای انجام این ورزش به سالن بولینگ می‌­روند.

 1. گیم‌­ها و بازی­‌های ویدئویی

خیلی از شهربازی‌­های سرپوشیده دارای محوطه‌­ای برای انجام گیم‌­ها و بازی‌­های ویدئویی هستند.

در شهربازی‌­های سرباز هم ممکن است جایی برای بازی‌­های ویدئویی و گیم‌­ها وجود داشته باشد. سالن بازی‌­های ویدئویی و کامپیوتری و گیم­‌ها بسیاری از گیمرها را به خود جذب می‌­کند.

جهت مشاوره برای خرید دستگاه شهربازی با کارشناسان شرکت شهربازی سازان پارس با شماره 09124015106 تماس حاصل نمایید.

 1. دستگاه­‌های واقعیت مجازی و شبیه­‌سازها

دستگاه­‌های واقعیت مجازی ممکن است عینک­‌ها و لوازم مخصوص خود را داشته باشند و فرد را به دنیای مجازی دیگری وارد کنند. دستگاه-های واقعیت مجازی یکی از جذابیت­‌های شهربازی­‌ها هستند. همچنین شبیه‌­سازها دستگاه­‌هایی هستند که طرفداران زیادی دارند. بسیاری از نوجوانان طرفدار دستگاه­‌های شبیه‌­ساز هستند که به آنها امکان می‌­دهد که پشت دستگاه نشسته و با دستگاه شبیه­‌ساز در موقعیت هدایت و راندن موتورسیکلت، هواپیما، ماشین و یا کشتی قرار بگیرند.

 1. دستگاه‌­ها و وسایل بازی مخصوص کودکان خردسال

در شهربازی‌­های سرپوشیده حتما باید قسمتی مخصوص کودکان خردسال و بازی‌­های مربوط به آنها وجود داشته باشد. خیلی از بازی‌­ها مثل استخر توپ و یا دستگاه­‌ها و لوازم مکانیکی مخصوص بازی و سرگرمی کودکان خردسال وجود دارند که باعث سرگرمی آنها می­‌شوند. بنابراین وجود دستگاه­‌هایی برای بازی و تفریح کودکان خردسال در هر شهربازی سرپوشیده­‌ای واجب است.

 1. دستگاه­‌های مکانیکی

شاید یکی از جذاب­ترین بخش­‌های شهربازی‌­های سرپوشیده دستگاه‌­های مکانیکی آن است. اگرچه نسبت به شهربازی‌­های سرباز احتمالا ابعاد و تنوع این دستگاه‌­ها کمتر است ولی این دستگاه‌­ها هم به نوبه‌­ی خود باعث ایجاد جذابیت در شهربازی سرپوشیده می­‌شوند.

 1. دستگاه­‌های رومیزی

دستگاه‌­های رومیزی یکی از جذابیت‌­های شهربازی­‌های سرپوشیده هستند. دستگاه­‌های رومیزی و اسپرت بازی‌­های رومیزی هستند که دو تیم یا گروه یا دو فرد با هم رقابت کرده و  با آنها با هم بازی می­‌کنند. یکی از این دستگاه­‌ها فوتبال دستی است که در بین افراد با سنین مختلف طرفدارانِ زیادی دارد.

 1. دستگاه­‌های بلیطی

این دستگاه­‌ها از نوع جایزه‌­دار هستند و بسته به امتیازاتی که فرد در حین بازی کسب می­‌کند، به او بلیط می‌­دهند. فرد بلیط‌­ها را جمع می‌­کند و متناسب با امتیازات خود جایزه می‌­گیرد.

 1. بازی­‌های آبی

بازی‌­های آبی نیز ممکن است بخشی از شهربازی سرپوشیده باشند. ممکن است پارک آبی سرپوشیده بخشی از شهربازی سرپوشیده باشد.

وسایل شهربازی سرپوشیده ممکن است تنوع بسیاری داشته باشند. شهربازی سرپوشیده بنا به تنوع وسایل و دستگاه­‌های خود می­‌تواند جذابیت زیادی برای مراجعین و بازدیدکنندگان داشته باشد.

(شرکت شهربازی سازان پارس با 10 سال سابقه درخشان در تولید دستگاه های شهربازی از پیشگامان تولید گیم های شهربازی سرپوشیده در ایران می باشد. از خدمات شرکت می توان به فروش وسایل شهربازی / احداث شهربازی و تعمیرات تخصصی اشاره نمود.)

جهت مشاوره برای خرید دستگاه شهربازی با کارشناسان شرکت شهربازی سازان پارس با شماره 09124015106 تماس حاصل نمایید.

4/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا