بررسی

معرفی برترین بازی آنلاین سال ۲۰۲۲

سال ۲۰2۲ بازی های متعددی روانه بازار شد ولی هیچ بازی ای نتوانسته جایگاه بازی محبوبه انفجار را متزلزل کند. این بازی که آخرین نسخه آن در سال ۲۰2۲ روانه بازار شد توانست محبوبیت چندین ساله خود را حفظ کرده و تندیس بهترین بازی را به نام خود ثبت کند. کاربرانی که بازی انفجار را به صورت روزانه و مستمر انجام می دهند می توانند پیچ و خم آن آشنا شده و از آن به عنوان یک فرصت برای یادگیری و آموزش علم ریاضی و احتمال استفاده کنند. امروز قصد داریم همراه با شما نگاهی به محبوب ترین بازی ایرانی انداخته و آن را از نقطه نظرات مختلف ارزیابی کنیم.

بازی انفجار چیست؟

بازی انفجار یکی از بازی های قدیمی ایرانی می باشد که توسط ذهن خلاق طراحان ایرانی روانه بازار شده است. در این بازی شما موظف هستید در مقابل یک الگوریتم آماری قرار گرفته و پیش از اینکه این الگوریتم و روند عدد سازی خود را متوقف کند فرآیند آن را تشخیص داده و بر اساس سوابق گذشته و فرمول های ریاضی آن را شکست دهید. در واقع این بازی یکی از بازی های ترکیبی می باشد که شما موظف هستید تاریخچه و آینده الگوریتم را تشخیص داده و بر اساس فرایند خود آن شکستش دهید. شاید شما این بازی را با اسم نمودار نیز در برخی از وب سایت های بازی مشاهده کنید که این  مسئله به  به دلیل انجام بازی بر روی یک نمودار ایکس و وای می باشد. آخرین نسخه این بازی در سال ۲۰۰۲ روانه بازار شد که تغییرات گرافیکی  چشمگیری بر روی آن انجام شده و نسخه آزمایشی و تمرینی آن نیز آماده شده است.

انجام بازی انفجار با شارژ کم

شما می‌توانید بازی انفجار را بر اساس بودجه که در دست دارید انجام دهید. اگر هزینه که در دست شما است محدود میباشد شما میتوانید از بخش بازی انفجار با شارژ کم را انتخاب کرده و با مبلغی بسیار پایین این بازی را دنبال کنید. این بخش با نسخه پریمیوم و پولی آن متفاوت نمی باشد و شما می توانید از تمامی امکانات موجود در آن بهره مند شوید.

بازی انفجار رایگان

آخرین نسخه از بازی انفجار در سال ۲۰۲۲ روانه بازار شد ورژن رایگان بود که برخی آن را به عنوان نسخه بتا یا تمرینی نیز یاد می کنند. در این نسخه از بازی شما به بیش از ۵۰ درصد از امکانات بازی اصلی دسترسی دارید و می‌توانید ایده اصلی سازندگان را تجسم کنید. توسعه دهندگان بازی آشکارا پیشنهاد می دهند پیش از اینکه شما بخواهید نسخه پریمیوم یا کم شارژ آن را امتحان کنید بهتر است چند روزی را با نسخه آزمایشی و تمرینی طی کرده و پس از پیدا کردن پیچ و خم آن به سمت بازی پولی روی بیاورید نکته منفی در مورد نسخه رایگان محدودیت تعداد بازی هایی است که شما میتوانید انجام دهید.

دانلود بازی انفجار

از آنجایی که دنیا به سمت استفاده از تلفن همراه در تمامی بخش ها می رود دوستداران بازی انفجار نیز ترجیح می دهند آن را بر روی پلتفرم‌های شخصی مانند موبایل ، تبلت و حتی کامپیوترهای شخصی دنبال کنند. این مسئله مستلزم آن می باشد که شما بتوانید این بازی را دانلود کرده و سپس بر روی دستگاه های خود نصب کنید. کاربرانی که از تلفن همراه اندرویدی بهره می گیرند می توانند با مراجعه به وب سایت انفجار یکی از نسخه های مد نظر خود را دانلود کرده و سپس بر روی گوشی خود نصب کنند. از آنجایی که نسخه نصبی این نرم افزار توسط گوگل پلی ارائه نشده است مو بایل از شما اجازه دسترسی می خواهد که شما بدون دغدغه می توانید این اجازه را به تلفن همراه خود بدهید.

کاربرانی که از تلفن های همراه آیفون استفاده می کنند به دلیل محدودیت هایی که این پلتفرم با نرم افزارهای ایرانی دارد تنها کسانی که نسخه‌های پیش از ios ۱۴ را در دست دارند می‌توانند این بازی را بر روی تلفن‌های خود نصب کنند.  فایل Exe این بازی در وب سایت انفجار وجود دارد و شما می توانید به منظور اجرای آن بر روی لپ تاپ یا کامپیوتر خود آن را دانلود کنید.

چرا باید بازی انفجار را بازی کرد؟

دلایل مختلفی برای دنبال کردن بازی انفجار وجود دارد ولی شاید ساخت آن توسط توسعه‌دهندگان ایرانی را به عنوان یکی از اصلی ترین دلایل عنوان کرد. از آنجایی که این بازی در راستای گسترش صنعت دانش بنیان طراحی و ساخته شده است حمایت بخش های مختلف را مستلزم می باشد و ما به عنوان بخشی از جامعه باید به صورت غیر مادی نیز آن را تحت پوشش خود قرار دهیم.

علاوه بر این مسئله صنعت نوپای بازی سازی در ایران مستلزم نوآوری و گسترش می باشد که این مسئله تنها از طریق انتقادها و پیشنهادات ما امکان پذیر می باشد. شما می توانید بعد از انجام بازی انفجار تمامی نظرات خود را با بخش پشتیبانی در میان گذاشته و آنها را نسبت به کاستی های موجود مطلع فرمایید.  نکته آخر سهولت و آسانی انجام بازی انفجار می باشد که در کمتر بازی آنلاین چنین مسئله‌ای دیده می شود.

4/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا