رپورتاژ آگهی

لیست کامل آزمایش چکاپ بدن در بهترین آزمایشگاه در نیاوران

آزمایش چکاپ بدن به شما کمک می‌کند تا اقدامات لازم را برای پیشگیری یا تشخیص زودهنگام هر بیماری احتمالی انجام دهید. لیست کامل آزمایش چکاپ بدن در بهترین آزمایشگاه در نیاوران شامل تست های پزشکی بسیار ضروری هستند؛ لیکن اکثر افراد احساس می کنند که نیازی به آزمایش چکاپ ندارند و این هدر دادن وقت و پول است. با این حال، این روش‌های آزمایش برای سلامت همیشه باید در طی مدت زمانی مشخص انجام شود و ثابت خواهد کرد‌ که هوشمندانه‌ترین راه برای صرفه‌جویی در برابر برخی از جراحی‌ها و هزینه داروها برای جلوگیری از بیماری به صرفه تر نیز  می‌باشد؛ لذا در این مقاله  قصد داریم تا لیست کامل آزمایش چکاپ بدن در بهترین آزمایشگاه در نیاوران با توضیحات کامل شرح می‌دهیم.

چرا باید آزمایش چکاپ انجام دهیم؟

چک‌آپ کامل بدن، معاینه کامل سلامتی کل بدن شما از جمله قلب، کلیه، کبد، ریه است تا وضعیت فعلی سلامتی شما را ارزیابی کرده و شما را غربال کند تا متوجه شوید که آیا علائم خطرناک و هشداردهنده‌ای نسبت به بیمارهای مختلف دارید یا خیر؟ مراجعه به آزمایشگاه نارون که بهترین آزمایشگاه خون در نیاوران و تهران است انتخاب مناسبی برای انجام تست‌های آنالیزی در برابر سلامت شما است.

در صورت وجود علائم بیماری‌های مختلف مانند بیماری‌های قلبی، عروقی، بیماری‌های تنفسی، سرطان، دیابت، فشار خون بالا، بیماری‌های گوارشی و … چکاپ سلامت می‌تواند زنگ خطر بدن شما را زودتر به صدا درآورد. همه افراد باید حداقل سالی یک بار برای معاینه کل بدن خود به آزمایشگاه مراجعه کنند تا از وضعیت سلامت خود آگاه شوند؛ لیکن با مراجعه به بهترین آزمایشگاه خون در تهران  چک آپ کامل بدن خود را زیر نظر بهترین تکنسین‌ها بسپارید و نتایج صحیح و آنالیزهای بسیار دقیقی را دریافت کنید.

آزمایش چکاپ شامل غربالگری سرطان و سایر بیماری ها در تمام قسمت های بدن می شود، همچنین شامل بررسی سابقه خانوادگی شما می شود و ممکن است شامل آزمایش های خون، نمونه ادرار و مدفوع و… نیز باشد. اگر سابقه خانوادگی سرطان یا بیماری قلبی دارید یا سایر عوامل خطر بیماری های مزمن را دارید، پزشک ممکن است معاینه کامل بدن را در یک بازه زمانی مشخص توصیه کند. معاینه معمولاً با سایر ارزیابی‌ها برای کمک به شناسایی مشکلات بالقوه سلامتی است.

لیست کامل آزمایش چکاپ بدن در بهترین آزمایشگاه در نیاوران

چه زمان های آزمایش های چکاپ کامل بدن انجام دهیم؟

چکاپ بدن برای همه اجباری نیست، لذا این به شما بستگی دارد که آیا می خواهید اطلاعاتی در مورد تمام سیستم های بدن خود داشته باشیدیا خیر؟ اما ما پیشنهاد می‌دهیم که اگر با هر گونه مشکل سلامتی مواجه هستید، می توانید یک چکپ کامل بدن را در آزمایشگاه نیاوران انجام دهید تا بیماری را به طور دقیق پیدا کنید. با این حال، در ابتدا نمونه گیری می‌شود تا آنچه در درون بدن اتفاق می افتد، شناخته شود.

به لطف زندگی پیشرفته فعلی، همه ما سبک زندگی بسیار پر استرس و پر مشغله‌ای را داریم که این در نهایت منجر به بروز بسیار زیاد مشکلات سلامتی ناشی از استرس مانند بیماری‌های قلبی، آسم، دیابت، سردرد، افسردگی و… می‌شود؛ علاوه بر این، با توجه به سطوح بالای آلودگی و مصرف مواد غذایی آماده و بدون کیفیت؛ میانگین قدرت ایمنی انسان به چالش کشیده می‌شود. اینجاست که یک آزمایش خون در تهران در آزمایشگاه نارون برای معاینه سلامتی و پیشگیری از بیماری بهترین انتخاب است.

آزمایشگاه خون در نیاوران تست چکاپ کامل بدن را بسیار مقرون به صرفه و در عین حال منحصر به فرد طراحی کرده است. این بسته‌ها نه تنها جامع‌ترین چکاپ را ارائه می‌کنند، تا شما اطلاعات دقیقی از آنالیزهای سلامتی بدنتان به دست آمده دریافت کنید.

آزمایش های چکاپ کامل شامل چه مواردی می باشد؟

یک معاینه کامل که با نام آزمایش های چکاپ نیز شناخته می‌شود، لذا چکاپ کامل بدن شامل انواع آزمایشات، تست های پاتوبیولوژی و تست های رادیولوژی شامل سرطان، نشانگرهای خطر قلبی، دیابت هموگرام کامل، کمبود آهن، تست عملکرد لیپید، تست های عملکرد کبد، تست عملکرد کلیه، تست های عملکرد تیروئید عناصر لوزالمعده و… بوده است؛ همچنین چکاپ کامل بدن شامل مشاوره و تست‌های مخصوص زنان به طور انحصاری برای خانم ها در اختیارتان قرار می‌دهد. آزمایشاتی که در چکاپ کامل بدن انجام می شود به شرح زیر است:

 • آزمایش خون و ادرار
 • آزمایش سیستم قلبی، نوار قلب و اکو 2 بعدی
 • بررسی سطح ویتامین های بدن
 • سونوگرافی شکم و لگن
 • آزمایشات عملکرد تیروئید
 • آزمایش کلیه، اوره خون، اسید اوریک،
 • تست های عملکرد ریه
 • آزمایشات دیابت، قند خون
 • آزمایش هپاتیت B

لیست کامل آزمایش چکاپ بدن در بهترین آزمایشگاه در نیاوران

کدام آزمایشگاه آزمایش های غیر حضوری انجام میدهد

سبک زندگی پرمشغله امروزی و عادات غذایی ناهنجار تاثیر نامطلوبی بر سلامت مردم به خصوص در شهرهای بزرگی مانند تهران می گذارد. امروزه مشکلات مربوط به فشار خون، دیابت، انواع سرطان یکی از نگرانی های بزرگ برای مردم است. لیکن بیشتر این موارد در مراحل اولیه قابل تشخیص هستند و اگر دیر تشخیص داده شود، ممکن است منجر به عوارض شدید شود. بنابراین برای جلوگیری از چنین وضعیت بحرانی، توصیه می شود برای چکاپ به بهترین آزمایشگاه نیاوران مراجعه کنید. برخی از دلایل دیگر برای انجام این چکاپ عبارتند از چاقی، سیگار کشیدن یا نوشیدن زیاد نوشایه و آبمیوه ها با قند مصنوعی، ورزش نکردن، سابقه خانوادگی بیماری است.

به طور کلی آزمایش های غیر حضوری مانند آزمایش چکاپ در منزل باید برای سالمندان انجام شود. اما بر اساس سبک زندگی و تغییرات محیطی با مشغله‌های کاری دیگر بدون صرف نظر از سن، همه افراد می‌توانند برای گزینه  آزمایش چکاپ در منزل در خواست تکنسین را از آزمایشگاه نارون داشته باشند، زیرا برای چکاپ بدن باید سالی یک بار اقدام کنید، البته حتی بچه های کوچک هم اکنون از اختلالات تنفسی و سایر بیماری‌ها مانند قند خون و تیروئید رنج می برند و به طور کلی چکاپ بدن برای افرادی مشخص با سن مشخصی نمی‌باشد.

آزمایش های غیر حضوری مانند آزمایش چکاپ در منزل با کمترین هزینه ها در محل مد نظرتان قابل انجام است، لذا  چکاپ کامل بدن به معاینه پزشکی گفته می شود که مشکلات احتمالی سلامتی در تمام قسمت های بدن را بررسی می کند. معمولاً شامل معاینه فیزیکی، آزمایش‌های پاتوبیولوژی می‌شود.

آزمایش چکاپ در منزل برای هر درخواست کننده قابل انجام است؛ زیرا این تست که به عنوان معاینه فیزیکی نیز شناخته می شود، یک اقدام پیشگیرانه بهداشتی است که شامل ارزیابی کامل پزشکی از بدن فرد می شود. این به شناسایی هرگونه مشکل سلامتی بالقوه کمک می کند و امکان درمان زودهنگام را فراهم می کند. چک آپ کامل بدن به طور کلی شامل ارزیابی فشار خون، ضربان قلب، ضربان تنفس، دما، وزن و قد فرد است، همچنین ممکن است شامل آزمایشاتی برای بررسی سطح کلسترول، سطح قند خون و وجود هرگونه عفونت نیز باشد. تمامی این خدمات گفته شده در بهترین آزمایشگاه خون در تهران یعنی مرکز آزمایشگاهی نارون زیر نظر بهترین متخصصان تهران انجام می‌شود.

لیست کامل آزمایش چکاپ بدن در بهترین آزمایشگاه در نیاوران

فواید آزمایش در منزل

اکنون بیایید ببینیم که فواید آزمایش در منزل چیست؟ لیکن بسیار مهم است که برای درک سلامت بدن خود غربالگری ها را انجام دهید. سالانه چکاپ کامل به طور منظم برای همه افراد بالای 35 سال توصیه می شود. بررسی کامل بدن به ویژه در بیماری های بحرانی و خطرناک مانند سرطان از اهمیت بالایی برخوردار است.، که در آن تشخیص زودهنگام می تواند به ما در پیشگیری یا مدیریت بیماری و بهبود طول عمر بیمار کمک کند. به طور کلی فواید آزمایش در منزل به شرح زیر است.

 • دسترسی آسان و سریع: برای بررسی کامل بدن به ویژه در بیماری‌های مانند سرطان، که در آن تشخیص زودهنگام می‌تواند به ما در پیشگیری یا مدیریت بیماری و بهبود طول عمر بیمار کمک کند، از اهمیت بالایی برخوردار است و تنها کار برای انجام آزمایش چکاپ در منزل مراجعه به سایت آزمایشگاه نارون بوده است.
 • عدم اتلاف وقت: با اینکه ارزیابی کامل بدن باید در اولویت قرار دارد ولی اشخاصی که سبک زندگی پرمشغله‌ای دارند ، اما باید معاینه کل بدن را الانه انجام دهند که با خدمات آزمایش چکاپ در منزل در آزمایشگاه نیاوران دیگر از اتلاف وقت جلوگیری می‌شود.
 • امنیت کامل و حضور تکنسین ماهر در روند نمونه گیری: بررسی های سلامت برای چکاپ کامل معمولاً باید زیر نظر متخصصان انجام شود که بهترین آزمایشگاه خون در تهران برای دریافت حس امنیت بیمار تکنسین‌های با تجربه را برای دریافت نمونه پیری اعزام می کند.
 • رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مقابله برای شیوع بیمارها: زمانی که بیمار سالمند یا کودک باشد و امکان مراجعه به محیط های پر رفت آمد مثل آزمایشگاه را برای عدم شیوع بیمارهای واگیر دار مانند کرونا یا آنفولانزا را نداشته باشند، پس آزمایش چکاپ در منزل در آزمایشگاه خون در تهران بهترین انتخاب است.

لیست کامل آزمایش چکاپ بدن در بهترین آزمایشگاه در نیاوران

مهمترین آزمایش کدام آزمایش است؟

در آزمایشگاه نیاوران به عنوان یکی از بهترین آزمایشگاه های خون در تهران که پیشگام تمامی روش‌های آزمایشی و تست‌های مراقبتی است. در میان لیست کامل آزمایش چکاپ بدن مهمترین آزمایش خون است که از طریق نمونه گیری این تست می‌توان علت بسیاری از علائم بدن مشخص کرد. برای دریافت آزمایش خون در نیاوران برای ارائه وضعیت سلامت کامل می توانید خدمات آزمایش در منزل یا برای نوبت به صورت آنلاین به وب سایت مجموعه مراجعه کنید. بهترین بخش آزمایش خون در تهران دریافت نتایج در مدت زمان کوتاه است. بنابراین در صورت هرگونه سؤال، بازخورد نسبت به لیست آزمایش‌های چکاپ کامل بدن تنها کاری که باید انجام دهید این است که فرم درخواست را در سایت نارون پر کنید.

جمع بندی

انجام معاینات دوره ای کامل بدن مانند چکاپ برای تشخیص هر گونه بیماری که ممکن است وجود داشته باشد بسیار مهم و ضروری است. برخی از آزمایشاتی که معمولاً به عنوان بخشی از چکاپ کامل بدن انجام می شود شامل آزمایش خون، آزمایش کلسترول و آزمایش گلوکز می‌باشد، برای دریافت اطلاع بیشتر از لیست کامل آزمایش چکاپ بدن در بهترین آزمایشگاه در نیاوران کافی است با شماره های زیر یا به وب سایت آزمایشگاه نارون مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا