تناسب اندام

عمل پیکرتراشی شامل چه نواحی می شود؟

همانطور که می دانید امروزه روش های جدید و مدرنی وجود دارد که باعث می شود بتوانیم در کمترین زمان و کمترین هزینه، هیکل مناسب خود را داشته باشیم. استفاده از عمل پیکرتراشی که امروزه بسیار مورد توجه افراد مختلف جامعه قرار گرفته است، در بین آقایان و خانم ها رواج دارد. بخش هایی از بدن که در آن ها چربی های زیادی جمع می شود را معمولا برای عمل پیکرتراشی انتخاب می کنند. این بخش ها شامل: شکم، باسن، ران، بازو و سینه می باشند. امروزه تجهیزات پزشکان برای به کار بردن حساسیت هایی در بدن بسیار مدرن و پیشرفته است.

با این حال این بخش های بدن که در استایل فرد بسیار تاثیرگذار هستند، مهم است که به زودی حجم هایی از چربی در این بخش ها خارج شود. همچنین نکته ی دیگری که باید در نظر داشته باشید وجود و یا عدم وجود اعتماد به نفس در افراد است. در واقع ظاهر و یا هیکل مناسب می تواند این اتفاق را شکل بدهد. همچنین به منظور حفظ سلامتی باید وزن مناسبی داشته باشیم. چرا که چاقی زیاد می تواند باعث بروز بیماری های مفصلی و… در افراد شود. بخش های نام برده شده برای عمل پیکرتراشی مناسب ترین گزینه ها هستند.

همه چیز در مورد نواحی عمل پیکرتراشی

یکی از مهم ترین عمل های جراحی که به منظور زیبایی سازی اندام ها صورت می گیرد، عمل پیکرتراشی است. همانطور که می دانید امروزه به دلیل نوع رژیم غذایی که افراد دارند دچار چاقی مفرد می شوند. بنابراین بهترین کار این است که عمل پیکرتراشی را انجام دهند. این عمل با بیرون راندن چربی ها از بدن، یک استایل مناسب را به افراد می دهد. یکی از مهم ترین ویژگی که عمل پیکرتراشی دارد این است که می تواند با کمک تجهیزات مدرن زیبایی را به بدن افراد هدیه کند.

Body sculpting1 - عمل پیکرتراشی شامل چه نواحی می شود؟

پیکرتراشی چیست؟

برای بررسی ویژگی های عمل پیکرتراشی نیاز است که درباره آن اطلاعاتی را کسب کنیم. عمل پیکرتراشی که یکی از مهم ترین روش های برای از بین بردن چربی های بدن است، می توان از آن به منظور کاهش چربی اضافی و افتادگی پوست در اثر کاهش وزن استفاده کرد. استفاده از روش های عمل پیکرتراشی که به منظور بهبود شکل دهی به بدن و فرم بدن مورد توجه قرار گرفته است، باعث می شود که افراد بتوانند خیلی زود به نتیجه دلخواه در زمینه تناسب اندام خود برسند. استفاده از روش های مربوط به پیکرتراشی می تواند برای کاهش حجم چربی در بخش هایی مانند شکم، پهلو، سینه ها، بازو ها، کشاله ران مورد استفاده قرار گیرد.

به همین منظور استفاده از این روش می تواند تاثیر بسیار خوبی را بر ظاهر افراد بگذارد. پیکرتراشی که امروزه بسیار مورد توجه قرار می گیرد، می تواند شرایط حیاتی بدن و پوست را به بهترین شکل در بیاورد. این عمل در سه مرحله انجام می شود. در ابتدا شخص توسط دارو ها بیهوش می شود. با کمک برشی که صورت می گیرد، پوست های اضافی برداشته می شود. با استفاده از دستگاه های پیشرفته و یا روش های درمانی معمولا چربی ها برداشته می شود. سپس بعد از آن بخیه زده می شود. بعد از عمل نیاز است که تایم استراحت را پشت سر گذاشت. چرا بدن نیازمند 5 یا 7 روز استراحت است.

فواید و مزایای پیکرتراشی در چیست؟

پیکرتراشی یکی از عمل هایی است که می تواند فواید و مزیت های بسیاری داشته باشد. از نظر فوائد باید اشاره داشته باشیم که استفاده از این عمل کمک می کند که بتوانیم بخش هایی از پوست که در بدن شل شده است را حذف کنیم. در واقع افرادی وجود دارد که با بالا رفتن سن بخش های زیادی از بدنشان شل می شوند، بنابراین این عمل این امکان را به آن ها می دهد که بتوانیم بدن و استایل مورد نیازمان را داشته باشیم. بسیاری از افراد که دارای وزن زیادی هستند نمی توانند که در یک دوره کوتاه وزن مناسب خود را داشته باشند.

بنابراین این روش یکی از آسان ترین روش هایی است که افراد در یک زمان کوتاه به آن می رسند. استفاده از این روش فرد را به وزن ایده آل می رساند. بنابراین می تواند چربی ها را از بین ببرد و در نتیجه عضلات بدن را سفت کند. تمامی نکاتی که در این زمینه نام بردیم می تواند باعث بالا رفتن اعتماد به نفس فرد شود. عوارضی که عمل جراحی دارد معمولا به تجمعات مایع، کبودی و تورم، درد و ناراحتی، بی حسی و… می باشد. برای جلوگیری از این مشکلات حتما از یک پزشک خبره کمک بگیرید و حتما سعی کنید که به کلینیک مناسب مراجعه کنید.

عمل پیکرتراشی برای زایمان به چه صورت است؟

همانطور که در مطالب فوق گفته شد یکی از مهم ترین بخش ها در نواحی عمل پیکرتراشی شکم و پهلو است. بسیاری از افراد بعد از زایمان شکمشان شل می شود و می افتد. بنابراین این روش می تواند کمک کننده باشد تا اشخاص بتوانند به یک وزن و هیکل مناسب دسترسی پیدا کنند. در واقع این عمل می تواند برای کسانی که زایمان کرده اند مناسب باشد. چرا که بعد از زایمان نمی توان با ورزش و یا رژیم های غذایی هیکل خود را متناسب کرد.

بنابراین یکی از روش هایی که خیلی زود ما را به نتیجه می رساند و می تواند آسیب های کمتری داشته باشد عمل پیکرتراشی است. بعد از انجام عمل هم افراد نباید دوباره بچه دار شوند. چرا که این جراحی برای اینکه تثبیت شود چند وقتی طول می کند. بهترین دوره بین 12 تا 18 ماه می باشد. کسانی که به صورت طبیعی و یا به صورت سزارین زایمان کرده اند می توانند بعد از 6 ماه برای انجام این عمل اقدام کنند. چرا که بعد از زایمان افزایش وزن و تغییراتی که در زمینه هورمون ها رخ می دهد یک امر طبیعی است.

عمل پیکرتراشی برای پهلو

یکی دیگر از شایع ترین بخش های بدن که برای انجام عمل پیکرتراشی می تواند بسیار مناسب باشد، پهلو ها می باشد. بعد از شکم یکی دیگر از بخش هایی که بدن را ناقص می سازد، پهلو ها هستند. این بخش ها با چربی های انباشه شکل بدی به خود می گیرند و باعث می شوند که زیبایی را از فرد بگیرد. بنابراین با کمک عمل پیکر تراشی می توان چربی های اضافه را برداشت.

در این بخش ها امکان دارد که پوست دارای خاصیت ارتجاعی بالایی باشد. بنابراین می تواند یکی از مهم ترین انتخاب ها برای فرد به منظور عمل جراحی باشد. پس از اینکه بیهوشی صورت می گیرد، جراح با استفاده از دستگاه کانولا که دارای شکل لوله ای است آن را به قسمت پهلو وارد می کند. سپس با ورود به بافت چربی می تواند آن ها را به بیرون بکشد.

Body sculpting2 - عمل پیکرتراشی شامل چه نواحی می شود؟

پیکرتراشی در قسمت باسن و ران به چه صورت است؟

باسن و ران یکی دیگر از عضو های بدن هستند که بعد از شکم بیشترین حجم چربی ها را از آن خود می کنند. این دو بخش با توجه به اینکه دارای  چربی های اضافه هستند، باعث کدر شدن پوست می شود و ظاهری زشت به خود می گیرند. همچنین کار را برای فرد بسیار سخت می کنند. معمولا کسانی که به دنبال تناسب اندام هستند باید دارای باسنی سفت و محکم باشند.

در این روش هم جراح با کمک کانولا چربی ها را از بدن بیمار بیرون می کشد و چربی ها را خارج می کند. البته روش های بی شماری برای عمل پیکرتراشی وجود دارد که پزشک اگر صلاح ببیند، انجام آن را می بیند. یکی دیگر از بخش هایی که برای عمل پیکرتراشی بسیار مناسب است، ران ها می باشند. با وجود تجمع چربی ها در این ناحیه پا ها بسیار بد فرم می شوند.

استفاده از ورزش ها و یا رژیم های غذایی بسیار سخت است. بنابراین بهترین کار می تواند استفاده از روش های پیکرتراشی باشد. در این روش مانند دیگر روش های نام برده شده پزشک مقدار چربی ها را از بدن خارج می کند. روش های بسیاری برای انجام این عمل وجود دارد که خیلی زود فرد را می تواند به نتیجه برساند. برای عمل جراحی بهتر است که با پزشک متخصص مشورت کنید.

کلینیک vip را بیشتر بشناسیم

یکی از مهم ترین و بهترین تجهیزاتی که در زمینه عمل پیکرتراشی وجود دارد؛ استفاده از امکانات کلینیک vip می باشد. استفاده از آن ها به دلیل رعایت اصول بهداشتی و داشتن تجهیزات مناسب می تواند سلامتی بیماران را تضمین سازد. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که کلینیک vip دارد این است که می تواند به صورت تخصصی در یک رشته پزشکی برای بیماران سلامتی را فراهم آورد. عمل پیکرتراشی یکی از مهم ترین عمل های جراحی است که می تواند به افراد کمک کند تا بتوانند روحیه ی خود را به منظور دریافت سلامتی و زیبایی اندام باز پس گیرند.

استفاده از کلینیک vip با امکاناتی که دارد می تواند به ما کمک کند تا بتوانیم با کمک پرستاران و پزشکان متخصص استرس قبل عمل نداشته باشیم. زیرا کسانی هستند که با تبهر خود می توانند به ما در این زمینه کمک کنند. کلینیک ها دارای مجوز های رسمی سازمان بهداشت هستند. با این حساب می توانند، به ما تضمینی دهند که در عمل مشکلی برای ما پیش نمی آید.

استفاده از امکانات کلینیک برای ما به صورتی است که می توانیم برای خود ارزش قائل شویم. چرا که رفتن به هر مرکز درمانی برای عمل پیکرتراشی به هیچ وجه جایز نیست. حتی امکان دارد که باعث مرگ افراد شود. بنابراین سعی کنید به شرطی عمل پیکرتراشی را انجام دهید که امنیت جانی شما حفظ شود.

سوالات متداول

کدام یک از روش های عمل پیکرتراشی مناسب است؟

همانطور که می دانید روش های بسیاری برای پیکرتراشی وجود دارد. معمولا پزشک بر اساس ویژگی های بدنی بیمار به وی توصیه می کند که از چه روشی استفاده کند. در عمل پیکرتراشی می توان از جدید ترین روش ها استفاده کرد.

آیا عمل پیکرتراشی بر قاعدگی و یا سلامت تخمدان ها تاثیر می گذارد؟

با توجه به اینکه این عمل با جراحی امکان پذیر است، مسلما استفاده از آن می تواند تاثیراتی در پریود بگذارد اما به مرور مشکل آفرین نیست.

آیا بعد از عمل باید از گن استفاده کرد؟

همانطور که میدانید عمل پیکرتراشی یکی از جدید ترین عمل هایی است که نکات مهمی بعد و قبل از عمل وجود دارد که باید رعایت کنید. یکی از آن ها استفاده از گن به مدت 6 ماه است.

هزینه عمل پیکرتراشی چقدر است؟

بر اساس ویژگی هایی که بدن هر کس دارد، از فردی به فرد دیگر هزینه عمل تفاوت هایی دارد. بنابراین بهترین کار این است که قبل از هر چیزی با پزشک متخصص در این زمینه مشورت بگیرید.

چقدر زمان باید به استراحت خود بعد از عمل پیکرتراشی بدهیم؟

همانطور که می دانید استراحت کردن بسیار اهمیت دارد. بنابراین باید به مدت 5 الی 7 روز به خود فرصت بدهیم تا بدنمان بتواند عمل را بپذیرد. در این دوران اصلا وسائل سنگین نباید بلند کنیم و ورزش کردن ممنوع است.

4/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا