رپورتاژ آگهی

خرید مکمل افزایش وزن گینر و پروتئین وی از سایت داروخانه آنلاین صبا

در سال‌های اخیر، مصرف مکمل‌های افزایش وزن به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. این مکمل‌ها در کنار یک برنامه ورزشی-غذایی خوب می‌توانند به عضله‌سازی و ریکاوری بدن کمک کنند. مکمل‌های افزایش وزن گینر و پروتئین وی به دلیل فواید بسیار زیادی که دارند، مورد استقبال قرار گرفته‌اند. با این وجود، خرید پروتئین وی و گینر باید از داروخانه‌های معتبر انجام شود. داروخانه آنلاین صبا به شما در زمینه خرید و نحوه مصرف انواع مکمل‌های افزایش وزن کمک کند.

مکمل‌های افزایش وزن

مکمل‌های افزایش وزن

گینر؛ از بهترین مکمل‌های افزایش وزن

خرید گینر، یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش وزن به شمار می‌رود. این مکمل‌ها دارای کالری و انرژی بسیار بالایی هستند. درست است که این انرژی در بدن به صورت متعادل از مواد مغذی به دست می‌آید، اما مصرف مکمل‌های افزایش وزن گینر هم بر عضله‌سازی و وزن‌دهی به بدن تأثیر بسیار زیادی می‌گذارد. از این نظر، خرید مکمل گینر می‌تواند بسیار مفید باشد.

اگرچه، مکمل‌های پروتئینی برای عضله‌سازی بسیار مهم هستند، اما نمی‌توان از نقش ریزمغذی‌ها، کربوهیدرات‌ها، کراتین و مواد معدنی غافل شد. به همین دلیل است که مکمل‌‌های افزایش وزن حاوی مواد مغذی مختلف هستند تا سرعت ریکاوری را افزایش دهند. تحقیقات جدید نشان داده‌اند که کربوهیدرات و پروتئین در کنار هم موجب تشکیل فیبر عضلانی می‌شوند. البته، مقدار کربوهیدرات باید بیشتر از مقدار پروتئین باشد.

مکمل‌های گینر دارای انواع ریزمغذی‌ها و چربی‌های مفید هستند. این مکمل‌ها به صورت پودری عرضه می‌شوند؛ چراکه این حجم از کربوهیدرات و پروتئین درون قرص جای نمی‌گیرد. به این نکته توجه داشته باشید که خرید مکمل‌های پودری گینر باید از مراکز معتبر انجام شود؛ چراکه نمونه‌های تقلبی بسیار زیادی در بازار به فروش می‌رسند. مکمل‌های افزایش وزن تقلبی می‌توانند بیماری‌زا باشند و بر سلامتی تأثیر منفی بگذارند.

خرید مکمل افزایش وزن گینر و پروتئین وی از سایت داروخانه آنلاین صبا

عضله‌سازی با مکمل افزایش وزن گینر

تأثیر مکمل گینر بر افزایش وزن و عضله‌سازی بدن

افزایش وزن در کنار عضله‌سازی در مدت زمان کوتاهی امکان‌پذیر نخواهد بود. این فرآیند نیاز به یک برنامه تمرینی و غذایی مناسب دارد؛ در غیر اینصورت، تأثیر منفی بر سلامتی بدن می‌گذارد. با این حال، مصرف مکمل‌های افزایش وزن گینر در کنار ورزش و رژیم غذایی مناسب می‌تواند مدت زمان افزایش وزن و عضله‌سازی در بدن را کاهش دهد. همانطور که گفته شد، مکمل‌های افزایش وزن گینر از کربوهیدرات و پروتئین ساخته می‌شوند.

البته، نسبت کربوهیدرات و پروتئین در مکمل‌های گینر یکسان نیست. به طور معمول، مقدار کربوهیدرات موجود در مکمل‌های افزایش وزن گینر بیشتر از پروتئین است. با این وجود، مکمل‌های گینر با درصد بالاتری از پروتئین با قیمت بیشتری به فروش می‌رسند. دلیل اصلی این تفاوت قیمت، گران بودن پروتئین نسبت به کربوهیدرات عنوان می‌شود.

نوع مکمل گینر باید بسته به شرایط هر فرد انتخاب شود. مصرف مکمل‌های افزایش وزن گینر حاوی پروتئین بالا برای تمام افراد مفید نیست.

به عبارت دیگر، نمی‌توان میزان پروتئین را به عنوان معیار تعیین کیفیت این مکمل‌های افزایش وزن دانست. به این نکته توجه داشته باشید که کربوهیدرات موجود در مکمل‌های گینر از انواع کربوهیدرات‌های ساده و شاخه‌ای و قندها تشکیل می‌شود.

از سوی دیگر، برای بخش پروتئین مکمل‌های افزایش وزن گینر از انواع پروتئین وی، پروتئین گوشت، پروتئین شیر و کازئین استفاده می‌شود. نسبت کربوهیدرات به پروتئین در انواع مکمل‌های گینر به صورت 5 به 1، 4 به 1، 3 به 1، 2 به 1 و 4/1 به 1 است. نوع پروتئین مورد استفاده در مکمل‌های گینر بر قیمت نهایی تأثیر مستقیم می‌گذارد. به طور کلی، انتخاب بهترین مکمل افزایش وزن گینر باید از طریق مشاوره با افراد متخصص انجام شود.

خرید مکمل افزایش وزن گینر و پروتئین وی از سایت داروخانه آنلاین صبا

مزایای استفاده از مکمل‌های افزایش وزن گینر

خرید مکمل‌های افزایش وزن گینر باید طبق توصیه کارشناس تغذیه باشد. این مکمل‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند و مزایای متعددی دارند. از مهم‌ترین مزایای استفاده از مکمل‌های پودری گینر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رسیدن به وزن دلخواه در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • تأمین انرژی مورد نیاز بدن از طریق حجم زیاد کربوهیدرات در مکمل گینر
 • ترمیم عضلات آسیب‌دیده و تقویت بافت‌های مختلف بدن
 • افزایش سرعت عضله‌سازی
 • بهبود فرآیند هضم غذا و جلوگیری از نفخ شکم
 • بهبود سرعت ریکاوری بدن بعد از انجام تمرینات ورزشی

گینر از بهترین مکمل‌های موجود در بازار برای عضله‌سازی و افزایش وزن به شمار می‌رود. به منظور بهره‌مندی از مزایای مکمل‌های افزایش وزن گینر، نحوه درست آماده‌سازی و مصرف آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به عبارت دیگر، پودر گینر باید به نسبت درست تهیه و در زمان مناسب مصرف شود. در غیر اینصورت، اثربخشی آن به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.

مزایای استفاده از مکمل‌های افزایش وزن گینر

نحوه آماده‌سازی و بهترین زمان برای مصرف مکمل گینر

نحوه آماده‌سازی و زمان استفاده از مکمل‌های افزایش وزن گینر به هدف شما از خرید آن‌ها بستگی دارد. در آماده‌سازی این مکمل‌ها حتماً باید فاکتورهای مختلفی در نظر گرفته شوند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به وزن، اهداف ورزشی و میزان فعالیت بدن اشاره کرد. اگر هدف از مصرف مکمل گینر افزایش وزن باشد، مصرف روزانه 1 تا 2 پیمانه از این پودر توصیه می‌شود.

به این نکته توجه داشته باشید که مکمل پودری گینر را می‌توانید همراه با غذا یا به تنهایی مصرف کنید. البته، دوز مصرفی با توجه به نیاز بدن توسط کارشناس تغذیه تعیین می‌شود. برای افرادی که قصد افزایش وزن و عضله‌سازی بعد از ورزش را دارند، مصرف پودر گینر بلافاصله بعد از اتمام تمرین توصیه می‌شود. البته، اثربخشی مکمل گینر برای افزایش وزن زمانی بیشتر است که همراه با وعده‌های غذایی مصرف شود.

به طور کلی، مصرف مکمل‌های افزایش وزن گینر هر 4 ساعت یکبار امکان‌پذیر است. شایان ذکر است که مصرف این مکمل‌ها باید همراه با رژیم غذایی و برنامه تمرینی مناسب باشد؛ در غیر اینصورت، نمی‌توان انتظار اثربخشی سریع از مکمل‌های گینر داشت. به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب گینرهایی با درصد کربوهیدرات کمتر (4/1 به 1) برای افزایش حجم عضلات بدون چربی بهتر است.

عوارض جانبی مصرف مکمل افزایش وزن گینر

مصرف بیش از اندازه و نادرست مکمل‌ها می‌تواند با عوارض جانبی متعددی همراه باشد. به طور کلی، گینر از مکمل‌های بی‌خطر موجود در بازار به شمار می‌رود.

در واقع، مصرف دوز مناسب این مکمل زیر نظر کارشناس تغذیه هیچ تأثیر منفی بر سلامت فرد نخواهد داشت. با این وجود، مصرف بیش از اندازه آن با عوارض منفی زیر همراه خواهد بود:

 • افزایش بیش از اندازه وزن
 • بالا رفتن سطح قند خون
 • به وجود آمدن ناراحتی‌های گوارشی

به همین دلیل است که افراد دیابتی، افراد مبتلا به فشار خون یا دارای بیماری‌های زمینه‌ای حتماً باید مکمل‌های افزایش وزن گینر را با تجویز پزشک مصرف کنند.

خرید مکمل افزایش وزن گینر و پروتئین وی از سایت داروخانه آنلاین صبا

آشنایی با مکمل افزایش وزن پروتئین وی

پروتئین وی از مهم‌ترین مواد ضروری برای بدن به شمار می‌رود. این ماده در فرآیند تولید پنیر از شیر به دست می‌آید و فواید بسیار زیادی برای سلامتی دارد. پروتئین وی معمولاً به صورت پودری همراه با طعم‌دهنده‌ها به فروش می‌رسد.

از مهم‌ترین فواید مکمل‌های پروتئین وی می‌توان به افزایش حجم، بهبود قدرت عضلات، افزایش اشتها و افزایش متابولیسم بدن اشاره کرد. پروتئین وی نسبت به سایر پروتئین‌ها زودتر جذب بدن می‌شود.

مکمل افزایش وزن پروتئین وی از مواد مختلفی تشکیل می‌شود. از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پروتئین وی کنسانتره
 • پروتئین وی ایزوله
 • پروتئین وی هیدرولیزه

مکمل‌هایی که فقط از پروتئین وی کنسانتره تشکیل شده باشند، با قیمت پایین‌تری به فروش می‌رسند. در این مکمل‌ها، مقداری قند و چربی در کنار وی کنسانتره وجود دارد.

مکمل‌های پروتئین وی کنسانتره توسط برندهای مختلفی در سراسر جهان تولید و عرضه می‌شوند. مصرف این مکمل‌ها به دلیل قیمت پایین‌تر بسیار رواج دارد. در مقابل، مکمل‌های پروتئین وی ایزوله گران‌تر هستند.

در فرآیند تولید مکمل‌های پروتئین وی ایزوله، قند و چربی حذف می‌شوند. در واقع، درصد خلوص پروتئین وی در این مکمل‌ها بیشتر از وی کنسانتره است (حدود 90 درصد).

مصرف مکمل‌های افزایش وزن پروتئین وی ایزوله معمولاً برای ورزشکاران، بدنسازان حرفه‌ای و کسانی که قصد افزایش وزن دارند، توصیه می‌شود. به این نکته توجه داشته باشید که مصرف این مکمل‌ها برای افرادی که نمی‌توانند لاکتوز بخورند، نیز مناسب است.

پروتئین وی هیدرولیزه از تجزیه پروتئین وی کنسانتره یا ایزوله به دست می‌آید. مصرف این نوع مکمل‌ها به دلیل جذب بسیار سریع پروتئین وی هیدرولیزه بسیار رواج دارد. به عبارت دیگر، هضم مکمل‌های افزایش وزن پروتئین وی هیدرولیزه در مدت زمان بسیار کمی انجام می‌شود. مصرف این نوع مکمل‌ها برای ورزشکارانی که به دنبال حداکثر میزان جذب پروتئین هستند، توصیه می‌شود.

تأثیر پروتئین وی بر افزایش وزن

نحوه استفاده از پروتئین وی و بهترین زمان برای مصرف آن

مکمل‌های افزایش وزن پروتئین وی به صورت پودر به فروش می‌رسند. در نتیجه، این مکمل را می‌توان در نوشیدنی‌ها و غذاهای مختلف بکار برد. با مصرف پروتئین وی در واقع میزان کالری روزانه افزایش می‌یابد. در واقع، افزایش وزن از طریق مصرف مکمل‌های پروتئین وی امکان‌پذیر است. مصرف 25 تا 50 گرم پروتئین وی در روز هیچ مشکلی برای سلامتی ندارد.

البته، توصیه می‌شود که پروتئین وی در دو نوبت (هر بار 20 تا 30 گرم) مصرف شود. به طور کلی، از محبوب‌ترین روش‌های استفاده از این مکمل افزایش وزن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزودن پودر پروتئین وی به شیر
 • تهیه اسموتی‌های خوشمزه با پودر پروتئین وی
 • افزودن پروتئین وی به غذاهایی از قبیل پوره سیب ‌زمینی، ماست، سوپ و بلغور جو دوسر

بهترین زمان مصرف مکمل‌های پودری پروتئین وی برای کسانی که قصد افزایش وزن دارند، 15 تا 60 دقیقه بعد از اتمام تمرینات ورزشی است. مصرف درست مکمل‌های پروتئین وی به ریکاوری عضلات بعد از تمرین نیز کمک بسیار زیادی می‌کند. علاوه بر این، احتمال آسیب دیدن عضلات بدن نیز به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. امکان مصرف مکمل‌های پروتئین وی پیش از خواب نیز وجود دارد.

خرید مکمل افزایش وزن گینر و پروتئین وی از سایت داروخانه آنلاین صبا

نحوه استفاده از مکمل پودری پروتئین وی

عوارض جانبی مصرف مکمل‌های افزایش وزن پروتئین وی

مصرف مکمل‌های افزایش وزن پروتئین وی نیز مانند گینر برای افراد بزرگسال بی‌خطر است. با این وجود، نمی‌توان واکنش‌های آلرژیک به این مکمل‌ها را نادیده گرفت. در واقع، افرادی که به شیر حساسیت دارند، نباید مکمل پروتئین وی را مصرف کنند. از دیگر عوارض جانبی مصرف مکمل‌های افزایش وزن پروتئین وی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نفخ شکم و مشکلات گوارشی
 • افزایش حرکات روده
 • کاهش اشتها
 • حالت تهوع
 • تشنگی شدید
 • خستگی و سردرد

به این نکته توجه داشته باشید که عوارض جانبی مکمل پروتئین وی در تمام افراد ظاهر نمی‌شوند. برای کاهش این عوارض، مصرف مکمل پروتئین وی را از مقدار کم شروع کنید. مصرف بیش از اندازه این مکمل موجب ریزش مو، مشکلات کلیوی، کبد چرب و جوش‌های پوستی می‌شود.

خرید مکمل افزایش وزن گینر و پروتئین وی از سایت داروخانه آنلاین صبا

عوامل مؤثر بر قیمت مکمل‌های افزایش وزن

در هنگام خرید انواع مکمل‌های افزایش وزن، توجه به قیمت اهمیت بسیار زیادی دارد. خرید مکمل‌های افزایش وزن گینر و پروتئین وی باید از مراکز معتبر و برندهای شناخته شده انجام شود؛ در غیر اینصورت، نمی توان از اصالت و اثربخشی آن‌ها مطمئن شد. عوامل بسیار زیادی بر قیمت مکمل‌های افزایش وزن گینر و پروتئین وی تأثیر می‌گذارند. از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع مکمل (میزان پروتئین و کربوهیدرات موجود در آن)
 • برند سازنده و کشور تولیدکننده
 • حجم بسته‌بندی مکمل

هر چه برند تولیدکننده انواع مکمل‌های افزایش وزن معتبرتر باشد، قیمت محصولات آن نیز بالاتر خواهد بود. طبیعی است قیمت مکمل‌های گینر و پروتئین ویِ برندهای خارجی از برندهای ایرانی بیشتر باشد. علاوه بر این، مکمل‌های افزایش وزن در بسته‌بندی‌های کوچک و بزرگ به فروش می‌رسند. به این نکته توجه داشته باشید که خرید مکمل‌های گینر یا پروتئین وی در بسته‌بندی‌های بزرگ‌تر صرفه اقتصادی بیشتری دارد.

قیمت مکمل‌های افزایش وزن در بازار

با داروخانه آنلاین صبا مطمئن خرید کنید

داروخانه آنلاین صبا در سال 1387 به عنوان یک داروخانه اینترنتی شروع به کار کرد. از مهم‌ترین محصولات این داروخانه آنلاین می‌توان به انواع مکمل‌های ورزشی و تغذیه اشاره کرد. تضمین کیفیت، اصالت کالا و رضایت مشتریان از مهم‌ترین ارکان این داروخانه اینترنتی محسوب می‌شوند. علاوه بر این، خریداران می‌توانند از مشاوره رایگان داروخانه صبا در زمینه انتخاب و نحوه مصرف مکمل‌های پودری گینر و پروتئین وی بهره‌مند شوند.

امکان خرید کراتین ، خرید گینر و پروتئین وی از سایت داروخانه آنلاین صبا وجود دارد. در نتیجه، علاقمندان می‌توانند از طریق پشتیبانی تلفنی با کارشناسان این داروخانه ارتباط برقرار کنند. با خرید از داروخانه آنلاین صبا می‌توانید مکمل‌های افزایش وزن گینر و پروتئین وی را با خیال آسوده خریداری کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا