رپورتاژ آگهی

اصول علمی بهترین پایان نامه های مدیریت

انجام پایان نامه مدیریت، می بایست دارای اصول علمی و تکنیک های این رشته باشد. رعایت استانداردهای علمی در هر مرحله و همچنین ترتیب آن ها دارای اهمیت بالایی در گرایش های این رشته دارد. کاربردی بودن موضوعات انتخابی برای این رشته در کنار نوآوری های آن، از جمله موارد مهم در پژوهش های این رشته می باشد. طبق نظرات اساتید،کپی برداری از پایان نامه های دیگران و داده سازی، از بیشترین و متداول ترین اشتباهات دانشجویان مدیریت بوده است. عدم دانش علمی و کاربردی مدیریت، برای شناسایی و ارتباط بین متغیرها و استفاده درست از نرم افزارها و ابزارهای مدیریتی، از جمله فاکتورهای مهم در انجام پایان نامه های تخصصی مدیریت می باشد.

تبلیغات

تشخیص کیفیت پایان نامه مدیریت

برای تشخیص کیفیت پایان نامه های مدیریت، عوامل مختلفی از جمله انتخاب علمی موضوع و داشتن مقاله بیس معتبر تا نحوه آمادگی و ارائه جلسه دفاع، مهم هستند.طبق آمار شرکت مهرداد سیویل، بهترین مرکز انجام پایان نامه مدیریت(تخصصی)، کیفیت پایان نامه های مدیریت از این موارد قابل تشخیص خواهد بود.

انتخاب متغیرهای استفاده شده در عنوان پایان نامه و ارتباط آن ها با یکدیگر

تبلیغات

انتخاب کلمات استفاده شده در عنوان، متناسب با روش تحقیق انتخابی

داشتن نوآوری و جنبه جدید بودن موضوع براساس جدیدترین مقالات معتبر

داشتن مقاله بیس معتبر انگلیسی

انتخاب علمی روش تحقیق

جمع آوری داده ها در جامعه آماری پژوهش

تبلیغات

تحلیل داده ها با نرم افزار و بررسی خروجی آن ها(عدم داده سازی) که شامل جمع آوری داده ها و سپس وارد کردن آن ها در نرم افزار و سپس پیاده سازی آن می باشد.

نتیجه گیری نهایی براساس هدف اصلی عدم کپی کردن فرضیه های بررسی شده فصل چهارم در فصل نتیجه گیری

انتخاب متغیرهای استفاده شده در عنوان پایان نامه و ارتباط آن ها با یکدیگر

انتخاب متغیرها در پایان نامه مدیریت و ارتباط آن ها با یکدیگر؛ باید براساس علم و مقالات پیشین، انجام می شود. داده های مورد نیاز برای پایان نامه، می بایست در دسترس قرار گرفته شده باشد.انجام پایان نامه و پشتیبانی تا جلسه دفاع، برای هر بخش از پایان نامه از انتخاب موضوع، نگارش پروپوزال و سپس هر فصل از پایان نامه، نیازمند آموزش تخصصی است.

نوآوری و جنبه جدید بودن پایان نامه مدیریت

تبلیغات

یکی از مهم ترین موارد برای انتخاب موضوع و سپس انجام آن، داشتن نوآوری می باشد. نوآوری در پایان نامه های مدیریت، شامل نوآوری در انتخاب متغیرها و ارتباط آن ها با یکدیگر، نوآوری در روش تحقیق، جنبه جدید بودن مدل ارائه شده و مطالعه موردی پژوهش و استفاده از تکنیک ها و ابزارآلات مدیریتی، می باشد.

داشتن مقاله بیس معتبر

اعتبارسنجی موضوع، نیازمند مشخص کردن مقاله بیس معتبر می باشد. جدید بودن موضوع، براساس جدیدترین مقاله های معتبر، می بایست انجام گردد.داشتن مقاله بیس به معنی اعتبار موضوع انتخابی می باشد.

روش تحقیق های مدیریت

تبلیغات

انتخاب روش تحقیق برای پایان نامه های مدیریت، براساس کاربردهای آن و هدف اصلی، انتخاب می گردد.هر روش تحقیقی برای هر هدفی، مناسب نخواهد بود. هدف های اصلی هر پایان نامه مدیریت، شامل اولویت بندی یا رتبه بندی، شناسایی یا بررسی و مدل سازی و ایجاد ارتباط بین متغیرها می باشد. استفاده از انواع روش های تصمیم گیری چند معیاره، مدل سازی معادلات ساختاری و روش پویایی سیستم، از جمله متداول ترین، روش تحقیق های معتبر رشته مدیریت است.

انجام پروپوزال مدیریت

انجام پروپوزال ارشد مدیریت(بالاترین کیفیت)، دارای بخش های مختلف زیر می باشد، هر قسمت از پروپوزال، می بایست براساس استانداردهای علمی، نوشته شود. بخش های مختلف پروپوزال، عبارت اند از:بیان مسئله، اهمیت و ضرورت پژوهش، اهداف پژوهش، پیشینه تحقیق،نوآوری تحقیق، فرضیه ها و سؤالات، ابزار جمع آوری اطلاعات و روش تحقیق می باشد.

پایان نامه های علمی و با کیفیت

تبلیغات

کپی برداری از پایان نامه های دیگران، در فصل چهارم و پنجم پایان نامه به معنی رد شدن کل پایان نامه می باشد. انجام پایان نامه عالی با بالاترین کیفیت(پشتیبانی+آموزش)، می بایست براساس جدیدترین مقالات معتبر و همچنین عدم کپی برداری و سپس داده سازی، انجام گردد. این مراحل باید در هر بخش همراه با پشتیبانی و آموزش تخصصی انجام شود. داده سازی، به معنای عدم جمع آوری داده ها و عدم وجود نرم افزار برای تحلیل داده ها با نرم افرار می باشد.

انجام پایان نامه مدیریت ساخت

انجام پایان نامه مدیریت ساخت، می بایست براساس دانش تخصصی مدیریت در پروژه های عمرانی و آشنایی با شکاف های موجود مدیریتی در کارگاه های عمرانی می باشد. حل مشکلات مدیریتی در بخش های مختلف پروژه ها و سازمان های عمرانی، به یکی از معضلات پروژه های عمرانی تبدیل شده است. افزایش زمان و هزینه در این پروژه ها، یکی از شایع ترین مشکلات در کشور می باشد.

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

انجام بهترین پایان نامه مدیریت بازرگانی، می بایست از انتخاب موضوع معتبر شروع شود و در ادامه در نگارش پروپوزال و سپس انجام فصل ها ادامه پیدا نماید. پروپوزال و پایان نامه های رشته مدیریت بازرگانی در گرایش های مختلف آن، از جمله بازاریابی، بازاریابی بین المللی، بازرگانی داخلی،بازرگانی بین المللی، تجارت الکترونیک، مدیریت استراتژیک و کارآفرینی می باشد. انتخاب موضوع پایان نامه برای گرایش های مختلف مدیریت بازرگانی باید براساس اصول و ابزارهای مدیریتی طراحی و برنامه ریزی شود.

تبلیغات

آمادگی برای جلسه دفاع پایان نامه

بسیاری از دانشجویان، تصور می کنند که فقط با انجام پاورپوینت، برای ارائه جلسه دفاع آماده می شوند. در حالی که آمادگی برای جلسه دفاع، شامل بخش های مختلفی می باشد که نیازمند آموزش تخصصی می باشد. برای اطلاعات بیشتر همچنین می توانید دوره های آموزشی مهرداد سیویل را که توسط مهندس حمصیان تهیه شده است، قبل از ارائه جلسه دفاع، مطالعه نمایید. این مراحل به صورت خلاصه در زیر نشان داده شده است:

تسلط بر مطالب و فصل های پایان نامه و روند آن ها

مشخص کردن مطالب مهم و ضروری برای ارائه

ساخت اسلایدها براساس روند کلی پایان نامه

تهیه اسلایدهای پاورپوینت براساس نکات طراحی آموزشی

آموزش ارائه علمی و نکات مهم برای سخنرانی علمی در برابر اساتید

نحوه متقاعدسازی علمی داوران و پاسخ دهی به سؤالات مشخص شده

مدیریت زمان در جلسه دفاع

آموزش تخصصی مراحل روش تحقیق انتخابی در پایان نامه

مشکلات پایان نامه های ضعیف چیست؟

پایان نامه های ضعیف ، مشکلات متعددی را برای دانشجویان از نظر زمانی و هزینه ای ایجاد می کند. این پایان نامه های بی کیفیت شامل کپی برداری و سرقت ادبی و سپس عدم جمع آوری داده ها و انجام نرم افزار و تحلیل می باشند.از طرفی عدم پذیرش پروپوزال و پایان نامه توسط اساتید، تنها باعث از دست رفتن زمان و هزینه و طولانی شدن هر یک از مراحل و مشکلات متعدد برای دانشجویان می گردد.

مشاوره، آموزش و انجام مراحل پایان نامه

انجام هر پایان نامه عالی، نیازمند مشاوره در هر بخش، پشتیبانی و آموزش می باشد. شرکت مهرداد سیویل با مدیریت مهندس مهرداد حمصیان، جهت مشاوره تخصصی در انجام پایان نامه،می باشد. جهت مشاوره تخصصی، می توانید با شماره ارتباطی 09133862776 ایشان در تلگرام یا واتس آپ در ارتباط باشید(اولویت با پیامک های تلگرامی می باشد).

4.7/5 - (3 امتیاز)

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی: کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل امارات، عمان، قطر، بحرین و کویت) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

مشاهده آموزش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا