رپورتاژ آگهی

یک گزارش از یک شاخص

شاخص یعنی متفاوت بودن و این بدین معناست که  در حوزه پزشکی ، آنهم در حوزه ی شگفتی ساز ستون فقرات ، نخاع و به خصوص دیسک گردن و دیسک کمر باید بسیار شاخص و متفاوت بود تا در میان همکاران نیز لبها به تحسین گشوده شود . دکتر نیما محسنی کبیر  فوق تخصص در جراحی های مغز و اعصاب و دارنده ی  فلو شیپ ستون فقرات که باید گفت اندک پزشکانی موفق به اخذ این درجه علمی می گردند تا زمانی که مقصود بر این شد تا از این پزشک نخبه گزارشی تهیه شود ، دریافتیم که وی با انجام جراحی های حیرت انگیز و فوق العاده پیچیده ی دیسک کمر و دیسک گردن و همچنین اصلاح ستون فقرات و به نتیجه رساندن این جراحی های سنگین که گاه تا چندین ساعت به درازا می انجامد ، منجر شد تا در اندک زمانی دکتر نیما محسنی کبیر به شهرت قابل اعتنایی برسد .

این پزشک حاذق که عضو چندین نهاد مطرح جهانی از جمله عضویت در انجمن جراحان مغز و اعصاب آمریکا ، عضویت در انجمن جراحان ستون فقرات اروپا و همچنین عضویت بنیاد نخبگان میباشد با جسارتی مثال زدنی ، دست به اصلاح ستون فقرات و جراحی دیسک گردن و کمر و اصلاح ستون فقرات میزند که اغلب بیماران درگیر ، از طرف پزشکان دیگر، دست رد خورده اند . اما دکتر نیما محسنی کبیر با درایت ذاتی خود طی ساعتها تمرکز روی ستون فقرات معیوب که گاهی عمل آنها از ده ساعت نیز عبور میکند ، در حالی از اتاق عمل خارج میشود که میداند علاوه بر رضایت شخصی ، خانواده بیمار مخصوصاً خود بیمار نیز راضی شده است .  این در حالیست که  تعداد انجام این جراحی های سنگین در طی یک ماه از تعداد انگشتان دست نیز فراتر می رود . به قدری انجام این دست از جراحی ها طرف دکتر نیما محسنی کبیر زیاد بوده که به جرات میتوان گفت در حال حاضر رکورد دار این نوع جراحی ها میباشد.

امروزه آوازه پنجه های ماهر این پزشک جسور، شجاع و حاذق در نقاط مختلف پیچیده تا آنجا که بیماران نیازمند که درگیر دیسک کمر یا دیسک گردن میباشند ، برای رسیدن به تخت عمل ایشان ، باید ریاضت چند ماهه را به جان بخرند.

متاسفانه باید بگوییم امروزه آسیب دیسک گردن و دیسک کمر از رایج ترین نقیصه مردمان امروزی میباشد که نه تنها مداوا نمیشود بلکه فرد مبتلا تا باقی زندگی خود باید بسوزد و بسازد ولی امروزه دکترنیما محسنی کبیر ، با تبحر ذاتی ریسک عمل را به پایین ترین حد خود آورده تا آنجا که به راحتی بیمار درگیر با این معضل را مداوا کرده و با بخشیدن امید دوباره ، شرایط یک زندگی خوب و بدون درد را برای او مهیا می کند .

دکتر نیما محسنی کبیر تجربه انجام جراحی های شگفت انگیز که با سایر جراحی های دیگر کاملاً متفاوت بوده که باید گفت تکخال دنیای پزشکی بوده و آنرا باید در آرشیو افتخارات پزشکی معاصر قرار داد . درنوشتار بعدی شما را بیشتر با این نخبه دنیای پزشکی آشنا خواهیم کرد .

به هر حال برای آشنایی بیشتراز توانایی های این دکتر وارسته که دارنده بُرد تخصصی جراحی مغز و اعصاب از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی میباشد حتما به آدرس سایت وی   drmohsenikabir.ir  رجوع کنید .

5/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا