صورت

کانتورینگ صورت خود را با کلینیک زیبایی الیزه دائمی کن

کانتورینگ صورت کشیده در کلینیک زیبایی الیزه تکنیکی برای ساخت صورت های کشیده و بیضی است که می توانید نقاط ضعف صورت را پنهان کنید، روش کانتورینگ به زیبا و زیبا شدن قسمت های صورت کمک می‌کند.
کانتورینگ صورت تکنیکی است که در آن سایه های روشن و متناسب با صورت ایجاد می شود. این روش علاوه بر فرم دهی به چانه و صورت، ظاهری جوان به چهره می بخشد. با این حال، اگر اندازه چانه شما متناسب با صورت شما نیست و به طور کلی احساس نامتقارن می کنید، کانتورینگ صورت می تواند به راحتی مشکل را حل کند. در علم زیبایی شناسی همه اجزای صورت باید متقارن و متناسب با یکدیگر باشند تا کل صورت زیبا و جذاب به نظر برسد.
یکی از راه های برقراری این تعادل، کانتور یا زاویه صورت است. مالش چشم واقعا ناخوشایند است و معمولاً در صورت تصمیم و موافقت پزشک با لیفت صورت می توان این مشکل را برطرف کرد. گونه های چاق و بد شکل یا بسیار نازک با زاویه سازی صورت اصلاح می شوند. سردرگمی برطرف خواهد شد. چانه به شکل مناسبی برای صورت در می آید و خطوط چانه برجسته تر می شوند.
با این تنظیمات و تغییرات چهره به یک تبدیل می شود. در خانم ها صورت ضعیف و ضعیف تر می شود و زنانگی خود را به دست می آورد. این روش زیبایی صورت به روش های مختلفی انجام می شود که یکی از این روش ها کانتورینگ صورت و تزریق ژل می باشد. در طول این مقاله به نحوه تبدیل یا زیباسازی صورت با تزریق ژل و بررسی اثربخشی این روش می پردازیم.

تبلیغات

کانتورینگ صورت کشیده - الیزه کلینیک

روش های کانتورینگ صورت یا مدل سازی صورت

تغییر شکل صورت روشی است که این روزها بسیار خوش شانس بوده، استاندارد زیبایی را تغییر داده و جایگاه ویژه ای در بین خانم ها و آقایان دارد. در این روش همانطور که گفته شد; با برجسته کردن زوایای و خطوط صورت، نسبت عناصر صورت افزایش می یابد. برای زاویه سازی صورت می توان از جراحی، تزریق چربی و تزریق ژل یا فیلر استفاده کرد. تزریق ژل نسبت به سایر روش ها به ویژه جراحی ساده تر و پیچیدگی کمتری دارد.
کانتور صورت با تزریق چربی با عوارض جانبی زیادی همراه نیست اما در مقایسه با تزریق ژل می تواند باعث التهاب، تورم و آسیب بیشتر شود.

زاویه دار شدن صورت با تزریق ژل یا فیلر

ژل ها یا فیلرها در واقع موادی برای پرکردن و شکل دادن به پوست هستند که با تزریق به لایه های پوست منتقل می شوند. تزریق ژل یا فیلر روشی مطمئن و مقرون به صرفه برای متقارن و زاویه‌دار کردن صورت و حجم دادن به نواحی مانند گونه‌ها و چانه است و در صورتی که پزشک آموزش دیده و با تجربه باشد، صورت را به‌طور نامحسوسی زیبا و جوان می‌کند. . در گوشه های صورت تزریق ژل، پزشک باید بداند کدام قسمت از صورت و خطوط صورت را تزریق کند.
مانند گونه، چانه و فک. با این روش می توان به هر نقطه تزریق های متعددی انجام داد تا نتیجه مطلوب حاصل شود. پس از تزریق در هر نقطه، پزشک می تواند ناحیه مورد نظر را ماساژ داده تا ماده را به آن ناحیه بمالد.
این ماساژ به دلیل قرارگیری صحیح فیلر روی صورت است. سپس همین روند روی سایر قسمت‌ها نیز تکرار می‌شود و در نهایت نیاز به تزریق برای ایجاد زوایای مورد نظر روی صورت است. کمپرس یخ معمولا پس از تزریق ژل تورم و التهاب را کاهش می دهد.

کانتورینگ صورت کشیده - الیزه کلینیک

تبلیغات

در چه شرایطی زاویه بندی صورت با تزریق ژل انجام می شود؟

  • افسردگی در گونه ها و شقیقه ها
  • ترک گونه ها یا کاهش اندازه آنها
  • تورم در اطراف چانه
  • چانه عقب تر از لب بالا و بینی است
  • شلی پوست در خط فک و محل برخورد صورت با گردن
  • عدم تقارن دو طرفه صورت در نواحی مانند گونه ها و فک

به شما پیشنهاد میکنم برای زیباتر شدن و جوانتر شدن چهره ی خود به کلینیک زیبایی الیزه مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی: کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل امارات، عمان، قطر، بحرین و کویت) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

مشاهده آموزش

یک دیدگاه

  1. سلام مقاله خوبی بود. من برای لیفت صورت به کلینیک ویستان نزد دکتر لیلا دیلمی درخشان رفتم، تعریف شو خیلی شنیده بودم. خیلی خوش برخورد و با حوصله کار می کنند، من که خیلی از کارش راضیم . لینک سایت قرار می دم تا دوستان بتونند استفاده کنند.
    https://dermatologyclinic.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا