خانواده

چگونه بفهمیم دختری دوستمان دارد

دخترها از پسرها پیچیده ترند! همین امر باعث میشود که فهمیدن این که آیا دختری دوستمان دارد یا نه خیلی سخت شود! در این مطلب به شما آموزش میدهیم که آیا دختری دوستتان دارد یا خیر!

چگونه بفهمیم که دختری ما را دوست دارد یا نه؟

اینکه از کجا بفهمیم دختری دوستمان دارد معضل خیلی از ما آقایونه! در این مطلب با ما همراه باشید تا جواب این سوال را پیدا کنید.

جسور بودن و صحبت های کوتاه کردن

اگر از خود می پرسید آیا دوستم دارد؟ با دقت گوش کنید که اون به شما چه چیزایی میگه و اونا رو ذخیره کنید تا بعدا بهشون مراجعه کنید. اگه هم دارید باهاش صحبت میکنید، دقت کنید که اون علامتی نشون میده که به شما علاقه داره یا نه: که شامل نکات زیر میشن:

* دخترها با هم متفاوت اند. اگه اون خجالتی باشه، موقع حرف زدن باشما صداش کمی نرم تر از معمول میشه. شاید با موهاش بازی کنه، با لباسش ور بره و شاید هم به شما خیره بشه.

* نشونه ی دیگه میتونه این باشه که اون به شوخی ها و جک های مسخره ی شما هم میخنده. (مراقب باشید که اگه خواستید آزمایش کنید جک های بد تعریف نکنید!)

* شاید نتونه مستقیم به چشمای شما نگاه کنه و امکان داره که زیادی پوزخند بزنه و نخودی بخنده چون نگرانه که چیز زیادی رو فاش نکنه.

* لبخند زدنشو بررسی کنید. دختری که از شما خوشش میاد وقتی که شما یک مکالمه رو آغاز میکنید فوری لبخند میزنه؛ و اگه خجالتی باشه لبخندش سریع محو میشه؛ اما درهرحال نمیتونه حالاتشو زیاد مخفی کنه. اگه اون جذب نشده باشه (که معنیش این نیست که از شما خوشش نمیاد، شاید تمایلی به با شما بودن نداره) شاید کنجکاوانه نگاهتون کنه اما احساس خاصیو ابراز نمیکنه.

به حرف زدنش نگاه کنید

اگه صمیمی میشه، سخته که بگی دقیقا چه منظوری داره. بعضی از دخترها با پسرا فقط برای یه دوستی معمولی صمیمی میشن؛ اما ممکنه تاثیر مقابلش به اشتباه چیزی بزرگتر از دوستی بشه. پس قبل از هر پیش فرضی بشناسید که دختر مورد نظر از چه گروهیه.

* بعضی از دخترا دلیل خاصی برای صمیمی شدنشون ندارن. تو این مورد، ممکنه از شما خیلی خوشش بیاد اگه نشانه های بادی لنگووج به صورت ناخداگاه از حرفاش بیشتره.

* بیشتر دخترها نمیخوان که تابلو باشن. اگه اون به راحتی صمیمی میشه، توجه کنید که با شما بیشتر از بقیه اینکارو انجام بده.

* اگه دختری رو به خودتون علاقه مند کردین، هیچوقت این اشتباه ” صمیمی  شدن با دخترای دیگه جلوی او ” رو انجام ندین. چون در این صورت ناراحت میشه و از شما دست میکشه.

به میانگین بغل ها دقت کنید

بغل کردن میتونه راه خوبی برای ابراز مهربونی باشه و دلیل خوبی برای نزدیک شدن و لمس کردن شما بدون اینکه لزوما صمیمی شدن به نظر بیاد و تابلو باشه. برای اینکه به خودتون بفهمونید آیا دوستم دارد یا نه تو این مورد میتونید باهاش کنار بیاید، یا تظاهر کنید که باید برید و عجله  دارید.

به طرز نگاه ها توجه کنید

اگه از شما خوشش بیاد، به شما خیره میشه و وقتی شما نگاهش کنید سریع نگاهشو برمیگردونه. این یعنی اینکه اون خجالتیه یا اینکه راجع به خودش مطمین نیست؛ اما اگه به شما خیره شد و وقتی هم شما نگاهش کردین به این کار ادامه داد و شما تونستین علاقه رو تو چشماش ببینین، یعنی اینکه از شما خوشش میاد و اعتماد بنفس داره برای اولین حرکت (شروع رابطه) آمادس.

* اگه دیدین که دختری موقعی که شما حواستون نیست و از پشت سر بهتون خیره میشه، معنیش اینه که از شما خوشش میاد؛ و وقتی هم که شما نگاهش میکنین سریع نگاهشو میدزده و موقعیت سرشو تغییر میده.

علائمی که نشان می دهد یک دختر به شما علاقمند شده!

به دوستاش دقت کنید

اگه دیدین که دوستاش به شما نگاه میکنن و نیشخند میزنن و یا نخودی میخندن، به این معنیه که اون به دوستاش درمورد شما گفته. این موردشامل هر سنی میشه حتی خانم های سن بالا. اونا معمولا لبخند میزنن، یا به جای نخودی خندیدن و نیشخند زدن با سر اشاره میکنن. حتی تو بعضی از موارد دوست ها انقدر جسورن که میان و میگن که دوستشون از شما خوشش میاد.

* گاهی اوقات وقتی داره با دوستاش حرف میزنه وقتی شما رد میشین یهو از حرف زدن می ایسته. به این معنیه که شما موضوع صحبت اون بودین؛ و می تونین حس کنین که دوستم دارد

* اگه اون به دوستاش در مورد علاقه ی به شما گفته باشه، ممکنه دوستاش بیان و با شما شروع به صحبت کنن و از شما هم سوالایی از این قبیل رو بپرسن: دوست داری با اوون (اسم اون دختر) بری بیرون یا من؟ کی از همه بهتره؟ کی از همه جذاب تره؟ ترجیح میدی با من ازدواج کنی یا اون؟(اسم اون دختر) و اسم مردم مختلفی رو میارن و روش های مختلفی رو امتحان میکنن تا به اسم دوستشون و نشونه ای برسن.

* تو سن های پایین، دوست ها معمولا بی تجربه اند و خیلی بلند صحبت میکنن. شما این چیزا رو زید میشنوین: (اسم شما)(اسم اون دختر) از تو خوشش میاد!

* موقع هایی که دوستاش سربه سرش میذارن گوشاتونو تیز کنید. ممکنه بگه: سر به سر من نذار! یا آروم تر، یا ممکنه بشنوه!

دقت کنید که خودشو کی پریشان نشون میده

ممکنه وقتی شما اطرافشین بگه “سردمه!” که این یعنی میخواد شما لباستونو بهش بدین. این ژس خیلی رمانتیکیه. یا ممکنه موقع انجام کاری بگه ”من تو انجام این کار خیلی بدم ” که یه شانسه برای شما تا کمکش کنید.

* اگه اونجا پسرای دیگه ای هم بودن و اون یکی دیگه رو دوست داشته باشه، اگه شما لباستونو بهش بدین نا امید میشه. تو این مورد حداقل میفهین که چه حسی نسبت به شما داره و بدونید که باید چیکار کنید و یا به اون پسر که دوسش داره بگین.

بهش لبخند بزنین

از لبخند معمولی خودتون استفاده کنید. اگه سریع روشو برگردوند یعنی راحت نیست یا جذب شما نشده؛ اما اگه اون هم یه لبخند بزرگ یا لطیف تحویل شما داد و به ارتباط چشمی ادامه داد یعنی از شما خوشش میاد. درهرحال هر کاری که بکنه، نمیتونه لبخندشو نسبت به این کار پنهان کنه؛ و درهرحال اون پیغام شمارو میگیره و میفهمه که این شانسو داره و خودشو برای حرکت بعدی آماده میکنه.

* اگه اون لبخند زد و بعد فوری خودشو به جمعیت دوستاش رسوند یعنی مسترس و کنجکاوه که شما هم میدونین که اون از شما خوشش میاد یا نه.

به بادی لنگوئجش نگاه کنید؛

شما میتونید از طریق نگاه کردن به بادی لنگوئج خیلی چیزها از یه دختر بفهمیدکه فراتر از لاس زدن واضح (تابلو) ئه که به صورت ناخودآگاه نشونه هایی از جذب شدنه. نشون های خیلی زیادی هست که به شما اینو نشون میده. برای مثال اگه تاب گشت اون به طرف شما برمیگیرده به این معنیه که اون درمورد حرف زدن با شما اعتماد بنفس بالایی داره؛ اما اگه اون بدنش رو نزدیک هم نگه میده مثلا دست به سینه اس یا پاهاشو جمع میکنه به این معنیه که خجالتیه و از اینکه با شما صحبت کنه خجالت میکشه و داره یه هشدار برای شما درست میکنه. اینجا هم باز از خودتون می تونید مطمئن شید که آیا دوستم دارد یا نه

به نشانه های لطیف و زیرگانه اش نگاه کنید

اگه چشماش رو گشاد میکنه ممکنه که واقعا از شما خوشش بیاد.

– وقتی که هردو توی یه اتاق هستید اگه درجای مورب یا ضربدری (میان) شما میشینه اونوقت واقعا جذب شد. اون به طرف شما میشینه با یه رفتار راحت؛ و یا بازوها و ران هاش روبه روی شمان. هرکدوم از این ها میتونه نشونه ی این باشه که از شما خوشش میاد. وقتی که چهارزانو میشینه به پاهاش نگاه کنید. اگه به طرفش شماس ممکنه به این معنی باشه که از شما خوشش میاد و میخواد نزدیکتر بشه.

–به لب هاش نگاه کنید. اگه اونا رو مداوم کمس میکنه یا ضربه میزنه وقتی شما اطرافین یعنی جذب شده؛ و یا اگه وقتی شما نگاهش میکنید لب هاش میلرزه متونید مطمئن باشید که از شما خوشش میاد.

چگونه متوجه علاقه دختری به خود شویم

به کارای کوچیکی که براتون انجام میده توجه کنید

اگه همیشه برای شما اونجاس و کارایی رو برای شما انجام میده، حتی مثلا وقتی تشنه اید یه مقدار از نوشیدنی خودش رو به شما تعارف میکنه، میتونه نشون دهنده ی این باشه؛ اما فقط با یه بار اتفاق افتادن هم به خودتون نگیرید که از شما خوشش میاد. ازش درخواست های کوچیک کنید، مثل خواستن یه آدامس یا خودکار و ببنید که عکس العملش چیه. اگه همیشه برای اهدا کردنشون بهتون آماده بود، درخواست های بزرگتری بکنید؛ مثل کمک کردن تو یه کار مدسه ای یا دانشگاهی و یا اداری. چیزی بخواید که آسون نشه حلش کرد ولی خیلی هم سخت نباشه. چون بعضی از دخترا میگن که من نمیدونم که چطور باید این کارو انجام بدم. اگه بازهم انجام داد یعنی از شما خوشش میاد؛ اما مراقب باشید که خیلی هم به طور مداوم ازش درخواست نکنید، چون ممکنه فکر کنه شما تنبلید. شما فقط قراره ببینید که از شما خوشش میاد یا نه.

اگه تصمیم گرفتید که از شما خوشش میاد، اینو با جرعت کردن صحبت باهاش تایید کنید؛

خیلی از دخترا خجالتی و یا عصبین نسبت به عکس العمل شما برای آغاز یه صحبت رومانتیک. حتی اگه اون با اعتمادبنفس ترین دختری به نظر بیاد که تا حالا دیدی ممکنه قبلا یه تجربه ی بد داشته باشه؛ اما میتونه قبول کنه اگه شما اول صحبت رو آغاز کنید.

درآخر، اما خیلی مهم، از اینکه رفتاراشو خیلی آنالیز کنید اجتناب کنید؛

مدام نتیجه گرفتن و “مدام برنده شدن ” از اون به جای درخواست دادن و صحبت کردن باهاش کار اشتباهیه، حتی اگه بعدش بگه که از شما خوشش نمیاد. به جای اینکار درخواست کنید و باهاش وقت بگذرونید، وگرنه شما تبدیل به “دوست محاصره گر ” میشید.

علائم علاقه مندی اغلب زنان:

او همگام با شما است ناگهان متوجه میشوید که او همه جا حضور دارد. او “بطور اتفاقی” هر کجا شما هستید پیدایش می شود، یا در راه روی محل کارتان مرتب جلوی شما قدم میزند، یا “تصادفی” به شما برخورد میکند، یا در میهمانی در اطراف شما مانور می دهد.

آنچه که او انجام میدهد تلاش برای جلب توجه شما است و بـرای این اسـت که خود را در موقعیتی قرار دهد تا شما “قدم اول ” را بردارید. مسئله اینـجا اسـت کــه بـسـیـاری از مردان نسبت به این عمل زنان بی توجه هستند و به همین دلیـل بسیاری از فرصت ها را از دست میدهند. مردان مستقیم عمل می کنند، زنان غیر مستقیم. بنابرایـن اگر زنـی مکررا ” شروع به قـرار گـرفـتـن سـر راه شـما نـمود، احتمال اینکه (صد در صد نیست) او اینکار را عمدا ” انـجام میدهد زیاد است.

او حرکاتی بخصوص انجام می دهدیک جمله قدیمی می گوید:”جسم دروغ نمی گوید.” طبیعت بشر را جوری برنامه ریزی نموده که هنـگام ابـراز عـلاقه بـی اخـتیـار شـروع بـه انـجام یـک سـری حرکات جسمانی مشخص میکند. این اعمال غیر شفاهـی از گـشاد شـدن چشم هنگام نظاره به چیزی جالب گرفته تا لبخند زدن و لمس کردن، متغیر است.

در اینجا برخی از علائم زبان جسمانی را مشاهده میکنید:

  • اشاره نمودن در جهت شما با پاها یا شانه ها
  • خم شدن به طرف شما هنگام صحبت
  • چشم برنداشتن از شما هنگام صحبت و گفتگو
  • تقلید از حرکات شما (مثلا اگر دست خود را روی میز بگذارید او هم همین کار را میکند.)
  • لبخند زدن هنگامیکه شما او را برانداز میکنید.

اگر برخی از این علائم را هنگام حضور طرف مقابل مشاهده نمودید، تقریبا می توانید مطمئن شوید که او چراغ سبز شروع رابطه برای ازدواج را دارد به شما نشان میدهد.

او هیچگاه برای شما سرش شلوغ نیست این اصلی ترین قانون بازی عشق است. اگر زنی علاقه به برقراری رابـطـه و بـیرون رفتن با شما داشته باشد، همیشه خودش را در دسترس قرار میدهد. یـعنـی او یـک شـمـاره تلفن کاری یا آدرس ایمیل به شما خواهد داد. او در اسرع وقت به تلفـن یا ایـمیـل شـما جواب خواهد داد. او دعوت شما را برای با هم بودن خواهد پذیرفت – و اگر او در روزی که شما تعیـین کرده اید وقت نداشت، چیزی شبیـه این خواهد گفت: “خوب، این پنجشنبه نمیتونم، اما اگر اشکال نداره بندازیم برای پنجشنبه دیگه، باشه؟ “شـمـا هـرگـز از یـک زن عـلاقـمـند چـنین جملاتی را نخواهید شنید: ” الان واقـعـا ” سـرم شلوغه ”، یا “بذار بینم وقت دارم ”، یا “نمیدونم بتونم بیام یا نه ”.

او در مورد شما کنجکاو است زنی که به شما علاقمند است دوست دارد همه چیزتان را بداند (تا بتواند در این مـورد با دوستان دخترش صحبت کند). او درمورد خانواده، پیشینه، سلیقه غذایی، موسیقی، فیلم و مسائل گوناگون شما پرسش خواهد کرد. انگیزه اصلی او این اسـت کـه عـلایـق شما را بشناسد تا بتواند خود را دارای علایق مشــتـرک بــا شما نموده و پـیـوسـتـگـی بیشتری با شما ایجاد کند- اگر از قایق سواری خوشتان نمیآید، او نیز ناگهان از این کار متنفر می شود.

او وضعیت مالی شما را می سنجدزن علاقمند دوست دارد منابع و بنیه مالی همسر آینده خود را مورد سنجش قرار دهد. سؤالاتی مانند: “کجا زندگی میکنی؟”، “چه ماشینی داری؟” و “شغلت چیه؟” مـیتواند نشانه علاقمندی وی باشد. اگر پاسخ این سؤالات مطابق با “استانداردهای ” او باشــد، علائم بعدی ظاهر خواهند شد وگرنه او در غباری از مه فرو خواهد رفت.

 

علائمی که نشان میدهد دختری شما را دوست دارد

توجه:

البته پیشنهاد ما این است که اگر دیدید دختری خیلی چشم به مال و اموال شما دوخته، اصلا وقت خود را برای چنین دختری صرف نکنید زیرا او همسر خوبی برای شما نخواهد شد بلکه در موقع دارایی همدم پول شما خواهد بود و در موقع تنگدستی مته ای بر اعصاب شما.

او در مورد آینده صحبت می کند یک زن علاقمند همیشه دوست دارد در مورد نقشه های آینده و کارهایی که میتوانید با هم انجام دهید اشتیاق نشـان مـی دهد. درواقع او اغلب چیزی شـبـیـه ایـن میـگـویـد: “وای… تـو هـم از پارک خوشت میاد؟”

او بیقراری و بی تابی میکند، اگر او واقعا ” علاقمند باشد، دور و بر شما دستپاچه و بیقرار خواهد بود، بخصوص هنگامیکه شما نتوانید متوجه علائم اشتیاق او شوید. البته ممکن است که ذاتا ” یک شخص خجالتی نرمال باشد – اگر او فقط پیش شما بی قراری میکند، احتمالا در سرش فکر ازدواج دارد.

او نسبت به زنان دیگر، حسادت می ورزد؛ یک زن سعی می کـند از مـرد مـورد علاقه خود همانند یک عقاب مراقبت نموده و او را با چنگ و دندان حفظ کند.

نشانه های فوق ممکن است لزوما ” دلیل بر علاقـمـندی یک زن نـبـاشد چـون بـرخـی از زنان کلا ” با دیگران حالتی دوستانه دارند اما اگر تـعـداد زیـادی از ایـن عـلائم را در فـردی مشاهده نمودید میتوانید به خود امیدواری دهید و به دلتان صابون بزنید که او دوستم دارد.

جلب توجه نمودن

یکی از تفاوت های بارز میان زنان و مردان، نحوه عملکرد آن ها می باشد. عملکرد مردان به طور مستقیم است، این در حالی است که زنان به طور غیر مستقیم عمل می کنند. به همین دلیل است که بسیاری از مردان سر از کار زنان در نمی آورند. حالا سوال این است که از کجا بفهمیم دختری دوستمان دارد؟ اگر مردی مورد علاقه خانمی باشد، آن خانم سعی می کند به هر طریقی بیشتر جلب توجه کند. همگام شدن با مرد، به طور مکرر سر راه مرد قرار گرفتن از جمله نشانه های علاقه دختر به جنس مخالف می باشد.

فعال شدن زبان بدن

خداوند جسم انسان را طوری آفریده که در مواجه با چیزهای مورد علاقه اش، به طور غیر ارادی از خود واکنش نشان می دهد. به بیان دیگر زبان بدن زنان در مواجه با مرد مورد علاقه شان، فعال می شود و به همین دلیل ممکن است حرکات به خصوصی در آن هنگام انجام دهند. بازی کردن با موها، چشم برنداشتن از مرد مورد علاقه در هنگام گفتگو، لبخند زدن و تقلید از مرد مورد علاقه از جمله نشانه های علاقه مند شدن دختران به پسران می باشد.

پکیج دانلودی درمان دائمی زود انزالی

برنامه جامع کنترل انزال شامل کتاب الکترونیکی + فایل صوتی دوره + برنامه تمرینی + آموزش تصویری تمرینات + موسیقی تراپی + پشتیبانی 35 روزه

اطلاعات بیشتر
منبع
alodoctorگردآوری، ویرایش و بازنگری، تحریریه مثبت 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا