موفقیت

دوره های آموزش آیلتس در پی جو

برترین دوره های آموزش آیلتس

آزمون آیلتس یکی از معتبرترین معیار های جهانی برای سنجش سطح زبان انگلیسی افراد است. بسیاری از کسانی که متقاضی ادامه تحصیلات یا کسب مشاغل در کشورهای خارجی هستند، ملزم به ارائه نمره قابل قبول آیلتس به مراکز مربوطه می باشند. بنابراین انتخاب یک مرکز آموزش آیلتس که دوره هایی مناسب را در این زمینه برگزار می کند دارای اهمیت بسیار زیادی است. این دوره ها به صورت خصوصی، گروهی، فشرده، آنلاین یا حضوری برگزار می شوند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا علاوه بر اطلاع از بخشهای مختلف این آزمون، با مرجع معرفی بهترین آموزشگاه های برگزار کننده آموزش آیلتس در سایت پی جو آشنا شوید.آموزش آیلتس در شیراز ، تهران و سایر شهرهای ایران در دسترس شماست.

دوره آیلتس
مراکز آموزش آیلتس

آیلتس از چه بخش هایی تشکیل شده است؟

آزمون آیلتس دارای دو نوع آکادمیک و جنرال است. کسانی که قصد ادامه تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان را دارند باید نمره زبان قابل قبول آیلتس آکادمیک را به دانشگاه مقصد ارائه نمایند. اما آیلتس جنرال مخصوص کسانی است که قصد مهاجرت کاری و غیر تحصیلی را دارند. در طی این آزمون باید در چهار مهارت Listening، Reading، Writing و Speaking نمره قابل قبول کسب شود. شما می توانید در هر بخش نمره ای بین 0 تا 9 را دریافت نمایید. در نهایت میانگین این نمرات، نتیجه نهایی آزمون شما را مشخص خواهد کرد. این نمرات به صورت ضریبی از 0.5 داده می شوند. به طوری که می توانید نمره 8 یا 8.5 بگیرید اما نمره 8.25 را دریافت نخواهید کرد. بهترین آموزشگاه زبان در شیراز ، تهران وسیار شهرهای ایران را در سایت پی جو بیابید.

چگونه برای آزمون آیلتس آماده شویم؟

منابع بسیار زیادی برای تقویت این مهارت های چهارگانه در بازار موجود هستند. اما معمولا زبان آموزان در هنگام شروع مطالعه زبان انگلیسی دچار سردرگمی می شوند. از طرفی به این دلیل که نتیجه و نمره نهایی برای این افراد بسیار مهم و تعیین کننده است، نیاز است که حتما منابع صحیحی را انتخاب نموده و به شیوه مناسبی آن ها را مورد مطالعه قرار دهند. بدین منظور بهتر است از یک مشاور یا مدرس با تجربه و حرفه ای در این زمینه مشاوره دریافت کنید.آموزشگاه زبان در اهواز ، آموزشگاه زبان در اصفهان و سایر شهرهای ایران را در سایت پی جو بیابید.

آموزشگاه زبان
برترین آموزشگاه های زبان آیلتس

معرفی بهترین مراکز آموزش آیلتس

به دلیل اهمیت بالای آزمون آیلتس، انتخاب آموزشگاه که بتواند با استفاده از جدیدترین متدها، مطالب این آزمون را به صورت کامل تحت پوشش قرار دهد اهمیت بالایی دارد. زیرا این موضوع منجر به دستیابی زبان آموزان به نمره ای بالا خواهد شد. اگر شما نیز به دنبال یک آموزشگاه زبان حرفه ای و معتبر برای گذراندن دوره های مربوط به آیلتس هستید، سایت پی جو در این راه به کمک شما آمده است. در واقع این سایت به عنوان یک مرجع معتبر جهت معرفی برترین آموزشگاه های زبان فعال در حوزه آیلتس می تواند به شما در انتخاب بهترین آموزشگاه کمک نماید.

5/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا