راهنمای خرید

تعمیر یخچال ال جی در قزوین _ قزوین تکنیک

یخچال، یکی از دستگاههای مهم آشپزخانه است که به طور دائم روشن بوده و کار سالم نگه داشتن غذاها و مواد غذایی را، از طریق خنک نگه داشتن آن ها انجام می دهد. غذاهایی که در دمای اتاق یا گرمای زیاد می توانند خیلی زود فاسد شوند، در دمای پایین به دلیل کند شدن کار قارچ ها و باکتری های مضر، تا روزها و برخا هفته ها دوام می آورند. به همین دلیل بود که در سالهای دورتر، بشر از یخچال های طبیعی و سردخانه های دست ساز، برای نگهداری از مواد غذایی خود، به خصوص گوشت استفاده می کرده است. امروزه اما، یخچال ها در برندها، شکل ها و اندازه های مختلف، این کار را انجام می دهند. یکی از برندهای تولید کننده یخچال، که انواع مختلف این دستگاهها را تولید می کند، یخچال ال جی است. برندی که به یاری استفاده از برنامه های پیشرو و نوآورانه و همچنین قطعات با کیفیت، توانسته تا جز سرآمدان عرصه تولید لوازم منزل در سطح جهان باشد. محصولات ال جی امروزه در تمام بازارهای جهان از جمله بازار لوازم منزل کشورمان وجود دارد. به همین دلیل، تعمیر یخچال ال جی نیز، بدل به یک امر بسیار مهم شده است. اگر شما نیز، احتیاج به تعمیر یخچال ال جی در قزوین دارید، می توانید با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید و در کوتاهترین زمان ممکن به تکنسین متخصص برای تعمیر یخچال ال جی در قزوین دسترسی داشته باشید.

عیب یابی یخچال ال جی

برند مشهور کره جنوبی که از سال 1958 با نام گلد استار یا ستاره طلایی کار خود را آغاز کرد و امروزه با نام ال جی و با شعار زندگی خوب، در خانه ها حضور دارد. دستگاههای ساخت این برند از پیشرفته ترین سیستم های عیب یابی خودکار بهره می برند تا در صورتی که هر کدام از قطعات دستگاه آسیب دید، مشکل دستگاه را خیلی زود به اطلاع کاربر برسانند. اگر شما نیز از دستگاههای ال جی استفاده می کنید و اخیرا متوجه خطای مشخصی در دستگاه خود شده اید، می توانید برای تعمیر یخچال ال چی در قزوین، با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ ، مرکز تعمیرات تخصصی لوازم منزل قزوین تکنیک، تماس بگیرید. در ادامه با معنای برخی از ارورهایی که توسط دستگاه به مصرف کننده اعلام می شوند، آشنا می شویم.

ارور DH، ایراد در سیستم یخ زدایی:

ارور فوق، خبر از ایراد در سیستم یخ زدایی دستگاه می دهد. در دستگاههای قدیمی سیستم دیفراست در یخچال وجود نداشت و کاربر مجبور بود، برای آب کردن یخ ها، دستگاه را خاموش کند. اما در سیستم های جدید، امکان یخ زدایی با هیترهایی که در یخچال قرار می گیرند، به وجود آمده است. در صورت ایراد در المنت ها یا تایمر سیستم دیفراست، نیاز به تعمیر یخچال ال جی در قزوین، پیدا خواهید کرد.

ارور FS در یخچال:

سنسور و اتصالات فریزر ایراد پیدا کرده اند و باید آن ها را بررسی نمایید. در صورت تشخیص تکنسین تعمیر یخچال ال جیدر قزوین، قطعات مختلف دستگاه مانند ترمیستور، اتصالات سیم ها و یا PCB اصلی ممکن است به تعویض نیاز داشته باشند. برای تعمیر یخچال ال جی در قزوین با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

ارور HS و تعمیر یخچال ال جی در قزوین:

این خطا، به معنای ایراد در سنسور رطوبت دستگاه شماست. یخچال ال جی به طور دائم، هوای گرم را خارج کرده و داخل کابین را خنک می‌کند. اگر رطوبت محیط بیرون زیاد باشد یا دمای بیرون کمتر از 5 درجه سانتی گراد باشد، عملکرد یخچال دچار ایراد می شود.

ارور IS و ایراد در یخساز ال جی:

این ایراد مختص دستگاههایی است که از یخساز استفاده می کنند. بروز این خطا می تواند به دلیل خرابی شیر برقی یخچال ال جی، قطع ورودی آب به یخساز، خرابی قطعات الکتریکی آن نظیر ایراد در یخ ساز، خرابی موتور یخ ساز، یخ زدن مسیر ورودی یخ ساز، خرابی سنسور، خرابی برد و مسدود شدن انواع فیلتر یخچال و خاموش بودن دکمه یخ ساز باشد. تشخیص دلیل خطا و تعمیر یخچال ال جی در قزوین، باید توسط تکنسین مجاز و مجرب دستگاه شما انجام شود.

ارور GF، خطا در فشار سنج یخچال:

این ارور مربوط به فلومتر یا جریان سنج دستگاه شماست. در صورت بروز این خطا، فشار آب ساختمان را بررسی نمایید. اگر فشار آب منزل به میزان طبیعی خود بود، باید برای تعمیر یخچال ال جی در قزوین و تعویض فلومتر از تعمیرکار کمک بگیرید.

در این قسمت تلاش شد، معنی برخی از ارورهای اصلی و پرتکرار ثبت شده در نمایندگی یخچال ال جی در قزوین را، به اطلاع شما برسانیم. اما اگر با ارورهای دیگری در دستگاه خود رو به رو شدید، می توانید از طریق خواندن دفترچه راهنما یخچال، متوجه معنای ارور و ایراد دستگاه خود بشوید. در ادامه نکاتی را در خصوص نحوه صحیح مراقبت از یخچال می خوانیم.

راههای نگهداری و تعمیر یخچال ال جی در قزوین

در شرایط کنونی و گرانی تعمیر قطعات، مشکلاتی که در اثر نگهداری نادرست از یخچال ال جی به وجود می آید، می تواند هزینه سنگینی برای شما در پی داشته باشد. به همین جهت، نگهداری درست از یخچال و سایر لوازم برقی در رتبه نخست اهمیت قرار می گیرد. در ادامه در خصوص نحوه نگهداری و تعمیر یخچال ال جی در قزوین، نکاتی را می خوانیم.

  • پیش از هر چیز یک محافظ جریان برق برای یخچال خود تهیه کنید. نوسانات شدید برق، می تواند آسیب های جبران ناپذیری به قطعات مهم الکتریکی یخچال از جمله برد دستگاه برساند.
  • یخچال را در معرض مستقیم نور آفتاب و یا گرمای ناشی از اجاق گاز و یا آبگرمکن قرار ندهید. نکته دیگر که در خصوص مکان قرارگیری دستگاه حائز اهمیت است، رعایت فاصله بیست سانتی متری بین دیوار و پشت یخچال است. این فضا، برای عملکرد مناسب فن یخچال، حائز اهمیت است.
  • اگر دستگاه را تازه جابه جا کرده اید، حداقل 3 تا 4 ساعت، آن را روشن نکنید. پس از روشن کردن نیز، بهتر است به همین مدت، دستگاه خالی کار کند.
  • در صورت نیاز به تعمیر یخچال ال جی در قزوین، از تکنسین متخصص دستگاه خود کمک بگیرید.
  • قابلمه های بزرگ و ظروف یک تکه بزرگ را در ته یخچال و جلوی فن قرار ندهید.
  • اجازه دهید غذاها سرد سوند و سپس آن ها را داخل دستگاه بگذارید تا انرژی زیادی برای سرد کردن هر غذا مصرف نکنند.

با رعایت موارد بالا، احتمال آسیب و خرابی های مختلف در یخچال ال جی، به حداقل خواهد رسید.

تعمیر یخچال ال جی در قزوین تکنیک

اگر نیاز به تعمیر با کیفیت، با استفاده از قطعات با کیفیت برای یخچال ال جی دارید، بهترین انتخاب مرکز تعمیرات تخصص قزوین تکنیک است. برای انجام تعمیر یخچال ال جی در قزوین تکنیک از تکنسین های دوره دیده و مسلط به آخرین تکنیک های تعمیر این دستگاهها کمک گرفته می شود. تمام خدمات این مرکز تعمیرات تخصصی، با نرخ های مصوب اتحادیه محاسبه شده و در محل شما، ارائه می شود. در صورتی که ارور خاصی روی صفحه نمایشگر یخچال خود مشاهده کردید، این ارور را به کارشناس مجموعه اعلام نمایید تا او مطئن شود، قطعه مورد نیاز برای تعمیر دستگاه شما، به همراه تعمیرکار باشد. برای استفاده از خدمات قزوین تکنیک، می توانید در تمام ایام هفته با شماره تلفن ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

4/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا