رپورتاژ آگهی

خرید گل لاکچری؛ برای انتخاب هدیه متمایز و منحصر به فرد باید این نکات را بدانید

مقدمه

با خرید گل لاکچری از دیگر هدایا با سرعت نور سبقت بگیرید. انواع و چیدمان یک گل لاکچری تفاوت هایی با سایر گل ها خواهد داشت. این گل ها از بسیاری جهات نسبت به سایر گل ها، برتر و جذاب تر هستند. نکات مهمی وجود دارد که بهتر است قبل از انتخاب و خرید گل لاکچری به آن ها توجه کنید. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا پس از آشنایی با ویژگی های گل های لوکس یا به عبارتی لاکچری، برای غافلگیری عزیزانتان یک هدیه متمایز تهیه نمایید.

تبلیغات

گل لاکچری باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

گل‌آرایی‌های لوکس و لاکچری زیبایی و جذابیت بیشتری دارند. اغلب سایز بزرگ‌تری دارند و گل‌ هایی که در چیدمان آن‌ها استفاده می‌شوند کیفیت بالایی دارند. دسته گل های لوکس در مقایسه با یک دسته گل معمولی کمی گران هستند. گل های لوکس ممکن است کمیاب باشند و فقط در مناطق و فصول خاصی در دسترس باشند یا در اندازه های بزرگ‌تر در مقایسه با دسته گل های معمولی چیده شوند. آن‌ها همچنین در گلدان یا سبد گل یا باکس گل ارائه می شوند. این چیدمان ظاهری غنی تر به دسته گل می دهد و آن را خاص تر می کند.

همچنین می توانید یک یادداشت پیام به چیدمان گل لاکچری خود اضافه کنید. به این طریق احساسات خود را به نحو مؤثرتری منتقل می کنید و گیرنده خواهد دانست که هدیه را از چه کسی دریافت کرده است.

باکس گل لاکچری همراه با چیدمان بینظیر
باکس گل لاکچری همراه با چیدمان بینظیر

آنچه باید قبل از خرید گل لاکچری بدانید

1) انواع گل

اولین چیزی که هنگام تهیه دسته گل لاکچری باید به خاطر داشته باشید این است که باید انواع گل های مناسب را انتخاب کنید. گل های لاکچری آن‌هایی هستند که ظاهر مجلل تری دارند. برخی از نمونه ها عبارتند از گل رز، ارکیده و نیلوفر. قابل ذکر است که می توانید این گل ها را با گل های دیگری مانند گل میخک و گل داوودی جفت کنید. دلفینیوم (Larkspur) و آلسترومریا نیز ظاهر خاص‌ و جذاب تری به یک دسته گل لاکچری می‌دهند.

2) چیدمان مناسب

جدا از انواع گل هایی که انتخاب می کنید، همچنین باید مطمئن شوید که این گل ها با چیدمان و چینش مناسب ارائه می شوند. گل های لاکچری به شیوه ای خاص و منحصر به فرد که در نگاه اول فرد را سر ذوق بیاورد، ارائه می شوند. آن‌ها ممکن است در یک جعبه، یک باکس گل خاص و خوش‌رنگ یا حتی در یک گلدان مجلل چیده شوند. چیدمان واقعاً چیزی است که این گل ها را از بقیه متمایز می کند.

تبلیغات

3) گل های باکیفیت

هرگز اهمیت کیفیت یک گل لاکچری را دست کم نگیرید. باید اطمینان حاصل کنید که گل های لاکچری را از یک فروشگاه گل معتبر خریداری می کنید. سعی کنید خریدتان را از جایی انجام دهید که ضمانت سلامت و کیفیت گل را ارائه می کند. این امر خیال شما را راحت می کند زیرا اگر به هر دلیلی پس از دریافت چیدمان گل خود متوجه شوید با عکسی که قبل از ثبت نهایی سفارش دیده اید، متفاوت است، فروشگاه متعهد خواهد بود تا ضرر وارده را جبران نماید.

4) گنجاندن یک هدیه یا اکسسوری اضافه در کنار گل لاکچری

مانند همه دسته گل ها، می توانید چیدمان گل لاکچری خود را با اکسسوری های اضافه مانند شکلات و عروسک یا بادکنک آرایی و … ست کنید تا هدیه شما بسیار مجلل تر شود.

باکس گل لاکچری همراه با هدیه که یک هدیه ایده‌آل است
باکس گل لاکچری همراه با هدیه که یک هدیه ایده‌آل است

مفهوم شکل هندسی باکس گل لاکچری

اگر به دنبال یک هدیه ویژه برای یک موقعیت خاص هستید، یک باکس گل لاکچری می تواند گزینه خاص و منحصر به فردی باشد. جالب است بدانید که شکل هندسی باکس گل نیز می تواند احساسات و مفاهیم خاصی را در ذهن افراد متبادر کند. اشکال هندسی، خطوط مستقیم و زوایا معمولاً نماد سازماندهی و نوعی خاصی از نظم هستند. از سوی دیگر، دایره ها و منحنی ها با شکل نرم تر خود، معمولاً نمایانگر اجتماع، عشق، وحدت و کمال هستند.

1) باکس گل لاکچری به شکل مربع

مربع به عنوان شکل هندسی نمایانگر استحکام و ثبات در نظر گرفته می شود. به همین دلیل، این شکل ممکن است به طور خاص احساس آرامش را منتقل کند. علاوه بر این، چهار طرف مربع می تواند نمادی از چهار فصل سال (بهار، تابستان، پاییز و زمستان)، چهار عنصر کیهانی (خورشید، ماه، ستارگان و سیارات) یا حتی چهار عنصر اصلی در جهان هستی (هوا، زمین، آتش و آب) باشد.

2) باکس گل لاکچری به شکل دایره

شکل های گرد، تمایل به انتقال پیام احساسی مثبت و مرتبط با هماهنگی و محافظت دارند. دایره به دلیل خط ممتد و برازنده خود، حسی از کمال و نیز لطافت ارائه می دهد. علاوه بر این، عناصر حیات بخش دوار مانند خورشید و ماه، نمادی از چرخه حیات بوده و کیفیتی مقدس دارند. شکل گرد اغلب برای نشان دادن اتحاد، تعهد، اجتماع یا عشق استفاده می شود.

تبلیغات

گل های بامعنی و مفهوم خاص برای ترکیب در چیدمان گل لاکچری

معانی و مفهوم گل‌ها برای ترکیب در چیدمان گل لاکچری

آلسترومریا

دوستی و خوش بینی

گل داوودی

تبلیغات

ابراز مفهوم “تو دوست فوق العاده ای هستی”

شمعدانی

دوستی واقعی

گل رز زرد

دوستی و شادی

تبلیغات

لاله

دوستی و نشاط

گل رز

شور و اشتیاق عاشقانه

کوکب

تبلیغات

هیجان و پیوند پایدار

کاملیا

حسرت و دل‌تنگی

میخک

قدردانی و عشق بی پایان یک مادر

تبلیغات
ژربرا

شادی و عشق و وفاداری

گل آفتابگردان

شادی

معانی رنگ ها در یک سبد گل لاکچری

معنای یک گل تنها به نوع آن بستگی ندارد، بلکه می توان از طریق رنگ آن نیز، معنا و مفهوم منحصر به فردی را منتقل کرد.

1) صورتی روشن: تحسین

2) هلویی: سپاسگزاری

3) صورتی: قدردانی و محبت

4) قرمز: اشتیاق، عشق و احساسات عاشقانه

5) زرد: شادی و دوستی

قیمت گل لاکچری به چه عواملی بستگی دارد؟

گل ها همیشه هر محیطی را پر از شادی و حس خوب می کنند. خرید چیدمانی خاص از یک گل لاکچری چه برای خودتان و چه برای افراد خاص زندگی تان، می تواند روزتان را مملو از احساسات خوب و رویاگونه نماید. این گل ها برای همه موقعیت ها مناسب هستند و در رنگ های مختلف نیز موجود و قابل تهیه می باشند. البته ممکن است گل های لاکچری کمی گران‌تر از دسته گل های معمولی باشند، اما مطمئناً صرف هزینه برای خرید آن‌ها، ارزش خوشحال کردن و سر ذوق آوردن عزیزانمان را دارد.

قیمت گل لاکچری معمولاً به عوامل مختلفی بستگی دارد. از انواع گل هایی که انتخاب می شود تا تعداد گل ها و نوع چیدمان آن‌ها و … همگی می توانند بر قیمت این گل ها مؤثر باشند. چنانچه قصد تهیه گل لاکچری دارید، پرسنل مجرب و متبحر گلفروشی آنلاین vipshop آماده اند تا در انتخاب بهترین و مناسب ترین دسته گل یا باکس گل لاکچری همراهتان باشند و یاری تان کنند تا یک هدیه باکیفیت، زیبا و به یاد ماندنی تهیه نمایید.

قیمت گل لاکچری به گل های به کار رفته و طراحی آن نیز بستگی دارد
قیمت گل لاکچری به گل های به کار رفته و طراحی آن نیز بستگی دارد

ترفندهایی برای انتخاب گل لاکچری برای افراد خاص

هدیه دادن گل بهترین راه برای قدردانی و ابراز محبت و عشق به شخص خاص زندگی تان است. اگر می خواهید به آن‌ها احساسی زیبا و خاص منتقل کنید، می توانید با خاطری آسوده این کار را به یک دسته گل لاکچری بسپارید. این هدیه تمام آنچه می خواهید با کلمات بیان کنید را یکجا در خود دارد و در یک نگاه همه چیز را به شخص مقابل منتقل خواهد کرد.

1) نحوه انتخاب گل های لاکچری

هنگام انتخاب گل آپارتمانی لاکچری برای افراد خاص، یکی از جنبه های مهمی که باید در نظر بگیرید، سلیقه گیرنده است. مهم است که به سبک زندگی و سبک طراحی خانه یا محل کار گیرنده فکر کنید. به عنوان مثال، اگر معماری و طراحی خانه گیرنده به سبک مدرن باشد، بهتر است یک چیدمان گل به سبک مدرن و به روز را انتخاب کنید. همچنین اگر گل پس از دریافت، در داخل خانه یا دفتر کار نگهداری می شود، می توانید یک دسته گل لاکچری با گل های رنگی روشن و جذاب انتخاب کنید.

2) تناسب نوع و رنگ و سبک چیدمان گل لاکچری با مناسبت ها

در انتخاب گل لاکچری برای مناسبت های مختلف باید عاقلانه و هوشمندانه عمل کنیم. ما باید مطمئن شویم که گل مورد نظر ما متناسب با مناسبتی که می خواهیم برای آن هدیه تهیه کنیم می باشد یا خیر. به طور مثال اگر گل های لاکچری را برای تزئین و فضاسازی یک مراسم سفارش می‌دهید، باید سبک و تم انتخابی مراسم و محل برگزاری را در نظر بگیرید.

خرید گل لاکچری ماندگار و قابل رشد

شاخه های گل لاکچری، اگرچه از نظر نوع، رنگ و طراحی چیدمان خاص و نفیس هستند، اما اغلب عمر کوتاهی دارند. اگر می خواهید مدت زمان بیشتری از وجود یک گل لاکچری در منزل یا محل کارتان لذت ببرید، به جای آن، یک گل لاکچری قابل رشد را انتخاب کنید. هنگامی که از گل های کاشته شده در یک گلدان نظیر گیاه ارکیده و انواع بونسای های زیبا یا انواع گیاهان آپارتمانی، به درستی مراقبت می شود، این گیاهان می توانند سال ها دوام بیاورند و به گیرنده اجازه می دهند بارها و بارها از آن‌ها لذت ببرد.

گیاهان لاکچری قابل رشد و موندگار بهترین هدیه برای تقدیم به عزیزان
گیاهان لاکچری قابل رشد و موندگار بهترین هدیه برای تقدیم به عزیزان

جمع بندی

اگرچه گزینه های زیادی برای چیدمان یک دسته گل لوکس و مجلل موجود می باشد، اما گل های خاصی وجود دارند که در مقایسه با سایرین، محبوب تر و زیباتر هستند. گل هایی مانند رز، نیلوفر، ژربرا، گل داوودی، میخک، لیاتریس و ارکیده از انواع گل لاکچری محسوب می شوند.

می توانید از یک نوع گل لاکچری برای چیدمان استفاده کنید یا چندین گل را با هم ترکیب کنید که یک مجموعه گل زیبا و چشم نواز را ایجاد می کند. شما می توانید این گل های لوکس را در مناسبت هایی مانند جشن تولد، نامزدی، عروسی، سالگرد ازدواج و … هدیه دهید. این نوع گل آرایی ها می تواند هم فرستنده و هم گیرنده را خوشحال کنند.

در فروشگاه معتبر و مطرح vipshop.flowers می توانید متناسب با سلیقه و خواست خود انواع چیدمان خاص و منحصر به فرد از گل لاکچری را انتخاب و خریداری نمایید. ویژگی اصلی خدمات عرضه و ارسال چیدمان گل لاکچری در گلفروشی آنلاین وی آی پی شاپ تدارک چیدمان به روز و متشکل از گل های تازه و باکیفیت و تحویل به موقع و شکیل سفارشات کارفرمایان گرامی است. در vipshop کنارتان هستند تا لحظات و روزهای به یادماندنی و خاطره انگیز را برای شما و عزیزانتان رقم بزنند. در صورت تمایل می‌توانید تجربه شخصی خود از خرید گل لاکچری را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی: کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل امارات، عمان، قطر، بحرین و کویت) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

مشاهده آموزش

نوشته های مشابه

‫7 دیدگاه ها

 1. من شنیدم میگن گل زرد نماد نفرته الان تو اون جدول نوشته نماد دوستی کدومش درسته؟ البته من خودم جزو طرفدارای رنگ زردمااااا
  قیمت این گلها رو چرا ننوشتید خیلی شیکه

  1. شما می تونی گل افتابگردون رو دوست نداشته باشی؟ یعنی هر کی گل افتاب گردون یا یه گل زرد خوشگل به کسی هدیه میده از اون ادم بدش میاد؟ به نظرم اصلا منطقی نیست این صحبت شما

  2. نمی دونم چرا همش این صفحه رو تو صفحه گوگل من پیشنهاد میده. هی میزه خرید گل لاکچری. آخر سر باز کردم ببینم چیه این صفحه. بین این چیزایی که اینجا گفتن گیر دادید به اینکه گل زرد نماد چیه؟
   هر جوری دوست دارید زندگی کنید کی تعیین میکنه چی درسته چی غلط
   اصلا نماد تنفر باشه
   من خوشم میاد میخرم
   تو این اوضاع احوال چه حساسیت هایی دارید😁

 2. وااااااای چقد خوشگلن این گلا😍
  میشه به صورت حضوری هم خرید کرد؟

 3. آدرس گل فروشی شون کجاست اگه محصولات شون دقیقا مثل عکس هاشون باشه من برای یلدا و ولنتاین می خوام ازشون خرید کنم. امسال عروس دار شدم😊💐💐💐

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا