غذاهاویژه

روش تهیه انواع غذا به روش آذر ماهی صفت

علاقه‌مندان به آشپزی و خانه‌داری می‌توانند روش تهیه غذا به روش آذر ماهی صفت را در وب‌سایت آموزش آشپزی او یاد بگیرند. علاوه‌بر این در وبسایت خانم آذر ماهی‌صفت امکانات دیگری همچون ارسال دستورپخت غذا، جستجوی انواع غذاهای آسیایی، اروپایی، ایرانی و…، جستجوی دستورپخت با مواداولیه، آموزش نکات خانه‌داری، آموزش نکات ریز آشپزی و آموزش نکات سبک زندگی و لایف استایل برای افراد فراهم شده است.

امکانات وب‌سایت آشپزی آذر ماهی‌صفت

وب‌سایت آموزش آشپزی آذر ماهی‌صفت

خانم آذر ماهی ‌صفت متولد آبان 1341 در تهران به‌عنوان برترین مربی آشپزی شناخته می‌شود. خانم ماهی صفت علاوه‌بر تدریس آشپزی در صداوسیما و آموزشگاه‌ها، دارای یک وب‌سایت آموزش آشپزی است. در این وب‌سایت روش تهیه انواع غذا به روش آذر ماهی صفت در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. در واقع، خانم آذر ماهی‎صفت آموزش آشپزی را با ایجاد یک صفحه اینستاگرام در اواخر شهریور سال 1391 و به اشتراک گذاشتن تصاویر آشپزی خود شروع کرد.

به‌گفته خانم آذر ماهی‌صفت علاقه زیاد او به آشپزی باعث شد در سنین پایین و با امکانات کم آشپزی‌کردن را شروع کند. او پس از سال 88 در دوره آموزش کامپیوتر شرکت کرد و برای اولین بار به‌عنوان یک آشپز حرفه‌ای در یک کلینیک مشغول به‌کار شد. خانم آذر ماهی صفت پس از انتشار تصاویر آشپزی خود در صفحه اینستاگرامش، ازطرف آموزشگاه‌های آشپزی و صداو‌سیما پیشنهاد همکاری دریافت کرد.

پس از آن، او تصمیم گرفت در دوره‌های آشپزی دانشگاه بنیاد و دوره بین‌المللی آشپزی شرکت کند. او وب‌سایتی را راه‌اندازی کرد که به‌عنوان یک آموزشگاه عمومی برای افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند، فعالیت می‌کند.

ارسال دستور غذا در سایت آذر ماهی‌صفت

امکانات وب‌سایت آشپزی آذر ماهی‌صفت

برای یادگیری روش تهیه انواع غذا به روش آذر ماهی صفت، افراد این امکان را دارند تا به وب‌سایت آشپزی آذر ماهی صفت مراجعه کنند. با توجه به نکات آشپزی ارائه‌شده در این سایت می‌توان دریافت که آشپزی هنر ترکیب مواد و مزه‌ها است.

در صورت کم یا زیادشدن اندازه مواد در ترکیب غذاها یا تغییر در دستور پخت و شرایط آماده‌سازی آن، نتیجه نهایی تغییر خواهد کرد. افرادی که قصد یادگیری آشپزی به‌صورت اصولی دارند، بهترین راه دستیابی به این هدف استفاده از امکانات ارائه‎شده در سایت و کانال آپارات آذر ماهی ‌صفت است.

آموزش آشپزی و صدها دستور پخت متنوع در سایت آذر ماهی صفت

خانم آذر ماهی‌صفت به‌عنوان یکی از بانوان موفق ایرانی هم در فضای مجازی و هم در وب‌سایت خود، آموزش آشپزی، دستورپخت غذاهای مختلف و راهنمایی‌های فوق‌العاده کدبانوگری را ارائه می‌دهد. نکته مثبت در مورد روش تهیه انواع غذا به روش آذر ماهی صفت این است که خانم آذر ماهی‌صفت تمام دستورپخت‌های غذاهای ایرانی و غیرایرانی را به‌واضح‌ترین شکل و ساده‌ترین زبان توضیح می‌دهد. به‌گفته مخاطبان این سایت انگار شما دستورپخت غذای موردنظر خود را از بهترین دوست خود دریافت کرده‌اید.

ازطرفی تنوع زیاد آموزش غذاهای آسیایی، اروپایی، ایرانی و غیره در این سایت به افراد امکان بهره‌مندی از یک رژیم غذایی جذاب را می‌دهد. افراد با یادگرفتن روش تهیه غذا متنوع می‌توانند از تکراری و خسته‌کننده‌بودن غذاهایی که درست می‌کنند، خلاص شوند.

ارائه نکات ریز آشپزی

ارسال دستور غذا در سایت آذر ماهی‌صفت

در این سایت، افراد علاوه‌بر آموزش روش تهیه انواع غذا به روش آذر ماهی صفت، خواهند توانست دستور پخت غذاهایی را که تابه‌حال امتحان کرده‌اند را با دیگران به اشتراک بگذارند. این ویژگی سایت آذر ماهی‌صفت از این نظر مورد استقبال مخاطبان قرار می‌گیرد که ساکنین مناطق مختلف ایران می‌توانند دستورپخت غذاهای محلی خود را به دیگران ارائه دهند. افرادی که خلاقیتی در هنگام پخت یک غذا به‌کار گرفته‌اند و نتیجه قابل‌توجهی داشته‌اند، امکان به اشتراک گذاشتن آن را با دیگران دارند.

در واقع ارسال دستور پخت در سایت آذر ماهی‌صفت این احساس را در مخاطبان ایجاد می‌کند که تنها تماشاچی نیستند. آن‌ها می‌توانند در امر آموزش آشپزی با آذر ماهی صفت و تنوع بخشیدن به سفره‌های سایر مخاطبان این سایت بهره برسانند. برای این کار باید افراد در سایت آذر ماهی‌صفت یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنند.

ارائه نکات ریز آشپزی

بسیاری از افراد بیان می‌کنند قبل از یادگیری روش تهیه انواع غذا به روش آذر ماهی صفت، غذاهایی که آماده می‌کردند، نتیجه دلخواه آن‌ها را ایجاد نمی‌کرد. دلیل این امر این است کوچک‌ترین کم و کاستی و یا حتی افراط می‌تواند نتیجه آشپزی را تغییر دهد. اگرچه آشپزی‌کردن فرآیند پیچیده‌ای نیست، اما برای پخت برخی از غذاها رعایت نکات ریزی ضرورت دارد تا نتیجه نهایی بسیار مطلوب شود.

بنابراین، با یادگیری آشپزی در سایت خانم آذر ماهی‌صفت، افراد از تمام این ریزه‌کاری‌ها و نکات آشپزی بهره‌مند خواهند شد. این ویژگی سایت برای افرادی که به‌تازگی آشپزی را شروع کرده‌اند، بسیار مفید و کاربردی است.

ارائه نکات ریز خانه‌داری

آشپزی‌کردن تنها یک جنبه از خانه‌داری محسوب می‌شود و قاعدتا از خانم‌های خانه‌دار، انتظار می‌رود که ترفندها و نکات خانه‌داری بسیاری در آشپزی و تمیزکاری بدانند. ازطرفی بسیاری از خانم‌ها بدون اطلاع از این ترفندها و نکات خانه‌داری، آشپزی و تمیزکاری را کاری زمان‌بر می‌دانند.

در این سایت افراد علاوه‌بر یادگیری روش تهیه انواع غذا به روش آذر ماهی صفت می‌توانند نکات خانه‌داری زیادی را یاد بگیرند. با یادگیری این نکات خانه‌ داری نه‌تنها خانم‌ها نتیجه بهتری دریافت می‌کنند، بلکه در وقت آن‌ها نیز صرفه‌جویی می‌شود.

ارائه نکات ریز خانه‌داری

دورهمی‌های پنج‌شنبه شب‌ها

یکی دیگر از بامزه‌ترین و جذاب‌ترین امکانات وب‌سایت و صفحه اینستاگرام خانم آذر ماهی‌صفت هشتگ پنج‌شنبه شب‌ها است. اغلب مخاطبان از این ویژگی سایت استقبال خواهند کرد و از این طریق این امکان را دارند تا با شخصیت جذاب و دوست‌داشتنی خانم آذر ماهی‌صفت و خانواده گرم و صمیمی او بیشتر آشنا شوند.

در این دورهمی خانم ماهی‌صفت عکس‌های جذابی از میزی که برای دورهمی خانوادگی تدارک دیده‌اند، به اشتراک می‌گذارند. در نتیجه افراد این امکان را دارند تا علاوه‌بر یادگیری روش تهیه انواع غذا به روش آذر ماهی صفت، از این دورهمی‌ها برای مهمانی‌های خود ایده بگیرند.

آشپزی به سبک آذر السلطنه

جمع‌بندی

خانم آذر ماهی‌صفت به‌عنوان یک آشپز و کدبانوی موفق ایرانی، وب‌سایت آموزش آشپزی خود را با هدف آموزش آشپزی برای افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند، راه‌اندازی کرد. افراد با مراجعه به این سایت می‌توانند روش تهیه انواع غذا به روش آذر ماهی صفت را یاد بگیرند. علاوه‌بر این، سایت آذر ماهی‌صفت به مخاطبان خود امکانات دیگری همچون ارسال دستور غذا، ارائه نکات ریز آشپزی، ارائه نکات ریز خانه‌داری و دورهمی‌های پنج‌شنبه شب‌ها را ارائه می‌دهد.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا