راهنمای خرید و خدمات

پالت پلاستیکی، پالت چوبی و باکس چوبی صادراتی برای صادرات محصولات

پالت پلاستیکی و پالت چوبی یکی از انواع پالت مورد کاربرد در صنایع مختلف هستند که به علت مزایای فراوان خود در جابجایی و انبار کردن کالا استفاده می‌شوند. با استفاده از پالت پلاستیکی کالاها در انبار دور از زمین و رطوبت قرار گرفته و از هرگونه آسیب محفوظ می‌مانند. این پالت‌ها دارای ورودی‌هایی برای حمل توسط لیفتراک و یا جک دستی هستند. استفاده از پالت چوبی، پالت پلاستیکی و باکس چوبی صادراتی در صنعت حمل و نقل جهت نظم بخشیدن به کالاها و دسته بندی آن‌ها در انبار بکار می‌رود.

با پیشرفت صنعت پلاستیک و مزایای آن در حفاظت از محصولات، این نوع پالت‌ها در کنار پالت چوبی به بازار عرضه شدند و طرفداران زیادی را نیز بدست آوردند. خرید پالت پلاستیکی و باکس پالت پلاستیکی به دلیل دوام طولانی، مقاومت بالا نسبت به نوع چوبی و وزن سبک تقاضای فراوانی دارد. شما می‌توانید بهترین انواع پالت پلاستیکی، پالت چوبی و باکس چوبی صادراتی را با کیفیت درجه یک و دوام طولانی از شرکت نواچوب با بهترین قیمت تهیه نمایید. در ادامه این مطلب بیشتر به کاربردها و مزایای پالت پلاستیکی می‌پردازیم.

پالت پلاستیکی

انواع پالت پلاستیکی کدام است؟

پالت پلاستیکی دارای انواع گوناگونی هستند که ما در شرکت نواچوب با کیفیت عالی از مواد اولیه درجه یک تولید نموده‌ایم. در زیر به انواع پالت پلاستیکی مورد استفاده در صنایع گوناگون خواهیم پرداخت:

پالت های توهم خور

این نوع پالت همانطئر که اسمشان پیداست، داخل هم رفته و بدین ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می‌کنند. از این رو از پالت توهم خور پلاستیکی در فروشگاه‌های مواد غذایی که دارای فضای کمی هستند، استفاده فراوانی می‌شود.

پالت های پشت دار

این نوع پالت به پالت های چوبی شباهت بسیاری دارند. اغلب از پالت پلاستیکی پشت دار در کارخانجات استفاده می‌شود. استفاده از این نوع پالت دارای صرفه اقتصادی بوده و امکان قرارگیری تا سه ردیف روی هم را دارند.

پالت های دندانه دار

این نوع پالت به دلیل عدم استقبال مناسب از سوی مصرف کنندگان، با شکست مواجه شد.

مزایای بکارگیری پالت پلاستیکی

معمولا از پالت های پلاستیکی در انبار کردن کالا، اسکله‌ها، نگهداری مواد غذایی، سردخانه‌ها، صنایع غذایی، صنایع آرایشی و بهداشتی و محل بارگیری، تهیه، تولید و توزیع کالاهای کاغذی استفاده می‌شود. پیش از تولید این نوع پالت، پالت‌های فلزی و چوبی برای نگهداری محصولات و نظم دهی آن‌ها استفاده می‌شدند. اما با تولید پالت‌هایی از جنس پلاستیک به علت مزایای فراوانی که دارند، استفاده از انواع دیگر پالت‌ها کمتر شد. حال در ادامه ما به این مزایا خواهیم پرداخت:

تنوع بالا

پلاستیک به دلیل شکل پذیری بالا، دارای قابلیت تولید در تنوع گوناگون براساس نیاز و موقعیت مشتریان می‌باشد.

وزن سبک

به دلیل وزن سبک این پالت‌ها، از آن‌ها در حمل و نقل محصولات سنگی در صنایع گوناگون و همچنین تسهیل به امور انبارداری استفاده می‌شود.

در دسترس بودن

این پالت‌ها امروزه بوسیله‌ شرکت‌های مختلفی در تعداد انبوه تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

مقاومت

پالت پلاستیکی در مقابل عوامل گوناگونی همچون خشکی، گرما، رطوبت و … مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهد. از این رو به خوبی می‌تواند از محصولات در برابر ضربات احتمالی و دیگر آسیب‌های محافظت بنماید.

قیمت مقرون بصرفه

فرآیند حمل محصول و انبارداری نیاز به تعداد فراوانی از این پالت‌ها دارد. از این رو در زمان خرید پالت پلاستیکی در تعداد انبوه شما متوجه مقرون بصرفه بودن قیمت پالت پلاستیکی در مقایسه با انواع دیگر خواهید شد.

کاربرد پالت های پلاستیکی در انبار

در انبارها یکی از امور مهم قفسه بندی کالاها است. چراکه روی هم انباشتن بار سبب بهم ریختگی انبار و بروز مشکلات فراوانی می‌شود. استفاده از پالت‌ها علاوه بر ایجاد فضایی مناسب، سبب نظم بخشیدن و مرتب سازی چیدمان کالاها و همچنین دسته بندی اصولی تجهیزات انبار خواهد شد. با قفسه بندی انبار با پالت‌ها امکان دسته بندی محصولات براساس کد، ارقام و حروف بوجود می‌آید. تنها در این صورت می‌توان به آسانی براساس نیاز و تقاضای مشتری کالاها را بارگیری، پخش و عرضه نماییم.

از طرفی از آنجایی که پالت پلاستیکی دارای قدرت تحمل وزن بالایی است، رعایت نکات ایمنی در استفاده از آن‌ها در قفسه بندی انبارها بسیار مهم است.

ضایعات چوبی

انواع ضایعات چوب و کاربرد آن

ضایعات چوب به خرده‌ها و تراشه‌های چوب گفته می‌شوند که از اره کردن، خرد کردن، رنده کردن و دیگر عملیات اجرا شده روی چوب بدست آمده‌ است. خریدار ضایعات چوب ام دی اف و یا خریدار ضایعات چوب نئوپان با جمع آوری این ضایعات چوب و بازیافت آن‌ها می‌تواند مجددا این محصولات را به چرخه استفاده برگردانند. ضایعات چوب در انواع خاک اره، پوشال، چیپس و … تولید می‌شوند. هر کدام از ضایعات چوب براساس ویژگی‌های خود در زمینه‌های مختلف بکار می‌روند.

برای نمونه پوشال را می‌توان در مرغداری‌های صنعتی یا خانگی و یا ساخت محل پروش پرندگان بکاربرد. خاک اره نمونه دیگری از ضایعات چوب است که در برخی کارگاه‌ها و شرکت‌های قالب سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حالت کلی کاربردهای ضایعات چوب بسیار متنوع و زیاد است. برای نمونه شرکت نواچوب با خرید ضایعات چوب شما با بهترین قیمت چوب ضایعات باغی، اقدام به ساخت فرآوری‌ها و محصولات چوبی از قبیل پالت چوبی و باکس چوبی صادراتی می‌کند.

جعبه و باکس چوبی صادراتی

کاربرد باکس چوبی صادراتی

باکس چوبی صادراتی و یا جعبه صادراتی یکی دیگر از محصولات چوبی مهم و پرکاربرد در صنایع مختلف است. جعبه چوبی صادراتی همانند پالت چوبی است با این تفاوت که این باکس پالت چوبی دارای دیواره می‌باشد. شرکت نواچوب عرضه کننده انواع جعبه چوبی مقاوم در سایزبندی‌های متنوع و با بهترین قیمت جعبه و باکس چوبی صادراتی می‌باشد. از باکس چوبی صادراتی در موارد زیر استفاده می‌شود:

حمل و نقل کالا از کاربردهای جعبه چوبی صادراتی

ازباکس چوبی صادراتی به دلیل مقاومت بسیار بالا در صنعت حمل و نقل استفاده فراوانی می‌شود. در حالت کلی ساختار جعبه چوبی بصورتی است که به شکل اختصاصی به دلیل داشتن دیواره برای حمل و نقل بارها و کالاهای سنگین و حساس استفاده می‌شود.

صادرات کالا از کاربردهای باکس چوبی

از جعبه چوبی صادراتی برای حمل و نقل محصولات صادراتی نظیر مواد غذایی و دارویی و دیگر کالاهای حساس استفاده می‌شود. شرکت نواچوب با توجه به اهمیت صادرات از مرغوب‌ترین کیفیت چوب همچون چوب یورو برای ساخت باکس چوبی استفاده می‌کند که دوام و مقاومت بالایی در برابر وزن و فشار برخوردار است.

استفاده باکس چوبی صادراتی در صنایع غذا و دارو

از باکس چوبی برای حمل و نقل و نگهداری محصولات حساس نظیر مواد غذایی و دارویی استفاده می‌شود. البته این محصول به دلیل جنس چوبی خود ممکن است دچار پوسیدگی و جذب باکتری شود. بنابراین باید تحت موارد ایمنی و بهداشتی در صادرات از آن‌ها استفاده شود. در این مواقع می‌توان از پالت پلاستیکی نیز استفاده کرد.

پالت چوبی دست دوم

مزایای پالت چوبی در شرکت نواچوب

پالت چوبی یکی از انواع پرکاربرد برای نگهداری و حمل و نقل کالاهاست که به علت مزایای منحصر بفرد چوب بسیار پرطرفدار شده است. ما در شرکت نواچوب با استفاده از بهترین انواع چوب انواع پالت چوبی را در سایزبندی مختلف با کیفیت و مقاومت و همچنین استحکام بالا تولید نموده‌ایم. پالت چوبی همانند خرید پالت چوبی ارزان دارای مزایای فراوانی است که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • توانایی تحمل وزن زیاد
  • امکان حرکت در بین طبقات
  • قیمت بسیار مقرون بصرفه
  • سازگاری با محیط زیست
  • امکان تعمیر و استفاده مجدد تحت عنوان پالت چوبی دست دوم
  • ساخت سریع و آسان
  • وزن مناسب
  • مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی
  • عدم لغزش محصولات روی آن

پالت پلاستیکی، پالت چوبی و باکس چوبی صادراتی برای صادرات محصولات

شما عزیزان میتوانید تا برای خرید و فروش ضایعات چوبی، پالت چوبی و پالت پلاستیکی دست دوم و نو، باکس چوبی صادراتی به صورت سفارشی و در ابعاد و اندازه های متنوع با مقرون به صرفه‌ترین قیمت ممکن از سراسر کشور با ما در شرکت نواچوب در ارتباط باشید.

https://navachoob.com

09123254401

09127643913

02155194328

4/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا