راهنمای خرید و خدمات

برچسب پارکینگ اطلاعات مهم و سفارش

همانطور که می‌دانید پارکینگ‌ها نیاز به جداسازی دارند تا هر راننده محدوده پارک خودرو خود را بداند. از این رو اغلب افراد از برچسب پارکینگ به منظور تفکیک و خط کشی استفاده می‌کنند. به دلیل دارا بودن روکش مقاوم کننده روی این برچسب‌ها، دارای عمر مفیدی هستند و می‌توانند تا یک سال نیز دوام بیاورند.

برچسب خط کشی ترافیکی و پارکینگ  را در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوتی تولید می‌کنند تا افراد با هر نوع نیاز و در هر فضایی بتوانند از آن استفاده کنند. این برچسب‌ها را در اماکن مختلفی از قبیل پارکینگ‌های عمومی، پارکینگ‌های مجتمع‌های مسکونی و مراکز خریدی که از پارکینگ‌های بزرگی برخوردار هستند، مورد استفاده قرار می‌دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این مبحث، ادامه مطلب را دنبال کنید.

ویژگی‌های برچسب پارکینگ

برچسب پارکینگ به دلیل کاربردی بودن، از ویژگی‌ها و مزایای زیادی برخوردار است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • برچسب خط کشی پارکینگ روی کف هموار پارکینگ‌ها استفاده می‌شود و محل دقیق پارک هر خودرو را مشخص می‌کند.
  • این برچسب‌ها باعث نظم بخشیدن به پارکینگ می‌شود و امنیت خوبی در آن ایجاد می‌کند.
  • به دلیل لایه مقاوم کننده‌ای که روی این برچسب‌ها استفاده شده، از دوام و استحکام خوبی برخوردار هستند و قدرت چسبندگی بالایی دارند.
  • از آنجا که نصب برچسب در پارکینگ باعث مشخص شدن محل دقیق پارک خودرو می‌شود، احتمال ایجاد تنش بین همسایگان در ساختمان‌های مسکونی را کاهش می‌دهد.
  • این برچسب‌ها را جایگزین مناسبی برای خط کشی با رنگ می‌دانند. چرا که رنگ‌ها دوام و انعطاف کمی دارند و به علت خشک بودن، به راحتی دچار ترک خوردگی می‌شوند.
  • سرعت نصب و اجرای برچسب‌های پارکینگ در مقایسه با رنگ‌ کاری، بسیار بالا است و همین مسئله این برچسب‌ها را محبوب‌تر کرده است. چرا که دیگر نیازی نیست به مدت چند روز به دلیل رنگ کاری و خشک شدن رنگ، پارکینگ از دسترس خارج شود.
  • در صورتی که تغییری در فضای پارکینگ‌ها ایجاد شود، می‌توان برچسب را به راحتی جدا کرد.
  • قیمت برچسب با توجه به مزایای فراوان آن، بسیار مناسب و اقتصادی است.
  • این برچسب‌ها دارای حالت بازتاب نور یا شبرنگ هستند که می‌توانند راهنمای خوبی برای رانندگان در شب به شمار روند.
  • این برچسب‌ها را می‌توان روی تمام سطوح صاف نصب و اجرا کرد. اما در صورتی که سطح کف ناهموار باشد، می‌توان از قطعاتی که قابل نصب با پیچ روی زمین هستند، استفاده کرد.

اهمیت استفاده از برچسب پارکینگ

با توجه به افزایش روز افزون ساخت و ساز در شهرها، ضرورت وجود پارکینگ نیز بیش از گذشته به چشم می‌آید. در فضاهای مختلفی از قبیل ساختمان‌های مسکونی، پارکینگ‌های عمومی و سایر مراکز خرید، وجود پارکینگ ضروری است تا بتوان خودروهای ساکنان یا مشتریان را در فضای امن آن جا داد.

زمانی که با افزایش تعداد پارکینگ در شهر مواجه می‌شویم، به این معناست که در طول روز تعداد زیادی خودرو به این مکان‌ها رفت و آمد می‌کنند. از مهم‌ترین مسائلی که در طراحی پارکینگ‌ها باید به آن توجه کرد، ایمنی خودروها و سرنشینانی است که به این پارکینگ‌ها وارد شده یا از آن خارج می‌شوند.

از این رو لازم است در حین طراحی و ساخت پارکینگ، از تجهیزات ایمنی مهمی از قبیل برچسب پارکینگ استفاده شود تا بتوان پارکینگ‌های عمومی، پارکینگ‌های مراکز خرید و ساختمان‌های مسکونی را بر اساس استانداردهای روز دنیا طراحی کرد.

برچسب خط کشی پارکینگ که به راحتی قابل نصب و اجرا است، می‌تواند در کنار سایر تجهیزات ایمنی پارکینگ‌ها مورد استفاده قرار گیرد. این تجهیزات از بروز حوادث و آسیب‌های احتمالی به خودروها و سرنشینان آن جلوگیری می‌کنند.

علاوه بر این، نصب تجهیزات در پارکینگ می تواند هشدارهای لازم امنیتی را به رانندگان داده و امنیت آن‌ها را فراهم سازد. برچسب‌های نصب شده در پارکینگ، با مشخص کردن محل پارک هر خودرو، از برخورد ماشین‌ها با یکدیگر یا برخورد با دیوارها و ستون پارکینگ جلوگیری می‌کند.

قیمت برچسب پارکینگ
قیمت برچسب پارکینگ

نحوه نصب و اجرای برچسب

به منظور نصب و اجرای برچسب پارکینگ لازم است از افراد مجرب و آموزش دیده کمک بگیرید تا بتوانید محیطی استاندارد در پارکینگ خود ایجاد کنید. برای اجرای برچسب که بسیار کاربردی است، شیوه‌های گوناگونی از قبیل جنس برچسب و سلیقه کارفرما دخیل هستند.

فضای مناسبی که برای پارک هر خودرو در نظر گرفته می‌شود، 4.5 متر است. به این ترتیب نصاب‌ها ابتدا با بررسی کف پارکینگ و اطمینان از هموار بودن آن، کار را آغاز می‌کنند. سپس به اندازه پارک خودرو خط کشی را انجام می‌دهند تا بتوانند به دقت برچسب‌ها را نصب کنند.

در حین اندازه‌گیری و خط کشی اولیه برای نصب برچسب پارکینگ، می‌توان از متخصصان در این زمینه کمک گرفت. چرا که آن‌ها می‌توانند به نوعی فضای پارکینگ را مرزبندی کنند که تعداد ماشین بیشتری در آن جای بگیرد. به این معنا که ممکن است در پارکینگی به روش عمودی یا زاویه‌دار بتوان ماشین‌های بیشتری را پارک کرد. این اندازه‌گیری‌ها و طراحی پارکینگ کمک می‌کند از کوچکترین فضا، بیشترین بهره را ببرید.

نصب برچسب پارکینگ
نصب برچسب پارکینگ

قیمت برچسب پارکینگ

در حال حاضر برچسب پارکینگ یکی از تجهیزات مهم است که در پارکینگ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این برچسب‌ها در انواع طرح‌ و مدل‌های گوناگون طراحی و تولید می‌شود و به صورت رول عرضه می‌شود. از این رو، برچسب‌ها در قیمت‌های متفاوتی به بازار ارائه می‌شوند.

قیمت برچسب خط کشی پارکینگ را بر اساس فاکتورهای گوناگونی تولید می‌کنند. جنس و کیفیت برچسب، میزان مقاومت برچسب، مدل آن، عرض برچسب، متراژ و طول آن، رنگ و قابلیت بازتاب در شب و موارد دیگر، همگی بر قیمت برچسب موثر هستند. علاوه بر این، هزینه نصب را نیز بر اساس متراژ محاسبه کرده و از مشتریان دریافت می‌کنند.

جمع‌بندی

برچسب پارکینگ یکی از تجهیزات مهم و کاربردی در پارکینگ است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما توصیه می‌شود که نصب و اجرای آن توسط افراد متخصصی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، انجام شود. چرا که جانمایی پارکینگ‌ و تفکیک مرزبندی آن کاری تخصصی است.برای تهیه تجهیزات پارکینگ آرتمیس مراجعه فرمایید

4/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا