زندگی روزمره

آسان ترین شیوه دریافت وام

برای هر انسانی ممکن است پیش بیاید که در یک برهه زمانی نیاز زیادی به پول داشته باشد. همچنین ممکن است یک شخص برای راه‌اندازی کسب‌وکار جدید نیاز به سرمایه اولیه داشته باشد. هر دو دسته از این افراد ممکن است راه‌های زیادی مانند قرض گرفتن از دیگران و… به ذهنشان برسد. این افراد باید بدانند که با قرض گرفتن از دیگران در آینده ممکن است اختلافاتی به وجود بیاید. برای جلوگیری از وجود چنین مشکلاتی، این افراد بهتر است به گرفتن وام روی بیاورند.

گرفتن این تسهیلات دارای شرایط خاص خود بوده و برای گرفتن آن باید یک‌سری کارهای اداری و بانکی طی شوند تا شخص به میزان پول موردنیازش برسد. بر اساس نوع تسهیلات دریافتی و مبلغ آن، شخص باید اقساطی به‌صورت ماهانه یا سالانه پرداخت کند.

اگر می‌خواهید وام بگیرید، ولی در مورد نوع گرفتن و شرایط مخصوص آن اطلاع ندارید، بهتر است در ادامه با ما همراه باشید. در ادامه بیشتر در این مورد بحث کرده و شرایط و نکات لازم در این موضوع را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

1eb27878 5ac3 4063 8a1c 5616dbe8a082 min - آسان ترین شیوه دریافت وام

بودجه وام های پرداختی از کجا تامین می شود؟

ممکن است این سؤال برایتان پیش بیاید که منبع تأمین وام‌ها کجا هستند؟ در جواب این سوال باید گفت که یکی از منابع تأمین آن‌ها، مقدار نقدینگی موجود در بین افراد است که با نداشتن برنامه خاصی آن را در بانک‌ها پس‌انداز می‌کنند. این مراکز  از مقدار پول جمع‌آوری‌شده اقدام به دادن تسهیلات به نیازمندان می‌کند.

علاوه‌بر منبع گفته شده، سود خود این مراکز از سرمایه‌گذاری‌هایی که انجام داده، یکی دیگر از منبع تأمین آن است. اگر می‌خواهید اقدام به دریافت این نوع تسهیلات بکنید، بهتر است که از طریق شرکت‌های معتبر این کار را انجام دهید. از طریق سایت https://mr-vam.com/ می‌توانید کارهای خود در این‌خصوص را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای انجام دهید.

انواع متفاوت وام در ایران

تنوع و تعداد بالای آن‌ها در ایران باعث شده که اکثر افراد در زمان نیاز، اقدام به اخذ آن کرده و نیازهای خود را رفع کنند. بعضی از انواع متفاوت آن‌ها ویژه بانک‌های خاصی بوده و بعضی از آن‌ها نیز به‌صورت عمومی در همه مراکز به مشتریان ارائه می‌شوند. برخی از انواع متفاوت تسهیلات را در پایین شرح می‌دهیم.

1- مسکن

نوع معمولی به شمار می‌رود که در همه شعبه‌ها به ازای سند ملکی پرداخت می‌شود. اصلی‌ترین مرکز که به پرداخت آن به نیازمندان می‌پردازد، بانک مسکن است. میزان مبلغی که به‌عنوان وام به شخص اعطا می‌شود بسته به قیمت کارشناسی در شهرهای مختلف، متفاوت است. اصلی‌ترین مدرک لازم برای دریافت آن، سند ملکی است.

2- ازدواج

یکی از انواع رایج در ایران است که دولت برای آسان‌تر شدن ازدواج جوانان پرداخت می‌کند. مقدار آن نیز طبق میزان مشخص شده از هیئت دولت و مجلس در هر سال تغییر می‌کند. ضمانت‌ها و مدارک لازم برای گرفتن آن در اکثر بانک‌ها مقداری باهم متفاوت است. در همه مراکز به‌طور کلی دو ضامن کارمند رسمی برای دریافت وام، می‌تواند اصلی‌ترین مدرک باشد.

3- خودرو

همان‌طور که از اسمش پیداست، افراد می‌توانند هنگام خرید خودرو از آن استفاده کنند. این نوع وام دارای سقف پرداختی مشخصی بوده که هرساله توسط بانک‌ها اعلام می‌شود و پرداخت آن برای خودروهای داخلی در اغلب مراکز صورت می‌گیرد.

شما می‌توانید سریع‌ترین روش دریافت وام را با آقای وام تجربه کرده و همچنین از طریق آن برای دریافت تسهیلات اقدام کنید. توسط این شرکت می‌توانید اطلاعات مناسبی را در این حوزه به‌دست بیاورید.

2bf663fe a8cb 4397 8106 3ee9a9f0af0b min - آسان ترین شیوه دریافت وام

تفاوت وام با تسهیلات در چیست؟

بیشتر مردم تفاوت میان این دو را نمی‌دانند و فکر می‌کنند که هر دو، یک منظور را می‌رسانند. ولی باید بدانید که در میان آن‌ها تفاوت‌هایی وجود دارد. وام زیرمجموعه‌ای از تسهیلات است؛ یعنی شما با گرفتن آن از نوعی تسهیلات استفاده کرده‌اید؛ ولی بانک‌ها تسهیلات دیگری را نیز غیر از آن انجام می‌دهند.

در امور مربوط به وام، شعبه مرتبط از همان اول قرارداد و میزان سود خود را مشخص می‌کند و در هر صورت این میزان سود تغییری نمی‌کند. در امور مربوط به تسهیلات دیگر، ممکن است در انتها مراکز فقط به میزان سود دریافتی در قرارداد اکتفا نکند و از مبلغ سود شرکت تسهیلات گیرنده نیز درصدی را بردارد.

جهت اطلاع از چگونگی دریافت تسهیلات بدون ضامن می‌توانید از طریق آقای وام اقدام کنید و همچنین با این شرکت می‌توانید برای گرفتن اعتبار با چک که از مراحل اعتبارسنجی به شمار می‌رود، اقدام کرد.

شرایط لازم برای دریافت وام بانکی

e8a29c73 871f 4df3 a3ce e016a435c89f min - آسان ترین شیوه دریافت وام

در این عمل، بانک‌ها برای جلوگیری از سرقت‌های احتمالی در راستای اخذ آن، اقدام به وضع قوانینی می‌کنند. طبق این قوانین فردی که درخواست داده است باید یک‌سری شرایط را داشته باشد. در مرحله اول، شخص دریافت‌کننده باید توسط شعبه احراز هویت شده و تمامی اطلاعات شخصی او بررسی شود.

شخص باید متناسب با درخواست بانک، چند نفر را به‌عنوان ضامن معرفی کند. ضامن بایستی کارمند یکی از ادارات دولتی باشد و در جهت ارائه فیش کسر حقوقی اقدام کند. این گواهی به دلیل اطمینان از میزان حقوقی در ازای پرداخت اقساط وام صورت می‌گیرد.

شخصی که درخواست داده است نیز باید شرایطی را داشته باشد تا مرکز به ارائه خدمات به او بپردازد. این شرایط عبارت‌اند از:

1- نداشتن هرگونه بدهی بانکی

2- نداشتن چک برگشتی

موارد گفته شده شرایط کلی و عمومی دریافت وام است و متناسب با هر شعبه دیگری ممکن است موارد دیگری نیز خواسته شود.

برای اخذ وام فوری و همچنین دریافت اعتبار فوری، می‌توانید با آقای وام همراه شده و از طریق آن کارهای مربوط به امور دریافت را انجام دهید. در این صورت موفق به اخذ خواسته خود از بانک‌ها در مدت‌زمان کمتری می‌شوید.

42cdb178 fc05 4858 982d a6dcee636c20 min - آسان ترین شیوه دریافت وام

نکات مهم قبل از گرفتن وام

اگر قصد دارید از این تسهیلات استفاده کنید، بهتر است مواردی را رعایت کنید. برخی از این موارد عبارت‌اند از:

1- برای پرداخت اقساط برنامه داشته باشید: شما اگر می‌خواهید از این خدمات بانکی استفاده کنید، باید برنامه‌ای برای بازپرداخت آن‌ها در نظر داشته باشید. اگر پرداخت قسط شما به تعویق بیفتد با مشکل روبه‌رو می‌شوید.

2- به فکر ضامن باشید: قبل از اینکه بخواهید وام را دریافت کنید، بهتر است به فکر ضامن باشید. این مرحله شاید راحت به‌نظر برسد؛ ولی در زمان نیاز می‌تواند تبدیل به چالش بزرگی شود.

3- تمامی نکات مربوط به خدمات را مورد بررسی قرار دهید: ممکن است در ظاهر بسیاری از وام‌ها به‌صرفه و معقول باشند، ولی ممکن است در کل فرایند گرفتن آن تا اتمام بازپرداخت اقساط محدودیت‌هایی را برای شما به‌وجود بیاورند.

برای اطلاع از تمامی نکات مربوط به اعطای تسهیلات به سایت https://mr-vam.com/ مراجعه کرده و با آگاهی کامل کارهای خود را انجام دهید.

92d3cb30 fa0c 4322 a7f5 c05fa4e67c9c min - آسان ترین شیوه دریافت وام

چرا برای امور خود در زمینه تسهیلات از دکتر، وام کمک بگیریم؟

این شرکت در زمینه ارائه خدمات مالی و تسهیلات بانکی دارای سابقه‌ای ۱۶ساله بوده و در این زمینه از کارنامه درخشانی برخوردار است. این شرکت دارای شعبه‌های گوناگون در سراسر کشور بوده و خدمات دریافت فوری وام و تسهیلات را انجام می‌دهد.

شما می‌توانید از طریق این شرکت در کمترین زمان ممکن به خواسته خود برسید. همچنین با استفاده از مشاوران این شرکت در کمال آگاهی اقدام به انتخاب کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا