سلامت جنسی

با کمترین زمان در کلینیک تخصصی دکتر شیرین واژن خود را زیبا کن!

با وجود اینکه جراحی پلاستیک بسیار رایج است، افراد کمی در مورد لابیاپلاستی در کلینیک تخصصی دکتر شیرین چیزی شنیده اند.  شما ممکن است نام آن را شنیده باشید، اما ممکن است هیچ تصوری نداشته باشید که چیست و کدام قسمت از بدن درگیر است.

خوب، اگر اینجا هستید، پس شاید بخواهید بینش داشته باشید.  امروز به شما اطلاعاتی در مورد لابیاپلاستی و آنچه که مستلزم آن است می دهیم.

جدیدترین روش برای زیباسازی واژن

جستجوی گوگل ممکن است عبارات دیگری مانند “جوانسازی واژن” را به دست آورد. با این حال، هدف این مقاله این است که ابتدا لابیاپلاستی را از سایر اشکال جوانسازی واژن متمایز کند؛ سپس به شما در مورد روش لابیاپلاستی توضیح کامل دهد.  جوانسازی واژن یک اصطلاح گسترده است که تعداد زیادی از گزینه ها را برای این حوزه در حال رشد مراقبت های بهداشتی انتخابی در بر می گیرد.  دستگاه‌ها و درمان‌های جدید تقریباً هر ماه وارد بازار می‌شوند، زیرا زنان بیشتر و بیشتری از این درمان‌ها استفاده می‌کنند.  درمان‌های «جوان‌سازی واژن» معمولاً شامل دستگاه‌های انرژی مانند لیزر، فرکانس رادیویی و اولتراسوند می‌شود.  اکثر روش های جوانسازی واژن از نوعی انرژی برای دستیابی به نتایج بی شماری مانند سفت کردن واژن، کاهش بی اختیاری و از بین بردن خشکی واژن استفاده می کنند.

تفاوت اصلی بین لابیاپلاستی و درمان دیگری که زیر چتر “جوانسازی واژن” است این است که لابیاپلاستی یک روش جراحی است.  هدف از عمل لابیاپلاستی کاهش اندازه لابیا مینور (بافت های داخلی اندام تناسلی زنان) به گونه ای است که با لابیا ماژور (قسمت بیرونی اندام تناسلی زنانه) هم سطح شود.  این روش شامل استفاده از چندین تکنیک مختلف جراحی بسته به وضعیت خاص بیمار است.  برای لابیاپلاستی نیازی به دستگاه انرژی وجود ندارد و شما با جراح پلاستیک خود برای تعیین اهداف جراحی خود کار خواهید کرد.

چرا زیباسازی واژن انقدر برای خانم‌ها پر اهمیت است؟

دلایل زیادی برای بزرگ شدن لابیای زنان وجود دارد، از جمله زایمان، افزایش سن، فعالیت جنسی و ژنتیک.  خانم ها به دلایل مختلفی جراحی را انتخاب می کنند.  اول، چندین مزیت عملکردی هنگام انتخاب برای لابیاپلاستی وجود دارد.  بسیاری از زنانی که از بزرگی لابیا رنج می برند، در ورزش، بهداشت، عفونت های دستگاه ادراری، فعالیت جنسی و سایر فعالیت های بدنی دچار مشکل می شوند. علاوه بر این، با روند رو به افزایش پوشیدن شلوار یوگا، شلوار تمرینی و لباس شنا، لابیوم بزرگ می‌تواند پوشیدن چنین لباس‌هایی را دشوار کند.  با این حال، بیشتر بیماران زن احساس می‌کنند که هنگام درگیر شدن عاشقانه با شریک زندگی خود، بسیار خودآگاه هستند.  این دلایل و دلایل دیگر همان چیزی است که خانم ها هنگام انتخاب لابیاپلاستی در نظر می گیرند.

آیا در جراحی لابیاها بیهوشی صورت می گیرد؟

لابیاپلاستی یک جراحی سرپایی است.  این روش را می توان در عرض یک ساعت به صورت جداگانه یا با سایر جراحی های زیبایی انجام داد.  بسته به طرح درمانی که با جراح پلاستیک شما صحبت می شود، می توان آن را تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام داد. برای اینکه با خیال آسوده پزشک خود را انتخاب کنید به شما پیشنهاد می کنم به کلینیک تخصصی دکتر شیرین مراجعه کرده و با پزشک مورد نظر خود مشورت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا