موفقیت

موفقیت چه شکلی است؟ | موفقيت از ديدگاه موفق ترين افراد دنيا

موفقیت از نظر افراد موفق جهان تعاریف مختلفی دارد با یکدیگر به سراغ خواندن رازهای موفقیت این افراد برجسته می رویم..

تبلیغات

موفقیت چه شکلی است؟ پاسخ موفق ترین انسان های جهان به این سوال بزرگ

شما به احتمال زیاد زمانی که به موفقیت فکر می کنید، چند نشانه قدیمی و کلیشه ای از موفقیت در مغز خود دارید، تصویر عکس رئیستان که تا دیر وقت در شب کار می کند، یا تصویری از یک کالای لوکس و یک زندگی مجلل و سرشار از رفاه ، احتمالاً شما چند دیدگاه شخصی دیگر و شاید مدرن تری از آنچه موفقیت به نظر می رسد ، در ذهنتان را دارید.

همانطور که فرهنگ کار به سرعت رشد کرده است و چهره یک کارآفرین یا رهبر معمولاً گسترش یافته است، تا تعداد زیادی از افرادی که به دنبال آزادی و کنترل زندگی و امرار معاش خود هستند را در بر بگیرد، بسیاری از آن ها تعجب می کنند، که چطور این افراد این کار را انجام داده اند و به چنین موفقیت هایی دست یافته اند؟ موفقیت این بار توسط 5 نفر از افراد موفق نشان داده می شود.

با دنبال کردن فهرست این بخش، که افراد بسیار موفق که از کارآفرینان، نویسندگان، خلاقان، سخن وران هستند آنها موفقیت خود را با شرایط سختشان رقم زده اند و امیدواریم که الهام بخش شما برای تعریف مجدد رویکرد خود برای طراحی مرحله بعدی موفقیت از زندگیتان باشد!

1. موفقیت لارن اسمیت برودی

موفقیت این است که شما بتوانید آزادانه درس و اطلاعات خود را به کار ببرید یا به عنوان یک کارآفرین، ساعت های کاریتان را با وظایف مادرانه خود ادغام کنید و هر دو را به نحو احسنت انجام دهید و روز به روز هم موفق تر باشید، بنابراین این گونه می توانید همه کارهای دلخواهتان را نیز انجام دهید، و در تک تک مراحل زندگیتان به هر آنچه که می خواهید برسید.

تبلیغات

تحقق موفقیت

هنگامی که از گلدمن ساکس پایین آمدم، آن ها از من خواستند تا یک سمینار توسعه تجاری را برای مشتریان بالقوه زن اجرا کنم … اما از من خواستند که این کار را رایگان انجام دهم، باور کنید، من عاشق اعتبار بودم که آرمشان را در وبسایتم به عنوان یک مشتری قرار دادم.

اما هیچ راهی برای ایستادن در مقابل اتاق کارآفرینی زنان نداشتم و در مورد چیزهایی مانند شکاف دستمزد و مجازات مادران صحبت کردم و پولی دریافت نکردم، خیلی ترسناک بود که در آن لحظه نه بگویم اما در روز بعد متوجه شدم که یک گوشه بزرگ در اهداف تجاری من، هم از لحاظ مالی و هم از نظر اخلاقی، تغییر کرده بود، از آن نقطه به بعد، من از این جمله استفاده کردم:” من دستمزد کم ام را ذخیره کردم و کار رایگان را برای گروه های کم بزاعت تر انجام دادم تا آنها هم از این مزایا بهره مند شوند.”

انگیزه برای موفقیت بچه های من بودند، قبلاً این بود که می خواستم کار خوبی در دنیا انجام دهم و به پسرانم برسم. همه اینها هنوز درست است.

اما فوریت مدل سازی انگیزشی، استحکامی، استقامت و عدالت اجتماعی به اندازه قابل توجهی برایم بزرگ تر شد، پسرانم اکنون 7 و 10 ساله هستند و من می توانم ببینم که وقتم با آن ها در مدل مادرانه رو به کاهش است.

من می خواهم موفق شوم تا آن ها بتوانند یک روز کار بزرگ و معنی داری انجام دهند، و اهمیت متحد شدن با زنان و هر کسی که تمام امتیاز و دسترسی به آن ها را ندارد را درک کنند.

تبلیغات

2. موفقیت جانیس تیلور

خنده دار است، من مطمئن نیستم که تا به حال احساس این لحظه را درک کرده باشم که موفق شده ام!

خیر و نفرین یک کارآفرین، پی گیری بی وقفه است، پس از سال ها تحقیق و پشتکار، من تصمیم گرفته ام که فقط به فرآیند اکتشاف روزانه علاقه مندی هایم باشم،هر روز چالشی جدید برای رویارویی با تنبلی وجود دارد که پیروزی زنده ماندن را جشن می گیرد و ما باید آن را شکست دهیم.

کار من آن قدر ارتباط های نزدیکی به خود گرفته که این آخرین روز من است و من قصد دارم به ریشه های خدمت خود در صنعت رستوران برگردم، با این حال همان طور که می گویم، اتفاق معجزه آسایی می افتد، این یک فرآیند است و موفقیت یکی از رکن های اصلی این روند می باشد.

در خانه به دخترانم نشان می دهم که رسیدن به رویاها ممکن است، اما آن ها مجانی بدست نمی آیند، شما باید مایل به انجام کار لازم روی خودتان برای روشن کردن موتور خود باشید تا بتوانید از تخیل خود برای حل آن استفاده کنید.

دخترانم اکنون آنچه را که یک تحقق رویا بوده را می بینند، حتی یک زن می تواند رویاهایی داشته باشد که بر خلاف فرهنگ کنونی مان باشد، من به عنوان یک مادر حس شگفت انگیزی از وظیفه و تعهد برای نشان دادن به دختران خود، فرآیند کار و شادی آنچه که می توانند شوند، احساس می کنم.

تبلیغات

دیگران چقدر برای من موفقیت کسب می کنند، موفقیت هیچ ارتباطی با پول، خانه، یا هر چیز خارجی ندارد، موفقیت در درون خود ما شکل می گیرد و از خودمان شروع می شود .

خیلی وقت پیش، من با هیچ چیز بزرگ شدم، مادرم 3 شغل داشت و من کاملاً در سال هایی که کوچک تر بودم قانع بودم که اگر پول در می آوردم، خوشحال می شدم، خوب، من پول کسب کردم و بازهم هم این احساس آزار دهنده ناراحتی را داشتم، بعدها متوجه شدم که تمام تلاش های من عمداً صورت گرفته تا به خوبی درک کنم، حس کنم و از مشکلی که برای حل آن به دنیا آمده ام، آگاه باشم و تا بتوانم با آن ها کنار بیایم.

انگیزه موفقیت

به نظر وحشتناک می آید، اما واقعاً می دانم که زمان من در اینجا روی زمین محدود است، من سالهای زیادی را در غم و اندوه سپری کردم، در حالی که از شرایط زندگی ام ناراضی بودم، حالا می فهمم که تمام این چیزها برای آماده شدن من بوده است.

من خیلی چیزها را در زندگی دیده ام که واقعاً نمی خواهم یک روز را هدر دهم، احساس مرگ در زندگی ام را حس می کنم و می خواهم هر لحظه را دوست داشته باشم.

پس نباید احساس بدی بر من غلبه کند، من برای انجام این کار آماده بودم تا بتوانم کارم را انجام دهم و دسته کامل کارت هایی را که در این زندگی به من اهدا شده بود را بازی کنم.

تبلیغات

آخرین کاری که من می خواهم انجام دهم این است که این زمین را با یک دست پر از کارت هایی ترک کنم که بدون تلاش هر روز برای بازی با با آنها تلاش می کردم، زندگی شبیه قمار است، اما می دانم که وقتی زمان رفتن فرا می رسد، من کاملاً، صادقانه و کامل زندگی کرده ام.

موفقیت

3. موفقیت جان لین

تحقق موفقیت

هنگامی که در اولین نوآوری خود موفق شدم، متوجه شدم که بسیاری از ارزش خود را به برند کسب وکارم داده ام و استعدادهای ذاتی خودم در فروش، نام تجاری، ساختمان بازار، و مدیریت را درک نکرده بودم، بعد از اینکه من شرکت بعدی خود را با نام سلا تاسیس کردم و نتیجه اولیه را دیدم حس می کردم که برای اولین بار موفق بوده ام، موفقیت در تعریف یک سیستم است، نه یک شرط.

در سلا، مهم ترین عنصر پیشرفت که در بیش از 1000 نفر از بنیانگذاران مشاهده کردیم این است:تعریف مجدد هر دو به طور منظم و اندازه گیری شده – اغلب، ما فکر می کنیم ضربه زدن به یک هدف یک عمل مهم است، این زمانی است که مولفه حیاتی یک نقطه خاص از عمل را برای پیشی گرفتن، دستیابی، و یا عدم موفقیت انجام می دهید و درست در زمان اوج شکست ها، موفقیت های روز افزون کسب خواهید کرد.

چه زمانی موفقیت در شانس با زندگی شما همراه است

تعهد ما در کار اغلب به عنوان موفقیت درک می شود، با این حال، واقعیت این است راه هایی که ما بعنوان فعالیت ها، زمان و سایر منابع مربوط به کارانجام می دهیم، منابع ما برای سوخت کار محسوب می شوند، پس استاندارد واقعی موفقیت، سعادت و پیشرفت هستند، اگر به نظر می رسد که زندگی شما در مقابل اولویت های کاری تان قرار دارند، پس شما اولویت های کاری اشتباهی دارید.

تبلیغات

دیگران چگونه موفقیت شما را درک می کنند

این باعث ایجاد دوستی مادام العمر، روابط خانوادگی آسیب دیده، و جلوگیری از رشد روابط شخصی می شود، نه به این خاطر که کار به زمان و توجه این افراد / گروه ها / و روابط نیاز دارد، بلکه فقط به این دلیل که کارم را درک نکرده بودم.

4. موفقیت گیتانو دیناردی

تحقق موفقیت

در یک سطح کلان، معیار حقیقی موفقیت با زمان من به نسبت پول تعیین می شود، من نیاز دارم که درست بالای جدول زمانی در مقابل نمودار پول، در تمام زمان ها قرار داشته باشم. اگر به یک ربع دیگر می رسم، به این معنی است که در جایی بدی هست.

من باید قادر باشم کاری را که در زندگی می خواهم انجام دهم،ما زمان محدودی در روی زمین داریم، و من نمی توانم همه اینها را خرج کار کنم، چون هرگز بر نخواهد گشت، زمانی که نوبت به زمان می رسد.

مهم ترین چیز برای من این است که توانایی انجام احساسات مرتبط با کارم را داشته باشم چیزهایی مثل موسیقی، سالم ماندن و زمان گذراندن با دوستان و خانواده، کار کردن از راه دور و زندگی در میامی نیز عوامل مهمی برای من است، به من این امکان را می دهد که زمان را برای چیزهایی که دوست دارم به حداکثر برسانم، تا زمانی که من تولید کننده باشم و پول خود را به دست بیاورم.

پول

همانطور که می دانید، 20سالگی برای یادگیری است “و 30 سالگی برای کسب درآمد”. این نتوانست در مورد من دقیق تر باشد، من تازه 30 ساله شده بودم و بالاخره از پرداخت بدهی های دانشجویی، قسط های خودرو و کارت های اعتباری بیچاره شده بودم.

تبلیغات

در دهه 20 سالگی ام درس خواندن و رشد را انتخاب کردم، اما واقعا زیاد به پول دراوردن فکر نمی کردم، ورشکست شدن برایم مهم نبود، زیرا می دانستم اگر مهارت های را یاد بگیرم، آن مرا در مسیر کسب درامد خواهد انداخت، پول چیزی بیش از یک ابزار نیست، البته، شما باید زنده بمانید و برای حداقل الزامات خود به اندازه کافی پول تهیه کنید، اما چرا شما پول زیادی به دست بیاورید؟ برای چه دقیقا؟

اگر می خواهید خود را برای پول دراوردن بکشید و از زندگی خود لذت نبرید، احتمالاً زمان آن است که اولویت های خود را ارزیابی کنید.

روابط

من این موارد را به مقوله “روابط” اصلی اضافه می کنم:

  • خانواده
  • افراد مهم
  • دوستان
  • متخصصان

شما همچنین می توانید استدلال کنید که این موارد باید به درون جای خودشان تقسیم شوند، اما این مدلی است که من آن را می بینم، در نهایت، شما باید این کارها را به طریقی اولویت بندی کنید.

با این حال دسته بندی برایتان مناسب نیست، اما عاقلانه انتخاب کنید – به خاطر داشته باشید که نمی توانید به طور کامل یک منطقه را برای مدت زیادی نادیده بگیرید، چون در نهایت بر روی معکوس کردن و شکست شما متمرکز می شود،

تسلط بر این موارد بسیار چالش برانگیز است، چون شما با بسیاری از احساسات انسانی سر و کار دارید، پیشنهاد من تمرکز بر روی روابطی است که برای شما مهم هستند، و سپس طبق زمانی که دارید.

سلامتی

این یک قسمت است که برای مدت زیادی نادیده گرفته شده و اخیراً تغییرات مهمی را ایجاد کرده ام. چرا؟

من داشتم چاق می شدم، همیشه ظاهر فوق العاده عضلانی، لاغر و ورزش کار داشته ام، با این حال، باور نکردنی است که چند سال کار با تکنولوژی می تواند با بدن شما چه کارهایی انجام دهد.

چیزهای بزرگی را از خودتان بر جای بگذارید، بعنوان مثال من می خواهم به عنوان فردی شناخته شوم که یک ابزار موسیقی عالی درست کرده بود، یک بازاریاب بزرگ بود، و یک مرد بسیار بزرگ با قلبی از طلا. چطور این اتفاق می افتد؟

دوست داشتنی باشید.

شنونده خوبی باشید.

یک روح گرم داشته باشید.

تولید محتوای شگفت انگیزی کنید.

باعث شوید که مردم احساس خوبی داشته باشند.

به نوجوانان توصیه رایگان بدهید، آنها را به جلو حرکت دهید.

اگر پول زیادی دارید، هرگز درباره اش صحبت نکنید.

اگر می توانید از یک سازمان خیریه یا انگیزشی عالی پشتیبانی کنید.

در پایان روز، گاهی اوقات زمانی وجود خواهد داشت که احساس نمی کنید در مسیر درست هستید، اما چنانچه در این بخش از موفقیت، گفته شده است تنها باید موقتی باشد، زمانی که هر روز این احساس را داشتید، برای یک دوره زمانی طولانی، شما یک مشکل دارید.

موفقیت

5. موفقیت آبیگایل هانتر – سید:

تحقق موفقیت

در سرمایه LDV، ما در افراد فنی بسیار متخصص سرمایه گذاری می کنیم که کسب و کارهای فن آوری دیداری را می سازند، وقتی سرمایه LDV در سال 2012 آغاز شد، بسیاری از مردم فن آوری بصری را به عنوان چیزی “بامزه، جایگاه و علمی تخیلی” رد کردند.

اما در حال حاضر تقریباً هر چیزی که شما در حوزه های فن آوری و سرمایه گذاری مشاهده می کنید، حول چگونگی یادگیری ماشین، هوش مصنوعی و رایانه بصری است، دیدن مسیر اصلی که در نهایت اعتقاد ما را تشخیص می دهد بسیار عالی است، که فن آوری های بصری کسب و کارها و دنیایی که در آن زندگی می کنیم را بهبود می بخشد.

حتی بهتر است تیم های برتر تکنولوژی بصری را ببینید که ما در ایجاد کسب وکار با ارزش و بهبود دنیایی که در آن زندگی می کنیم، سرمایه گذاری می کنیم.

تعریف موفقیت

موفقیت یک دیدگاه را به واقعیت تبدیل می کند، در حالی که ممکن است تکرار ایده اولیه من باشد، اما آوردن آن به زندگی موفقیت نهایی من است.

چه زمانی موفقیت در شانس با زندگی شما همراه است

شما می توانید در تمام جنبه های زندگی موفق شوید، موفقیت های شغلی وجود دارد اما موفقیت های فراوان دیگری نیز در زندگی هستند، برای من، همه اینها برای کسی که هستم ضروری است.

چرا امروز موفق هستم؟ من از خواب بیدار شدم و برای دویدن بیرون رفتم، سپس لباس کودکم را پوشاندم و غذایش را دادم، به کار خود ادامه دادم و توانستم یک معامله جدید را ببندم، به نظر من، زندگی ام از یک برد کوچکی ساخته شد که موفقیت کلی ام را تغذیه می کند، هیچ چیزی جز این نیست.

انگیزه برای موفقیت

من با پیشرفت انگیزه می گیرم، اهداف فراگیر را برای روز، هفته، 1 سال، 5 سال و غیره دارم و اضافه کردن مراحل بعد، پی گیری کردن اهداف، به من کمک می کند تا تمام کارهایی که انجام می دهم را درک کنم و کارهای بزرگی انجام دهم.

5/5 - (1 امتیاز)

منبع
نمناک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا