رپورتاژ آگهی

نحوه شست و شو پرده زبرا و نکات مهم

نگه داشتن و شست و شو پرده زبرا و پرده های دیگر شما نه تنها باعث می شود سرمایه شما طولانی تر بشود. بلکه در واقع میتواند عمر پرده های شما را نیز افزایش میدهد.

اگر به تازگی از پرده زبرا برای پرده آشپزخانه، پرده اداره و یا هر محیط دیگری استفاده میکنید; این مطلب را تا آخر بخوانید و از نحوه شست و شو پرده زبرا مطلع شوید.

آموزش شست و شو پرده زبرا

برای شست و شو پرده های کرکره ای مانند زبرا باید نکاتی را بدانید که در ادامه برای مطلع شدن شما نوشته ایم.

سطح پرده های زبرا خود را گردگیری کنید

اولین قدم این است که یک بار در هفته با پارچه ای خشک و نرم گرد و غبار را از روی پرده زبرا پاک کنید. این کار را برای دیگر پرده ها نیز میتوانید انجام دهید تا مانع از چرک مرد شدن پرده شوید.

پرده های زبرای خود را به آرامی جاروبرقی بکشید

همچنین میتوانید از یک جاروبرقی با برس ملایم برای تمیز کردن پرده های زبرا خود در ماه یک بار استفاده کنید. در صورت امکان حتما جاروبرقی خود را در کمترین میزان دور موتور قرار دهید. هرگز جاروبرقی را بدون وصل کردن برس ملایم برای زبرا استفاده نکیند. از استفاده از تجهیزات دیگر مانند سشوار خودداری کنید، زیرا گرما میتواند به مواد خالص آسیب برساند.

پرده های زبرا را میتوان نقطه ای تمیز کرد

اگر روی پرده لکه ای دیدید، میتوان آن را با سرکه یا یک لکه بر ملایم و بدون سفید کننده تمیز کنید. همیشه ابتدا محصول اک کننده را به پشت پرده بکشید تا قبل از استفاده از آن در ناحیه قابل مشاهده، نحوه واکنش مواد به آن را آزمایش کنید. از یک پارچه نرم و کمی مرطوب استفاده کنید تا به آرامی لکه را پاک کنید و مراقب باشید که به شدت زبرا را مالش نکنید.

برای شست و شو پرده زبرا قلاب ها را باز کنید

اگر چنیدن نقطه روی پرده لکه برداشته است میتوانید کانال پرده را از قلاب روی دیوار جدا کنید و در محیطی بزرگ به اندازه ی پرده مانند حیاط آن را باز کنید و با اسفنج نرم و مواد شوینده ملایم آن را بشویید.

پرده را به صورت طبیعی خشک کنید

اگر پرده را شسته اید بگذارید به صورت آویزان و باز خشک شود. تا حد امکان در نور خورشید قرار ندهید و از خشک کن و سشوار استفاده نکنید.

در انتها اگر قادر به شست و شو پرده زبرا خود نیستید میتوانید با مجموعه پرده ادریس به شماره های 02155882770 یا 09123035178  تماس بگیرید و با دریافت مشاوره در خواست خود را بگویید و در صورت تمایل کار نظافت پرده را به مجموعه پرده ادریس بسپارید.

بیشتر بخوانید: از کجا پرده پذیرایی بخریم؟

5/5 - (8 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا