صورت

آموزش آرایش پوست سبزه

پوست سبزه یکی از زیباترین رنگ پوست‌های دنیا است که جذابیت خاصی دارد, کسانی که پوستشان سبزه است معمولاً موهای مشکی و مژه‌های پری دارند. آرایش کردن خانم‌هایی که پوست تیره دارند نیاز به مهارت بیشتری دارد زیرا باید از ترفندهایی استفاده کنند که پوستشان را زیباتر نشان دهد, اگر پوست سبزه و تیره‌ای دارید با ما همراه باشد تا روش‌های آرایش اینگونه پوست‌ها را با شما در میان بگذاریم. امروزه با آمدن انواع وسایل آرایشی جدید به بازار نباید نگران هیچ یک از نقص‌های ظاهری صورتتان باشید. وقت این است با استفاده از نکته‌های آرایشی جدید و دور ریختن عقاید کهنه، چهره‌ای نو برای خود بسازید…

تبلیغات

کرم و پنکیک مناسب برای پوست سبزه

برای اینکه بهترین کرم را برای پوست تیره خود انتخاب کنید باید چند رنگ کرم را با هم ترکیب کنید تا کرمی به دست بیاد که چند درجه از پوست خودتان روشن‌تر است, بهتر است کرم را با یک پد به خوبی روی پوست صورتتان پخش کنید تا پوستی یکنواخت داشته باشید.

بعد از مرحله کرم زدن یک پنکیک روشن انتخاب کنید و تمام پوست صورتتان را با آن پوشش دهید, پنکیک را به صورت یکنواخت روی پوستتان فیکس کنید.

رژگونه مناسب برای پوست سبزه

رژگونه مناسب پوست شما رژگونه هایی هستند که رنگ‌های تیره دارند اما نه نارنجی و قرمز, رژگونه های روشن را هرگز انتخاب نکنید زیرا اصلاً مناسب شما نیستند. شما می‌توانید به سبک ریحانه, جنیفر لوپر و کیم کارداشیان آرایش کنید.

رنگ رژ لب برای پوست سبزه

در انتخاب رژلب زیاد حساس نباشید رژ لب‌های روشن و تیره در انواع رژهای مات, قرمز, قهوه‌ای و … انتخاب‌های خوبی برای شما هستند.

تبلیغات

با استفاده از این ترفندها آرایشی طبیعی و زیبا خواهید داشت, آرایشی ساده که با پوست شما بسیار همخوانی دارد. سعی کنید آرایش غلیظ نکنید, آرایشتان هرچه ملایم‌تر باشد برای شما بهتر است.

نکات مهم درباره میکاپ پوست سبزه یا تیره

عقیده قدیمی درمورد پوست تیره یا سبزه

زمینه پوست خانم‌هایی با رنگ‌های تیره و سبزه رنگ قرمز است درنتیجه برای استفاده از مواد آرایشی برای زیرسازی هم باید از همان طیف رنگ استفاده کنند.

نظریه جدید در مورد پوست تیره یا سبزه

رنگ زمینه پوست بیشتر خانم‌ها با پوست تیره زرد یا سبز است بنابراین برای زیرسازی و آماده سازی پوستشان هم باید از همین طیف رنگ‌ها یعنی زرد یا حتی طلایی استفاده کنند. این رنگ زیرسازی باعث می‌شود لکه‌ها و نقطه‌های تیره روی پوست هم پوشانده شوند.

نظریه قدیمی

از رژگونه های براق با رنگ‌های سرخ و نارنجی استفاده کنید.

نظریه جدید

«رنگ‌های روشن چندان دوستان خوبی برای پوست‌های تیره نیستند» این حرف یکی از آرایشگران معروف به نام بارنز است. رنگ مورد علاقه او رنگ برنزه است و اینکه باید برای زدن رژگونه از حرکت سریع رفت و برگشتی استفاده کنید به گونه‌ای که استخوان گونه‌تان به شکل طبیعی برجسته شود.

تبلیغات

نظریه قدیمی

فقط خط چشم یا سایه مشکی برای چشم‌های تیره مناسب است.

نظریه جدید

از رنگ‌ها استفاده کنید. به جای استفاده مدام از رنگ مشکی از رنگ‌ها اما به صورت تیره بهره ببرید. آبی تیره تیره یا سبز لجنی و تن رنگ‌های خاکی هم گزینه مناسبی برای پوست‌های تیره است. طلایی و قهوه‌ای تیره را هم فراموش نکنید.

نظریه قدیمی

از رژ و خط لب‌های تیره استفاده کنید.

نظریه جدید

پیشنهاد جدید استفاده از برق لب است. خط لب همیشگی‌تان را بزنید از یک برس با فرچه مخصوص لب برای صاف و پخش کردن خط لبتان استفاده کنید. حالا از یک برق لب صورتی یا حتی بی رنگ استفاده کنید.

سایه چشم‌ها برای پوست تیره یا سبزه

بهترین انتخاب برای پوست‌های تیره رنگ‌های برنز یا هر رنگ روشن تیره است یعنی آبی تیره، سبز تیره و… هر رنگی انتخاب می‌کنید از سایه‌های براق و روشن استفاده نکنید.

تبلیغات

انتخاب رنگ موی مناسب برای پوست تیره یا سبزه

شاید برایتان عجیب باشد اما انتخاب رنگ موی مناسب، چهره شما را بسیار تغییر می‌دهد. رنگ مویی که با پوستتان هماهنگی نداشته باشد چهره‌تان را خسته و گرفته نشان می‌دهد. ما در مورد انتخاب رنگ موی مناسبتان به شما کمک می‌کنیم.

چگونه رنگ پوست خودمان را بفهمیم

یک لباس سفید بپوشید و روبروی آینه بایستید. وقتی با دقت به پوستتان نگاه می‌کنید چه زمینه رنگی به چشمتان می‌آید؛ زرد، قرمز، صورتی یا حتی آبی. اگر پس زمینه پوستتان زرد یا قرمز است در گروه پوست‌های گرم گنجانده می‌شوید. اگر صورتی، سفید یا آبی هستید جزو پوست‌های سرد محسوب می‌شوید.

پوست گرم با پس زمینه زرد:

اگر پوست روشنی همراه با کک و مک یا پوستی گندمگون یا از سبزه تیره‌تر دارید و موی طبیعی‌تان قهوه‌ای، طلایی یا قرمز قهوه‌ای است، رنگ موهایتان را شاه بلوطی یا قهوه‌ای تیره کنید. برای‌های لایت موهایتان از رنگ‌های دارچینی یا مسی استفاده کنید. از رنگ‌های طلایی دوری کنید چون با رنگ پوستتان، ترکیب خوبی نمی‌شود.

پوست گرم با پس زمینه قرمز:

از رنگ کردن موهایتان در طیف قرمز روشن بپرهیزید. رنگ‌های عسلی، قهوه‌ای عسلی و رنگ‌هایی با زمینه طلایی انتخاب مناسبی‌اند چرا که رنگ‌های طلایی، قرمزی پوستتان را کمتر می‌کند. از روشن کردن بیش از اندازه موهایتان دوری کنید. اگر خیلی علاقه مندید رنگ مویتان روشن شود سعی کنید فقط بخشی از آن را به صورت لایت دربیاورید. موهایتان را خیلی تیره نکنید. طلایی یا قهوه‌ای طلایی بهترین انتخاب برای شماست.

پوست سرد با پس زمینه صورتی، آبی:

رنگ‌های خاکستری پس زمینه صورتی پوستتان را پوشش خوبی می‌دهند. می‌توانید چند تار مویتان را هم طلایی کنید که صورتتان گرم‌تر به نظر بیاید.

تبلیغات
5/5 - (1 امتیاز)

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی: کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل امارات، عمان، قطر، بحرین و کویت) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

مشاهده آموزش
منبع
namnakbeytoote

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا