انشا

انشا در مورد کنج دنج من

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد کنج دنج من با مقدمه، بدنه و نتیجه گیری برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

تبلیغات

⭐انشا در مورد کنج دنج من⭐

مقدمه:
در گوشه‌ای از خانه‌مان، کنجی دنج و آرام وجود دارد که همیشه به آن پناه می‌برم. این کنج دنج، اتاق کوچکی است که در طبقه بالای خانه قرار دارد.

بدنه:
پنجره‌های بزرگی دارد که نور را به خوبی به داخل اتاق می‌تابانند. دیوارهای اتاق سفید و ساده هستند و یک فرش کوچک در وسط اتاق پهن شده است. یک میز و صندلی چوبی در کنار پنجره قرار دارد که همیشه کتاب‌های مورد علاقه‌ام روی آن است. یک کمد کوچک هم در گوشه‌ای از اتاق قرار دارد که لباس‌هایم را در آن می‌گذارم.

من از کودکی به این کنج دنج علاقه داشتم. همیشه وقتی که خسته بودم یا دلم گرفته بود، به این اتاق می‌آمدم و در سکوت و آرامش آن به کتاب‌خوانی یا گوش دادن به موسیقی می‌پرداختم. این کنج دنج برای من مانند یک پناهگاه بود که می‌توانستم در آن از همه چیز دور شوم و خودم باشم.

در این اتاق، می‌توانم ساعت‌ها بدون اینکه کسالتی به من دست بدهد، کتاب بخوانم. کتاب‌های مورد علاقه‌ام را در این اتاق دارم و همیشه وقتی که کتاب جدیدی می‌خرم، اولین بار آن را در این اتاق می‌خوانم.

تبلیغات

همچنین، در این اتاق می‌توانم به موسیقی گوش دهم. موسیقی یکی از علاقه‌مندی‌های من است و همیشه وقتی که احساس غم یا ناراحتی می‌کنم، به موسیقی گوش می‌دهم. موسیقی باعث می‌شود که احساس بهتری داشته باشم و از دنیای اطرافم دور شوم.

کنج دنج من، برای من مانند یک دوست صمیمی است. همیشه می‌توانم روی آن حساب کنم و در هر شرایطی، به من آرامش می‌دهد.

نتیجه:
کنج دنج هر کس، می‌تواند هر جایی باشد. می‌تواند یک اتاق کوچک در خانه، یک گوشه‌ای از پارک، یا حتی یک صندلی در کنار پنجره باشد. مهم این است که جایی باشد که در آن احساس آرامش و امنیت کنید.

کنج دنج شما کجاست؟

4.5/5 - (2 امتیاز)

تبلیغات

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی: کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل امارات، عمان، قطر، بحرین و کویت) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

مشاهده آموزش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا