اینترنت و وب

چگونه در اینستاگرام رشد کنیم؟

در این مقاله قصد داریم در رابطه با رشد در اینستاگرام بحث کنیم و اطلاعات مفیدی به شما عزیزان ارائه دهیم. همان طور که می دانیم اینستاگرام یکی از مهم ترین برنامه های مجازی است که در این روزها حتی بیشتر از بازار حضوری هم بازدید کننده دارد. به همین دلیل لازم است در این مورد اطلاعات کاملی داشته باشیم و در صورت امکان از آن بهره ببریم. تا به انتها با ما همراه باشید.

تبلیغات

رشد اینستاگرام

شاید شما هم جزو هزاران کسانی هستید که پیج اینستاگرام داشته و می خواهید برای پیشرفت آن تلاش کنید. به همین دلیل باید بدانیم که باید به چه روشی برای پیشرفت پیج تلاش کنیم. قطعا با مزیت های پیشرفت پیج آشنا هستید اما باید در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با آن بیان کنیم. یکی از مهم ترین مواردی که باید در رابطه با آن اطلاعاتی داشته باشیم، جذب فالوور است.

حتما با این مورد آشنا بوده و می دانیم تا به چه اندازه مهم و تاثیر گذار است. خرید فالوور اینستاگرام یکی از مهم ترین بحث ها است و باید بگوییم که به هیچ وجه برای این کار اقدام نکنید. چرا که نه تنها تاثیر مثبتی برای پیج شما ندارد بلکه دارای تاثیرات منفی است. زمانی که برای خرید فالوور فیک اقدام کنید فقط اعتبار پیج خود را کاهش می دهید.

به عبارتی دیگر زمانی که از برای افزایش فالوور از راه خرید آن ها اقدام می کنید در واقع مشتری های شما به تمامی حرفایی که می زنید شک کرده و دیگر نمی توانند به پیج شما اعتماد کنند. اعتماد مهم ترین بحث در فضای مجازی بوده و اگر شما خرید فالوور اینستاگرام را انجام دهید در واقع اعتماد مشتری های شما از بین خواهد رفت.

علاوه بر این بسیاری از پیج های اینستاگرام برای خرید لایک اینستاگرام اقدام می کنند که این موضوع هم درست نبوده و با پایین بودن تعداد کامنت ها فیک بودن لایک ها مشخص خواهد شد. در این بخش ازمقاله لازم به ذکر است که بعضی از افراد متاسفانه برای خرید ویو اینستاگرام اقدام می کنند و با این شرایط تبلیغات پیج های دیگر را قبول می کنند.

تبلیغات

راه کار صحیح رشد در اینستاگرام

شاید برای شما هم جالب باشد که از چه راهی باید برای رشد در اینستاگرام اقدام کنیم به همین دلیل باید بگوییم شما می توانید با تولید محتوا مناسب برای رشد پیج خود تلاش کنید. از طرفی توجه داشته باشید که ارتباط با دیگر پیج ها و داشتن تعامل برای رشد صفحه شما بسیار موثر خواهد بود. به عبارتی دیگر توصیه می کنیم برای این که افزایش فالوور داشته باشید، حتما تعامل زیادی انجام دهید.

تعامل به معنی لایک و کامنت گذاشتن برای پیج های دیگر است. زمانی که شما در صفحه خود فعالیت داشته باشید و با صفات دیگر ارتباط یا تعامل برقرار کنید، سبب رشد در اینستاگرام خواهد شد. یکی دیگر از مهم ترین مواردی که به رشد در اینستاگرام کمک می کند، داشتن پست و استوری ثابت در ساعت های مشخص است.

به عبارتی دیگر به شما عزیزان توصیه می کنیم، طبق برنامه ثابتی پست و استوری خود را بارگذاری کنید. همین یک مورد تاثیر بسیار زیادی در رشد صفحه اینستاگرام شما خواهد داشت. از طرفی باید به متن، عکس یا فیلمی که بارگذاری می کنید توجه داشته باشید که با کیفیت بوده و تولید محتوا آن به درستی انجام شود.

تبلیغات

چگونه می توانیم رشد در اینستاگرام را داشته باشیم؟

در سطرهای بالاتر به طور خلاصه به راه کارهایی که باید انجام دهیم تا رشد در اینستاگرام را داشته باشیم اشاره شد؛ اکنون سوالی که پیش می آید این است که چگونه این اقدامات را انجام دهیم؟ شما می توانید اطلاعات خود را در این زمینه بالا برده و مهارت های لازم در تولید محتوا را یاد بگیرید. همچنین می توانید از ادمین های حرفه ای و با تجربه در این موضوع کمک گرفته و در اینستاگرام رشد کنید.

ادمین های حرفه ای به طور کامل به تولید محتوا با برنامه های مختلف آشنا بوده و در این زمینه مهارت لازم را دارند. علاوه بر این شما هم می توانید با کسب مهارت در تولید محتوا به راحتی برای رشد صفحه خود تلاش کنید.

جذب فالوور از راه صحیح

در قسمت های قبلی به طور خلاصه در رابطه با این موضوع بحث شد و دانستیم از چه راهی باید برای جذب فالوور تلاش کنیم. اگر بخواهیم به طور کامل در رابطه با رشد در اینستاگرام صحبت کنیم باید بدانیم که جذب فالوور، لایک و کامنت بالا و هر مورد دیگری صرفا با تعامل و تولید محتوا درست شما اتفاق خواهد افتاد. به عبارتی دیگر می توانید با داشتن برنامه منظم و ثابتی برای پست، استوری و تعامل در صفحه خود رشد کنید.

از طرفی باید توجه داشته باشیم که جذب فالوور صرفا با تعداد بالای فالوورها درست نبوده و لازم است فالوورهای شما در لایک و کامنت هم مشارکت داشته باشند. شاید وارد صفحه خاصی شده و با دیدن تعداد فالوورها به این موضوع فکر کنید که صفحه خیلی خوبی است و رشد خوبی داشته است؛ اما شما باید به تعداد لایک و کامنت های پیج هم توجه داشته باشید.

فالوور خوب برای زمانی است که تعداد کامنت و ویو استوری ها بالا باشد. به همین دلیل شما در صورتی که تعامل درستی داشته باشید، فالوورهای مناسبی دریافت می کنید که پست یا استوری شما را دیده و لایک و کامنت را انجام می دهند. از طرفی باید توجه داشته باشیم فالوورهای ما به دنبال چه نوع مطالبی هستند؟ به طور مثال اهنگ های مناسبی برای پیج خود انتخاب کنیم چرا که آهنگ در دیده شدن محتوای بارگذاری شده بسیار مهم است.

تبلیغات

افزایش فالوور

شما باید این موضوع را بدانید که در صورت تولید محتوا دلخواه فالوورها می توانید آن ها را افزایش داده و به طور ثابت فالوور داشته باشید. به طور مثال به سن و سال و جنسیت فالوورهای خود توجه کنید تا بتوانید محتوای مناسب و دلخواه آن ها را تولید و بارگذاری کنید. در نهایت نکته لازم به ذکر دیگر این است که محتوای شما باید ارزش چند بار دیدن را داشته باشد. پس در زمان تولید محتوا به این موضوع دقت بسیاری داشته باشید.

جمع بندی: در نهایت تمامی مطالب بالا را به این شکل می توان بیان کرد که برای رشد در اینستاگرام نیاز است تولید محتوا درست در کنار تعامل را انجام دهیم تا بتوانیم بازدهی پیج خود را بالا ببریم. باید توجه داشته باشید که صرفا بالا بودن فالوورها مهم نبوده و باید به تعداد لایک و کامنت ها هم دقت کنیم. همین موضوع به افزایش فالوورهای ما کمک فراوانی خواهد کرد.

5/5 - (2 امتیاز)

تبلیغات

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی: کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل امارات، عمان، قطر، بحرین و کویت) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

مشاهده آموزش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا