انشا

انشا در مورد یک روز به یادماندنی

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، انشا در مورد یک روز به یادماندنی برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

مقدمه:
ما در زندگی مان روزهای مختلفی داریم، برخی معمولی و برخی خاص. روزهایی هم هستند که برای همیشه در خاطرات ما حک می شوند. به همین ترتیب، من هم یک روز به یاد ماندنی از زندگی ام دارم که برایم بسیار عزیز است. خاطرات این روز در قلب من حک شده و تا ابد باقی خواهد ماند.

دهمین سال تولد من، به یاد ماندنی ترین روز زندگی من بود. روزی بود که هرگز نمی توانم آن را فراموش کنم و آن را بهترین روز تولدم می دانم. آن روز مثل هر روز عادی دیگری شروع شد. با این حال، در ادامه روز، اتفاقات هیجان انگیز شروع به رخ دادن کردند.

روز تولدم خیلی زود از خواب بیدار شدم چون مجبور بودم برای مدرسه لباس راحتی بپوشم. روز قبل تمام آب نبات هایم آماده بود که در کلاس پخش کنم.

مادرم صبحانه مورد علاقه ام را آماده کرد و برای ناهار هم یک شکلات تخته ای بزرگ به من داد. من به مدرسه رفتم و تمام کلاس برای من آواز خواندند و به من تبریک گفتند. نوبت پخش شیرینی شد.

من و بهترین دوستم برای پخش تافی (نوعی شیرینی) نزد همه معلمان رفتیم. علاوه بر این، این احساس برای من باورنکردنی بود. دوستانم همگی برای من آواز می خواندند و مشتاق بودند که بعد از ظهر به جشن تولد من بیایند.

تولد در مدرسه به یاد ماندنی بود اما جشن تولد در خانه، آن روز را بیشتر به یاد ماندنی کرد. همچنین مادرم همه دوستان مدرسه من را به مهمانی دعوت کرد.

هدایای زیادی دریافت کردم و بازی های زیادی انجام دادیم. ما بازی هایی مانند صندلی بازی، گرگم به هوا، مسابقه تخم مرغ و قاشق و غیره بازی کردیم.

نکته مهم جشن تولد من قطعا کیک تولد بزرگ من بود. از آنجایی که من عاشق ابرقهرمانان هستم، مادرم کیک را با تم ابرقهرمانی سفارش داده بود. خیلی هم خوشمزه بود و با طعم مورد علاقه من.

آن روز زمان زیادی را با خانواده و دوستانم گذراندم. همه آن روز خوشحال بودند و با لبخندی بزرگ به صورتشان به خانه برگشتند.

نتیجه:
بنابراین دهمین سال تولد من خاطره انگیزترین روز زندگی من است. آن روز خاطرات خوش زیادی برایم به ارمغان آورده است که برای همیشه با من خواهد ماند. آن روز به من احساس خوشبختی و خوش شانسی می دهد که همه آن چیزها را در زندگی ام دارم.
4/5 - (2 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر
منبع
toppr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا