سلامت جنسی

روش های تشخیص دختر باکره و غیرباکره

متأسفانه برخی مردان تصور می‌کنند می‌توانند باکره بودن را تشخیص دهند که البته واقعیت ندارد! برخی از مردان به رفتار همسرشان دقت می‌کنند و سعی می‌کنند تشخیص دهند که آیا رفتارش مشابه یک دختر باکره هست یا خیر ولی باید بدانید که هیچ‌کدام از این روش‌ها 100% نیست.

آیا تشخیص دختر باکره و غیر باکره امکان‌پذیر است؟

بسیاری از مردان نمی‌توانند تشخیص بدهند که آیا همسرشان باکره هست یا خیر. متأسفانه برخی مردان تصور می‌کنند می‌توانند باکره بودن را تشخیص دهند که البته واقعیت ندارد! برخی از مردان به رفتار همسرشان دقت می‌کنند و سعی می‌کنند تشخیص دهند که آیا رفتارش مشابه یک دختر باکره هست یا خیر ولی باید بدانید که هیچ‌کدام از این روش‌ها 100% نیست.

اگر مردی مصمم است که تفاوت بین باکره و غیر باکره را تشخیص دهد باید چه کند؟ ممکن است نکاتی باشد که در این مسئله به او کمک نماید ولی باید بدانید که این نکات برای همه یکسان نیست و فقط ممکن است باعث شود سوءظنتان بیشتر شود.

چطور بگوییم یک دختر باکره است یا خیر؟

نشانه‌های باکره بودن دختر:

1) پرده بکارت قابل اتساع و دارای سوراخ بدون پارگی

2) دهلیز فرج و دهانه مهبل

3) مخاط مهبل ضخیم و چین‌دار و دارای چین‌های روی‌هم خوابیده

4) خواب چین‌ها رو به دهانه مهبل است.

5) مجرای مهبل باریک (تنگ با دیواره‌های چین‌دار) و عمق آن

6) معاینه با انگشت سبب آسیب به آن می‌شود.

7) کانال مهبل کوتاه به دلیل روی‌هم خوابیدن چین‌های مهبل

8) در دختران باکره پرده‌های ازاله نشدنی به اشکال حلقوی – هلالی – دو لتی و کنگره‌دار و دندانه‌دار و … دارای سوراخ میانی منظم و لبه‌های کاملاً صاف هستند و مخاط مهبل با چین‌های روی‌هم خوابیده است و جهت خواب آن‌ها رو به دهانه مهبل است همچنین مجرای مهبل بسیار باریک است.

9) اگر پرده بکارت الاستیک باشد، دخول سبب پاره شدن بکارت نمی‌شود و پرده‌ها سالم می‌مانند.

10) برای تشخیص باکرگی پاره نبودن پرده بکارت مطرح نیست و باید وضع مهبل بررسی شود.

تفاوت دختر باکره و غیر باکره در چیست؟

آیا می‌توانید تفاوت یک دختر باکره از غیر باکره را تشخیص دهید؟ تصاویر نمی‌توانند همه داستان را به شما بگویند ولی شاید رفتار فرد بتواند سرنخ‌هایی به شما بدهد. در ادامه چند نکته که می‌تواند تا حدودی شمارا راهنمایی کند را بیان می‌کنیم:

تشخیص باکرهتفاوت های دختر باکره و غیر باکره

آیا تفاوت فیزیکی بین دختر باکره و غیر باکره وجود دارد؟

زنی که پرده بکارت داشته باشد قطعاً باکره است یعنی هنوز تکه پوستی که واژن را پوشش می‌دهد دارد. بااین‌حال به خاطر داشته باشید در بسیاری از زنان پرده بکارت حتی بدون این‌که رابطه جنسی داشته باشند پاره می‌شود. ممکن است به دلیل ورزش، استفاده از تامپون tampon یا دلایل بیشمار دیگری پرده یک دختر باکره پاره شده باشد. همچنین باید بدانید که داشتن پرده بکارت سالم در یک زن به این معنی نیست که فعالیت جنسی نداشته است فقط به این معنی است که رابطه دخولی برقرار نکرده است.

رفتار یک زن باکره با غیر باکره چه تفاوتی دارد؟

در اکثر موارد هیچ‌گونه تفاوتی در نحوه عملکرد یک زن وجود ندارد. تقریباً غیرممکن است که بخواهید با نحوه راه رفتن، رفتار، صحبت یا دلبری کردن یک زن باکره بودن او را تشخیص دهید. بااین‌حال به‌محض این‌که یک زن به همراه شما وارد تخت خواب شود ممکن است با خجالت کشیدن، ترسیدن و نامطمئن بودن از کاری که می‌خواهد انجام دهد، عکس‌العملش در مورد برهنه شدن به‌گونه‌ای که نشان دهد تابه‌حال در مقابل یک مرد برهنه نبوده یا نیازمند راهنمایی‌های زیادی برای چیزهایی که شما دوست دارید باشد، می‌تواند باکره بودن خود را نشان دهد.

از سویی دیگر برخی زنان وقتی برای اولین بار با هر مردی باشند دقیقاً همین رفتار را نشان می‌دهند، چه بار اولشان باشد چه نباشد. همچنین باید بدانید که برخی از دختران باکره به‌قدری مشتاق تجربه این هیجان هستند و از قبل خودشان را آماده کرده‌اند که ممکن است تصور کنید تجربه قبلی داشته‌اند درحالی‌که این‌طور نیست و هر چه می‌دانند را در کتاب‌ها خوانده‌اند و یا در فیلم‌ها دیده‌اند.

رابطه جنسی با یک زن باکره و غیر باکره چه تفاوتی دارد؟

این مسئله کاملاً به زن بستگی دارد. یک زن باکره ممکن است واژن خیلی تنگ‌تری داشته باشد و ممکن است حین اولین دخول کمی درد احساس کند. بااین‌حال بسیاری از زنان اگر به‌اندازه کافی تحریک نشده و آماده نباشند ممکن است در زمان رابطه جنسی احساس درد کنند حتی اگر چندمین بارشان باشد. یک زن باکره ممکن است برای رابطه جنسی یا لذت دادن به شما تردید داشته باشد ولی این رفتار ممکن است در زنان غیر باکره هم دیده شود. برخی از زنان باکره مدت‌زمان بیشتری برای صمیمی شدن با شریکشان نیاز دارند، از سوی دیگر زنانی هم که قبلاً رابطه‌ای داشته‌اند ولی پایان بدی داشته هم اغلب مدت‌زمان بیشتری برای ایجاد صمیمیت با فرد جدید و انجام رابطه جنسی، زمان می‌گذارند تا از واقعی بودن احساسات رابطه مطمئن شوند.

برخی افراد به دنبال تصاویری هستند تا در تشخیص باکره بودن یا نبودن یک زن به آن‌ها کمک کند به‌خصوص ممکن است توجهشان به سمت عکس‌هایی باشد که نشان می‌دهند پرده بکارت چیست و بدن زنی که هنوز رابطه نداشته باید به چه شکلی باشد. در نظر داشته باشید که بدن هر زنی با زن دیگر متفاوت است بنابراین چیزی که در عکس‌ها می‌بینید در واقعیت مشابهی ندارد و هیچ دلیلی بر باکره بودن یا نبودن شخص مقابلتان نیست.

پس چطور می‌توانید بگویید که یک زن باکره هست یا نیست؟ تفاوت بین یک زن باکره و غیر باکره در چیست؟ تصاویر نمی‌توانند کمکی به شما بنمایند، پس باید چه کنید؟

ازدواجتشخیص باکره بودن توسط خود فرد

پاسخ نهایی این است که با خودش صحبت کنید. از او بپرسید باکره است یا خیر و حرفش را بپذیرید. هیچ راهی برای فهمیدن اصل واقعیت وجود ندارد بنابراین باید به گفته خودش اکتفا کنید؛ و اگر نمی‌توانید به حرف‌هایش اعتماد نمایید تصمیم به ادامه رابطه با خودتان است.

4/5 - (4 امتیاز)
منبع
namnakseemorghگردآوری، ویرایش و بازنگری تحریریه مثبت 1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا