راهنمای خرید

دستگاه پلاژن سه هندپیس

دستگاه پلاژن با استفاده از فناوری‌های تثبیت شده پزشکی در کلینیک زیبایی، فرصت درمان‌های مؤثر را از طریق تشویق فرآیندهای کلاژن سازی  و جوان‌سازی پوست به کاربران ارائه می‌دهد. قدرت اکسیژن‌رسانی طبیعی، که با اثر ضد پیری توسط اولتراسوند تقویت شده‌اند، به زیبایی‌شناسان مزایای ارزشمند بهبود سریع و  قابل مشاهده پوست و اثرات جوان‌سازی طولانی‌مدت را ارائه می‌دهند.

پروتکل درمانی منحصر به فرد مبتنی بر کپسول نوآورانه اکسی پد است که ترکیبات فعال مفید را با عناصر لایه بردار و اکسیژن ساز ترکیب می کند. با استفاده از اکسی پد ، کاربر هم پوست را برای درمان آماده می کند و هم مواد فعال را در یک عمل تزریق می کند، بنابراین نتیجه ای مطمئن و بسیار موثر را تضمین می کند.

پلاژن تراپی یک رویکرد منحصر به فرد برای درمان های صورت ارائه می دهد. به کارگیری فرآیندهای فیزیولوژیکی طبیعی برای افزایش سطح اکسیژن در پوست و دستیابی به نتایج استثنایی. برخلاف سایر فناوری‌ها، پلاژن از اکسیژن طبیعی استفاده می‌کند که منجر به درمان مؤثر و نتایج فوری می‌شود.

سری آراف دستگاه پلاژن

سری آراف تری پلار دستگاه پلاژن سه هندپیس شامل فناوری فرکانس رادیویی سه قطبی است که  (RF) یک فناوری نوآورانه و اختصاصی نسل سوم است . برای غلبه بر محدودیت های تک قطبی و دو قطبی قبلی طراحی شده است.

آراف تری پلار دستگاه پلاژن از نظر بالینی و هیستوپاتولوژیکی ثابت شده است . به طور همزمان، همگن و حجم معین هر دو لایه سطحی (درمال) و عمیق (هیپودرمال) را در حین درمان بدن و صورت گرم می کند. متمرکز – به دلیل چگالی بالا – استفاده از انرژی کم را امکان پذیر می کند و در نتیجه نتایج فوری و طولانی مدت را ارائه می دهد. گرمای عمیق باعث تولید کلاژن و الاستین می شود و در نتیجه پوست سفت تر و صاف تر می شود. علاوه بر این، برای بدن، گرم کردن سلول‌های چربی متابولیسم را تسریع می‌کند و باعث کوچک شدن آن‌ها می‌شود . این عمل باعث شکل‌دهی به بدن و به حداقل رساندن ظاهر سلولی به وجود می‌آید. درمان های  آراف تری پلار ساده برای استفاده و بسیار کارآمد، فرم دهی به بدن، سفت شدن پوست، کاهش سلولیت و درمان چین و چروک را پس از یک دوره درمان، بدون جراحی قابل مشاهده میکند .

دستگاه پلاژن

سری اکسیژنو پلاژن

کیت پلاژن تراپی  مفاهیم اساسی در زیست شناسی، شیمی و فناوری را در یک کپسول کوچک ترکیب می کنند. مواد فعال در حالت معلق ذخیره می شوند و فقط در واکنش با ژل پرایمر منحصر به فرد ژنو فعال می شوند.

استفاده از سری اکسیژن رسان و کپسول های مخصوص با دستگاه پلاژن و ژل پرایمر به 3 مزیت اکسیژن رسانی دست می یابد: لایه برداری، اکسیژن رسانی و تغذیه. اینها از قبل نتایج قابل مشاهده فوری را تضمین می کنند که سپس توسط سرم همراه کپسول ها ، بخشی مکمل کیت درمان  پلاژن ، بیشتر افزایش می یابد. این سرم به طور منحصربفردی فرموله شده است تا فوایدی را که با به دست آمده است با ارائه تغذیه به پوست از طریق ترکیبی هم افزایی از مواد فعال تکمیل کند.

سری التراسوند

سری التراسوند با استفاده از امواج مافوق صوت باعث جذب بهتر مواد و همچنین لیفت و جوانسازی پوست میشود .

برای راهنمایی و خرید دستگاه پلاژن با کارشناسان شرکت بلپو تماس بگیرید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا