راهنمای خرید

پیشرفته‌ترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات بازار ایران کدام است؟

پیشرفته‌ترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات توسط کدام مجموعه ماشین‌سازی تولید می‌شود؟ مدرن‌ترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات متعلق به کدام ماشین ساز داخلی است؟

شرکت بهفر ماشین البرز مدرن‌ترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات بازار ایران را تولید کرده و باقدرت می‌توان گفت که چندین قدم از رقبای خود جلوتر است.

این ماشین‌آلات هیچ نمونه ایرانی نداشته و قیمت بسیار خوبی هم به نسبت نمونه‌های خارجی آن دارند. دستگاه بسته‌بندی حبوبات 5 طرف دوخت behfarmachine.com به‌روزترین و مشتری‌پسندترین نوع بسته‌بندی (5 طرف دوخت) را داشته که به نسبت نمونه‌های بسته‌بندی بالشتی و پاکتی از زیبایی بسیار بیشتری برخوردار است.

در این مطلب دستگاه بسته‌بندی حبوبات 5 طرف دوخت و کلیه ماشین‌آلات بسته‌بندی این مجموعه را با توضیحات و شماره‌های مشاوره خرید معرفی خواهیم کرد…

انواع دستگاه بسته‌بندی حبوبات 5 طرف دوخت

این دستگاه قابلیت بسته‌بندی در بازه وزنی 200 گرم تا 10 کیلوگرم را دارد. توان وزنی بالای بسته‌بندی در این مدل دستگاه پیشرفته، طیف وسیعی از بسته‌بندی انواع مواد غذایی و شیمیایی را به‌راحتی پوشش می‌دهد.

تبلیغات

می‌توان این دستگاه را در بازه وزنی متفاوت سفارشی‌سازی کرد. همچنین سرعت بسته‌بندی این ماشین‌آلات قابل‌تغییر است.

دستگاه بسته‌بندی حبوبات 5 طرف دوخت در نمونه‌های 2،4،6 و 12 توزین طراحی و ساخته می‌شود که با افزایش تعداد توزین‌ها ،سرعت بسته‌بندی هم افزایش پیدا می‌کند.

اصلی‌ترین خصوصیت دستگاه بسته‌بندی 5 طرف دوخت در نوع بسته‌بندی آن است که هیچ نمونه ایرانی نداشته و برای اولین بار در کشور عزیزمان طراحی و تولید می‌شود.

تولیدکنندگان انواع مواد غذایی بسته‌بندی‌شده به‌خوبی می‌دانند که افزایش زیبایی و منحصربه‌فرد بودن نوع بسته‌بندی، درفروش نهایی تأثیر مستقیم دارد.

نوع بسته‌بندی نمونه دستگاه بسته‌بندی حبوبات 5 طرف دوخت با تمام بسته‌بندی‌های موجود در بازار تفاوت دارد. ازاین‌رو این نوع بسته‌بندی در میان قفسه بسته‌بندی‌های انواع محصولات غذایی و شیمیایی بسیار جلب‌توجه کرده و چشم‌گیر است.

این نکته می‌تواند تولیدات صاحبان این نوع دستگاه بسته‌بندی را به نسبت رقبای دیگر کاملاً متمایز کند.

https://behfarmachine.com/grain-packing-machine/

مزایای دستگاه بسته‌بندی حبوبات 5 طرف دوخت

1-بسته‌بندی کاملاً به‌روز

2-توان وزن‌کشی بالاتر

3-زیبایی بیشتر در بسته‌بندی

4-استحکام بیشتر بسته‌بندی

5-تمام‌اتوماتیک

شرکت بهفر ماشین سازنده انواع دستگاه بسته‌بندی 4 طرف دوخت، دستگاه بسته‌بندی حبوبات بالشتی و پاکتی است که در ادامه به معرفی این ماشین‌آلات خواهیم پرداخت

دستگاه بسته‌بندی حبوبات 4 طرف دوخت

این نمونه دستگاه همانند نمونه 5 طرف دوخت، یکی از بروزترین ماشین‌آلات این مجموعه محسوب می‌شود. این مجموعه یکی از اولین تولیدکنندگان این دستگاه در بازار ایران محسوب می‌شود.

نمونه بسته‌بندی 4 طرف دوخت بسیار شبیه به نمونه دستگاه بسته‌بندی حبوبات 5 طرف دوخت است. با این تفاوت که در این نوع بسته‌بندی یک دوخت از بسته‌بندی حذف می‌شود.

توان وزن‌کشی و بسته‌بندی دستگاه بسته‌بندی حبوبات 5 طرف دوخت 10 برابر نمونه 4 طرف دوخت است. به زبان ساده‌تر نمونه 4 طرف دوخت مناسب بسته‌بندی‌های وزن پایین است.

دستگاه بسته‌بندی حبوبات بالشتی و پاکتی

نمونه ماشین‌آلات بسته‌بندی حبوبات بالشتی و پاکتی بسته‌بندی ساده‌تر و قدیمی‌تری داشته و قیمت پایین‌تری هم دارند. ازاین‌رو برای کارآفرین و مشاغل نوپا گزینه خوبی محسوب می‌شوند.

این ماشین‌آلات دقیقاً همانند نمونه دستگاه بسته‌بندی حبوبات 5 طرف دوخت، کاملاً اتوماتیک بوده و در فرایند بسته‌بندی نیازی به نیروی انسانی ندارند.

تولیدات دیگر بهفر ماشین البرز

تنوع ماشین‌آلات بهفر ماشین تنها به نمونه دستگاه بسته‌بندی حبوبات و دستگاه بسته‌بندی آجیل و خشکبار و یا دستگاه بسته‌بندی ادویه خلاصه نمی‌شود.

این مجموعه طراح و سازنده انواع دستگاه میکسر پودر صنعتی، دستگاه شیرینگ پک نیمه و تمام‌اتوماتیک و انواع دستگاه شستشو است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های بخش مشاوره خرید ما در زیر همین مطلب تماس بگیرید.

۰۲۶۳۴۷۲۵۲۲۱

۰۹۱۲۵۸۸۳۴۶۹

در ادامه دیگر ماشین‌آلات تولیدی مجموعه بهفر ماشین البرز را معرفی خواهیم کرد…

انواع دستگاه بسته‌بندی حبوبات صنعتی بهفر ماشین

تنوع ماشین‌آلات بسته‌بندی با توجه به انواع محصولات غذایی و مواد شیمیایی، تعیین می‌شود. البته همان‌طور که اشاره شد، این ماشین‌آلات انعطاف‌پذیر بوده و تا حد بسیار زیادی قابلیت تغییر کاربری را دارند.

این ماشین‌آلات بسته به نیاز تولیدکننده و بازار فروش طراحی و سفارشی‌سازی می‌شوند.

دستگاه بسته‌بندی حبوبات و آجیل و خشکبار کیسه‌پرکن:

ماشین‌آلات کیسه‌پرکن بهفر ماشین در مدل‌های تک توزین، 2 توزین و ۴ توزین طراحی و تولید می‌شوند که انواع کیسه و کارتون را در میانگین وزنی ۲ تا ۵۰ کیلوگرم و با سرعت 1 الی ۱۵ عدد در دقیقه در داخل انواع کارتون و کیسه بسته‌بندی می‌کنند.

دستگاه بسته‌بندی حبوبات صنعتی کیسه‌پرکن در 3 مدل آنالوگ، نیمه‌خودکار و خودکار ساخته و تولید می‌شوند.

در مدل تک توزین آنالوگ نیاز به یک اپراتور وجود دارد. نمونه دو توزین قابلیت طراحی برای بسته‌بندی نیمه‌خودکار و خودکار را دارد. این قابلیت بسته به نیاز مشتری طراحی و سفارشی‌سازی می‌شود.

اما مدل کیسه‌پرکن حبوبات 4 توزین که تنها در مدل خودکار طراحی و تولیدشده و بالاترین ظرفیت و سرعت تولید را در میان دستگاه‌های بسته‌بندی حبوبات کیسه‌پرکن این مجموعه دارد.

دستگاه بسته‌بندی ادویه پودری سلفونی:

این دستگاه مخصوص بسته‌بندی ادویه در سلفون‌های رولی پاکتی و بالشتی است. دستگاه پودری سلفونی از نوع 100% خودکار بوده و در فرایند بسته‌بندی احتیاجی به نیروی انسانی ندارد.

تنها نیاز است که برای یک‌بار plc دستگاه را تنظیم کرده و رول مخصوص بسته‌بندی بر روی دکل دستگاه نصب‌ شود. با راه‌اندازی دستگاه، بسته‌بندی به‌صورت کاملاً اتوماتیک آغاز می‌شود.

انواع دستگاه بسته‌بندی ساشه بهفر ماشین البرز

دستگاه‌های ساشه در دو نوع مایع و پودری طراحی و ساخته می‌شوند که نمونه پودری مناسب بسته‌بندی ادویه‌های یک‌بارمصرف و نمونه مایع مخصوص بسته‌بندی انواع مایعات غلیظ و رقیق است.

مانند سس خردل، سس کچاپ و سماق تک‌نفره. سرعت بسته‌بندی این دستگاه بالاتر از نمونه‌های توزین دار است. ازاین‌رو بسیار به‌صرفه بوده و فضای زیادی هم اشغال نمی‌کند.

دستگاه ساشه مایع و پودری قابلیت بسته‌بندی 3 طرف دوخت و مدادی را دارد.

این دستگاه از نوع دیجیتال بوده و کنترل آن توسط پی ال سی رنگی انجام می‌شود.

دستگاه تی بگ‌زن:

این ماشین‌آلات، با توانایی بسته‌بندی ۴۰ تا ۵۰ تی‌بگ در دقیقه، انواع نوشیدنی‌های گرم (دم‌نوش و چای) را بسته‌بندی می‌کنند.

این دستگاه هم همانند نمونه ساشه وزن و حجم کمی (۴۰۰ کیلوگرم) داشته و قابل‌استفاده در مشاغل خانگی و کارگاهی هستند.

خطوط تولید بهفر ماشین البرز

بهفر ماشین اطلس البرز تولیدکننده انواع دستگاه بسته‌بندی حبوبات و دستگاه بسته‌بندی آجیل و خشکبار و دستگاه بسته‌بندی ادویه و همچنین خطوط تولید وابسته است. در ادامه انواع خطوط تولید و بسته‌بندی این مجموعه را معرفی خواهیم کرد.

1-خط تولد ادویه‌جات

2-خط تولید حبوبات و خشکبار

3-خط تولید آجیل و خشکبار

4-خط تولید میوه خشک

5-خط تولید سبزی خشک‌شده

6-خط تولید سبزی سرخ‌شده

 7-خط تولید پیازداغ

8-خط تولید چیپس سیب‌زمینی

9-خط تولید قند شکسته

10-خط تولید قند حبه

11-خط تولید کینوا

12-خط شستشو سبزی

https://behfarmachine.com/packing-line-of-nuts-and-dried-fruits/

https://eksirshop.ir/

5/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا