راهنمای خرید و خدمات

تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان

روشن نشدن ماشین لباسشویی یکی از وحشتناک‌ترین اتفاقاتی است که هنگام کار با لوازم خانگی با آن روبرو می‌شویم. تصور کنید انبوهی از لباس‌های چرک درون سبد رختشویی جمع شده و این لباس‌ها را فورا نیاز دارید، اما هرکار می‌کنید لباسشویی روشن نمی‌شود! چه مصیبتی بزرگ‌تر از این می‌تواند باشد؟! شاید در لحظه اول با تصور سوختن ماشین لباسشویی و در نظر گرفتن قیمت‌های سرسام‌آور خرید لوازم خانگی جدید، ترس شما را فرا بگیرد. اما ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم با صرف کم‌ترین هزینه مشکل خود را رفع نمایید. تعمیرکاران و کارشناسان مجرب و کار آزموده تیم تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان این جا در کنار شما هستند تا با انتقال تجربیات گران بهای خود که حاصل سال‌ها تجربه است به شما عزیزان کمک کنند. شما با مطالعه این راهنما خواهید توانست مشکل خود را به راحتی حل نمایید و دوباره از ماشین لباسشویی خود استفاده کنید. به خاطر بسپارید در صورتی که به هر دلیل موفق به رفع مشکل نشدید، بدون هیچ گونه نگرانی با کارشناسان ما تماس بگیرید تا پرسنل مجرب ما فورا در منزل شما حاضر شوند و تعمیرات لازم را به سرعت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهند.

Siemens washing machine repair Zanjan1 min - تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان

دلایل رایج روشن نشدن لباسشویی از دیدگاه تیم تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان

حال که برای رفع مشکل خود به ما اطمینان کرده‌اید و با ما همراه شده‌اید در ادامه به برخی از رایج‌ترین مشکلات که باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی می‌شوند، خواهیم پرداخت.

از اتصال درست ماشین لباسشویی به پریز برق مطمئن شوید.

به عنوان اولین گام در عیب یابی مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی بهتر است چک کنید که آیا دستگاه به درستی به برق متصل شده یا خیر؟ همچنین باید از روشن بودن و سلامت سوئیچ دستگاه اطمینان حاصل کنید. اگر سوئیچ دستگاه معیوب شده است تعمیر آن را به تکنسین تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان بسپارید.

فیوز برق ساختمان را نیز بررسی کنید. مطمئن شوید درب دستگاه به درستی بسته شده است، زیرا اگر درب به درستی بسته نشود دستگاه شروع به کار نخواهد کرد.

همچنین خوب است پیچ‌های قسمت جلوی دستگاه را باز کنید و فیوز داخلی ان را بررسی نمایید. اگر فیوز به رنگ سیاه باشد نشان دهنده سوختن آن است و باید توسط نمایندگی لباسشویی زیمنس در زنجان تعویض گردد.

Siemens washing machine repair Zanjan2 min - تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان

آیا میکروسوئیچ دستگاه سالم است؟

اگر میکروسوئیچ دستگاه شکسته باشد و یا از محل قرارگیری اصلی خود خارج شده باشد، باید توسط تیم تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان، تعویض گردد. سوئیچ درب باید پس از بسته شدن درب به خوبی قفل شود، زیرا بدون انجام این قسمت، ماشین لباسشویی شروع به کار نخواهد کرد. ابتدا قفل درب را کنترل کنید. سپس برای بررسی سلامت سوئیچ از مولتی متر کمک بگیرید. در صورتی که پس از اتصال برق به دستگاه متوجه وجود ایراد در سودیچ شدید، برای تعویض آن با نمایندگی لباسشویی زیمنس در زنجان تماس بگیرید.

خرابی تایمر، علت دیگری برای روشن نشدن ماشین لباسشویی

تایمر یکی از مهم‌ترین قطعات هر ماشین لباسشویی است و هنگامی که دکمه استارت را بزنید، تایمر نیز شروع به کار می‌کند. برای کنترل سلامت این قطعه باید از مولتی متر استفاده نمایید. ابتدا برق دستگاه را قطع کرده و تمامی قسمت‌های مرتبط با تایمر را به خوبی بررسی نمایید. می‌توانید با فشردن دکمه استارت به داخل، از سلامت تایمر نیز مطمئن شوید. در صورتی که تایمر شکسته یا معیوب شده است، تعمیرکاران ما در بخش تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان آن را تعویض خواهند کرد. همچنین گاهی در اثر استفاده مداوم و استهلاک، زبانه تایمر از بین می‌رود و نمی‌تواند به درستی شفت تایمر را درگیر نماید. در این صورت کل قسمت تایمر باید توسط نمایندگی لباسشویی زیمنس در زنجان تعویض شود.

آیا موتور سالم است؟

موتور ماشین لباسشویی در دو جهت می‌چرخد. اگر پس از فشردن دکمه استارت دستگاه شما روشن نمی‌شود ممکن است موتور معیوب شده باشد. همچنین اگر حین کار از موتور صداهای غیر عادی به گوش می‌رسد نیز امکان معیوب شدن آن وجود دارد. برای عیب یابی موتور باید بست‌های آن را برداشته و موتور را مستقیما به برق متصل نمایید. اگر مشکلی بود فورا با تیم تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان تماس بگیرید. در صورت روشن شدن موتور، ممکن است ایراد از پمپ باشد که باید توسط نمایندگی لباسشویی زیمنس در زنجان بررسی شود.

Siemens washing machine repair Zanjan3 min - تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان

حسگر سطح آب را بررسی کنید!

هنگامی که دستگاه روشن می‌شود، آب با فشار از طریق شلنگ‌ها ی‌ورودی وارد مخزن شده و به سنسور سطح آب می‌رسد تا این پیام را بدهد که مخزن به اندازه کافی پر از آب شده است. در صورتی که روشن نشدن دستگاه به علت ایراد و یا سوختگی سنسور باشد، باید سنسور را توسط تکنسین تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان عوض کرد. اگر سنسور سالم بود و پیغام خطایی روی دستگاه مشاهده شد، باید برای رفع مشکل با نمایندگی لباسشویی زیمنس در زنجان تماس بگیرید.

ایجاد گرمای بیش از حد در دستگاه

اگر به طور مداوم و بدون فاصله از ماشین لباسشویی استفاده کنید گرمای تولید شده که بیش از حد تحمل دستگاه است به موتور آسیب وارد می‌کند. برای حل مشکل باید به دستگاه فرصت دهید تا خنک شود. اگر ماشین لباسشویی دوباره درست کار کرد، مشکل از گرمای بیش از حد است. بهتر است بین هر دو بار کار کردن دستگاه به آن فرصت خنک شدن بدهید. اگر مشکل برطرف نشد با بخش تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان تماس بگیرید.

صفحه کنترل دستگاه باید توسط تیم تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان تست شود.

اگر صفحه کنترل ماشین لباسشویی به طور منظم موتور، پمپ تخلیه، شیر برقی ورودی یا قفل درب را کنترل نکند، دستگاه نمی‌تواند به طور صحیح کار کردن را شروع کند. تنها راه تشخیص ایرادات برد الکترونیک یا همان صفحه کنترل، داشتن تجربه کافی است. پس بهتر است کار تشخیص را به یک متخصص تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان بسپارید و یا از نمایندگی لباسشویی زیمنس در زنجان کمک بگیرید.

نتیجه‌گیری و رفع مشکل در تیم تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان

در این مطلب مشکلات ماشین لباسشویی که موجب روشن نشدن دستگاه می‌شود را برای شما بیان کردیم. همچنین روش‌های عیب یابی را برای شما بیان کردیم تا بتوانید به رفع مشکلات ماشین لباسشویی خود بپردازید. در صورت وجود هرگونه مشکلی که قابل حل نبود، سریعا با تیم تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان تماس بگیرید و درخواست کمک نمایید.

4/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا