راهنمای خرید و خدمات

تعمیر لباسشویی پاکشوما در تبریز _ تبریز امداد

استفاده از سیستم نمایش کد خطا در ماشین‌های لباسشویی جدید تا حد زیادی کار را برای شما و البته تعمیرکاران این دستگاه آسان کرده است. هر کد خطا را در زمان طراحی مختص ایراد در بخش خاصی از ماشین لباسشویی در نظر گرفته‌اند. زمانی که کد خطایی در صفحه نمایش ماشین شما روشن شد متوجه می‌شوید ایراد در کدام قیمت از لباسشویی شما اتفاق افتاده است. در نتیجه نیاز به بررسی کلی نبوده و تنها قطعات مرتبط را چک می‌کنیم. هرزمان نیاز بود با نمایندگی لباسشویی پاکشوما در تبریز در تماس باشید.

در برند پاکشوما نیز این قابلیت را مشاهده خواهید کرد. شما می‌توانید با کمک گرفتن از دفترچه راهنما متوجه شوید ایراد در کدام بخش از دستگاه شما به وجود آمده است. برای مثال به سیستم تخلیه ربط دارد یا برای خرابی درب ماشین لباسشویی است. بسیاری از ایرادهای ساده‌تر را خودتان می‌توانید رفع کنید. اما برای مشکلات تخصصی‌تر حتماً با مراکز تعمیر لباسشویی پاکشوما در تبریز در ارتباط باشید.

تعمیر لباسشویی پاکشوما در تبریز _ تبریز امداد

علت نمایش کد خطای PE در ماشین لباسشویی پاکشوما

هر زمان ایرادی در هیدروستات ماشین لباسشویی شما به وجود بیاید کد خطای PE را مشاهده خواهید کرد. برای تست کردن هیدورستات به یک اهم متر برای اندازه‌گیری مقاومت پایه‌ها نیاز خواهید داشت. اگر نتوان این قطعه را تعمیر کرد یا سوخته باشد باید آن را جایگزین کنید. می‌توانید در صورت نیاز قطعه جدید را از مراکز مجاز تعمیر لباسشویی پاکشوما در تبریز تهیه نمایید.

بررسی کد خطای OE لباسشویی در مراکز تعمیر لباسشویی پاکشوما در تبریز

چنین کد خطایی مربوط به خراب شدن سیستم تخلیه آب در ماشین لباسشویی شماست. در چنین شرایطی قبل از اینکه بخواهید با نمایندگی لباسشویی پاکشوما در تبریز تماس بگیرید خودتان چند مورد را چک کنید. در ابتدا از عدم گرفتگی در شلنگ‌های تخلیه مطمئن شوید. سپس سیستم فاضلاب خانه‌تان را چک کرده و ببینید مسیر فاضلاب باز باشد.

در ادامه باید قطعات داخلی دستگاه را چک کرد. می‌توانید برای این کار از متخصصین تعمیر لباسشویی پاکشوما در تبریز کمک بگیرید. اگر می‌خواهید خودتان تعمیرات را انجام دهید لازم است فیلترهای تخلیه را خوب تمیز کرده و از سالم بودن پمپ تخلیه مطمئن شوید. برای بررسی پمپ باید میزان مقاومت مربوط به سیم‌پیچ‌های آن اندازه‌گیری شود. در نهایت به سراغ برد الکتریکی خواهیم رفت. البته در نظر داشته باشید حساسیت برد بالا بوده و تعمیرات آن نیاز به مهارت دارد.

تعمیر لباسشویی پاکشوما در تبریز _ تبریز امداد

بررسی کد خطای DE در ماشین لباسشویی پاکشوما

این کد خطا اشاره به ایرادی در نحوه کار میکروسوئیچ در درب ماشین لباسشویی یا خرابی برد الکتریکی دارد. به احتمال بیشتر دلیل نمایش کد خطا خراب شدن میکروسوئیچ درب ماشین یا سوختن آن است. اگر از چگونگی بررسی سلامت این قطعه مطمئن نیستید با متخصصین تعمیر لباسشویی پاکشوما در تبریز در تماس باشید.

بعد از کسب اطمینان از سالم بودن میکروسوئیچ نوبت به برد الکتریکی می‌رسد. قطعات ریز زیادی روی برد الکتریکی سوار شده‌اند که باید هریک از آن‌ها را به صورت جداگانه بررسی کرد. می‌توانید برای تعمیرات برد از متخصصین حاضر در نمایندگی لباسشویی پاکشوما در تبریز کمک بخواهید.

بررسی دلیل نمایش کد E10 به کمک متخصصین تعمیر لباسشویی پاکشوما در تبریز

هر زمان ایرادی در روند آبگیری ماشین لباسشویی پاکشوما به وجود آمده باشد کد خطای E10 را در صفحه نمایش لباسشویی مشاهده خواهید کرد. برای بررسی علت نیازی نیست همان اول با نمایندگی لباسشویی پاکشوما در تبریز تماس بگیرید. ابتدا از باز بودن شیر آب و وصل بودن آب ساختمان مطمئن شده و بعد به سراغ بررسی قطعات خود ماشین خواهیم رفت.

گاهی یک پیچ‌خوردگی یا انسداد کوچک در شلنگ‌های ورودی آب جلوی جریان آن را می‌گیرد. برخی اوقات نیز خراب شدن شیر برقی باعث اختلال در روند آبگیری خواهد شد. بعد از چک کردن هیدروستات و تمیز کردن فیلتر ورودی اگر مشکل ادامه داشت نوبت به برد الکتریکی می‌رسد. برای تعمیرات برد حتماً از کارشناسان حاضر در مراکز تعمیر لباسشویی پاکشوما در تبریز کمک بخواهید.

تعمیر لباسشویی پاکشوما در تبریز _ تبریز امداد

نمایش کد خطای E12 در ماشین لباسشویی پاکشوما

پر شدن آب بیش از ظرفیت استاندارد باعث نمایش کد خطای E12 در لباسشویی پاکشوما خواهد شد. اگر نیاز به کمک دارید همان اول با نمایندگی لباسشویی پاکشوما در تبریز تماس بگیرید. پر شدن زیاد آب و عدم توقف روند آبگیری چند دلیل مختلف دارد. خراب شدن شیر برقی باعث می‌شود شاهد این اتفاق باشید. پس اول از همه باید شیر برقی را بررسی کرده و در صورت مشاهده ایراد آن را عوض کنید. برای اطمینان از کیفیت شیر برقی خریداری شده حتماً آن را از مراکز مجاز تعمیر لباسشویی پاکشوما در تبریز تهیه کنید.

سپس با ادامه داشتن مشکل نگاهی به پمپ تخلیه می‌اندازیم. اگر پمپ خراب یا سوخته باشد باید برای تعمیر یا تعویض آن اقدام کنید. همچنین بد نیست سالم بودن سنسور تشخیص سطح آب در ماشین لباسشویی را چک کرد. اگر با بررسی تمام این موارد هنوز مشکل شما ادامه داشت از مراکز تعمیر لباسشویی پاکشوما در تبریز مشورت بگیرید.

بررسی کد خطای E36 به کمک کارشناسان تعمیر لباسشویی پاکشوما در تبریز

شما برای تمیز شدن لباس‌های خود در ماشین لباسشویی به آب گرم نیاز دارید و در صورتی که آب به دمای مورد نظر نرسد این کد خطا را مشاهده خواهید کرد. در چنین شرایطی در ابتدا المنت را بررسی کرده و در صورت نبود مشکل نگاهی به هیتر ماشین لباسشویی می‌اندازیم. اگر برای بررسی این قطعات تخصص کافی ندارید از کارشناسان ما در نمایندگی‌های تعمیر لباسشویی پاکشوما در تبریز کمک بخواهید.

گاهی هردو این قطعات سالم بوده ولی ما کد خطای گرم نشدن آب را می‌بینیم. در چنین شرایطی به‌احتمال‌زیاد با ایرادی در برد الکتریکی مواجه هستیم. برای تعمیرات تخصصی و دقیق برد حتماً با کارشناسان ما در نمایندگی لباسشویی پاکشوما در تبریز در تماس باشید.

کد خطای E60 در ماشین لباسشویی پاکشوما

اگر این کد خطا را در لباسشویی پاکشوما مشاهده کردید بهتر است همان اول با کارشناسان تعمیر لباسشویی پاکشوما در تبریز تماس گرفته و راهنمایی بخواهید. زیرا لازم است موتور ماشین لباسشویی بررسی شده و ایرادهای احتمالی در آن برطرف شوند.

اگر ایرادی در موتور ماشین نبود اغلب مشکل از سوی برد الکتریکی است. برای بررسی برد باید مهارت و تخصص بالایی داشته باشید. گاهی نیز ایراد در اتصالات میان موتور دستگاه با برد الکتریکی باعث نمایش دادن این کد خطا می‌شود.

4/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا