اینترنت و وب

اگر می خواهید پول خود را دوربیاندازید به این شرکت ها طراحی سایت بدهید!

بهتر است که درابتدا یک تعریف کلی درباره طراحی سایت داشته باشیم.

در واقع طراحی وب سایت به زبان ساده یک زمینه چند رشته ای می باشد،که در آن طراحان وب از مهارت های خلاقانه خود برای طراحی عناصر مختلف یک وب سایت یا بهینه سازی یک سایت قدیمی استفاده می کنند.اما نکته قابل توجه این است که یک طراحی وب سایت موفق براین تمرکز دارند که کاربران زمان بیشتری را در یک وب سایت صرف کنند،که همین امر ترافیک کلی بیشتری ایجاد می کند،که در این زمینه طراحی وساختار یک سایت نقش مهمی دارد، یک طراح وب ماهر به اهمیت تصاویر جذاب و تایپوگرافی کاربردی برای ارائه یک طراحی رابط کاربری موثر پی می برد. نتیجه مثبت طراحی وب تا حد زیادی به دسترسی، سادگی و دوام آن بستگی دارد.

طراحی سایت شیراز

اما در ادامه می خواهیم بررسی کنیم که اگر یک شرکت طراحی سایت آن چیز که شما می خواهید نباشد و نتواند نیاز های شما را برطرف کند چه عواقبی به دنبال دارد.

هزینه بالا:

برخی از شرکت های طراحی سایت زمانی که شما طراحی سایت خود را به آنها واگذار می کنید هزینه هنگفتی از شما بابت کاری که انجام می دهند می گیرند،ولی آن سایتی که مد نظر شما بوده یا آن چیزی که دلخواه شما بوده را طراحی نمی کنند.

اما در طراحی سایت شیراز شما می توانید با پرداخت مناسب ترین هزینه آن سایت که درخور شماست را طراحی کنید.

طراحی سایت شیراز

کنترل کمتر:

قطعا زمانی که شما طراحی سایت خود را به یک شرکت واگذار می کنید تمرکز وکنترل کمتری بر روی آن دارید،یا اینکه به علت عدم دانش فنی در زمینه طراحی نتوانید آن کنترلی که مد نظرتان است را بر روی سایت خود داشته باشید پس این امر حائز اهمیت است که آن شرکت بتواند خواسته شما را موبه مو انجام دهد،مثل اینکه خودتان کنترل آن را به عهده  گرفته اید.در این صورت است است که اگر شرکتی آموزشی برای شما نگذارد یا اینکه مسئولیت کامل سایت را بر عهده نگیرند،قطعا شما با مشکل برخورد می کنید.

درهمین راستا بهترین کار این است که از مشاوره رایگان طراحی سایت استفاده کنید تا مطلع شوید که آیا شرکت ها می توانند خواسته شما را برآورده کنند.

عدم انجام سئو سایت:

زمانی که شما می خواهید سایت خود را طراحی کنید پس طراحی کردن سایت همان طور که شاید برخی از شما بدانید نوبت به سئو سایت وردپرس می رسد.

سئو سایت بدین منظور می باشد که شما بتوانید سایت خود را در صفحه اول وهمین طور لینک یک گوگل ببینید،اما چراباید این اتفاق بیفتد،نکته مهم این است که بیش 90 درصد کاربران اینترنتی زمانی که کلمه ای را در گوگل جستجو می کنند،,آن کلمه درواقع کلمه هدفشان است،فقط صفحه اول گوگل وهمین طور لینک یک را بررسی می کنند.

طراحی سایت شیراز

به همین دلیل زمانی که سایت شما در صفحه اول گوگل باشد،قطعا مشتریان ودر نهایت درآمد بیشتری خواهید داشت،که اصلا قابل قیاس با صفحات بعدی گوگل نمی باشد.و شما می توانید با سئو درشیراز سایت خود را در صفحه اول گوگل ببینید،حتی می توانید برای حصول اطمینان خود در این زمینه وکسب آگاهی بیشتر نمونه کارهای سئو را ببیند تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

حال که به اهمیت سئو سایت پی بردید،اما این نکته را مد نظر بگیرید که هستند شرکت های طراحی سایتی که فقط بخش طراحی شما را برعهده می گیرند امادر بخش سئو تخصصی ندارد.

عدم تعهد کاری:

همان طور که می دانید طراحی سایت کاری است زمان بر،چرا که پس طراحی سایت ممکن است سایت نیاز به ویرایش داشته باشد،یا اینکه این امکان وجود دارد که در طی کار مشکلات فنی هم به وجود آید،علاوه براین شاید کسب وکار هایی وجود داشته باشند که بخواهند در مدت زمان کوتاه سایت خود را طراحی کنند،به همین دلیل اگر شرکتی تعهد لازم را در طول مدت کار نداشته باشد باز هم شما با مشکل مواجه می شوید.

کیفیت پایین:

همان طور که در قسمت بالا توضیح داده شداگر سایتی که طراحی می کنید،هم از نظر طراحی وهمین طور سئو خوب باشد،قطعا مشتریان شما روز به روز افزایش پیدا می کندودر واقع درآمد شما بیشتر می شود.اما هستند شرکت هایی که هزینه را از شما دریافت می کنند،ولی آن کیفیتی که مد نظر شما است را ارائه نمی دهند.

عدم پشتیبانی:

قطعا کسی که پشتیبانی سایت را برعهد می گیرد باید فردی کاربلد وحرفه ای باشد تا در صورت نیاز بتواند مشکلات را برطرف کند.اما برخی از شرکت ها فقط سایت شما را طراحی می کنند،ولی بخش پشتیبانی را برعهده نمی گیرند یا اینکه اگر هم بر عهده می گیرند آن طور که باید باشند نیستند وهمین امر سبب مختل شدن سایت شما می شود.

طراحی سایت شیراز

عدم تجربه وتخصص کافی:

همان طور که می دانید داشتن تجربه وتخصص در هر زمینه ی کاری لازم و ضروری است.اما برخی از شرکت های طراحی سایت مهارت لازم را در این زمینه ندارد،اما طراحی سایت شما را قبول می کنند.که در پی آن مسائل ومشکلاتی به وجود می آید وهمین طور شما هم به نتیجه دلخواهتان نمی رسید.

به روز نبودن با تکنولوژی:

همان طور که می دانید با پیشرفت علم وتکنولوژی ضمن اینکه کارها راحتر شده در واقع کارایی ها هم بهتر شده است. درحیطه طراحی سایت هم این موضوع اهمیت به سزای دارد همان طور که گفته شد امروز به صورت لحظه ای علمی یا دانشی در این زمینه پا به عرصه حضور می گذارد،پس این امر حائز اهمیت است که افرادی که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنند با توجه به تکنولوژی روز آنهاهم به روز شوند تا بتوانند که بهترین طراحی ها را ارائه دهند،اما متاسفانه هستند شرکت های که به این موضوع توجه نمی کنند و کماکان به سیاق گذشته پیش می روند.وقطعا این موضوه باز خورد خوبی نخواهد داشت.

عدم طراحی سایت واکنش‌گرا:

در واقع طراحی واکنش گرا به این صورت است که سایت به صورت خودکار با اندازه صفحه نمایش مختلف، از جمله تلفن همراه و تبلت، سازگاری داشته باشد.

طراحی سایت شیراز

این باعث می‌شود که وب سایت شما به بهترین شکل ممکن روی همه دستگاه‌ها نمایش داده شود، اماهستند شرکت‌های طراحی سایتی که به طراحی واکنش‌گرا (responsive) توجه نمی‌کنند،و این مسئولیت را برعهده نمی گیرند.و همین امر سبب می شود که سایت شما با مشکل مواجه شود وآمار بازدید کننده سایت شما کاهش یابد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا