تناسب اندام

برترین مزایای جراحی چاقی که نمیدانید.

از چاقی مفرط رنج می برید؟ آیا به دنبال راهی برای نجات از آن می گردید؟ جراحی چاقی را انجام دهید. مزایای جراحی چاقی، بیشتر از هر روش دیگر است.

جراحی چاقی؛ راهی برای رسیدن به وزن ایده آل

یکی از معضلات جامعه امروزی، چاقی است. هیچکس دوست ندارد در نگاه دیگران به عنوان یک فرد چاق به نظر برسد؛ بلکه می خواهد تا تصویری خوب از خود در ذهن آنها به جا بگذارد. چاقی و افزایش وزن نه تنها زمینه ساز بسیاری از امراض و ناراحتی های جسمانی خواهند بود؛ بلکه حس اعتماد به نفس را در فرد تضعیف می سازند. البته امروزه پزشکان متخصص و حاذق، راه حل مناسب برای این مشکل را پیدا کرده اند که آن جراحی چاقی است. مزایای جراحی چاقی شامل افراد زیادی شده و امید به زندگی را در آنها افزایش داده است.

آیا رژیم غذایی در کاهش وزن موثر است؟

چاقی یکی از مشکلات ظاهری عدیده به شمار آمده که نه تنها تاثیرات ظاهری منفی را بر روی افراد می گذارد؛ بلکه آثار روحی و روانی بدی را نیز روی آنها خواهد داشت. شاید به نظر شما رژیم غذایی، یک راه حل مناسب برای کنترل این بیماری باشد؛ اما این راه، همیشه جواب نمی دهد. چه بسا افراد زیادی که حتی با مراعات رژیم غذایی هم کاهش وزن پیدا نکرده و همچنان با مشکل چاقی، دست و پنجه نرم می کنند. البته افراد بسیاری هم وجود دارند که با رعایت رژیم غذایی سالم به کاهش وزن دست یافته و وزن نرمال پیدا کرده اند. اما روی صحبت ما با کسانی است که به هیچ طریقی نمی توانند چاقی خود را کنترل کنند. برای این افراد، جراحی چاقی، بهترین راه حل بوده و پس از انجام آن با مزایای جراحی چاقی روبرو خواهند شد.

مزایای بای پس معده
مزایای جراحی چاقی

آیا از مزایای جراحی چاقی اطلاع دارید؟

اگر برای مهار چاقی و افزایش وزن، تلاش زیادی کرده اید، ولی تا به حال به نتیجه مطلوب دست نیافته اید؛ نگران نباشید. اکنون متدهای جدیدی به میان آمده اند که هر نوع چاقی و افزایش وزنی را مهار کرده و در نهایت، لاغری و تناسب اندام را به شما هدیه می دهند. یکی از این متدها که مورد تایید جامعه پزشکی قرار گرفته و نتایج فوق العاده ای را در پی داشته، جراحی چاقی است. بیماران زیادی، از این جراحی جواب گرفته اند؛ پس چرا شما جزو آنها نباشید؟! اگر شما هم با مشکل چاقی روبرو بوده و از آن به ستوه آمده اید، می توانید این جراحی را انجام داده و از مزایای جراحی چاقی به طور کامل بهره مند شوید. در ادامه، شما را با مهمترین این مزایا آشنا خواهیم کرد. بی شک اگر از مزایای جراحی چاقی مطلع شوید؛ انگیزه بیشتری را برای انجام این جراحی پیدا کرده و زودتر دست به کار خواهید شد:

تغییرات مثبت در روند زندگی

فردی که دچار چاقی مفرط است، حتی در انجام امور روزمره هم به مشکل برخورده و دچار کندی در کار خواهد شد. اما اگر همین فرد، جراحی چاقی انجام داده و به وزن دلخواه برسد؛ دیگر با چنین مشکلاتی مواجه نخواهد شد.

بهبود مشکلات تنفسی و قلبی و عروقی

خیلی از افراد چاق حتی در نفس کشیدن هم دچار مشکل بوده و نمی توانند مانند سایر افراد به آسانی تنفس کنند. چه بسا که به مشکلات قلبی و عروقی هم مبتلا می شوند. تنها راه رهایی کامل از این مشکلات، جراحی چاقی است.

کاهش وزن در سریع ترین زمان

خیلی از برنامه های لاغری، پروسه ای زمانبر بوده و نیاز به زمان طولانی برای اثربخشی دارند. اما از مزایای جراحی چاقی این است که طی یک پروسه زمانی کوتاه، فرد را به وزن ایده آل رسانده و در سریع ترین زمان، اثر آن هویدا خواهد شد.

رهایی از مشکلات روحی و روانی

تاثیر مشکلات روحی و روانی ناشی از چاقی، بیش از مشکلات جسمانی بوده و فرد را به شدت تحت تاثیر قرار می دهند. خوشبختانه یکی از مزایای جراحی چاقی این است که فرد را به کل از مشکلات روحی و روانی رها کرده و او را به زندگی عادی بر می گرداند.

افزایش عمر

یکی از برجسته ترین مزایای جراحی چاقی، افزایش عمر است. اگر دوست دارید چند صباحی بیشتر زندگی کرده و از خیلی از بیماری های مرگبار دور بمانید، جراحی چاقی را امتحان کنید.

برای جراحی چاقی باید به کجا مراجعه کرد؟

یکی از پزشکان توانمند و خوب کشورمان که جراحی چاقی را انجام داده و با تکیه بر متدهای نوین، این جراحی را انجام می دهد؛ دکتر فربد امامی یگانه است. ایشان جراحی لاغری دائمی را روی بیماران انجام داده و از متد روز عمل جراحی اسلیو معده و بای پس معده بهره می گیرند. این جراحی، تنها با ایجاد چند سوراخ کوچک انجام شده و این سوراخ ها در ناحیه شکم و به صورت بسته ایجاد می گردند. عمل اسلیو معده و بای پس معده؛ این روزها بسیار رایج شده و بازخوردهای مثبتی را به دنبال داشته است.

تجربه ای خوش از لاغری با دکتر فربد امامی یگانه

جناب آقای دکتر فربد امامی یگانه از پزشکان ماهری است که تجربه و تخصص را چاشنی کار خود نموده است. ایشان دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی چاقی  در تهران بوده و بیماران زیادی را به وزن نرمال رسانده اند. پس اگر دوست دارید حس شیرین لاغری و تناسب اندام را تجربه کرده و نزد همه به عنوان یک فرد خوش هیکل، شناخته شوید؛ این جراحی را توسط دکتر امامی و با کمترین عوارض انجام داده و از مزایای جراحی چاقی، بهره مند شوید. این فرصت طلایی را از خود دریغ نکنید. شما فقط یکبار در این دنیا زندگی می کنید. پس این یکبار را به بهترین شکل تجربه کنید!

مزایای جراحی چاقی
انجام جراحی لاغری توسط توسط دکتر امامی یگانه
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا