رپورتاژ آگهی

وکیل مهاجرت به کانادا

در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا دارید و از گام نهادن در این مسیر هراس دارید، بهتر است با یک وکیل مهاجرت به کانادا که به صورت قانونی فعالیت می کند صحبت کنید. وکلای مهاجرتی بسیاری هستند که با مشاوره های خود بهترین روش مهاجرتی را به شما معرفی می کنند و تا انتهای مسیر مهاجرت راهنمای راه شما خواهند بود. وکیل مهاجرتی تراست با وکلای مجرب و حرفه ای آماده خدمت رسانی به شما است. پس زمان را از دست ندهید و همین حالا با وکیل ما تماس بگیرید.

انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به کانادا

برای انتخاب یک وکیل مهاجرت معتبر، باید به سوابق و تجربیات آن درگذشته نگاه کنید. سابقه‌ی یک وکیل، نشان‌دهنده‌ی اعتبار و مهارت آن در امور مهاجرت تحصیلی، سرمایه گذاری، کاری و … به کانادا و یا هر کشور دیگری در دنیا است.

نحوه پیدا کردن یک وکیل مهاجرت به کانادای معتبر

در ابتدا، شما باید برخی از وکیل‌های معتبر و خوش‌نام مانند وکلای مهاجرت به کانادا تراست را پیدا کنید و سپس، با خواندن نظرات و تجربیات افرادی که با آن‌ها همکاری کرده‌اند، اطلاعات و جزئیات بیشتری در مورد آن‌ها به دست بیاورید.
اگر از افرادی که سابقه‌ی همکاری با وکلای مهاجرت تراست را دارند پرس‌وجو کنید، قطعاً متوجه خواهید شد که بهترین خدمات ممکن را برای مهاجرت به کانادا دریافت کرده‌اند. ما در شبکه‌های اجتماعی تراست تجربیات افراد از مهاجرت به کانادا را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا ضمن آشنایی با محیط و شرایط زندگی در این کشور، ذهنیت خود را برای آنچه در کانادا منتظر شما هست، آماده کنید.

خصوصیات یک وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل‌ مهاجرتی که ساعت‌ها وقت برای مشتری خود نداشته باشد، قابل‌اعتماد نیست. وکلا و مشاوران تراست حتی قبل از پذیرش یک پرونده، ساعاتی را به مشاوره و بررسی شرایط اولیه متقاضی اختصاص می‌دهند. چراکه استارت کار از همین‌جا زده خواهد شد و اگر مشاور از شرایط موکل احتمالی خود اطلاعات کافی را نداشته باشد، نمی‌تواند برای پذیرش پرونده‌ی وی اقدام نماید. پذیرش هر پرونده، منوط به آگاهی کامل از شرایط متقاضی می‌باشد.
نکته بسیار مهم بعدی در امر تشخیص یک وکیل مهاجرت معتبر، این است که وکیل‌های سطح بالا و معتبری مانند تراست، هر پرونده‌ای را قبول نمی‌کنند. اگر در آستانه‌ی امضای قرارداد همکاری با یک وکیل بودید و متوجه شدید که مشاور یا وکیل موردنظر بدون آگاهی از شرایط دقیق و بررسی پرونده‌ی شما، به شما اطمینان می‌دهد که شما را به اقامت دائم کانادا می‌رساند، باید به اعتبار آن وکیل شک کنید.

چراکه در امر مهاجرت، هیچ تضمینی وجود ندارد و هیچ‌کسی با تضمین قبلی اقامت دائم را به دست نخواهد آورد. اگر شخص یا وکیلی چنین تضمینی به شما داد، بدانید که یک جای کار ایراد دارد و به دنبال درآمدزایی بیشتر از شما هستند و توجهی به شرایط و اوضاع شما نخواهند داشت. در چنین مواردی، ممکن است پس از عقد قرارداد، دیگر حتی پیگیر پرونده‌ی شما هم نباشند.
این امر، دقیقاً نقطه تمایز وکلای مهاجرت تراست نسبت به سایر وکیل‌های مهاجرتی است. زمانی که همه به شما وعده‌ی اقامت دائم و یا شهروندی کانادا می‌دهند، تیم تراست با تکیه بر دانش، مهارت و تجربه‌ی ارزشمند خود، به شما اعلام می‌کند که هیچ تضمینی در این مسیر وجود ندارد. البته، این به معنی عدم مهارت این وکیل و یا هر چیز دیگری نیست، بلکه موضوع در مورد واقع‌گرایی و شفافیت کاری است.

تیم تراست متعهد است که پرونده‌ی افرادی که شانس زیادی برای مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و یا استفاده از سایر مسیرهای مهاجرتی دارند را با نهایت دقت تا حصول نتیجه پیگیری خواهد کرد تا هر دو طرف با تمایل و رضایت کامل یک همکاری را آغاز نمایند.

نحوه اعتماد و حصول اطمینان از قانونی بودن وکیل مهاجرت به کانادا

شما با مراجعه به بخش درباره ما در وب‌سایت تراست می‌توانید لایسنس ها و مجوزهای تراست و همین‌طور مجوز وکلای مهاجرتی که با ما فعالیت دارند را مشاهده بفرمایید. وکیل مهاجرت تراست در استان بریتیش کلمبیای کانادا با شماره Incorpoarion No. BC1268598 و در اداره مهاجرت کانادا نیز با شماره  R506959  ثبت‌ شده ‌است.
نکته بعدی در بحث اعتماد به یک وکیل مهاجرت معتبر، بررسی سوابق آن درگذشته و تعداد پرونده‌های موفقی است که تا به‌ حال داشته است. وکلای تراست دارای هزاران پرونده‌ی موفق هستند که در بین آن‌ها صدها پرونده‌ی مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و … وجود دارد. تیم تراست با دارا بودن چهار دفتر فعال در ایران و کانادا می‌تواند افراد را به سمت ایجاد یک زندگی جدید در محیط آرام و امن کانادا راهنمایی کند.
این‌ یک حقیقت غیر قابل ‌انکار است که همه‌ی مردم شرایط مهاجرت ندارند و همچنین، شرایط همه هم با یکدیگر یکسان نیست. افراد باید بدانند که اگر شانس کمی برای مهاجرت دارند، اصلاً نباید اقدام کنند و باید پرونده‌ی خود را تقویت کنند و در زمان بهتری وارد عمل شوند. اصل حرفه‌ای گری و راز موفقیت وکیل مهاجرت های تراست هم دقیقاً همین است که وکلای ما در پذیرش پرونده‌ها وسواس زیادی به خرج می‌دهند.

متقاضیانی که قصد مهاجرت تحصیلی، سرمایه گذاری و … را دارند، می‌توانند به‌صورت آنلاین و از طریق تماس تلفنی، ایمیل و حتی شبکه‌های اجتماعی با ما در تماس باشند؛ بنابراین، شما در هر نقطه ای از کشور می‌توانید از خدمات تراست بهره‌مند شوید. وکلا و مشاوران تراست پس از بررسی شرایط اولیه، با شما قرارداد همکاری امضاء می‌کنند و پس‌ازآن نیز با ارتباط تلفنی یا از طریق شبکه‌های اجتماعی پرونده‌ی شمارا تا آخرین مرحله هدایت می‌کنند.
اما تمایز همکاری با وکلای تراست نسبت به سایر وکیل‌های مهاجرت به کانادا، این است که پیگیری و راهنمایی آن‌ها تنها به زمان رسیدن شما به کانادا ختم نمی‌شود و حتی پس ‌از آن نیز شما را برای شروع یک زندگی جدید و آغاز مرحله‌ی تازه راهنمایی می‌کنند. شما می‌توانید در مورد هر موضوعی، از خرید یا اجاره‌ی خانه در کانادا گرفته تا خرج و مخارج خود در این کشور و حتی خرید خودرو با وکیل مهاجرت خود مشورت کنید و بهترین راهنمایی ممکن را دریافت کنید.

درباره نرخ دلار کانادا بخوانید.

تمایز وکیل مهاجرت به کانادا موسسه تراست با سایر موسسات

افرادی که تجربه‌ی زندگی در کانادا ندارند، نمی‌توانند به‌درستی شما را برای زندگی در این کشور راهنمایی کنند و اصولاً تصویرسازی غیر واقع ‌بینانه‌ای انجام می‌دهند. در این صورت، افراد وقتی به کانادا می‌رسند، متوجه می‌شوند که شرایطی که برایشان توصیف ‌شده، با آنچه در واقعیت هست، تفاوت دارد و این باعث سرخوردگی آن‌ها می‌شود. شما واقعی‌ترین و دقیق‌ترین تصویر از زندگی در کانادا را فقط از وکلای مهاجرت تراست که خود نیز سابقه زندگی در کانادا را دارند، دریافت خواهید کرد.

ضرورت همکاری با یک وکیل مهاجرت به کانادا

ضرورت همکاری با یک وکیل مهاجرت به کانادا معتبر و قابل اعتماد مانند وکلای مهاجرت تراست دقیقاً در پیچیدگی‌های پروسه مهاجرت به کانادا نهفته شده است. جایی که اگر افراد تجربه کافی را در آن نداشته باشند، نمی‌توانند به کسب نتیجه‌ی مدنظر خود فکر کنند و انتظار داشته باشند که آن را با موفقیت پشت سر بگذارند. به همین علت، موسسه مهاجرتی تراست و وکلای ماهر و با تجربه‌ی آن تجربیات ارزشمند خود را به‌طور دقیق و کامل در اختیار افراد قرار می‌دهند تا نتیجه‌ی مطلوبی به دست بیاورند.
همچنین، قدم برداشتن در این پروسه نیازمند تهیه و ارائه اسناد و مدارک بسیار زیادی است که باید با نهایت ظرافت و دقت کامل جمع‌آوری شوند. به همین علت، باید با افراد ماهری همچون وکلای تراست همکاری کنید تا درنهایت، آن چیزی که مدنظر دارید را به دست بیاورید.

4/5 - (1 امتیاز)

دوره دانلودی آموزش مکالمه عربی لهجه اماراتی (خلیجی: کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل امارات، عمان، قطر، بحرین و کویت) برای مهاجرت، مسافرت، مترجمی و آموزش

مشاهده آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا