رپورتاژ آگهی

طرز تهیه فرنی با آرد برنج، فرنی شکلاتی با نشاسته، فرنی زعفرانی با نشاسته ذرت

فرنی یکی از دسر های بسیار خوشمزه و ساده است که می توانید به راحتی بدون نیاز به مواد خاصی در خانه برای مهمانی های خود تهیه کنید. فرنی به دلیل موادی که در آن استفاده شده بسیار مقوی و سالم است به خصوص برای کودکان و نوزاد ها می باشد زیرا خیلی سریع هضم می شود همچنین می توانید فرنی را در طعم های مختلف برای ماه مبارک رمضان تهیه کنید و اگر دوست دارید به صورت مجلسی این دسر را تهیه کنید می توانید سه طعم از این فرنی را تهیه کنید و به صورت سه رنگ داخل لیوان های سرو بریزید. اما منشا دقیقی برای تهیه این دسر وجود ندارد ولی بین ما ایرانی ها جایگاه خاصی دارد. فرنی از دسته غذا های می باشد که به سرعت آماده می شود و مواد در دسترسی دارد و یکی از دسر های می باشد که می توانید در فصل سرد یا گرم تهیه کنید. شما می توانید این دسر را در لیوان های شیشه ای سرو کنید و یا داخل کاسه بریزید و به دلخواه تزئین کنید. اما امروز تصمیم گرفتیم سه نوع از بهترین و محبوب ترین فرنی ها را به شما آموزش خواهیم داد که عبارت است از فرنی، فرنی شکلاتی، فرنی زعفرانی همراه ما باشید.

طرز تهیه فرنی با آرد برنج

طرز تهیه فرنی با آرد برنج

فرنی ساده یکی از فرنی های محبوب بین ما ایرانی ها می باشد که شاید حداقل یکبار طعم آن را چشیده باشید. شما می توانید به سادگی با آرد برنج و شیر این فرنی را در خانه تهیه کنید و به دلخواه با پودر پسته یا گل محمدی تزئین کنید. این فرنی گزینه بسیار خوبی برای ماه مبارک رمضان است. شما با افزودن کمی خامه صبحانه بافت این فرنی را کرمی کنید. اما برای مشاهده دستور تهیه فرنی به سایت پارسی دی مراجعه کنید.

طرز تهیه فرنی شکلاتی

فرنی شکلاتی یکی دیگر از انواع فرنی ها می باشد و مخصوص کسانی که دوست دارند به صورت شکلاتی این فرنی را میل کنند. شما می توانید با افزودن کمی پودر کاکائو این فرنی را به صورت شکلاتی پخت کنید. این فرنی بسیار شیک و مجلسی می باشد و شما می توانید به دلخواه با پودر نارگیل آن را تزئین کنید. اما برای مشاهده دستور فرنی شکلاتی به سایت پارسی دی مراجعه کنید.

طرز تهیه فرنی زعفرانی

فرنی زعفرانی یکی دیگر از انواع فرنی ها می باشد که با افزودن زعفران طعمی فوق العاده و خوش رنگ به خود می گیرد و برای مهمانی و افطاری گزینه بسیار خوبی می باشد. شما می توانید این فرنی را داخل لیوان های شیشه های با ارتفاع کم ریخته و به دلخواه تزئین کنید. شما می توانید این دسر را با نشاسته ذرت تهیه کنید. اما برای مشاهده دستور تهیه فرنی زعفرانی به سایت آلامتو مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا