موفقیت

کتابخانه ای که زندگی شما را تغییر می دهد

فرض کنید شانس دیدن تمام بعد های زندگی خود را دارید، فرض کنید یک زندگی دیگری دارید در یک بعد دیگری که در آن اتفاق بهتری برای شما می افتد و شما پولدار ترین فرد جهان هستید و یا بالعکس، نورا در کتابخانه نیمه شب به همچین کتابخانه ای سفر می کند.

او این انتخاب را دارد که زندگی کنونی‌اش را با زندگی جدیدی عوض کند. مسیر شغلی جدیدی داشته باشد، روابط شکست‌خورده‌اش را از نو بسازد و رویاهای کودکی‌اش را دنبال کند. او باید در این سفر به دل کتابخانه نیمه‌شب به دورن خودش نظر کند و آن چه را واقعا به زندگی‌اش معنا و ارزش می‌دهد، پیدا کند. کتابخانه‌ای با انبوهی از کتاب که هرکدام قصه یک زندگی را می‌گویند.

کتابخانه نیمه شب توسط مت هیگ نوشته شده است و به عنوان کتاب پرفروشی معرفی شده است، با خواندن این کتاب حسرت این را خواهید خورد که به دنیای دیگری فرار کنید. دانلود کتاب کتابخانه نیمه شب در وب سایت پی دی اف برتر مقدور است و هم اکنون میتوانید نسخه پی دی اف این کتاب جذاب را بخوانید و لذت ببرید.

مت هیگ کیست؟

مت هیگ در سال ۱۹۷۵ در شفیلد انگلستان به دنیا آمد. او رمان‌نویس و روزنامه‌نگار است. مت تحصیلاتش را در دانشگاه هال در رشته زبان انگلیسی و تاریخ به پایان برد و تا به حال آثار داستانی و غیر داستانی زیادی برای کودکان و بزرگسالان نوشته است. مت در بیست و چهار سالگی به افسردگی شدیدی مبتلا شد اما توانست آن را پشت سر بگذارد و به زندگی باز گردد.

Pdf کتابخانه نیمه شب توسط محمد صالح نورانی زاده ترجمه شده و نسخه بسیار جذابی از این کتاب می باشد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا