کسب و کار

برای پرداخت قبض همراه اول نیازی به شناسه قبض نیست

اگر از خط تلفن اعتباری استفاده می‌کنید، باید برای برقراری تماس یا استفاده از اینترنت، آن را شارژ کنید. در غیر این‌صورت، زمانی که از خط دائمی بهره می‌برید، لازم است که در میان دوره و پایان دوره، مبلغی را بابت استفاده‌های قبل و بعد از تاریخ مقرر پرداخت کنید. در‌صورت عدم پرداخت، خط تلفن‌تان یک‌طرفه شده یا خاموش می‌شود. قبض همراه اول، دارای اطلاعاتی است که باید برای پرداخت آن، در جایی که قصد پرداخت دارید، وقتی از شما آن اعداد و ارقام خواسته شد، این اطلاعات را وارد کنید.

در این جهت، علاوه‌بر سایت اصلی این خط از شبکه تلفن، می‌توانید از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های گوناگون که برای این کار طراحی شده‌اند، استفاده کنید. پرداخت چنین قبوضی باید سر وقت انجام شود؛ در غیر این‌صورت ممکن است خط‌تان مسدود گردد. برای انجام سریع این کار لازم نیست دیگر به عابر بانک مراجعه کنید؛ اپ‌ها و سایت‌هایی مانند اپلیکیشن تاپ به کمک شما می‌آیند. کافی است چنین اپ‌هایی را روی گوشی موبایل خود نصب کنید تا در زمان نیاز، از آن‌ها بهره ببرید.

همه چیز در مورد قبوض همراه اول

فرقی نمی‌کند که قصد پرداخت چنین رسیدی را داشته باشید یا هر نوع دیگر؛ در هر صورت، سامانه‌هایی برای راحتی کار‌تان تعبیه شده‌اند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها، بدون اینکه نیاز به شناسه قبض داشته باشید، کار‌تان را انجام دهید.

برخی از سامانه‌ها به‌شکلی طراحی شده‌اند که ریز‌جزئیات را برایتان به نمایش در می‌آورند تا بدانید مبلغی که قرار است بپردازید برای چه کاری است! ممکن است بیشتر حجم این مبلغ برای استفاده شما از اینترنت شبکه موبایل‌تان باشد.

از آنجایی‌که رسید‌های کاغذی برای قبوض همراه اول دیگر وجود ندارند، باید از طریق سامانه‌هایی که برایتان در‌نظر گرفته شده‌اند، کار‌های مربوط به پرداخت یا بررسی و مشاهده را با به‌کار‌گیری آن‌ها انجام دهید. با به‌کار‌گیری این سامانه‌ها می‌توانید علاوه‌بر پرداخت قبض همراه اول، از آن استعلام گرفته، رسید میان‌دوره یا پایان‌دوره را مورد بررسی قرار داده و سوابق پرداخت را نگهداری کنید تا وقتی به آن‌ها نیاز داشتید در دسترس‌تان باشند.

قبوض میان‌دوره و پایان‌دوره در اغلب اپ‌ها و سایت‌هایی که از آن‌ها برای پرداخت رسید‌های خود استفاده می‌کنید، به‌صورت جداگانه قابل نمایش هستند. یکی از رسید‌هایی که باید در اسرع وقت آن را پرداخت کنید، قبوضی است که برای تلفن همراه‌تان صادر می‌شود.

مشترکین همراه اول که دارای خط دائمی هستند، باید برای پرداخت قبوض، راهی را انتخاب کنند که بسیار امن بوده و معتبر باشد. چنانچه جزء این مشترکین هستید، باید از میان سامانه‌های مختلف، یکی از آن‌ها که امنیت بالایی دارند را برگزینید.

یکی از مهم‌ترین پارامتر‌هایی که باید در زمان استعلام یا پرداخت در‌نظر داشته باشید، مبحث تسویه حساب آنی به‌صورت مطمئن است.

پرداخت قبض و رسید خط شبکه همراه اول با اپلیکیشن تاپ

برای اینکه مهم‌ترین پارامتر در زمان انجام تراکنش را زیر پا نگذارید، می‌توانید از اپلیکیشن تاپ https://top.ir/  استفاده کرده و کمتر از 90 ثانیه، 0 تا 100 کار‌های پرداخت قبض همراه اول خود را انجام دهید. این سامانه به‌صورت سایت و اپلیکیشن در اختیاز افراد قرار می‌گیرد. برای اینکه تراکنش‌های خود را در امن‌ترین حالت ممکن انجام دهید، لازم است مراحل زیر را با استفاده از تاپ، به‌ترتیب پیش روید.

 • انتخاب گزینه افزودن قبض از میان لیست قبض در اپ یا سایت تاپ
 • برای اینکه رسید تلفن خود را پرداخت کنید، باید در این قسمت گزینه اول را برگزیده و از میان تلفن همراه و تلفن ثابت، مورد دلخواه خود را انتخاب کنید.
 • حال کافی است شماره خود را به‌صورت کامل وارد کنید.
 • برای انجام این مرحله می‌توانید از میان مخاطبین یا المان سیم‌کارت خود، شماره‌تان را برگزینید.
 • برای پرداخت قبض همراه اول در این مرحله باید نامی را انتخاب کنید تا اگر دفعه دیگر خواستید وارد شوید، با مشکل مواجه نشده و حساب کاربری خود را داشته باشید.
 • زمانی که اطلاعات خواسته‌شده را ثبت کردید، رسید میان‌دوره و پایان‌دوره برایتان به نمایش گذاشته می‌شود.
 • آخرین مرحله مربوط به پرداخت از طریق حساب بانکی یا تاپ کیف است.

تاپ کیف، حسابی است که می‌توانید آن را شارژ کرده و در مواقع نیاز، برای پرداخت قبض همراه اول از آن استفاده کنید.

چرا از سوپر اپلیکیشن تاپ استفاده کنیم؟

 • این اپ بیش از 70 سرویس کاربردی را برایتان به نمایش گذاشته و ارائه می‌دهد.
 • سرعت بالایی دارد.
 • به‌راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید.
 • امنیت بالایی را برایتان فراهم می‌کند.
 • اگر اعتبار خود را در تاپ کیف شارژ کنید، می‌توانید کار‌های واریز وجه برای رسید را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید.
 • این سوپر اپلیکیشن دارای پشتیبانی است.
 • اپ تاپ زیر‌مجموعه بانک‌های مرکزی و پارسیان است.
 • فرقی نمی‌کند که در چه ساعتی از شبانه‌روز قصد واریز وجه مورد نیاز برای قبض همراه اول را دارید؛ استفاده 24 ساعته برای تمامی کاربران، فعال است.
 • از آنجایی‌که در این سامانه قرعه‌کشی‌های فصل انجام می‌شود می‌توانید از جوایز ارزنده آن بهره ببرید.
 • تمامی تراکنش‌ها زیر نظر پلیس فتا انجام می‌شوند؛ در این صورت امکان دزدی وجود ندارد.
 • تمامی اطلاعات موجود در قبوض در این سامانه ثبت می‌شوند.
 • در صورت نیاز می‌توانید تمامی تراکنش‌های خود را مورد مشاهده قرار دهید.

پرداخت تمامی قبوض با استفاده از تاپ کیف

این بخش از سوپر اپلیکیشن تاپ، بخش نوینی است که کمتر اپی از آن استفاده می‌کند. کیف پول الکترونیکی تاپ تمامی فرآیند واریز وجه برای قبض همراه اول را تسریع بخشیده و باعث می‌شود که علاوه‌بر سرعت، بتوانید پرداخت را در آسان‌ترین حالت ممکن انجام دهید. با استفاده از این روش نیاز نیست دیگر زمان زیادی را صرف وارد‌کردن اطلاعات حساب کارت اعتباری خود بکنید؛ کافی است روی دکمه‌ای کلیک کرده و این فرآیند را پایان بخشید. با استفاده از این روش لازم  نیست برای قبض همراه اول، شناسه آن را وارد کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا