راهنمای خرید و خدمات

تولید کننده جعبه پیتزا

تولید کننده جعبه پیتزا

رستوران ها و فست فودها همیشه دغدغه پیدا کردن ظرف مناسب برای رساندن پیتزا را دارند،دیاکوسورن یکی از تولیدکننده  جعبه  پیتزا های باکیفیت است . جعبه پیتزا یکی از مهم ترین نیاز های فست فود هااست .ظرف مناسب برای فروش پیتزا بیرون بر باید ویژگی های بخصوصی داشته باشد. که در زمان جابجایی و رسیدن پیتزا به محل از کیفیت ان کاسته نشده باشد. تولید کننده جعبه پیتزا همیشه به فکر ارتقای کیفیت تولید جعبه پیتزا هستند. جنس جعبه پیتزا ،ابعاد جعبه پیتزا،طراحی جعبه پیتزا،محکم بودن مقوای جعبه پیتزا و قیمت جعبه پیتزا از دلایلی هستند که دیاکوسورن  را به یکی از بهترین تولید کنندگان جعبه پیتزا در تهران و در ایران تبدیل کرده است .

ما در ادامه مطلب کیفیت برتری و ویژگی های محصولات دیاکوسورن یکی از تولییدکننده جعبه های پیتزا را بررسی میکنیم .

جعبه پیتزا

فست فود تمایل انسان ها برای صرف غذا در خانه و محل کار و محیط بیرون از رستوران و نیاز به ظرف برای فروختن غذا را اشکار کرد . قطعا ظرف های یکبار مصرف انتخاب بهتری بودند زیرا در وقت و هزینه صرفه جویی میشد . بهداشتی ترین ظرف برای سرو غذا ظروف یکبار مصرف هستند . برای پیتزا این ظرف یکبار مصرف باید ویژگی های خاصی داشته باشد که دیاکو سورن به انها توجه ویژه ای کرده است. جعبه های پیتزا تولید شده باید از جنس مقوا یا کارتن باشند زیرا ظروف پلاستیکی در مجاورت گرما مونومر های خود را ازاد میکند که در دراز مدت سرطان زا میباشد. در ساخت جعبه پیتزا از کرافت استفاده میشود که در نگهداری گرما مانند عایق عمل میکند. شما میتوانید با استفاده از جعبه پیتزاهای دیاکو سورن پیتزاهای خود را گرم دلیور کنید.

حک شدن نام رستوران و برند شما روی جعبه پیتزا به مشتری هایتان این حس را القا میکند که از یک رستوران حرفه ای خرید کرده و اعتمادشان را جلب میکند .  تصاویر و رنگ های اشتهااور به فروش شما و لذت بردن مشتری هایتان از غذا کمک میکند . تولیدکننده جعبه پیتزا دیاکو سورن امکان جعبه پیتزاهای طرح دار را برای شما فراهم کرده است.

اهمیت داشتن جعبه پیتزا مخصوص

ظرف یا هرچیزی که محصولاتان را در ان به مشتری تحویل میدهید اولین چیزیست که خریدار میبیند . برداشت اولیه مشتری از محصول شما در اولین برخورد صورت میگیرد . بسته بندی اولین راه ارتباطی با سلیقه مشتری میباشد . فست فود ها در طول زمان سعی در افزایش اشتهای خریداران دارند . مک دونالد یکی از موفق ترین مثال های تاثیر برندینگ روی فروش در تاریخ میباشد . مک دونالد به علت بسته بندی نواورانه و استفاده از رنگ های قرمز و زرد در عرضه محصولات به شهرت جهانی رسید. همبرگرهای مک دونالد با بسته بندی مخصوصشان شناخته شده بودند . در واقع با بسته بندی شما توجه مشتری را جلب میکنید.جعبه های پیتزا میتوانند خیلی خلاقانه باشند ،از شکل هندسی جعبه تا چاپ روی جعبه میتواند متفاوت باشد و انتخاب های زیادی به شما میدهد.

تولید کننده جعبه پیتزا

جعبه پیتزا چاپ دار

تصور کنید از یک فست فود خرید کرده اید وپیتزایتان اماده شده است. سفارشتان را با یک جعبه ساده وبی کیفیت تحویلتان میدهند چه حسی به شما دست میدهد؟حس خرید کردن از یک فست فود معتبر باعث اطمینان از کیفیت پیتزا میشود . اولین چیزی که مشتری از سفارش خود میبیند جعبه پیتزا و طرح روی جعبه پیتزا است . همچنین طرح و اشکال روی جعبه پیتزا باعث افزایش اشتها مشتری ها میشود . فضای خالی روی درب جعبه پیتزا مکان خوبی برای تبلیغات و شناخته تر کردن رستوران شما میباشد ،پس استفاده از جعبه پیتزاهای چاپ دارانتخاب خلاقانه ای میباشد . دیاکوسورن از تولید کننده جعبه پیتزاهای چاپ دار  میباشد.

جنس جعبه های پیتزا

جعبه های پیتزا تولید شده توسط ما از جنس کرافت میباشد . کرافت ها از نظر استحکام و مقاومت و کشسانی و حفظ گرما به مقوا برتری دارد . شما میتوانید از سالم و گرم رسیدن پیتزا به مشتری هایتان مطمعن شوید.کرافت را میتوان از چوب درختانی مانند کاج و کنف و بامبو تولید کرد که به علت فراوان بودن و رویش و رشد سریع این درختان میتوان گفت اسیب کمتری به طبیعت میرسد.کرافت ها از نظر حفظ گرما شگفت انکگیر عمل میکنند و در ضمن قابل قرار گرفتن در ماکروفر هستند. یعنی در صورت سرد شدن پیتزا میتوانید به راحتی ان را داخل ماکروفر قرار دهید .  همچنان پیتزای گرم به مشتری تحویل دهید . کرافت و ویژگی های منحصربفردش سبب شده به یکی از مواد مورد علاقه تولیدکننده جعبه پیتزا تبدیل شود.

اشکال جعبه پیتزا

شکل متداول جعبه های پیتزا تولید شده در ایران مکعب مربع میباشد . دیاکو سورن به شما امکان اختصاصی تر کردن جعبه پیتزا هایتان را میدهید .  میتوانید جعبه پیتزا شش ضلعی یا مثلثی داشته باشید که به پرفروش شدن شما و برندینگ تان کمک خواهدکرد.انتخاب جعبه های پیتزا شش ضلعی یا مثلثی خلاقانه است و به مشتری هایتان حس حرفه ای بودن و با کیفیت بودن را انتقال میدهد . انسان ها برای خریدن پیتزا هزینه نمیکنند بلکه انها برای احساس تجربه هزینه میکنند . شما میتوانید با خرید جعبه های شش ضلعی و مثلثی دیاکوسورن تجربه جدیدی را به مشتری های خود بفروشید.

مقاومت جعبه پیتزا

مشتری ها دوست ندارند جعبه پیتزایشان له یا شکسته شده باشد و احتمالا این اخرین باری باشد که از شما خرید خواهند کرد . دلیوری ها با موتور انجام میشود و مسافت زیادی برای رساندن پیتزا به محل طی میشود . خیس شدن جعبه پیتزا سبب چسبیدن تکه های پیتزا به مقوا شده وقسمتی از پیتزا را بدون استفاده میکند پس در دایمی شدن مشتری های شما تاثیر منفی میگذارد . تولید کننده جعبه های پیتزا درایران اغلب به علت کم تر کردن هزینه های تولید جعبه پیتزا  از مقواهای نازک و بی کیفیت استفاده میکند .  جعبه پیتزا باید از سه لایه ساخته شده باشد:

لایه اول: لایه داخلی میباشد که در تماس با پیتزا است و باید بهداشتی باشد و شامل اطلاعات تولید کننده جعبه پیتزا و تاریخ تولید و شماره های استاندارد ،کد بهداشتی و گواهی نامه های مربوطه میباشد. این لایه اغلب از جنس  پلاستیکی مخصوص است که مقابل ورود الودگی ها و میکروب هاست.

لایه دوم: لایه ای بسیار مهم است و استحکام و دوام جعبه پیتزا به ان بستگی دارد.

لایه سوم: لایه سوم جعبه پیتزا همان بیرونی ترین لایه است ،که میتوان ازسه مدل مقوا  کرافت (رنگ قهوه ای)،تحریر(سفید)،گلاسه (کاغذ روغنی) استفاده کرد و محبوب ترین مقوا برای تولید کنندگان پیتزا کرافت میباشد.کرافت مقرون به صرفه تر است و قیمت مناسب تری دارد.

امکان خروج گرمای اضافی از جعبه پیتزا

وجود منافذی برای خروج بخارو گرما خیلی مهم است.بخار پیتزا باعث میشود در طول مسیر نرم شود و از تردی و کیفیت ان کم میکند.تولییدکنندگان جعبه پیتزا با طراحی سوراخ هایی روی جعبه از این مشکل جلوگیری میکنند.

جاگیری و زمان اماده شدن جعبه های پیتزا

خیلی مهم است که جعبه های پیتزا سریع اماده شوند و بعد از اماده شدن جای زیادی را اشغال نکنند با سفارش جعبه های مکعب مربع شما میتوانید کمترین زمان را صرف اماده کردن جعبه بکنید .

سایز جعبه پیتزا

جعبه های پیتزا در سایز های مینی ،تک نفره،دونفره و خانواده تولید میشوند.جعبه پیتزا باید کمی بزرگتر از سایز خود پیتزا باشد .و شما باید با توجه به سایز پیتزاهای فست فودتان جعبه مناسب را سفارش دهید.

خرید عمده جعبه پیتزا

ویژگی های یک جعبه پیتزا خوب

یک جعبه پیتزای خوب باید باید ویژگی های خاصی داشته باشد که شامل موارد زیر میشود:

  • جعبه ای که در برابر دما و شرایط جوی عایق باشد.
  • در برابر ضربه مقاوم باشد.
  • بهداشتی باشد ونشان سیب سبز داشته باشد.
  • طراحی منحصربفرد داشته باشد و به برندینگ شما کمک کند.

نحوه سفارش جعبه پیتزا از دیاکو سورن

شرکت دیاکو سورن یکی از بهترین تولیدکنندگان جعبه پیتزا در تهران و ایران میباشد که اطمینان خاطر بهداشتی بودن جعبه های پیتزا را به شما میدهد.دیاکوسورن از بهترین تولیدکننده های جعبه پیتزا و ظروف یکبار مصرف در ایران میباشد. شما میتوانید جعبه پیتزای سفارشی و با چاپ مخصوص خود را از دیاکوسورن بخرید.برای اطلاع از قیمت جعبه پیتزا و سفارش جعبه پیتزا با شماره های نوار بالای صفحه تماس بگیرید.

مشاوره قبل از خرید: 02165734000 | 02165735000 | 09123994547 | 09122489827

4.5/5 - (2 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا