راهنمای خرید و خدمات

تعمیر لباسشویی در رشت _ رشت امداد

آیا می توانید زندگی بدون ماشین لباسشویی را تصور کنید؟ اگر در این نزدیکی خشکشویی عمومی ندارید، نبود چنین وسیله ای قطعا زندگی شما را سخت می کند. بنابراین بروز هرگونه خرابی در این دستگاه به معنای عوارض زیادی است. در این زمان شما باید به فکر تعمیر لباسشویی در رشت باشید.

در ادامه این مقاله به انواع نقص های احتمالی لباسشویی می پردازیم و به شما کمک می کنیم تا با اطلاعات بیشتر به سوی تعمیر لباسشویی در رشت بروید.

rashtemdad1 - تعمیر لباسشویی در رشت _ رشت امداد

چرا طبل لباسشویی کن حرکت نمی کند؟

کاربران لباسشویی اغلب با مشکل عدم چرخش درام هنگام بارگذاری لباس ها مواجه می شوند. چنین مشکلاتی را می توان با خرابی تسمه یا موتور توضیح داد.

اگر مصرف کننده عجله ای برای تماس با یک متخصص تعمیر لباسشویی در رشت ندارد و تصمیم به تعمیر ماشین لباسشویی با دست خود دارد، لازم است با چرخاندن آن در جهات مختلف، گشتاور آزاد درام را بررسی کنید. در صورت عدم وجود صداهای شخص ثالث، کشش تسمه را بررسی کنید. این فرآیند شامل برداشتن پنل کناری دستگاه است. ضمن حفظ یکپارچگی تسمه و کشش با کیفیت بالا، لازم است چرخش قرقره موتور بررسی شود. اگر در این مرحله خرابی وجود داشت، بهتر است با نیرو ماهر تعمیر لباسشویی در رشت تماس بگیرید.

چرا درب لباسشویی من قفل نمی کند؟

پس از بارگیری موفقیت آمیز لباس به داخل لباسشویی، اگر درب لباسشویی قفل نشود، احتمالا مشکل از قفل سانروف یا میکروسوئیچ لباسشویی است. در چنین شرایطی فقط با تعویض قفل یا میکروسوئیچ مشکل برطرف می شود.

. اگر نیاز فوری به شستشو دارید، می توانید ماشین های لباسشویی را با دست خود تعمیر کنید یا کار را به کارشناس ماهر تعمیر لباسشویی در رشت بسپارید. برای تعمیر توسط خودتان اعمال زیر را پیروی نمایید:

 • پانل پلاستیکی پایینی را بردارید و کابل باز اضطراری قرمز روشن را در گوشه پایین سمت راست نزدیک فیلتر پیدا کنید. فقط آن را به سمت خود فشار دهید و دریچه قفل شده را باز کنید.
 • در صورت عدم وجود کابل، پانل بالایی برداشته می شود و دستگاه قفل می شکند.
 • سپس پیچ های درب را باز نمایید و به کل درب را بیرون بیاورید.
 • در قسمت قفل به کل قفل را تعویض کنید یا میکروسوئیچ جدید را به جای قدیمی جایگذاری نمایید.
 • حتما بعد از تعمیر چندین بار قفل لباسشویی را امتحان کنید.

مراجعه به مرکز تعمیر لباسشویی در رشت برای تخلیه خودکار لباسشویی

اگر دستگاه هنگام روشن شدن، آب را جمع کرده و بلافاصله آن را تخلیه می کند، قبل از شروع شستشو، دلیل آن نصب و اتصال نادرست دستگاه یا نقص در لوله تخلیه است.

بررسی اولیه شامل بالا بردن شیلنگ تخلیه تا سطح 50-70 سانتی متر و روشن کردن حالت شستشو است. اگر عملکرد عادی وجود ندارد، پمپ را تعویض کنید یا ماژول الکترونیکی را بررسی کنید. دلیل دقیق تر توسط تکنسین خدمات تعمیر لباسشویی در رشت که با تجهیزات عیب یابی حرفه ای به تماس می آیند، مشخص می شود.

چرا در لباسشویی من آب جمع آوری نمی شود؟

این مشکل هیچ نوع ربطی به به کارکرد طولانی مدت لباسشویی و یا عملکرد شما ندارد. بلکه مشکل به دلیل برداشت کم مایع از لوله مرکزی یا جریان آهسته آب است. برای رفع این مشکل مراحل زیر را بررسی نمایید:

 • وجود فشار در منبع آب و موقعیت شیر ​​(باز / بسته) را بررسی کنید.
 • بررسی آسیب احتمالی دریچه پرکننده یا کمبود برق را انجام دهید.
 • ممکن است سیستم فیلتراسیون مسدود شده باشد.پس آن را برای تمیز کردن از لوله تغذیه (در پشت دستگاه) را جدا کرده و توری را با انبردست جدا کنید. در صورت آلودگی، فیلتر زیر آب جاری شسته شده و دوباره نصب کنید.

اگر تعمیر ماشین لباسشویی با دستان شما نتیجه ای نداشت، باید از خدمات تخصصی تعمیر لباسشویی در رشت استفاده کنید.

rashtemdad2 - تعمیر لباسشویی در رشت _ رشت امداد

چرا با افزایش سرعت ماشین لباسشویی، لباسشویی می لرزد؟

در برخی مواقع، با افزایش سرعت درام، لباسشویی به شدت می لرزد. این به علت نقص در موتور کلکتور یا مدار قدرت است باید حین بررسی موتور به بررسی ماژول نیز به طور جداگانه بپردازید.

زمانی که اجزایی از موتور لباسشویی خراب شود و یا از کار بیفتد، لباسشویی هنگام کار شروع به لرزش می کند. برای

تعمیر ماشین لباسشویی می توانید با دستان خود تعمیر لباسشویی را امتحان کنید. اگر شک دارید، بهتر است با یک متخصص تعمیر لباسشویی در رشت مشورت کنید.

درخواست نیروی تعمیر لباسشویی در رشت برای گرم نکردن آب در لباسشویی

اگر المنت گرمایش لباسشویی بسوزد، لباسشویی دیگر آب را به نسبت قبل به خوبی گرم نمی کند. برای حذف المنت گرمایش شکست خورده، باید قسمت پایین مخزن برداشته شده و بازرسی انجام شود. برای تعویض المنت گرمایشی لباسشویی باید مراحل زیر را انجام دهید:

 • باز کردن مهره
 • بست ها را فشار دهید تا با یک پیچ به خوبی روی فلنج قرار گیرند
 • با شل کردن بست، می توانید عنصر گرمایش را جدا کنید.
 • در این مرحله انجام تکان های ناگهانی توصیه نمی شود، می تواند به قطعات پلاستیکی آسیب برساند.
 • پس از نصب المنت جدید چندین بار لباسشویی را چک نمایید.

اگر المنت گرمایشی کار می کند، علت عملکرد نادرست دستگاه به ترموستات یا کنتاکت های رله بخاری آسیب دیده بر می گردد. در صورت بروز مشکل در این بخش نباید خودتان اقدام به کاری کنید. قدم بعدی شما باید تماس با متخصصان خدمات حرفه ای جهت تعمیر لباسشویی در رشت است.

توصیه های کارشناسان تعمیر لباسشویی در رشت جهت غرش لباسشویی در حین چرخش

اگر دستگاه در حین شستشو یا چرخش غر می زند، باید کار را متوقف کنید و منبع صدا را بررسی کنید. اگر حین حرکت با صدای بلند، پرش نیز دارد، احتمالا مشکل از بلبرینگ لباسشویی است. تعمیر بلبرینگ عموما سخت است و بیشتر کارشناسان تعمیر آن را توصیه نمی کنند. در عوض تعویض بلبرینگ بهتر و راحت تر است. اینکار با توجه به محل دسترسی بلبرینگ سخت است. از این رو اگر مهارت کافی ندارید، خودتان دست به تعمیر نزنید و از متخصص درخواست کمک نمایید.

rashtemdad3 - تعمیر لباسشویی در رشت _ رشت امداد

چگونه مشکل چرخیدن درام را برطرف کنیم؟

درام اغلب به دلیل شکستگی تسمه محرک نمی چرخد. زمانی که استفاده از ماشین لباسشویی برای مدت طولانی متوقف شده باشد، محرک خشک می شود. تنها یک راه حل برای این مشکل وجود دارد “خرید یک کمربند جدید و تعویض آن”.

دلیل دیگر نفوذ جسم خارجی است که در عملکرد پایدار مخزن درام دستگاه اختلال ایجاد می کند. برای از بین بردن این مشکل، باید تمام اشیاهای خارجی را از دستگاه جدا کنید. انجام این کار بدون دخالت متخصصان کار آسانی نیست. بهترین کار تماس با نیروهای تعمیر لباسشویی در رشت است.

چرا بارگذاری بیش از حد ماشین لباسشویی برای تجهیزات شما خطرناک است؟

بیایید با این واقعیت شروع کنیم که خرابی ماشین لباسشویی می تواند علائم مختلفی داشته باشد. از صدای بلندتر کار یا مشکلات چرخیدن گرفته تا آبگرفتگی حمام و استفاده از تجهیزات کاملاً غیرممکن.

به عنوان مثال، اگر قانون دفعات شستشو را رعایت نکنیم، یعنی چندین بار در روز آن را بدون وقفه اجرا کنیم، می توانیم منجر به گرم شدن بیش از حد کنتاکت ها یا سایر اجزای آن شویم. از طرفی بار بیش از حد درام باعث می شود مصرف آب و انرژی بیشتر شود و شستشوی کارایی کمتری داشته باشد، زیرا مواد شوینده به همه لباس ها نمی رسد. علاوه بر این، در این حالت نه تنها ممکن است درام از کار بیفتد، بلکه ممکن است در تخلیه آب یا عملکرد بلندتر دستگاه با مشکل مواجه شویم.

از طرف دیگر، بارگذاری بیش از حد ماشین لباسشویی به دلیل آب سخت، ممکن است باعث رسوب آهک بر روی عناصری مانند درام، بخاری یا شیلنگ تخلیه شود و در نتیجه منجر به خرابی آنها شود. برای جلوگیری از نیازمندی به تعمیر لباسشویی در رشت از بارگذاری زیاد لباس ها در لباسشویی جلوگیری کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا