دکوراسیون و چیدمان

هزینه رویه کوبی مبل و تعویض پارچه مبلی

مبل ها از اثاثیه بسیار کاربردی در محل کار یا سکونت می باشند و نحوه استفاده از آنها به صورتی است که نیاز به بازسازی و تعمیر مجدد در طول سال های استفاده از آنها وجود دارد. رویه کوبی مبل  روشی برای تعمیر انواع مبل ها است و تفاوتی در جنس و یا طرح و شکل مبل ندارد.

در واقع زمانی که اصطلاح رویه کوبی مبل بیان می شود هم به عنوان مرحله ای از تولید مبل به شمار می رود و یا برای تعمیر لایه رویی مبل  بکار می رود. زمانی که اقدام به تعمیر مبل می شود لایه و پارچه رویی همراه با فنرها، خارج شده و تمام تشکیلات تخریب شده با مواد نو  پر می گردد و پارچه مبلی جدید بر روی آن کشیده می شود. با کمک رویه کوبی مبل شکل و رنگ  مبل تغییر می کند و می توان به جای تعویض مبل با رویه کوبی مجدد مبل  آنها را کاملا تمیز و نو نمود. قیمت تمام شده رویه کوبی مبل بسیار کمتر و مقرون به صرفه نسبت به خرید و تعویض مبل خواهد بود. به همین دلیل شرکت های تعمیر مبل با نیروهایی با تجربه بهترین عملکرد را برای رویه کوبی مبل دارند.

هزینه رویه کوبی مبل

خدمت

حدود قیمت به تومان

تعمیرات استیل 7 نفره

از 3.000.000 تا 5.000.000

تعمیرات استیل 9 نفره

از 3.800.000 تا 6.000.000

تعمیرات راحتی 7 نفره

از 4.000.000 تا 7.000.000

تعمیرات راحتی 9 نفره

از 6.000.000 تا 8.000.000

تعمیرات مبل کلاسیک

از 4.000.000 تا 7.000.000

سلطنتی 7 نفره

از 4.000.000 تا 7.000.000

سلطنتی 9 نفره

از 5.000.000 تا 7.000.000

رنگ کاری مبل استیل 7 نفره

از 1.500.000 تا 2.500.000

رنگ کاری مبل استیل 9 نفره

از 2.000.000 تا 3.000.000

رنگ کاری مبل راحتی

بازدید

رنگ کاری مبل سلطنتی

از 1.500.000 تا 3.000.000

برای مشاهده قیمت دقیق به استاده مراجعه کنید

مقدار پارچه لازم برای رویه کوبی مبل و تعیین قیمت پارچه مبلی

مقدار پارچه لازم برای رویه کوبی مبل و تعیین قیمت پارچه مبلی

یکی از مهمترین مواد برای رویه کوبی مبل پارچه مبلی می باشد. برای انواع مبل ها پارچه هایی با جنس، طرح و شکل های مختلفی بکار می رود. طرح‌‌های مختلف مبل برای مکان های مختلف مناسب است و کاربرد دارد. مبل های سلطنتی، راحتی و… و یا مبل هایی که دارای طرح و جنسی خاص برای مکان های اداری هستند کاملا متفاوت می باشند. قیمت پارچه مبلی وابسته به جنس و رنگ و متراژ پارچه ای که مورد نیاز است، متفاوت خواهد بود. در واقع برای رویه کوبی مبل باید مقدار پارچه مورد نیاز به دقت محاسبه شود.

برای انواع مبل اندازه گیری  متفاوت است. معمولا افرادی که  تجربه  بسیار زیاد دارند  با سرعت  مقدار پارچه را محاسبه می کنند. زمانی که رویه کوبی مبل مد نظر باشد اغلب افراد به فکر مقدار پارچه ای هستند که برای مبل مورد نیاز است. مسئله مهم این است که تعداد مبل ها و اندازه آن باید به دقت بررسی شود تا محاسبه دقیق و درست انجام گیرد. جنس پارچه هم در متراژی که برای رویه کوبی مبل محاسبه می شود، تاثیر گذار است. در کنار تمام موارد گفته شده تجربه فردی که اندازه گیری و دوخت رویه مبل را به عهده دارد از همه موارد مهم تر می باشد. کارگاه های تعمیر مبل که مداوم کار رویه کوبی  مبل را انجام می دهند انواع مبل ها با اندازه های مختلف را کار کرده اند و  تجربه دوخت و تعویض رویه مبل با انواع پارچه ها را دارند. با وجود چنین خدماتی نیاز به تعویض کامل مبل ها وجود ندارد و می توانید دکوراسیون محیط خود را با تغییر رویه مبل به راحتی تغییر دهید.

تعمیر مبل راحتی شامل چه مراحلی می باشد؟

تعمیر مبل راحتی شامل چه مراحلی می باشد؟

مبل راحتی یکی از پر مصرف ترین انواع مبلمان می باشد و  به دلیل استفاده مداوم از آنها تعمیر و ترمیم بخش های مختلف آن بعد از گذشت  زمان  مورد نیاز خواهد بود.  رویه کوبی مبل  از مهم ترین بخش های تعمیر مبل راحتی به شمار می رود. قبل از اینکه رویه جدیدی برای مبل در نظر گرفته شود پایه و ساختار مبل است که به نام کلاف شناخته می شود، باید رنگ گردد و در صورت زدگی با ابزار مورد نیاز تعمیر گردد. هزینه ای که برای رویه کوبی مبل راحتی دریافت می شود با توجه به میزان خرابی و تعمیری که مورد نیاز باشد متفاوت خواهد بود. در تعمیر مبل راحتی باید به سالم بودن کلاف توجه داشته باشید زیرا در صورتی که رویه جدیدی را برای مبل در نظر بگیرید ولی کلاف خراب باشد، نمود ظاهری زیبایی نخواهد داشت.

تغییر اسفنج داخلی مبل نیز یکی دیگر از مراحل تعمیر مبل راحتی است. زمانی که اسفنج خراب می شود، شکل ظاهری مبل را نیز بسیار فرسوده می کند. اسفنجی که برای تعمیر استفاده می شود باید دارای جنس و کیفیت بسیار خوبی باشد. پارچه  مبلی نیز که برای تعمیر استفاده می شود باید مناسب مبل راحتی باشد و خود فرد می تواند پارچه مورد نظر خود را انتخاب و خرید نماید. برای انجام تعمیر مبل مراکزی را انتخاب نمایید که دارای تجربه کاری زیادی باشند و علاوه بر آن افراد مجرب و توانایی در مجموعه، کار تعمیر  مبل را انجام دهند.  رویه کوبی مبل یکی از بیشترین در خواست های مشتریان برای تعمیر مبل  می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا