روانشناسی

از کجا بفهمیم که سابلیمینال اصل است

در ابتدا لازم هست بگویم که چنانچه قصد دارید سابلیمینال معتبر و استانداردی تهیه کنید و نمی دانید که سابلیمینال اصل از کجا بخرید به شما بهترین و مطمئن ترین منبع این آلبوم ها یعنی وبسایت سابلیمیران را پیشنهاد می کنم که می توانید با لینک سابلیمینال با سابلیمیران به آن سایت وارد شوید.

اما بریم سراغ اصل مطلب.

برای اینکه بتوانید به اصل بودن یک سابلیمینال پی ببرید بهتر است که ببنید این سابلیمینال از چه پیام های پنهانی تشکیل شده و همچنین از نمونه آلبوم های رایگان موجود در مجموعه آن ها تست کنید و بهره مند بشید . همچنین داشتن مجوزاتی مثل نماد اعتماد و همچنین مجوز از وزارت ارشاد هم حائز اهمیت است.اینکه فردی ادعا کند من فلان توانایی را دارم یا فلان کار را انجام می دهم هیچ دلیلی بر اثرگذار بودن سابلیمینال های او نیست.

اما سابلیمینال ها چه عملکردی دارند ؟

شنوایی زیر محدوده عادی نوعی ترفند برای رد شدن و دور زدن درک معمولی و طبیعی انسان از محیط است.

اینکه ما بخواهیم با رد شدن و یا بهتر بگویم دور زدن شنوایی خودآگاه و ذهن منطقی که در پس آن قرار دارد پیام هایی را به غز مخابره کنیم یعنی تکنولوژی سابلیمینال. در ادامه این موضوع ، سابلیمینال ها و اثراتشان بر ناخودآگاه انسان را بهتر مورد بررسی قرار می دهیم.

سابلیمینال اصل از کجا بخریم

کاربرد سابلیمینال چیست؟

ورود  جملات تاکیدی که به شکل پیام های سابلیمینال یا همان پیام های پنهان درآمده اند مستقیما به ضمیر ناخودآگاه فرد می باشد.

این پیام ها می توانند الگوهای جدیدی که فرد می خواهد را به مغز القا نمایند و به این ترتیب رسیدن به هدف ذهنی ، احساسی یا جسمانی مد نظر فرد راحتتر و سریعتر تحقق می یابد.از دیگر استفاده های سابلیمینال می توان به بهبود بیماری ها ، تغییر عادات و … را مطرح کرد.

ممکن است برای شما نیز این سوال به وجود آید که پیامی که از طریق ناخودآگاه درک شود و برای ضمیر آگاه یا خودآگاه انسان قابل درک نباشد چگونه باعث تاثیر روی رفتار انسان خواهد شد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم مغز انسان بسیار قدرتمند است. در واقع رفتار هر فرد حاصل واکنش و عملکرد مغز اوست. با وجود این که پیام های سابلیمینال برای ضمیر آگاه انسان قابل درک نیستند اما بسیار قدرتمند روی مغز ما اثر می گذارند  با تلقیناتی که به ما دارند روی رفتار انسان نیز می توانند تاثیرگذار باشند.

اما اگر که مایلید درباه سابلیمینال ها بیشتر بدانید می توانید به صفحه سابلیمینال چیست مراجعه کنید

شکل عملکرد سابلیمینال ها چگونه است

احتمالا شما هم اولین باری باشد که نام سابلیمینال به گوشتان می خورد.

در این بخش به بررسی تعریف و مفهوم سابلیمینال جهت آشنایی می پردازیم.

سابلیمینال ها شکی از یک پیام های صوتی هستند که با ترکیب دو علم تولدی می شوند. علم اول صدا پردازی است و علم دوم هم هیپنوتیزم و تلقین . در واقع سابلیمینال از ترکیب این دو علم می توانند روی ما اثر گذار باشند.

استفاده از پیام های صوتی سابلیمینال باعث می شود که فرد الگوهای جسمی و ذهنی خود را تغییر داده و برای زندگی خود برنامه ریزی کند.

این پیام ها برای خودآگاه فرد غیر قابل درکند.

اما برای ضمیر ناخودآگاه کاملا قابل ورود و پردازشند.

آزمایش اثرات سابلیمینال

طی بررسیهای که درباره اثرگذاری سابلیمینال ها  پیام های زیر آستانه ای صورت گرفت ، البته این یکی از تحقیقات و بررسی ها بود.

نتیجه این بود که این پیام ها در جذب فرد برای نوع خاصی از خرید موثر واقع میشد. در آزمایش صورت گرفته آمدند در یک رستوران مجلل و زیبا پیام های سابلیمینال اجرا کردند .این پیام البته محتوای خاصی داشت و آن هم این بود که لطفا پیتزا را هر چه زودتر سفارش دهید .در انتهای روز متوجه شدند که تعداد افرادی که در آن رو پیشتزا سفارش دادند حداقل به میزان 20 درصد رشد داشت.

ساخت سابلیمینال ها چگونه است

در تولید و ساخت این قبیل آلبوم ها از روشهای زیر استفاده می کنند.

سابلیمینال اصل از کجا بخریم

– روش نجوا

روش نجوا روشی است که پیام ها اندکی برای فرد قابل شنیدن هستند اما کاملا غیر قابل درک هستند و صحبتهایی درهم و برهم است که شنیده می شود.

متود سایلنت که نام دیگر آن بدون صدا است

در این روش با ترفندهایی صدا برای فرد از قادر به شنیدن بودن خارج می شود و در محدوده خاصی از شنوایی قرار میگیرد که مختص درک ناخودآگاه است. و تنها صدایی که مثل یک کاور کننده است مانند صداهای آب و طبیعت ممکن است توسط فرد قابل شنیدن باشد.

آیا می توان از سابلیمینال ها برای تغییر خودمان استفاده کنیم؟

بله چرا که نه ..

اتفاقا بهترین روش برای تجربه یک تغییر پایدار و درونی و طببیعی استفاده از قدرت سابلیمینال هاست.البته به شرطی که آن سابلیمینال واقعا اثرگذار و معتبر باشد و از پیام های پنهان صحیحی تشکیل شده باشد.

به عنوان مثال در سطح نت سابلیمینال های تقلبی و فیک زیادی هستند که نه تنها اثری ندارند بلکه احتمالا ضرر هم دارند.

مثلا درباره سابلیمینال ثروت هم قضیه بسیار زیاد به همین ترتیب است.

پس انتخاب یک منبع معتبر بسیار حائز اهمیت است.

4.3/5 - (26 امتیاز)

‫3 دیدگاه ها

  1. باسلام با چه پلیری میشه پس زمینه سابلیمینالها رو چک کرد که مضر نباشه پیاماشون؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا