سلامت جنسی

بررسی همه روش های بزرگ کردن آلت

بر اساس مباحث علمی موجود تنها مردانی با طول آلت کمتر از 8 سانتی متر در حالت نعوظ، کاندید مناسب جهت روش های بزرگ کننده آلت تناسلی مردانه هستند. بر اساس داده های موجود این عدد 2.5 درصد مردان را شامل می شود.

به هر حال اگر شما همچنان بیشتر از این اندازه ها هستید و باز هم از طول آلت خود رضایت ندارید، مطالب زیر که از نوشته بزرگ کننده آلت وب‌سایت بادبادک شاپ برگرفته شده است احتمالا بتواند به شما کمک کند.

روش های بزرگ کردن آلت چه هستند؟

در زیر تعدادی از موارد رایج را به شما می گوییم و به بررسی آن می پردازیم، در ادامه مطالب با ما همراه باشید.

وکیوم بزرگ کننده آلت تناسلی

در دستگاه‌های پمپ وکیوم، با ایجاد یک فشار کمتر از فشار جوی محیطی، باعث افزایش جریان خون به منطقه موردنظر می‌شود و باعث ایجاد نفوذ مایعات و خون و ورود بیشتر آن به بافت‌های تناسلی می‌شود.

این فرآیند در نتیجه موجب ایجاد بزرگنمایی و افزایش اندازه آلت تناسلی می‌شود. با این حال، باید توجه داشت که این تغییرات دائمی  نیست  و بدون استفاده مجدد از دستگاه، اثر آن‌ها با گذشت زمان از بین می‌رود.

بزرگ کردن آلت با دستگاه وکیوم

ورزش

در برخی افراد تجمع چربی در اطراف ناحیه تناسلی، پایه آلت را پنهان می کند. بنابراین ورزش علاوه بر افزایش اعتماد به نفس جنسی، می تواند این اثر ناشی از تجمع چربی را کاهش دهد. از آنجا که اندازه نسبی است، کاهش حجم چربی در این قسمت می تواند به ظاهر و اندازه بزرگتر کمک کند.

جلکینگ

روش جلکینگ یکی از تمرینات دستی برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه است.برخی افراد برای افزایش طول و قطر آلت تناسلی این کار را انجام می‌دهند. این تمرینات اغلب شامل ماساژ و کشیدن آلت به صورت دوره‌ای می‌باشد که توسط فرد یا با کمک وسایل اختصاصی آن انجام می‌پذیرد.

بر اساس ادعاها، جلکینگ شامل چند مرحله است:

  1. گرم کردن بافت: این کار معمولاً با حمام آب گرم یا پارچه‌ای گرم و مرطوب برای افزایش جریان خون و انعطاف‌پذیری در ناحیه تناسلی انجام می‌شود.
  2. روان‌کننده: استفاده از روان‌کننده برای جلوگیری از ساییدگی پوست و افزایش راحتی هنگام انجام تمرینات.
  3. انجام حرکت جلکینگ: فرد باید شاخصه و انگشت ابهام خود را به شکل علامت “OK” درآورده و دور قاعده آلت تناسلی قرار دهد و سپس به آرامی به سمت سر آلت کشیده، و این فرایند را تکرار کند.

جلکینگ می‌تواند خطراتی به همراه داشته باشد، از جمله صدمه به بافت‌ها، تورم یا درد. به همین دلیل توصیه می‌شود قبل از شروع هرگونه تمرین خود درمانی به خصوص برای تغییرات فیزیکی، با یک متخصص پزشکی مشورت کنید. هیچ مطالعه علمی قاطعی وجود ندارد که اثربخشی یا ایمنی جلکینگ را به طور کامل تایید کرده باشد.

ماساژ

ماساژ آلت تناسلی می‌تواند برای اهداف متعدد از جمله افزایش جریان خون یا به عنوان بخشی از یک روتین بهداشتی شخصی انجام شود. هیچ مطالعه علمی معتبری برای اثر بخشی دائمی این روش نیز وجود ندارد. اما برای انجام ماساژ با هدف بهبود جریان خون مطمئن شوید که هنگام انجام ماساژ دست و ناحیه تناسلی تمیز و بدون هرگونه زخم باشد.

از یک روان‌کننده مناسب استفاده کنید تا اصطکاک را کم کنید. به آرامی ناحیه تناسلی را ماساژ دهید، مراقب باشید فشار بیش از حد وارد نکنید که می‌تواند باعث آسیب شود.

تزریق چربی

تزریق چربی یکی از روش هایی است که ممکن است برای افزایش حجم و طول آلت تناسلی مردان استفاده شود.

بزرگ کردن آلت با تزریق

این روش شامل برداشتن چربی از بخشی از بدن، مانند شکم یا ران، و سپس تزریق آن به داخل آلت تناسلی است تا حجم آن را افزایش دهد.

باید توجه داشت که این روش باید توسط پزشک متخصص و در محیط کاملاً بهداشتی انجام شود، و ممکن است دارای عوارض جانبی باشد.

روش هایی مانند تزریق چربی می‌توانند افزایش موقتی در قطر آلت ایجاد کنند، اما نتایج دائمی نیستند و نیاز به تکرار دارند. به هر حال، قبل از انجام هرگونه اقدامی، مشورت با یک پزشک متخصص ضروری است.

طب سنتی

طب سنتی مجموعه‌ای از روش‌ها و توصیه‌هایی را برای مسائل مختلف بهداشتی و درمانی ارائه می‌دهد.

در مورد افزایش سایز آلت تناسلی، طب سنتی ممکن است شامل روش‌های غیرعلمی و بدون تایید پزشکی باشد، لذا بسیار مهم است که پیش از به کارگیری هرگونه روش سنتی مشورت با پزشک یا متخصص آگاه به مباحث علمی و بهداشت جنسی انجام شود.

با این وجود، برخی از روش‌ها که ممکن است در طب سنتی برای این منظور تبلیغ شوند که شامل موارد زیر می‌شوند:

بعضی ممکن است توصیه کنند که استفاده موضعی از روغن‌های خاص گیاهی می‌تواند به افزایش جریان خون و گسترش بافت‌ها کمک کند یا برخی دیگر روش‌های ماساژ خاص را پیشنهاد دهند که ممکن است توصیه شوند که گفته می‌شود با افزایش جریان خون، می‌توانند سایز آلت را افزایش دهند.

تمریناتی مثل کگل که به تقویت عضلات لگن کمک می‌کنند، گاهی اوقات در طب سنتی به منظور افزایش کارایی جنسی توصیه می‌شوند.

قرص بزرگ کننده آلت تناسلی

همانطور که احتمالا در تبلیغات بسیاری دیده اید، قرص های بسیار زیادی وجود دارند که ادعا می کنند می توانند به عنوان بزرگ کننده آلت تناسلی عمل کنند. اما همواره اثربخشی این محصولات مورد بحث بوده است.

جراحی

روش جراحی بزرگ کننده

جراحی افزایش طول آلت تناسلی یکی از روش‌هایی است که برخی افراد انتخاب می‌کنند تا اندازه آلت تناسلی خود را افزایش دهند. بلوندینگ (V-Y Plasty): در این روش، با ایجاد بریدگی‌های درونی در بافت‌های محیطی آلت تناسلی و همچنین بخش بالایی محدوده عضلات یک آلت تناسلی، قسمت‌های این بافت‌ها از هم جدا شده و به هم چسبانده می‌شوند. این کار باعث افزایش طول آلت تناسلی می‌شود.

جراحی لیگامنتولیز (Suspensory Ligament Release): در این روش، برخی از رباط‌ها و لیگامان‌های محیطی آلت تناسلی که ممکن است جلوی ظاهر شدن تمام طول طبیعی آلت تناسلی را بگیرند، جدا می‌شوند. این کار باعث نمایان شدن بیشتر قسمت‌های قابل استفاده از آلت تناسلی می‌شود و به نوبه خود طول آن را افزایش می‌دهد.

جدیدترین روش های افزایش طول آلت در سال 2024 چیست؟

علاوه بر اثربخشی برخی موارد جراحی و غیر جراحی که در بالا گفته شده، در سال 2024 نیز موارد استفاده از سیلیکون و لیپوساکشن ناحیه تناسلی مورد توجه هستند. در روش اول استفاده از سیلیکون مواد ژل‌وار درون آلت تناسلی تزریق می‌شود که باعث افزایش حجم و در نتیجه افزایش طول آن می‌شود.

در مورد لیپوساکشن نیز با زدودن چربی های اطراف ناحیه تناسلی می توان آلت را بزرگتر نشان داد. همچنین امروزه استفاده از وکیوم های شارژی و دستی محبوبیت بالایی پیدا کرده و افراد رضایت بیشتری نسبت به استفاده از آن ها دارند.

عوارض احتمالی روش های افزایش طول

امروزه محصولات تقلبی بسیاری سراسر اینترنت و بازار را فرا گرفته است. عدم آگاهی مردم هنگام خرید و استفاده از این محصولات می تواند عوارض جانبی جدی از جمله درد، سرگیجه و حتی مشکلات بینایی را به دنبال داشته باشد. همچنین استفاده از روش هایی چون جراحی با اینکه می تواند سریعتر به نتیجه مورد نظر برساند اما ریسکی است و همچنین نیاز به زمان استراحت و بهبود جدی دارد.

روش های پیشنهادی و کم خطر

استفاده از کرم لارگو و ژل های تایتان می تواند از روش های مناسب و کم خطر برای افزایش سایز آلت تناسلی باشد که می توانید آن ها را از وب‌سایت بادبادک شاپ تهیه نمایید. همچنین این فروشگاه که سالها است در زمینه محصولات جنسی تجربه دارد بر أساس رضایت مشتریان خود در طول این سالیان پکیج هایی را تدارک دیده که با استفاده محصولات کنار یکدیگر بهترین نتیجه برای بزرگ کردن آلت حاصل شود.

جمع بندی

در مجموع موارد گفته شده نشان می‌دهد که موضوع بزرگ کردن آلت تناسلی یکی از مسائل حساس و پراهمیتی است که باید با دقت و اطلاعات کافی مورد بررسی قرار گیرد.

از طرفی، روش‌های مختلف ارائه شده در این مقاله می‌توانند به افراد کمک کنند تا تصمیم مناسبی برای خودشان بگیرند. همچنین یادتان نرود که بهترین راه برای افزایش اعتماد به نفس و رضایت شخصی، پذیرش و دوست داشتن خود است.

4/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. ممنون از این مطلب مهم که میتونه دیدگاه کلی به مردان بدهد. چون این روزها خیلی ها هستن که به علت عدم آگاهی به روش های مختلفی روی می آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا