پیام تبریک

متن زیبا تبریک برای روز نیروی دریایی؛ 1403

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، مجموعه ای از زیباترین متن ها در مورد روز نیروی دریایی برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که موردتوجه شما قرار گیرد.

دریا دلان نیروی دریایی امید آنکه همیشه دریایی بمانید و از هیچ چیز نهراسید.
روز نیروی دریایی مبارک باد
روز نیروی دریایی را
بـه نگهبانان خستگی ناپذیر دریاها
تبریک و خسته نباشید میگوییم
بـه مناسب فرارسیدن روز نیروی دریایی
همگی یه کف و هورای بلند
روز نیروی دریایی مبارک باد
عشق و عقل در نیروی دریایی باهم اند اما مانع یک دیگر نیستند
درود بر عاشقان با عقل و فهم نیروی دریایی.
همسر عزیزم روز نیروی دریایی بر شما مبارک
روز نیروی دریایی، روزی است که دلاور مردان شجاع نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با کمترین امکانات و با ایثار جان، بزرگ‌ترین ضربه را بر پیکر نیروی دریایی ارتش بعث عراق وارد ساختند و شجاعانه از حقانیت و یک پارچگی سرزمینی ایران اسلامی دفاع کردند
روز نیروی دریایی مبارک قهرمان زندگی من
هفتم آذر، روز نیروی دریایی ارتش نام گرفت تا همه ساله حماسه باشکوه دریادلان و یاد شهیدان والامقامشان گرامی داشته شود.
روز نیروی دریایی مبارک

متن تبریک روز نیروی دریایی

اکنون، تا زمانی که آب در دریای عمان و خلیج فارس جریان دارد و خورشید بر اعماق آن می تابد، یاد و خاطره حماسه های دلیرمردان نیروی دریایی زنده خواهد بود و جهانیان، دلاوری های اینان را از یاد نخواهد برد!
روز نیروی دریایی گرامی باد برادر عزیزم
آرزوهای گرم در روز نیروی دریایی ایران برای همه دلاوری‌هایشان، آبهای ما ایمن هستند زیرا قهرمانان ما روز و شب از آنها محافظت می کنند.
روز نیروی دریایی مبارک برادر قهرمانم

متن تبریک روز نیروی دریایی به برادر

امروز روزی است که به نیروی دریایی ما احترام بگذاریم زیرا بدون فداکاری ها و تلاش های سخت آنها آب های ما ایمن نبودند ...
برادر خوبم با آرزوهای صمیمانه روز نیروی دریایی ایران را تبریک می‌گویم
روز نیروی دریایی ایران همیشه ما را به یاد همه قهرمانان خود می اندازد که برای حفظ امنیت ما ایستادگی می کنند
برادر دلاورم روز نیروی دریایی بر شما مبارک
روز هفتم آذر
روز نیروی دریایی مقتدر ارتش جمهوری اسلامی
را به تمامی دریادلان جان برکف
و عموم مردم ایران اسلامی به خصوص شما برادر عزیزم
تبریک و تهنیت عرض می نمایم
افتخار ماست داشتن دریادلانی که با اهدای خون خود در آب های خروشان خلیج فارس، به ندای حق لبیک گفتند و با افتخار شربت شهادت نوشیدند
روز نیروی دریایی گرامی باد
آبی، رنگ آرامش است؛ رنگ آسمان و رنگ دریا.
روز نیروی دریایی بر دلاوران نیروی دریایی مبارک باد
کنار خلیج فارس ایستاده‌ام و همراه بچه‌های آبادان و خرمشهر ـ که هرروزشان با دریا شروع می‌شود ـ قامت استوار مردانی را می‌نگرم که آرامش همیشگی دریا و آسمان، مدیون حضور قدرت مندانه ایشان است؛ مردانی که حتی امواج یاغی دریا، از شهامت آنان، ان گاه که سینه امواج را می‌شکافند و برای مقابله با دشمن به پیش می‌تازند، افسانه‌ها ساخته‌اند.
روز نیروی دریایی مبارک باد
از این سوی «تنگه هرمز» تا «دریای عمان»؛ از «جزیره هنگام»؛ تا «تنب کوچک و تنب بزرگ» و تا هرکجا که آب‌های بی کران الهی، مرزهای ایران اسلامی را ساخته‌اند، شیرمردان نیروی دریایی، سوار بر دعای ملت ایران، دیوارهای آهنینی ساخته‌اند که متجاوز، به هیچ روی از ان گذر نخوهد کرد.
روز نیروی دریایی مبارک باد
این تسلط دریایی، این حضور راهبردی برای نیروهای دریایی و ناوگان‌های دریایی ما، پیام آور عزت و بیداری ملت‌هاست.
روز نیروی دریایی مبارک باد

متن زیبا برای روز نیروی دریایی

روز نیروی دریایی، روزی است که دلاورمردان شجاع نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با کمترین امکانات و با ایثار جان، بزرگ‌ترین ضربه را بر پیکر نیروی دریایی ارتش بعث عراق وارد ساختند و شجاعانه از حقانیت و یک پارچگی سرزمینی ایران اسلامی دفاع کردند
روز نیروی دریایی مبارک باد
نیروی دریاییان وقتی که لازم شد وارد بشود در دریا، حقاً کارهای بزرگ و برجسته‌ای را انجام داد.
روز نیروی دریایی مبارک باد
نیروی دریایی نیز، همچون سایر نیروها بحمدالله در آب‌های خلیج فارس و مرزهای آبی کشور در عرصهٔ دفاع مقدس از کشور اسلامی‌مان چون نگینی درخشنده اسـت و بر عرشهٔ کشتی افتخار و صلابت خود استوار ایستاده اسـت.
رویارویی آنان با نیروی دریایی دشمن و ان همهٔ ی افتخارات رزم و نیز کنترل و بازرسی کشتی‌ها در خلیج فارس و تنگهٔ هرمز، نشانهٔ اقتدار و اعتبار این نیروی بزرگ و سرافراز اسـت.
تا هرساله حماسهٔ با شکوه دریادلان نیروی دریایی و یاد شهدای عزیز و گرانقدر دریایی گرامی داشته شود. هفتم آذر سالروز حماسه آفرینی پرسنل ناوچهٔ موشک انداز «پیکان» می‌باشد. یوم الله هفتم آذر تبلور ایثار و جان فشانی های پرسنل قهرمان و جان بر کف نیروی دریایی در برقراری ثبات و امنیت در آ ب های نیلگون خلیج فارس و دریای عمان می‌باشد.
جوانان با غیرتی کـه برای
روزها
هفته‌ها
ماه‌ها
دور از خانواده‌هایشان برای سربلندی کشورشان
برای اقتدار کشوران بر بروی موج‌های آبی
با دلی مهربان می‌جنگند
روزتان مبارک با غیرتان نیروی دریایی

متن برای روز نیروی دریایی

روز نیروی دریایی
بر دریادلان آبی رنگ ایران زمین
مبارک باد
روز هفتم آذر
روز نیروی دریایی مقتدر ارتش جمهوری اسلامی
را به تمامی دریادلان جان برکف
و عموم مردم ایران اسلامی
تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم
افتخار ماست
داشتن دریادلانی کـه با اهدای خون خود
در آب‌های خروشان خلیج فارس
بـه ندای حق لبیک گفتند
و با افتخار شربت شهادت نوشیدند
آبی، رنگ آرامش اسـت؛ رنگ آسمان و رنگ دریا. کنار ساحل کـه بایستی و بـه افق‌های دور دریا کـه نگاه کنی، میان آسمان و دریا فرقی نمی‌بینی. آبی آسمان، داخل دریا می‌شود و با آب‌های آبی‌تر دریا یکی می‌شود؛ آرام و بی‌دغدغه. کنار خلیج فارس ایستاده‌ام و همراه بچه‌های آبادان و خرمشهر ـ کـه هرروزشان با دریا شروع می‌شود.
قامت استوار مردانی را می‌نگرم کـه آرامش همیشگی دریا و آسمان، مدیون حضور قدرت‌مندانه ایشان اسـت؛ مردانی کـه حتی امواج یاغی دریا، از شهامت آنان، ان‌گاه کـه سینه امواج را می‌شکافند و برای مقابله با دشمن بـه پیش می‌تازند، افسانه‌ها ساخته‌اند. از این سوی «تنگه هرمز» تا «دریای عمان»؛ از «جزیره هنگام»؛ تا «تنب کوچک و تنب بزرگ» و مرزهای ایران اسلامی را ساخته‌اند.

شیرمردان نیروی دریایی، سوار بر دعای ملت ایران، دیوارهای آهنینی ساخته‌اند کـه متجاوز، بـه هیچ روی از آن گذر نخوهد کرد. اکنون، تا زمانی کـه آب در دریای عمان و خلیج فارس جریان دارد و خورشید بر اعماق ان می‌تابد، یاد و خاطره حماسه‌های دلیرمردان نیروی دریایی زنده خواهد بود و جهانیان، دلاوری‌های اینان را از یاد نخواهد برد!
نیروی دریایی نیز، همچون سایر نیروها بحمدالله در آب‌های خلیج فارس و مرزهای آبی کشور در عرصه‌ی دفاع مقدس از کشور اسلامی‌مان چون نگینی درخشنده اسـت و بر عرشه‌ی کشتی افتخار و صلابت خود استوار ایستاده اسـت. رویارویی آنان با نیروی دریایی دشمن و ان همه‌ی ی افتخارات رزم و رشادت و شهادت و نیز کنترل و بازرسی کشتی‌ها در خلیج فارس و تنگه‌ی هرمز.
دریا، چـه صاف و آبیه
هوا چـه قدر عالیه
این همه‌ی ی آرامش از
نیروی دریاییه
روز نیروی دریایی گرامی باد
درود برشما کـه قلب‌هایتان دریای شجاعت‌و مردانگی و جان‌هایتان، کمینگاه شکار شرک اسـت و شرارت. درود بر شـما! کـه همسفران آفتابید و همراهان ماهتاب! شب‌هایتان پر از شکوه اسـت و روزهایتان لبریز از حماسه. چشم‌هایتان دریایی خاموش اسـت و گام‌هایتان توفانی پر خروش. درود بر شـما! کـه دریا تبارید و دریانورد.
ایستاده‌اید بر افق ماه مالامال از روشنی و چشم دوخته‌اید بـه فردای پر فروغ. درود بر شـما! کـه بُرد نگاهتان، دورترین نقطه پایانِ دریاست و عمق تماشایتان بلندتر از بی‌قراری بیدهای مجنون و سروهای سر بـه زیر. درود بر شـما! کـه کوله‌بارتان جرأت اسـت و جسارت. ایستاده‌اید تا مین‌های مکر را که چون غبار بر چشم دریا خلیده‌اند، بزدایید و پیش برانید.

متن زیبا برای تبریک روز نیروی دریایی

ایستاده‌اید تا غیرت، پشتِ واژه ترس پنهان نشود و ایثار در پشت چهره تملّق، رنگ نبازد. درود بر شـما دریا دلان کـه در هیچ کجای حادثه، جایتان خالی نیست؛ نه از مین‌های شناور می‌هراسید و نه از آشوب توفان‌هایی کـه رام نگاه شمایند.
پهنه نگاه نیل‌گون خلیج فارس و گستره نامتناهی خزر، مأنوس با نگاه آبی شـما اسـت.
روز نیروی دریایی مبارک باد
ایستاده‌اید تا مین‌های‌ مکر را که چون غبار بر چشم دریا خلیده‌اند، بزدایید و پیش برانید. ایستاده‌اید تا غیرت، پشتِ واژه ترس پنهان نشود و ایثار در پشت چهره تملّق، رنگ نبازد.
روز نیروی دریایی مبارک باد
درود بر شما دریا دلان که در هیچ کجای حادثه، جایتان خالی نیست؛ نه از مین‌های‌ شناور می‌هراسید و نه از آشوب توفان‌هایی که رام نگاه شمایند.
روز نیروی دریایی مبارک باد

متن زیبا در مورد روز نیروی دریایی

پهنه نگاه نیل گون خلیج فارس و گستره نامتناهی خزر، مأنوس با نگاه آبی شما است.
روز نیروی دریایی مبارک باد
درود برشما که قلب‌هایتان دریای شجاعت و مردانگی و جان‌هایتان، کمینگاه شکار شرک است و شرارت.
روز نیروی دریایی مبارک باد
درود بر شما! که همسفران آفتابید و همراهان ماهتاب! شب‌هایتان پر از شکوه است و روزهایتان لبریز از حماسه. چشم‌هایتان دریایی خاموش است و گام‌هایتان توفانی پر خروش.
روز نیروی دریایی مبارک باد
درود بر شما! که دریا تبارید و دریانورد. ایستاده‌اید بر افق ماه مالامال از روشنی و چشم دوخته‌اید به فردای پر فروغ.
روز نیروی دریایی مبارک باد
درود بر شما! که بُرد نگاهتان، دورترین نقطه پایانِ دریاست و عمق تماشایتان بلندتر از بی قراری بیدهای مجنون و سروهای سر به زیر.
درود بر شما! که کوله بارتان جرأت است و جسارت.
روز نیروی دریایی مبارک باد

متن روز نیروی دریایی

آرزوهای گرم در روز نیروی دریایی ایران برای افسران فداکار و الهام بخش نیروی دریایی که بدون آنها کشور ما در امان و حفاظت نخواهد بود.
پدر عزیزم روز نیروی دریایی بر شما مبارک
کشوری می تواند آزاد باشد که مردانی در قلب خود با عشق به ملت از آن محافظت کنند…. با آرزوی موفقیت برای روز نیروی دریایی ایران.
روز نیروی دریایی مبارک پدر عزیزم

متن در مورد روز نیروی دریایی

نیروی دریایی آن وقتی که ضروری شد وارد بشود در دریا، حقاً کارهای بزرگ و برجسته‌ای را انجام داد. دریا دلان نیروی دریایی امید آنکه همهٔ وقت دریایی بمانید و از هیچ چیز نهراسید.
حالا، تا زمانی که آب در دریای عمان و خلیج فارس جریان دارد و خورشید بر اعماق آن می‌تابد، ذکر و خاطره حماسه‌های دلیرمردان نیروی دریایی زنده خواهد بود و جهانیان، دلاوری‌های اینان را از یاد نخواهد برد
روز نیروی دریایی مبارک پدر
جوانان با غیرتی کـه برای
روزها
هفته ها
ماه ها
دور از خانواده هایشان برای سربلندی کشورشان
برای اقتدار کشوران بر بروی موج های آبی
با دلی مهربان می جنگند
روزتان مبارک با غیرتان دریانورد

متن تبریک روز نیروی دریایی به همسرم

درود بر شما! که همسفران آفتابید و همراهان ماهتاب! شب هایتان پر از شکوه است و روزهایتان لبریز از حماسه. چشم هایتان دریایی خاموش است و گام هایتان توفانی پر خروش.
روز نیروی دریایی مبارک باد همسر عزیزم
هر روز برای رفاه حال کسانی که آبهای ما را ایمن نگه می دارند دعا می کنیم. روز نیروی دریایی مبارک همسر قهرمانم!
در روز نیروی دریایی ایران، اجازه دهید به همه قهرمانانی که آزادی را برای ما به ارمغان آورده اند و همه قهرمانانی که از آن محافظت می کنند، تبریک بگوییم
روز نیروی دریایی ایران مبارک باد
به این مطلب امتیاز دهید
منبع
talabsalamdonya

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا