رپورتاژ آگهی

معرفی 5 تا از بهترین دستگاه تست قند خون :

در این مطلب قصد داریم بهترین دستگاه تست قند خون معرفی کنیم  پس با ما همراه باشید دستگاه های تست خون ( گلوکومتر ) از کالا های پزشکی ضروری هستند که به وسیله ی آن ، میزان گلوکز خون را مورد بررسی قرار می دهند . این دستگاه در برند های متعدد در بازار موجود بوده و هر برند ، دارای سطح کیفی متفاوتی می باشد . برخی برند ها از کیفیت عالی برخوردارند ؛ به نحوی که نتایج به دست آمده توسط آن ها ، با نتایج آزمایشگاهی برابری داشته و میزان خطای آن رقمی در حدود صفر است .
در این شرایط ، این دستگاه های با کیفیت نه تنها در منازل ، بلکه در مراکز خدمات درمانی نیز می تواند برای تست فوری قند خون مورد استفاده قرار بگیرد .
در این شرایط ، با بررسی هر دستگاه تست قند خون ، قابلیت ها و ویژگی های آن ، می توان بهترین گزینه را بر اساس هدف و نیاز فرد به استفاده از دستگاه ، انتخاب نمود . چرا که هر محصول ، دارای قابلیت های منحصر به فردی بوده ؛ و افراد باید پیش از خرید هر کدام ، با بررسی راهنمای خرید دستگاه تست قند خون ، اقدام به خرید محصولی کنند که سازگار با نیاز انان باشد .

یک ویدیو در سایت تجهیزات پزشکی بی گزند منتشر شده که تمامی دستگاه های تست قند خون در بازار ایران بررسی می کند توصیه می کنیم حتما این ویدیو را ببینید
در زیر ، به معرفی 5 تا از بهترین دستگاه تست قند خون پرداخته شده است :

دستگاه تست قند خون اکیو چک اکتیو بهترین دستگاه تست قند خون آلمانی

این دستگاه ، محصولی از کشور آلمان می باشد . استاندارد های این محصول بر اساس ISO 15197:2013/EN 15197:2015 بوده و از لحاظ کیفی نیز تاییدیه ی CE اروپا و FDA آمریکا را دارا می باشد . برای شروع به تست قند خون توسط این مجموعه ، به میزان 0.6 میکرو لیتر خون احتیاج است . این میزان خون توسط قلم لنست با کیفیت و مدرج اکیو چک اکتیو صورت می گیرد . همچنین خونگیری را می توان علاوه بر انگشتان دست ، از سایر نقاط بدن نیز انجام داد .
نوار های تست با کیفیت این برند ، همانند تمامی نوار های تست ، منحصرا مخصوص به همین دستگاه هستند . تمامی نوار ها به صورت اتوکدینگ در سیستم خوانده می شوند .
دستگاه تست قند خون اکیو چک اکتیو برای تسهیل در خواندن نتایج و بررسی داده ها ، با کمک رنگ بندی های خاصی ، حیطه قند خون را نشان می دهد . رنگ سبز به معنی قند خون نرمال ، رنگ آبی برای قند خون بالا و رنگ قرمز برای قند خون پایین است . میزان سطح قند خون با توجه به استاندارد های جهانی تعیین شده است .
پس از اعلام نتایج ، می توان آن ها را با کمک پورت یو اس بی و یا به صورت وایرلس ، به سیستم های هوشمند انتقال داده و در آن ذخیره نمود . تعداد 720 نتیجه در حافظه داخلی ان قابلیت ثبت دارند .

دستگاه تست قند خون آوان بهترین دستگاه تست قند خون ایرانی

از برترین دستگاه های تست قند خون ، می توان به برند ایرانی آوان اشاره کرد . دستگاه تست قند خون آوان ، بر اساس استاندارد های جهانی تنظیم شده و با برترین برند های بازار در رقابت است . این دستگاه برای شروع تست ، به میزان 0.5 میکرولیتر خون احتیاج دارد .
نوار های تست قند خون آوان از دقت بالایی برخوردار هستند . به این صورت که با داشتن 8 الکترود ، و به کمک روش الکتروشیمیایی ، نمونه ی خون را به دقت مورد بررسی قرار داده و نتایج را با کمترین میزان خطا ارائه می دهند .
تست قند خون توسط این دستگاه در بازه هماتوکریت 20 الی 70 درصد ، دمای بین 5 تا 45 درجه سانتی گراد و رطوبت 10 الی 90 درصد صورت می گیرد . شرایط خارج از محدوده ی مجاز ، ممکن است نتایج را با درصدی از خطا روبرو کرده و از حیطه ی اعتبار ساقط کنند .
دستگاه تست قند خون آوان مجهز به قابلیت ثبت الارم یاداور بوده و می توان از این قابلیت برای یاداوری زمان تست قند خون ، مصرف انسولین و دیگر دارو ها استفاده نمود .
تعداد 900 داده در حافظه داخلی سیستم ذخیره می شوند که می توان آن ها را به سیستم های کامپیوتری نیز انتقال داد .
پس از مدت 2 دقیقه عدم کارکرد با دستگاه ، سیستم جهت حفظ منابع انرژی به طور خودکار خاموش می گردد .

بهترین دستگاه تست قند خون آوان

دستگاه تست قند خون گالا :

دستگاه تست قند خون گالا از محصولات با کیفیت تایوانی است که در اسیا ، اروپا و امریکا به محبوبیت بالایی دست یافته و به طور گسترده ای به فروش می رسد . دقت این محصول مطابق با استاندارد های جهانی بوده و میزان خطای موجود در نتایج ، رقمی در حدود صفر می باشد . به همین دلیل ، حتی در مراکز خدمات درمانی نیز از آن استقبال گسترده ای شده است .
این دستگاه با میزان 0.5 میکرولیتر خون مویرگی ، فعالیت خود را اغاز کرده و نتایج را در کوتاه ترین زمان یعنی 5 ثانیه اعلام می کند . این میزان خون باید روی نوار تست قند خون از همین برند قرار بگیرند . نوار های تست قند خون گالا با قدرت جذب بالا و حساسیت زیاد به گلوکز ، نمونه ی خون را مورد پردازش قرار می دهند .
این دستگاه برای افزایش دقت هرچه بیشتر نتایج ، ارور ها و هشدار هایی را صادر می کند تا دریافت خون و روند پردازش آن به دقیق ترین شکل ، انجام گردد . این ارور ها شامل تشخیص حجم خون ، مشکلات مربوط به نصب و عمر باتری ، هرگونه خرابی و مشکل در نوار ها ، و … می باشد .
همچنین در صورتی که پس از پایان تست ، مقدار قند خون از محدوده ی مجاز کمتر و یا بیشتر باشد ، پیغام هایی مبنی بر اقدامات درمانی روی مانیتور نشان می دهد .

بهترین دستگاه تست قند خون خارجی

دستگاه تست قند خون امپرور :

دستگاه تست قند خون امپرور از دیگر برند های سرشناس تایوانی می باشد . این برند نیز به علت دارا بودن دقت بالا و محدوده ی وسیع تست قند خون ، مورد استقبال قرار گرفته است . این دستگاه با دریافت 0.5 میکرو لیتر خون تازه ی مویرگی ، فعالیت خود را اغاز نموده و قند خون را در محدوده ی بین 20 تا 600 میلی گرم بر دسی لیتر ، مورد پردازش قرار می دهد .
محدوده ی دمایی مجاز برای تست توسط این دستگاه ، بین 10 تا 40 درجه بوده و رطوبت استاندارد نیز باید کمتر از 85 درصد باشد . در شرایطی خارج از محدوده ی مجاز ، نتایج با درصدی خطا روبرو بوده و از حیطه ی اعتبار ساقط خواهند بود .
با انجام تست قند خون توسط این دستگاه ، تعداد 1000 داده در حافظه داخلی ثبت می شوند . این داده ها را می توان در بازه های زمانی مختلف ، با یکدیگر مقایسه نمود .
این دستگاه با کمک باتری سکه ای کار کرده و هر باتری به طور متوسط می تواند برای 1000 تست کاربرد داشته باشد . سپس با اعلام ضعیف شدن باتری ، باید در راستای تعویض ان اقدام نمود . چرا که با ضعیف شدن باتری ، عملکرد کلی مجموعه تحت تاثیر قرار گرفته و ممکن است نتایج به دست آمده با درصدی از خطا همراه باشند .

دستگاه تست قند خون ایزی گلوکو :

دستگاه تست قند خون ایزی گلوکو از نمونه های معتبر و با کیفیت آلمانی می باشد . این دستگاه با حداقل میزان نمونه ی خون ، می تواند تست قند خون را اغاز نماید . برای انجام خونگیری ، یک عدد قلم لنست با کیفیت از برند ایزی گلوکو نیز به مشتری تحویل داده می شود . این سوزن از نوع اینفوپیا بوده و جهت بهبود و تسهیل روند خونگیری ، به صورت مدرج طراحی شده است . به این صورت که افرادی با پوست های حساس ، می توانند کمترین میزان عمق نفوذ به پوست را انتخاب کرده و افرادی با پوست های ضخیم تر ، درجات عمیق تر را انتخاب کنند .
با ورود نوار تست حاوی نمونه ی خون به دستگاه ، این نمونه مورد پردازش قرار گرفته و نتایج ظرف مدت 9 ثانیه روی مانیتور اعلام می شوند . تعداد 365 داده ی اخیر در حافظه داخلی دستگاه ثبت شده ومی توان آن ها را با یکدیگر مقایسه نمود . همچنین جهت تفسیر هرچه بهتر وضعیت سلامت بدن ، نتایج هر 14 روز یکبار به طور اتوماتیک میانگین گیری می شوند .
بعد از پایان تست و بررسی نتایج ، در صورتی که به مدت 2 دقیقه از دستگاه استفاده نشود ، سیستم به طور خودکار خاموش شده و نوار تست نیز به صورت اتوماتیک از دستگاه خارج می شود . این کار جهت حفظ بهداشت و پاکیزگی دستگاه تدارک دیده شده است . چرا که بعد از انجام تست ، دست به نمونه ی خون اغشته بوده و ممکن است در حین خاموش کردن دستگاه و خارج کردن نوار ، دستگاه نیز به نمونه ی خون الوده شود .

اگر به مشاوره رایگان احتیاج دارید می توانید به سایت تجهیزات پزشکی بی گزند (Bigazand.com) مراجعه کرده و با مشاوران این سایت تماس بگیرید

5/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا