بیماری ها

پماد درمان بواسیر در زنان و خانمهای باردار چه مشخصاتی دارد ؟

پماد درمان بواسیر در زنان و خانمهای باردار واقعا دارای چه مشخصه و برندی است؟ تا بتواند بیماران این حوزه را از سردرگمی در مراکز درمانی و دارویی و طب سنتی کشور نجات داده ، و همچنین به عنوان یک روش مطمئن و خانگی بتوان به این مرهم های گیاهی یا شیمیایی تکیه کرد ؟

در بازار دارویی و طب سنتی کشور پمادهای زیادی برای درمان بواسیر و شقاق وجود دارد ،اما واقعا بهترین پماد برای درمان خون ریزی مقعدی در زنان چه مشخصه ای باید داشته باشد تا بیمار بتواند از نحوه درمان و بهبودی با کمترین هزینه و عوارض رضایت کامل داشته باشد؟

به کسی که دندان درد دارد و از شدت درد و عفونت دندان به خود می پیچد نمیتوان نسخه جراحی دهان و دندان و یا پروتز لب را توصیه کرد ،زیرا این پیشنهادات درمانی که صرفا برای پر کردن جیب عده ای سود جو است، فشار اقتصادی زیادی به خانوارها وارد میکند .

تمام تلاش ما در مجله سلامتی مرسی درمان _درمان خانگی بواسیر بر اساس آسانترین روش های مداوی بیماران هموروئیدی با کمترین هزینه و بدون عوارض است .

بر همین اساس با توجه به شیوع و گستردگی ناراحتی های نشیمنگاهی در میان زنان و خانمهای باردار نمیتوان برای همه آنها نسخه واحدی تجویز کرد ،و یا از همه خانمها با وجود نشانه ها و علائم ابتدایی بیماری دعوت به جراحی بواسیر یا شقاق با لیزر و یا سایر روشها کرد .

هر چند روشهای نوین جراحی که مورد تایید تیم تحقیقاتی مرسی درمان هم هست به عنوان آخرین گزینه توصیه میشود، و آنهم در مواقع خطیری که در اثر عدم مراقبت، بیماری هموروئید یا فیشر به نقطه اوج خود رسیده و دیگر درمانهای خانگی و داروئی پاسخ مثبت نمیدهد .

ما باید بدانیم بواسیر چیست و چگونه درمان می شود

ما نمیخواهیم به تعریف بواسیر بپردازیم و یا از نشانه های آن برای شما صحبت کنیم بطور طبیعی هر کسی که مبتلا به یکی از انواع هموروئید یا شقاق است، میداند که بواسیر چیست و چگونه درمان میشود منتها ما کمک میکنیم که بهترین راه حل درمان بواسیر در زنان بوسیله بهترین پمادهای گیاهی به شما معرفی کنیم .

متاسفانه علائم بیمارهای نشیمنگاهی در میان زنان نسبت به مردان غالب تر است زیرا :

 1. در اثر فشارهای درون شکمی در دوران بارداری و ایجاد یبوست شدید
 2. ایجاد یبوست شدید بعد از زایمان به دلیل افسردگی ها بعد از زایمان
 3. ایجاد ترک خوردگی و زخم دهانه مقعد به دلیل فشارهای بعد از زایمان
 4. آمار بالای شیوع استرس و اضطراب و افسردگی در میان خانمها به دلیل حساس بودن نسبت به مردان غالب تره

و…. میتواند نشانه های ناراحتی های مقعدی را در زنان و خانمهای باردار بیشتر از مردان بروز دهد .

اما واقعا راه حل درمانی چیست ؟

از آنجا که بیماریهای موضع نشیمنگاه از نوع برگشت پذیر بوده، و هیچ روش درمانی حتی جراحی نمیتواند این درد و رنج عذاب آور را بصورت ابد و یک روز تضمین و درمان کند، توصیه ما استفاده از روشهای نوین طب سنتی با منبع علمی موثق می باشد .به دو دلیل زیر:

 • اول اینکه کاملا بدون عوارض بوده
 • ثانیا هزینه کمتری برای بیماران دارد

در میان خانمها حدود 64درصد از آنها مبتلا به شقاق و خون ریزی مقعد میشوند که در اینگونه مواقع نمیتوان موضع آسیب دیده را فقط با ضمادهای گیاهی یا شیمایی درمان کرد مهم است که بدانید فرایند سلامتی و بهبودی شما به رعایت چندین فاکتور مهم بستگی دارد که یکی از این فاکتورها استفاده از پماد و روغن های گیاهی برای معالجه بواسیر و شقاق است .

سایر فاکتورهای مهم که تاثیر زیادی در بازگشت بهبودی به بیمار دارد در زیر بصورت خلاصه آورده شده .

معرفی بهترین پمادهای آنتی هموروئید درمان بواسیر در زنان

پماد آنتی هموروئید زنان

از مهمترین مشخصه این مرهم ها قابض و جمع کننده عروق ،بی حس کننده ،ضد التهاب ،ضد خارش ،ضد عفونت و قارچ و باکتری می باشد .یک پماد خوب باید کارایی و عملکرد خود را در 48ساعت ابتدایی استعمال نشان دهد .

بیشتر از این مدت طول بکشد و از علائم بیماری شما کاسته نشود در واقع هم وقت و هم هزینه خود را تلف کرده اید و باید به دنبال راه و چاره ای اساسی باشید .

اصلا نگران نباشید ما راه و چاره را به شما نشان خواهیم داد درمان موفق بیش از 3200نفر از بیماران با استفاده از بهترین پماد درمان بواسیر در زنان در مجموعه طب سنتی مرسی درمان حکایت از میزان اثر گذاری این روش نوین و جدید و تضمینی را دارد .

یک نکته قابل توجه :

در کنار استفاده از این مرهم گیاهی رعایت چند فاکتور مهم دیگر شما را به مرز سلامتی و عبور از درد و رنج میرساند.

 1. رعایت الگوی غذایی و انضباط در عادات غذایی
 2. اصلاح عادات رفتاری و شیوه سبک زندگی

البته ذکر این نکته ضروری است که از آنجا که خانمها باردار در طول دوران بارداری خود دچار ویار و هر چی خواری هستند رعایت الگوی غذایی سخت به نظر میرسد اما غیر ممکن نیست .

خانمهای باردار الزاما :

پرهیز از غذاهایی و خوراکی های خوشمزه ای که نسبت به آنها ویار دارند باید در درجه اول اولویت قرار دهند.

فاکتورهای تاثیر گذار درمان بواسیر در زنان کدامند

رعایت اقدامات زیر از مهم ترین فاکتورهای تاثیر گذار درمان بواسیر در زنان می باشد

با توجه به مباحث مطرح شده در بالا ،داشتن انضباط غذایی به معنی اینه که سر موعد مشخص اقدام به صرف عادات غذایی خود مثل صبحانه و نهار شام کنند .نه اینکه هر وقت دلشون خواست یا احساس گرسنگی کردند غذا بخورند.

یاداشت برداری از مواد غذایی که در طی شبانه روز مصرف میکنید از اولویت های مهم فاکتور سلامتی به شمار میرود پرهیز های غذایی شامل پرهیز از غذاهایی تند و میوهایی التهاب زا مانند گوجه ،خربزه و ملون و یا پرتقال و کیوی و بادام زمینی و ادویه جات تند است .

همچنین غذاهای فست فودی و کنسرو شده و فرآوری شده مانند سوسیس و کالباس متوقف کنید .

اصلاح شیوه رفتاری یعنی اقدام به پیاده روی منظم روزانه و تمرین ورزشهای سبک، و پرهیز از نشستنهای طولانی و خوردن دم نوش های آرام بخش بصورت مستمر حداقل هفته ای سه جلسه .

رعایت بهداشت مقعد و شستشوی ناحیه که بعد از پانسمان بوسیله پمادهای گیاهی یا شیمیایی در فصل گرمای سال باعث تجمع انواع باکتری ها و میکروبها در موضع نشیمنگاه می شود. بهتر است نظافت ناحیه مقعد بوسیله صابونهای گیاهی و غیر اسیدی و بصورت مرتب انجام شود .

بهترین راه حل برای درمان بواسیر در زنان استفاده از کمپرس یخ و یا شستشوی ناحیه با آب سرد است

و اگر خانمی مبتلا به شقاق یا فیشر مقعدی است بهترین روش درمان خانگی توصیه شده نشستن روزانه دو نوبت در لگن آب گرم با محلول ضد عفونی کننده بتادین می باشد.

سخن پایانی :

برای حصول نتیجه بهتر و یا تهیه بهترین پماد درمان بواسیر و شقاق در زنان و خانمهای باردار کافیه که برند مرسی درمان را در گوگل جستجو کنید.

همچنانکه گفتیم بیمارهای ناحیه نشیمنگاهی از نوع برگشت پذیر بوده و نیاز به مراقبت دائمی و پرهیز های طولانی مدت دارد، تا از عود مجدد بواسیر و شقاق در امان بمانید زیرا در اثر یبوست و یا اسهال و هر چی خواری ناحیه مقعد به شدت آسیب پذیر می باشد.

بذار خیالتون و راحت کنم حتی در صورت عمل جراحی در صورت عدم رعایت الگوهای غذایی و یا عدم اصلاح سبک و شیوه زندگی این میهمان ناخوانده مکررا برگشت میکند و دائم شما را در رنج و ناراحتی قرار میدهد.

بیماران بواسیری به مثابه بیماران دیابتی هستند که باید دائم از خود در برابر نشانه های بیماری مراقبت کرده تا دچار عود مجدد و علائم دردناک نشوند.

4.4/5 - (11 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

‫5 دیدگاه ها

 1. من مدتهاست که شقاق و بواسیر دارم بهترین پمادی که برای درمان بواسیر استفاده کردم یک مرهم گیاهی بود که از یک عطاری در کاشان خریدم که برای مسافرت با خانواده رفته بودیم بعد از اون هر پماد دیگری که در داروخانه ها بوده استفاده کردم و نتیجه مثبتی هم عایدم نشده متاسفانه اسم و ادرس عطاری الان دقیق یادم نمونده به نظر من پمادهای گیاهی تاثیر بهتری نسبت به پمادهای شیمیایی دارند چون پمادهای کارخانه ای عوارض دارند و تقریبا میشه گفت هیچ گونهد کاربردی ندارند فقط بسته بندی های شکیلی دارند داروی خوب توی این مملکت پیدا نمیشه اگر هم باشه یا نایابه یا خیلی گرون

 2. من از طریق سرچ گوگل به سایت شما رسیدم چند وقتی است که شقاق دارم و خیلی اذیت میشم پس چرا شماره تماس دکتر نذاشتید

 3. اصلا این بواسیر به جون هر کی بیفته روزگارش سیاه پسر من حدود 33سال داره چند بار رفتیم کلینیک گفت تو آب گرم بشینه اخرش هم به پسرم گفتم دیگه نرو دکتر پماد رکتول هم از داروخانه گرفتیم هیچ افاقه ای نکرد یکی دو بار هم بردیم روستا عنبر نسا خریدین هیچ فایده ای نداشت حتی روانشناس هم بردمش اگه این پمادی که شما نوشتید خوب باشه من حاضرم تا ابد براتون دعا گو باشم و همه جا هم براتون تبلیغ میکنم
  ممنون از سایت مثبت شما

 4. پماد درمان بواسیر در زنان و مردان هیچ فرقی نمیکند من خودم کارشناس طب سنتی هستم و از طب مدرن هم آگاهی کافی دارم
  چیزی که تفاوت داره علت وجود بواسیر در زنان و مردان است در 80درصد موارد ابتلا به هموروئید یا شقاق با درمان های خانگی برطرف میشود.
  چیزی که در مورد این بیماری های غالب است نگرانی و درد و رنج هنگام دفع مدفوع است و
  که به نظر من با وجود مقالات پرباری در این قبیل سایت ها مردم به اگاهی کافی میرسند
  ممنون از سایت خوب مثبت یک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا