راهنمای خرید و خدمات

ارزان‌ترین قیمت روز آهن آلات آنلاین را در ahanpakhsh ببینید + لیست قیمت

آگاهی درباره قیمت روز آهن آلات، منجر به خریدی مطمئن خواهد شد. چون معمولاً افراد به دنبال خرید حجم بالایی از انواع این محصولات هستند. بنابراین کمترین تغییر در قیمت، می‌تواند هزینه‌ها را به شکل قابل توجهی، کاهش دهد. از آن جایی که فاکتورهای متعددی، نرخ آهن آلات را دستخوش تغییر می‌کنند، بهتر است پیگیری، به صورت روزانه، انجام شود. مخصوصاً اگر قرار باشد خرید را در حجم عمده انجام دهیم.

بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین، لیست قیمت آهن آلات را به صورت روزانه به روزرسانی می‌کنند. وبسایت آهن آلات آهن پخش از معتبرترین مراجع برای دریافت نرخ به‌روز چنین محصولاتی است. به این ترتیب، شما می‌توانید قبل از خرید، مخصوصا در حجم بالا، از کارشناسان این فروشگاه مشورت بگیرید.

قیمت روزآهن آلات

قیمت روز آهن آلات را تنها می‌توان از مراجع معتبر دریافت کرد. شرکت‌هایی که به طور مستقیم با کارخانه‌ها در تماس هستند، دقیق‌ترین نرخ را بدون واسطه، به خریداران اعلام می‌کنند. در نتیجه افراد با بیشترین اطمینان و راحت‌ترین روش، می‌توانند خریدشان را از طریق این شرکت‌ها ثبت کنند. در ادامه لیست قیمت روز که توسط ahanpakhsh درج شده است را مشاهده می‌کنید:

شماره

نوع آهن آلات قیمت روز (تومان)

1

میلگرد

26520

2

نبشی

27000

3

لوله

تماس بگیرید

4

تیر آهن 14

4900000

5

تیرآهن 16

6100000

6

تیرآهن 18

6900000

7

قوطی و پروفیل

تماس بگیرید

8

ناودانی

28370

9 ورق سیاه

32600

تحلیل لیست قیمت آهن آلات

نرخ روز آهن آلات درج شده در جدول، مربوط به تاریخ نگارش این مقاله (۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲) است. این اعداد به صورت میانگین بوده و اختلاف بسیار کمی با نرخ واقعی در این تاریخ دارند. لازم است اشاره کنیم که در بازه زمانی ۲۱‌ام تا ۲۵‌ام اردیبهشت، بعضی قیمت‌ها ثابت و بعضی دیگر، به صورت محدود، تغییراتی داشته‌اند. برای مثال، تیر آهن به مدت سه روز، هیچ گرانی یا ارزانی نداشته است. در حالی که دو محصول ناودانی، در حدود ۲۰۰ تومان و نبشی ۳۰۰ تومان، گران‌تر شده‌اند.

بهای ورق سیاه هم در تاریخ ۲۵ اردیبهشت، نسبت به دو روز قبل، کاهشی به اندازه بیش از ۳۰۰۰ تومان را تجربه کرده است. اطلاع درباره این جزییات و افزایش و کاهش نرخ آهن آلات، می‌تواند خریدی مطمئن را برای مصرف کنندگان رقم بزند.

برای اطلاع از نرخ دقیق محصولات، می‌توانید به وبسایت آهن پخش مراجعه کنید. همچنین تماس با کارشناسان این شرکت، دیدگاه صحیحی درباره تغییر نرخ روز آهن، ایجاد خواهد کرد.

علت افزایش یا کاهش قیمت آهن آلات

تغییرات قیمت روز به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. یکی از موثرترین و مهم‌ترین فاکتورها، نرخ جهانی آهن است. البته شرایط اقتصادی و میزان تورم موجود در هر جامعه‌ای هم می‌تواند فلزات را گران‌تر یا ارزان‌تر کند. در هر حال، آن‌چه مهم است، توجه به عوامل موثر بر قیمت روز آهن است تا هزینه خرید را کاهش دهید.

علاوه بر عوامل یاد شده، موارد دیگری هم می‌توانند نرخ فلزات وابسته به آهن را تغییر دهند. بعضی از این عوامل، فقط منحصر به داخل کشور بوده و بعضی دیگر به روابط بین‌المللی بستگی دارند. در ادامه به مهم‌ترین فاکتورهایی که تعیین‌کننده بهای روز آهن آلات هستند، اشاره می‌کنیم:

  • قیمت روز ارز و نوسانات آن
  • شدت تحریم‌های اقتصادی
  • تغییر قیمت سوخت و انرژی
  • سود واسطه‌های آهن آلات و فلزات
  • تغییرات هزینه حمل و نقل از کارخانه
  • میزان عرضه از سوی کارخانه‌ها
  • میزان تقاضا از سوی مصرف کننده
  • حجم تورم موجود در جامعه
  • تصمیم گیری‌های سیاسی مجلس و دولت
  • محدود شدن یا گسترش روابط بین‌المللی

هر یک از این عوامل، به خودی خود می‌توانند قیمت روز آهن آلات را تغییر دهند. در ساده‌ترین حالت، افزایش هزینه حمل و نقل محصولات از درب کارخانه تا محل مصرف، هزینه تمام شده خرید آن را تغییر خواهد داد. همچنین اگر میزان تقاضای مصرف‌کنندگان زیاد و عرضه از سمت کارخانه‌ها محدود شود، بدون شک نرخ محصولات افزایش پیدا می‌کند.

بهترین نرخ آهن آلات در آهن پخش

شرکت آهن پخش یکی از معتبرترین شرکت‌هایی است که به طور مستقیم با کارخانه‌های تولیدی در تماس است. این شرکت با خرید مستقیم از کارخانه‌ها، تعداد واسطه‌های خرید را کاهش داده است. بنابراین افراد می‌توانند با مراجعه به فروشگاه آنلاین آهن پخش، هر نوع سفارش را در حجم کم یا زیاد، ثبت کنند.

نکته دیگر این‌که لیست قیمت روز آهن آلات در وبسایت ahanpakhsh به صورت لحظه‌ای، به روزرسانی می‌شود. بنابراین اگر می‌خواهید درباره جزئیات تغییر نرخ تیرآهن، نبشی، لوله، میلگرد و مانند آن بدانید، بهتر است با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا