راهنمای خرید و خدمات

تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز _ اهواز سرویس

برند سامسونگ سال‌هاست که وارد ایران شده و در تمام این دوران به خاطر کیفیت بالای محصولات خود طرفداران زیادی دارد. ماشین‌های لباسشویی سامسونگ نیز فروش بسیار زیاد و خدمات پس از فروش عالی دارند. مسلماً انتخاب یک برند خوب به معنای کارکرد بهتر و خرابی‌های کمتر خواهد بود. اما به هر حال شاید روزی یک از مشکلات رایج در لباسشویی‌های سامسونگ را شما نیز تجربه کنید. در چنین شرایطی پیشنهاد می‌شود از مراکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز کمک بخواهید.

تعمیرات لباسشویی می‌توانند بسیار ساده بوده و به کارهایی مانند تعویض لاستیک دور درب محدود شوند. اما با بزرگ‌تر شدن مشکل و سخت‌تر شدن شرایط نیازهای به کمک‌های تخصصی‌تری خواهید داشت. در چنین شرایطی بهتر است برای اینکه جلوی بزرگ‌تر شدن مشکلات را بگیرید از کارشناسان حاضر در نمایندگی لباسشویی در اهواز کمک بخواهید.

Samsung washing machine repair1 min - تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز _ اهواز سرویس

بررسی علت آبگیری نامناسب در لباسشویی سامسونگ

درصورتی‌که روند آبگیری متوقف شده است و اصلاً انجام نمی‌شود ابتدا از باز بودن شیر آب متصل به لباسشویی و وصل بودن آب خانه مطمئن شوید. پس از آن نگاهی به درب، سوئیچ قفل و لاستیک‌های دور درب بیندازد. اگر به هر دلیلی درب ماشین خوب بسته نشده باشد آبگیری انجام نمی‌شود. حتی ممکن است چیز کوچکی مانند جوراب بین در گیر کرده است. اگر با این موارد مشکل حل نشد بررسی‌های تخصصی را به مراکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز بسپارید.

لازم است شیر برقی بررسی شده و در صورت نیاز تعمیر یا حتی تعویض شود. بد نیست سوئیچ فشار را نیز نگاهی انداخت. ایراد در تایمر لباسشویی یا قفل درب نیز می‌تواند باعث اختلال در روند آبگیری شود. اگر از مناسب بودن فشار آب در خانه اطمینان دارید. در نهایت برد الکتریکی را بررسی خواهیم کرد. تعمیر لباسشویی سامسونگ و به خصوص تعمیرات مربوط به برد را حتماً با کمک متخصصان انجام دهید. می‌توانید با نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اهواز در تماس باشید.

بررسی علت خاموش شدن به کمک نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

شما دکمه شروع به کار را زده و دستگاه شروع به شستشو می‌کند. اما در مرحله‌ای از کار ناگهان متوقف شده و خاموش می‌شود. بهتر است برای بررسی علت با مراکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز در تماس باشید. در چنین شرایطی اول به سراغ بررسی قطعاتی مانند میکروسوئیچ خواهیم رفت. حتی مشکل در زبانه قفل درب می‌تواند باعث شود در حین کار ناگهان درب نیمه باز شده و دستگاه خاموش شود.

موارد دیگری که نیاز به بررسی دارند شیر ورودی آب و تایمر ماشین لباسشویی هستند. حتی نوسان‌های شدید در جریان برق یا خراب شدن دو شاخه یا پریز را نیز باید در نظر داشته باشید. با چک کردن تمام این موارد و اطمینان از سالم بودن آن‌ها به سراغ برد الکتریکی می‌رویم. به علتی برد قادر نیست در مرحله خاصی دستور لازم برای ادامه کار را صادر کند. می‌توانید برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز با نیروهای ماهر و متخصص در نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اهواز در تماس باشید.

Samsung washing machine repair2 min - تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز _ اهواز سرویس

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ از همان ابتدا روشن نمی‌شود

موارد متعددی هستند که می‌توانند روشن نشدن ماشین لباسشویی را به دنبال داشته باشند. شاید حتی برخی از آن‌ها را خودتان بتوانید رفع کنید. در ابتدا برق خانه را چک کرده و فیوزها را کنترل کنید. سپس نگاهی به سوئیچ درب انداخته و از درست بسته شدن آن مطمئن شوید. در صورت نیاز از کارشناسان تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز کمک بخواهید.

گاهی ایراد مربوط به موتور ماشین لباسشویی است. مثلاً به دنبال ایرادی موتور بیش‌ازاندازه مجاز گرم می‌شود و بعد دستور توقف کار صادر خواهد شد. در بسیاری از موارد علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ایرادی در سوئیچ استارت آن است. لازم است یک فرد متخصص این موضوع را بررسی کند. می‌توانید با نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس بگیرید. حتی خراب شدن قطعات مانند تایمر یا برد کنترل الکتریکی را نیز باید در نظر داشت. همیشه کار تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز را به افراد ماهر و باتجربه بسپارید.

بررسی علت صدای زیاد در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

گاهی اوقات صداهای زیاد خبر از ایرادی دارند که باید هرچه زودتر رسیدگی و رفع شود. یکی از مواردی که باید بررسی کرد پمپ تخلیه خواهد بود. بعد از آن شلنگ تخلیه را نگاه می‌کنید تا چیزی در آن گیر نکرده باشد. سپس تسمه و بالشتک را نگاهی می‌اندازیم.

در مرحله بعد می‌توان کمک فنرها را بررسی کاملی کرد. همچنین همیشه با دیدن صدا و لرزش باید تراز بودن ماشین لباسشویی را چک کنید. از باز بودن پیچ‌های مربوط به حمل‌ونقل در پشت دستگاه مطمئن شوید. می‌توانید در صورت نیاز برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز با کارشناسان ما در نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اهواز در تماس باشید.

Samsung washing machine repair3 min - تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز _ اهواز سرویس

اگر شاهد نشتی آب از ماشین لباسشویی بودید

درصورتی‌که متوجه شدید زیر ماشین لباسشویی آب جمع شده است باید دقت کنید محل نشتی کجای دستگاه است. به‌احتمال‌زیاد مشکل مربوط به یکی از شلنگ‌های ورودی آب یا شلنگ تخلیه می‌شود. سوراخ شدن یا در رفتن این شلنگ‌ها از جای خود از متداول‌ترین علت‌های نشتی آب هستند. سپس نگاهی به لاستیک‌های دور درب بیندازید. سوراخ شدن یا پارگی در این لاستیک‌ها باعث می‌شود آب از لای آن به بیرون بریزد.

بد نیست محفظه جاپودری و پمپ تخلیه را نیز بررسی کنید. از باز بودن مسیر عبور آب در شلنگ تخلیه مطمئن شده و چک کنید فاضلاب خانه گرفتگی نداشته باشد. دقت کنید با ریختن مقدار زیاد مواد شوینده یا استفاده از مواد نامناسب باعث تولید کف زیاد و نشتی آب نشده‌اید. می‌توانید با مراکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز در تماس باشید. متخصصین حاضر در نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اهواز می‌توانند به شما در حل مشکل کمک کنند.

بررسی دلیل عدم چرخش دیگ به کمک مراکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

نچرخیدن دیگ دلایل متفاوتی دارد که برای بررسی دقیق می‌توانید با نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اهواز در تماس باشید. البته ابتدا مطمئن شوید حجم لباسی که داخل دیگ ریخته‌اید بیشتر از ظرفیت ماشین نبوده و به طور متعادلی در آن پخش شده‌اند. بعد از اطمینان از این مورد سوئیچ و قفل درب را بررسی می‌کنیم.

سپس نگاهی به پمپ تخلیه انداخته و از سالم بودن موتور لباسشویی مطمئن می‌شویم. تسمه‌ها نیز می‌توانند در نچرخیدن دیگ تأثیر داشته باشند. در صورت نیاز از مراکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز کمک بخواهید.

4/5 - (1 امتیاز)

کتاب الکترونیکی (182 صفحه)

فایل صوتی کتاب (132 دقیقه)

کتاب الکترونیکی 14 تمرین مکمل

برنامه تمرینی 4 هفته ای

موسیقی درمانی سابلیمینال

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا