فناوری

روش سوزاندن سیم کارت ایرانسل غیر حضوری

در این مطلب روش سوزاندن سیم کارت ایرانسل به صورت غیر حضوری را بیان خواهیم نمود، باما همراه باشید 🙂

تبلیغات

مشترکان سیم‌کارت‌های ایرانسل در زمان سرقت سیم‌کارت‌های خود در ابتدا باید به سوزندان سیم‌کارت اقدام کنند و برای قطع خط هم می‌توانند به نمایندگی‌های مجاز و مراکز خدمات رسمی ایرانسل مراجعه کنند.

سوزاندن سیم کارت ایرانسل به صورت غیر حضوری

روش سوزاندن سیم کارت ایرانسل غیر حضوریسوزاندن سیم کارت ایرانسل بدون پوکه

مشترکان ایرانسل هم‌چنین می‌توانند از یک خط ایرانسل با شماره 700 و یا از سایر خطوط با 09377000000 تماس بگیرند و به‌صورت تلفنی و توسط اپراتور و پس از احراز هویت، خط را قطع موقت کنند. مشترکان ایرانسل می‌توانند به‌صورت اینترنتی هم از طریق Ecare.irancell.ir خط خود را قطع موقت کنند؛ روش قطع از طریق تماس با مرکز تماس یا اینترنت در هر ساعت از شبانه‌روز و از هر جای دنیا امکان‌پذیر است.

مرحله بعدی مراجعه به مقام انتظامی و قضایی، اعلام سرقت و درخواست ردیابی گوشی از دادسرا و احتمالاً ارجاع دادسرا به کلانتری بر اساس روال داخلی دستگاه قضایی و انتظامی است و سپس ارجاع کلانتری به اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و تالیا برای بررسی روشن شدن شماره‌سریال گوشی سرقتی و پس‌ازاین مراحل انجام ردیابی سریال گوشی توسط اپراتور و ارسال پاسخ ردیابی گوشی به مرجع ارسال‌کننده نامه انجام می‌شود.

برای پیگیری ردیابی گوشی نیز باید به نزدیک‌ترین کلانتری مراجعه کرده و تقاضای خود را ارائه دهند که البته بهتر است کلانتری در همان محل به سرقت رفتن و یا مفقود شدن گوشی باشد و پس‌ازآن از طریق مراجع قضایی موضوع را پیگیری کنند.

تبلیغات
4/5 - (4 امتیاز)

منبع
isnamosbate1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا